Категорії
Різне

50+ Повідомлень з вибаченнями для брата – цитати з вибаченнями

Брат – це друг, з яким ми ділимося своїми іграшками, їжею, дитинством і незліченними спогадами. Бувають моменти, коли відбувається непорозуміння, або ми сваримося один з одним і завдаємо йому біль словами або діями, про які пізніше шкодуємо. Так що, якщо ви вчинили так зі своїм братом і тепер не знаєте, як вибачитися, не хвилюйтеся! Ми тут, щоб допомогти вам написати ідеальне повідомлення з вибаченнями самому дорогому братові, який у вас є. Перевірте ці повідомлення з вибаченнями для брата нижче, щоб створити свої персоналізовані повідомлення з вибаченнями.

Повідомлення з вибаченнями для брата

Мій дорогий брате, мені так шкода, що я заподіяв тобі біль. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Моє серце розбите почуттям провини, і вона зцілиться, тільки якщо ти пробачиш мене. Мені шкода, мій дорогий брат.

Я був неправий, і я обіцяю, що не дозволю цьому статися знову. Мені страшенно шкода. Прости мене, будь ласка.

Мені не слід було говорити тобі таких речей. Мені дуже шкода, брат.

Ти можеш покарати мене, якщо хочеш, але, будь ласка, прости мене. Щиро жалкую і люблю тебе, братан.

Мені так шкода, брат. Мої слова були різкими, і я шкодую, що завдав тобі таку біль. Я зроблю все можливе, щоб це не повторилося.

Пробач, що я був самим жорстоким людиною по відношенню до тебе, але ти найкращий брат, який тільки може бути. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Я ніколи не хотів бути причиною твоїх сліз. Я шкодую про свою поведінку. Будь ласка, прости мене, брате.

У той момент з моїх вуст злетіли злі слова, але моє серце завжди буде любити і поважати тебе. Будь ласка, даруй мені своє прощення, дорогий брате.

Я повинен від усього серця вибачитися перед тобою, брат. Я діяв не подумавши, і тепер я бачу, який збиток це заподіяло. Я сподіваюся, ти знайдеш у собі сили прийняти мої вибачення.

Я простягаю руку, щоб вибачитися, братан. Я не хотів тебе підводити, і я хотів би повернути те, що сталося. Давай все обговоримо і виправимо всі разом.

Я просто відчуваю себе такою приниженою з-за того, що заподіяла тобі таку біль. Може, я і погана сестра, але ж ти хороший брат. Я сподіваюся, ти пробачиш мене.

‘Вибач’ не відшкодує втрату, але заради нашого дитинства і прекрасних спогадів, будь ласка, дай мені ще один шанс на прощення, брат. Мені шкода!

Пробач, що був таким дурним. Я б ніколи так не вчинив, дійсно пробач, дорогий брате.

Іноді я приймаю тебе як належне і завдаю тобі біль. Я дуже жалкую про те, що я з тобою роблю.

Моєю першою помилкою було ставити своє его вище наших відносин. Я обіцяю, що більше так не буду. Мені так шкода, дорогий брате.

Мені дуже шкода, брат. Я не хотів заподіяти тобі біль. Давай поговоримо і все виправимо разом.

Дорогий брате, я щиро шкодую. Чи можемо ми прийняти це і дозволити любові зцілити наші серця?

Мені дуже шкода, брат. Я знаю, що іноді можу бути запальною, але було нечесно зганяти це на тобі. Я обіцяю попрацювати над своїм характером.

Извиняющиеся цитати для брата

Я прошу вибачення за свою поведінку. Я б працював над собою і ніколи більше не розчарував тебе. Вибач, брат.

Пробач, що розбив тобі серце своїм дурним коментарем, братан. Будь ласка, прости мене.

Я провів безсонну ніч, очікуючи ранку, щоб попросити у тебе вибачення. Будь ласка, прости мене, дорогий брате. Я люблю тебе.

Я довіряю Богу, і вірю в міцні узи нашого братства, ось чому я знаю, що ви приймете мої вибачення. Ти все ще сердишся на мене?

Моє серце болить, коли я думаю про тих поганих речах, які я зробила своєму братові. Будь ласка, прийміть мої вибачення і скажіть, що я можу зробити, щоб все виправити.

Я не знаю, хто правий, а хто винен, але я, безумовно, ціную наші відносини більше, ніж своє его. Мені шкода, брат. Давай почнемо новий день без будь-яких непорозумінь, будь ласка.

Я зроблю все, щоб забрати всю біль, яку ти відчуваєш. Моє життя без тебе неповна. Пробач. Більше так не буду.

Мій мозок дурний і постійно здійснює ідіотські вчинки. Давайте з’ясуємо це непорозуміння і покладемо край цим стражданням. Мені страшенно шкода, брат.

Мій дорогий брате, я не можу знайти слів, щоб висловити, як я шкодую про свої образливих словах. Я сподіваюся, ти зможеш пробачити мене.

Ми з тобою як група музикантів, але якимось чином я порушив ритм нашої музики. Я вірю, що у нас все ще є хімія. Будь ласка, прости мене і прийми мої вибачення, дорогий брате.

Я повинен принести тобі величезні вибачення, брат. Я діяв імпульсивно і заподіяв тобі біль. Будь ласка, прости мене.

Ніщо не зробило б мене щасливим, ніж бути прощеним нами, брат. Я приношу тобі вибачення від усього серця.

Ти завжди був поруч, коли мені це було потрібно, але сьогодні я заподіяв тобі біль, сам того не бажаючи. Будь ласка, прости мене, брате.

Вкрай шкодую. Я з нетерпінням чекаю, коли ми в усьому розберемося, тому що я не можу прожити і дня, не поговоривши з тобою, братухо. Люблю тебе.

Послання з вибаченнями моєму братові

Чи можеш ти, будь ласка, забути про це і пробачити мене за цей час? Я люблю тебе, брат.

Пробач, що доставив неприємності і заподіяв біль твоєму серцю. Мені дійсно шкода, брат.

Будь ласка, не сердься на мене, мені від цього дуже сумно. Люблю тебе, дорогий брате.

Гей, братан, я просто хочу сказати, як я шкодую про свою поведінку. Я знаю, це було не круто, і я щиро вибачаюсь.

Дуже шкодую, що був дурнем по відношенню до тебе. Будь ласка, прости мене, люба.

Мені дуже шкода, що я заподіяв тобі таку біль, бхайя. Я так сильно люблю тебе.

У мене не було наміру заподіяти тобі біль, але в підсумку я зробив це. Чи можеш ти, будь ласка, пробачити мене? Я б ніколи не повторив цього і працював над своїми діями. Дуже вибач, брат.

Це був ганебний вчинок, і мені дійсно соромно. Чи можеш ти, будь ласка, пробачити мене, дорогий брате?

Хотів би я взяти всі свої різкі слова назад. Ти цього не заслужив. Пробач, бхаі!

Я хочу вибачитися за свою поведінку. Я подумаю зі свого боку. Будь ласка, прости мене.

Братан, я відчуваю себе жахливо того, що сталося. Я хочу, щоб ти знав, що ти мені глибоко байдужий, і я зроблю все можливе, щоб все виправити між нами.

Вибач, братан, я извлеку урок з цієї помилки. Давай рости і підтримувати один одного.

Повідомлення з вибаченнями для брата від сестри

Мені соромно за себе за те, що я так вчинив. Будь ласка, прости свою сестру, мій милий брате.

Будь ласка, прийми вибачення своєю милою сестри. Я ніколи не хотів поранити тебе своїми словами. Сподіваюся, ти скоро пробачиш мене, і ми повернемося до нашого моджо!

Моє життя неповна без тебе, і мені так шкода, що я заподіяв тобі біль у той день. Пробач, що заподіяв біль такій важливій людині в моєму житті.

Це почуття провини вбиває мене зсередини. Я хотів би показати тобі своє серце. Воно в агонії через те, що я так погано поводився з тобою. Будь ласка, обійми мене і прийми мої вибачення.

Шкода, що я не впорався з усім краще. Пробач, що підвів тебе. Прости, мій улюблений брат. Твоя сестра поступово позбувається почуття провини. Врятуй її своїм прощенням.

Будь ласка, пробач мені за мою дурість, брат. Мені шкода, що я так вчинила. З цього моменту я постараюся бути кращою сестрою.

Шкода, що зі мною немає тайм-тернера з “Гаррі Поттера”, щоб все виправити між нами. Мені дуже шкода. Будь ласка, прости свою сестру на цей раз, дорогий брате.

У мене є сотні виправдань своїм дратівливим звичкам, але жодне виправдання не може пояснити, як я поводився з тобою в той день. Я дійсно дуже шкодую про своє грубій поведінці.

Я завжди б’юся з тобою, але я знаю, що ти єдина людина, яка буде битися за мене проти всього світу. Будь ласка, прости мене, брате!

Дорогий брате, мені так шкода, що я заподіяв тобі біль. Будь ласка, прийми мої вибачення і обійми свою найкращу сестру.

Брати – кращі друзі, наставники і охоронці, які тільки можуть бути у людини, але розмови часто можуть стати непривабливими, і ми завдаємо їм болю, не замислюючись. Кілька слів вибачення, виголошених від усього серця, завжди можуть зцілити їх розбиту душу. Використовуйте наші повідомлення, щоб висловити те, як ви шкодуєте. Ми сподіваємося, що наша колекція повідомлень з вибаченнями допоможе вам дати йому зрозуміти, як ви шкодуєте про те, що заподіяли йому біль. Надішліть повідомлення з вибаченнями через Facebook Messenger, SMS, листівку, електронну пошту або куди завгодно, і зв’язок знову стане міцною. Тому що тільки броманс реальний!