Категорії
Різне

Побажання начальнику про підвищення в посаді – вітальні повідомлення

Просування по службі – це важлива віха в кар’єрі людини. Людина отримує винагороду у вигляді кращих можливостей і посад за свою відданість справі та старанну роботу в процесі просування по службі. Коли ваш начальник отримує підвищення по службі, ви, звичайно, радієте, оскільки ніхто, крім вас, не знає, скільки зусиль ваш начальник вклав у роботу, тому ви, мабуть, хочете привітати його, але якщо ви не впевнені, як привітати свого начальника з підвищенням, ми тут, щоб допомогти. У нас є вітальні формулювання, найкращі побажання і повідомлення для керівника, які точно виражають вашу повагу і вдячність до них і їх лідерства.

Повідомлення про підвищення в посаді босові

Найкращі побажання з приводу вашого підвищення, бос. Нехай успіх ніколи не покидає вас.

Ваша важка робота окупилася, сер / мем. Ви заслуговуєте цієї акції більше, ніж хто-небудь інший в нашій компанії. Найкращі побажання вам.

Я мрію коли-небудь стати таким лідером, як ти. Посилаю вам свої найкращі побажання у зв’язку з вашим підвищенням.

Як завжди, ви на крок попереду інших, завжди піднімаєтеся по корпоративній драбині швидше, ніж хто-небудь інший. Вітаємо з підвищенням!

Я думаю, що ніхто не міг бути щасливішим за мене, коли я почув про ваше підвищення. Вітаю вас! Прийшов час здобути ще кілька перемог!

Ваші досягнення продовжують накопичуватися, і це тільки початок, бос. Вас чекає ще багато тріумфів у житті. Найкращі побажання вашого просування по службі.

Якщо б мені довелося назвати людину, яка вас більше заслуговує цього підвищення, я б не зміг придумати жодного. Ваша відданість нашій компанії понад усе. Найкращі побажання вам.

Ваше дивне керівництво завжди створювало домашню атмосферу в офісі! Ваше керівництво мотивувало всіх нас! Вітаємо вас з новим підвищенням бос!

Ми щиро цінуємо вашу нескінченну підтримку всіх співробітників організації. Ваша послідовність – найважливіший фактор вашій новій посаді! Вітаємо!

Ви показали мені, як боротися і проявляти наполегливість перед обличчям невдач. Ви відмінний лідер. Найкращі побажання вашого просування по службі.

Я радий, що ваша компанія визнала ваш потенціал і нагородила вас цим підвищенням, бос. З найкращими побажаннями.

Це перше з багатьох підвищень у вашій кар’єрі, сер / мем. Найкращі побажання.

Вітаю з підвищенням, бос. Це завжди завдяки вашій відданості справі та наполегливості, які приносять нашої компанії так багато досягнень і успіхів.

Найвища цілеспрямованість і невпинне прагнення до досконалості привели вас на цю посаду. Ви заслуговуєте підвищення! Вітаємо вас з новою посадою!

Ви наш зразок для наслідування, бос. Ви не тільки говорите речі, але і втілюєте їх у життя. Найкращі побажання просування по службі.

Ця нова посада, безсумнівно, надасть вам нові можливості, а також нові обов’язки, і я впевнений, що ви зможете впоратися з усіма ними. Вітаю.

Кожен з нас в компанії дуже пишається вами. Вітаю, сер / мем.

Мені доставляє величезне задоволення привітати вас з підвищенням у посаді. Ваші видатні здібності, професіоналізм та оптимістичний погляд на речі зробили це можливим! Знімаю перед вами капелюха.

Ви регулярно демонструєте високу якість своєї роботи, і весь персонал поважає вас. Безсумнівно, ви досягнете успіху у своїй новій ролі, яку заслужили. Ура!

Вітальні послання босові з приводу просування по службі

Я вважаю, що мені пощастило працювати під вашим керівництвом. Вітаю з підвищенням.

Ви були постійним джерелом мотивації та підтримки для мене з того дня, як я почав тут працювати, і по сей день. Вітаю Вас з підвищенням, сер.

З цього моменту починається нова глава життя; на цій новій висоті ви будете сяяти яскравіше за всіх. Я приношу вам свої щирі вітання!

Вітаю з підвищенням, бос. Це підвищення давно назріло.

Вітаю, сьогодні, з нагоди вашого досягнення, я хотів би висловити свою подяку за те, що всі мої досягнення стали можливими завдяки вашому керівництву.

Вся ваша напружена робота у вихідні, понаднормові, щоб закінчити роботу, коштували того. Ви заслужили це підвищення своєї чесної відданістю справі. Вітаю.

Вітаємо кращого керівника з заслуженим підвищенням у посаді.

Щоб відсвяткувати ваше підвищення, я обіцяю продовжувати старанно працювати на благо нашої компанії і йти вашим шляхом. Вітаю, сер / мем.

Вся ця важка робота окупилася і, зрештою, послужила вам хорошу службу. Сподіваюся, вам сподобається з ентузіазмом працювати на підвищеному місці. Вітаємо! За майбутні досягнення.

Своїм керівництвом ви показали нам, що немає нічого неможливого, поки ми працюємо для цього. Посилаю вам свої теплі побажання і привітання з підвищенням.

Вітаємо з вашим суперуспехом! Здається, ваша важка робота і відданість справі окупилися дуже добре! Ваше просування по службі мотивує всіх нас!

Спасибі вам, бос, за те, що завжди вірите у своїх підлеглих. Вітаю з підвищенням.

Сердечно вітаю з підвищенням, бос. Я так радий вашому успіху. Нехай Бог дарує вам ще багато всього і просуне вашу кар’єру.

Ваші досягнення і професійний ріст дійсно були екстраординарними. Ми раді, що ви є нашим керівником, і з нетерпінням чекаємо поліпшень, які ви принесете. Вітаю, бос!

Я ціную і визнаю ваше прагнення до досконалості, а також ваш оптимізм і відданість справі. Я сподіваюся, що ви продовжите домагатися успіху таким же чином і на цьому наступному етапі вашої роботи. Ваше здоров’я, бос!

Ваше нове досягнення надихнуло команду слідувати за вами як приклад для наслідування! Сердечно вітаю вас з новою посадою на роботі!

Ваш начальник – це більше, ніж просто ваш начальник в компанії; він також є вашим наставником і консультантом з питань кар’єри. Коли начальнику надається можливість підвищення по службі, ви повинні захотіти привітати її, а також висловити свою вдячність за його постійну мотивацію по відношенню до вас. Привітайте свого начальника з підвищенням, написавши йому СМС або електронне повідомлення розповівши, як сильно він надихає вас на старанну роботу. У нас є безліч вітальних повідомлень для боса. Знайдіть повідомлення, яке, на вашу думку, покаже вашому начальнику, як сильно ви його цінуєте і захоплюєтеся їм, та надішліть його електронною поштою, щоб привітати з підвищенням.