Категорії
Різне

75 Забавних прощальних листів і цитат

Забавні прощальні послання: Розставання – це завжди емоційний момент, незалежно від того, з ким ви прощаєтеся. Зазвичай, коли справа доходить до прощання з вашим колегою або начальником, ви повинні дотримуватися формальність і професіоналізм, оскільки це пов’язано з вашою роботою. Розлучатися завжди нелегко, і ви можете розгубитися, не знаходячи слів. Ось кілька забавних прощальних послань, які ви можете передати своєму начальнику, колегам або комусь з ваших близьких, коли вони йдуть з офісу слідом за ними. Попрощайтеся з ними з посмішкою на обличчі. Передайте їм свою теплу подяку з такими побажаннями в їх останній робочий день. Цінуйте його / її, виявляючи свою величезну повагу, і скажіть спасибі за всі їхні зусилля і керівництво.

Забавні прощальні послання

Ми будемо сумувати за зустрічі з вами в офісі. (Не зовсім). Вдалою життя.

Без тебе все буде по-іншому. Насправді все буде краще! Прощай!

Добре, що ти йдеш; однією людиною, що страждають в офісі, стане менше. Просто жартую.

Ти чудовий приятель, ти дійсно знаєш, як балувати людей! Ми всі будемо дуже по тобі нудьгувати! Бажаю тобі великих успіхів у твоєму майбутньому. Залишайся на зв’язку.

Я знаю, що на вашій новій роботі ви будете отримувати приголомшливу зарплату, але немає ніякої гарантії, що у вас будуть такі ж чудові колеги, як ми. Ви все ще хочете піти?

Прощавай, не плач! Ми не будемо! Жартую — нам тебе дуже не вистачати.

Я сподіваюся, що ваш наступний начальник зненавидить вас так сильно, що вышвырнет назад сюди. Жартую! Будьте гарні там і всього найкращого на вашому новому робочому місці.

Твій вихід – велика втрата для мене, хто тепер позичить мені грошей в останній тиждень місяця?

Бажаю вам щасливого прощання. Я сподіваюся, що у вас там буде божевільний бос і купа божевільних колег.

Той факт, що ми повинні вчити іншої людини бути одним з нас, мене напружує. Не йди, будь ласка.

Я бажаю тобі неприємностей у твоєму новому офісі. Крім того, не забудь зробити враження і на них. Удачі, чувак.

Мати приголомшливих колег – погана звичка, бо тепер, коли ти йдеш, неможливо буде працювати з кимось ще. До побачення.

Тепер, коли ви йдете, інші витрати компанії скоротяться, продуктивність зросте, терміни будуть дотримані, а ефективність різко зросте. Якщо серйозно, відбудеться прямо протилежне. Прощайте.

Замість того, щоб попрощатися з вами, я хотів би сказати “прощавайте”, щоб ви повернулися і продовжили працювати з нами. Але я не буду … бо я завжди бажаю вам всього найкращого. Прощайте.

Якщо б мені довелося розіграти тебе наостанок, перш ніж попрощатися, я б прив’язав твої ноги до твоєї кабінці, коли ти відвернешся, щоб ти ніколи не зміг покинути нас. Прощай.

Прощатися з тобою – це таке безумство! Пообіцяй мені, що це ще не кінець. Я знаю, ти завжди прийдеш до мене за порадою і пам’ятай, що це не безкоштовно! Я буду сумувати за тобою, друже!

З одного боку, я щасливий, що мені більше не потрібно вислуховувати твої гнівні тиради, але з іншого – думка про те, що у мене буде новий бос, змушує мене намочити штани. Прощай.

Я все ще не розумію, чому ви вирішили покинути компанію. Як ви думаєте, ви зможете отримувати масу задоволення у своєму новому офісі без нас? Гаразд, давайте подивимося, хто чогось буде не вистачати.

Прийшов час прощатися, але я думаю, що прощання – це сумно, і я б волів привітатися. Вітаю нове пригода.

Скільки ще грошей вони вам дають? Запишіть цю цифру. Удвоьте її. Викиньте папірець. У мене немає таких грошей, але я можу підкупити вас тістечками, моєю чудовою посмішкою, жартами і моєю дружбою. Подумайте про те, щоб залишитися!

Щасливого вам прощання. Ідіть щасливо і не повертайтеся в сльозах. Ми теж не будемо плакати за вас.

Сьогодні наша команда втратить почуття гумору і серцебиття. Прощай хлопець, який своїми жартами та ентузіазмом перетворював кожен день у неділю.

Спасибі, що залишила нас і поїхала! Ти дійсно неслухняна печенька… Я хочу, щоб твій бос любив тебе так, як любимо ми, і брав твоє справжнє ставлення. Чесно кажучи, я буду нудьгувати по роботі з тобою. Спасибі вам за натхнення! Благослови вас Боже!

Значить, тепер я повинен виконувати нашу з тобою роботу, поки вони не знайдуть тобі заміну? Чортів син!

Це може здатися важким прощанням, але, чувак, ти залишаєш мене з божевільними. Я прощаюся з тобою.

Забавні прощальні послання колеги

До побачення. Ми зовсім не будемо сумувати за тобою. Просто жартую. З тобою офіс спорожніє.

Ти можеш мріяти, але ніколи не знайдеш інших таких же класних колег, як ми. Я сподіваюся, що ти побачиш кращі дні на своєму новому робочому місці, буду дуже сумувати за тобою.

Я завжди буду злитися на тебе за те, що ти кинув мене тут з усім цим безумством. Я буду дуже сумувати за тобою, не забувай мене, дорогий колишній колега.

Тепер, коли ти йдеш, мені цікаво, хто буде нашим щитом і захистить нас від люті боса і його просторікувань. Удачі тобі в житті. Побачимося пізніше, алігатор.

Чому ти йдеш? Це вже не буде колишнім… Тому що це буде веселіше. До побачення, (ім’я колеги). Нехай тебе підвищать в перший тиждень твоєї роботи 😉

Я не буду розмовляти з тобою за те, що ти залишив мене тут одну, поки ти не принесеш мені якісь чудові подарунки. Прощай, (ім’я колеги); Я вже сумую за тобою.

Дорогий колега, ви були спасителем і відмінною компанією. Але скажіть нам, наскільки більше грошей ви отримуєте у своєму новому офісі?

Я давно хотів посидіти у вашому кріслі, дякую, що нарешті надали мені таку можливість. Я сподіваюся, що у вашому новому офісі вам нададуть більш зручне крісло.

До побачення, мої дорогі колеги. Давайте більше ніколи не побачимося в майбутньому.

Проклинаю тебе за те, що ти покидаєш нас, коли у нас так багато роботи, але ми будемо сумувати за тобою.

Забавне прощальне послання колишньому босові

Повірте мені, бос. Ви пошкодуєте про це рішення і будете нудьгувати нам на кожному кроці. До побачення.

Прощай, бос. Ми не можемо дочекатися, коли замінимо тебе новим крутим босом. Просто жартую. Такого лідера, як ти, немає.

Бос, чи можемо ми взяти вихідний, щоб оплакати цю жахливу втрату? Ми назавжди запам’ятаємо вашу доброту!

Прощай, бос. Ти незамінний, тому що, чесно кажучи, хто зможе кричати так голосно, як ти?

Мені шкода, що ми принесли вам неприємності і виставили команду HR в такому поганому світлі, але, чесно кажучи, нам це подобалося. Без перебільшень, ми дійсно чудово провели час.

Прощай, бос. Тепер, коли ти пішов, ми будемо кожен день влаштовувати вечірки в офісі.

Пам’ятайте нас за наші блискучі роботи і забудьте про всі неприємності. І ми будемо пам’ятати вас за ваші посмішки, а не за ваші крики.

Бос, нам буде не вистачати виконання всієї вашої роботи за вас кожен день. Без вас буде нелегко, але ми сподіваємося, що буде краще! Передаємо найкращі побажання.

Ідіть! Йдіть від чоловіка / жінки, які примушували нас так багато працювати. Просто жартую. Ми будемо сумувати за вами, бос.

Нехай і на вашої наступної роботі ви знайдете таких нестерпних співробітників, як ми. Прощайте і удачі.

Дорогий бос, коли ви йдіть, будь ласка, не забувайте нас. Збережіть нас у своїй пам’яті за всю хорошу і важку роботу. Забудьте про безлад, який ми накоїли. Ми також забудемо твої крики.

Забавна прощальна промова для колеги

Яке полегшення, що нам більше не доведеться страждати від ваших огидних жартів в офісі, ми врятовані, і наші молитви нарешті почуті. Але насправді, нам буде не вистачати вас, наш дорогий колега. Спасибі, що змушуєш нас жити в стресові часи.

Це облом, що ти покидаєш офіс і нас, бо хто зараз відповідає за прийняття дерьмовых рішень і змушує страждати інших? Вибачте, не можу просто попрощатися з вами, сказавши при цьому хороші слова, ми не прості люди. Але дякую вам за вашу службу. Ми, звичайно, будемо сумувати за вами.

Все ще думаєш, що я буду робити зараз під час перерви, коли ти йдеш! Тобі, мабуть, буде складніше, тому що у тебе там не буде таких чудових колег, наші співчуття з цього приводу. Добре проведіть час тут, ридаючи в нашій групі WhatsApp.

Дорогий колега, яка трагедія, що у вашому новому офісі вам доводиться мати справу з селянами, а не з такими могутніми колегами. Нам буде не вистачати спроб уникати вас і дратувати, але, агов, не сумуй. Ми напевно разом посміємося над вашими новими колегами. Зрештою, ми приятелі по роботі на все життя.

Ти думаєш, що звільнишся від мене, якщо я попрощаюся? Ні, друже, це “скоро побачимося”, я скоро відвідаю тебе, щоб ти ніколи не забував моє прекрасне обличчя. А тепер іди!

Забавні повідомлення для колег по роботі

Подбайте про моїх спогадах, поки я не повернуся, щоб забрати їх. У будь-якому випадку, всім до побачення, не сильно сумуйте по мені!

Я думав, ви всі будете плакати, благаючи мене залишитися! Зараз мені трохи сумно.

Сподіваюся, новий співробітник посміється над вашими нудними поганими жартами! Всім до побачення! Будьте здорові і бережіть себе!

Нарешті я вибрався з цього пекла. Нарешті прийшов час попрощатися з моїми божевільними колегами. Приношу щирі вибачення за те, що змушений попрощатися з вами.

Нарешті вільний від цього пекла. Прощайте, мої колеги. Прощавайте, мій дорогий бос.

Я йду звідси по-справжньому. Ніколи не повернуся. Але іноді я можу сумувати за цим місцем.

Потрібно бігти. Тримайтеся подалі від неприємностей, діти. Вам всім краще добиватися успіху за успіхом.

Майбутні невдахи. Тепер, коли мене не стане, домогтися успіху може стати складніше, але я буду вболівати за всіх вас.

Крок у невідомість. Прощайте, друзі. Бажаю вам всім продовжувати в тому ж дусі.

Я повинен піти. Діти, не потрапляйте в біду. Ви всі повинні процвітати в усьому, що робите.

Тепер вам усім доведеться дзвонити самим, щоб замовити піцу. Нарешті-то я йду з цієї посади.

Кумедні цитати на прощання

Ми дійсно віримо, що вихід з цієї компанії – це перший великий крок до великого майбутнього для вас. Ми бажаємо вам великих успіхів.

Я знаю, що ти будеш отримувати приголомшливу зарплату на своїй новій роботі, але немає ніякої гарантії, що в тебе будуть такі ж чудові колеги, як ми. Ти все ще хочеш піти? Прощай.

Ми планували влаштувати вам приголомшливу вечірку в наступному місяці і обсипати вас купою подарунків, але тепер, коли ви їдете, цього не станеться. Так що дайте нам знати, якщо передумаєте. Прощайте.

Дорогий бос, я сподіваюся, що наші пустощі не відстрелили вас! Прощайте і найкращі побажання вашого нового подорожі!

Без такого люблячого повеселитися колеги, як ти, наші напої після роботи стануть тверезими, тихими і трохи більш витонченими. Прощай, друже, ми будемо сумувати за тобою.

Тепер, коли ви пішли з посади капітана корабля, хто поведе нас по неспокійних водах? Прощай, бос.

Ми бажаємо вам багато грошей і люблячого начальника в найближчому майбутньому. Так що йдіть зараз і ніколи не повертайтеся! Удачі.

Дякую.. Це зворушує мене. Так, справжня дружба ніколи не помре. Я дійсно ціную це. Приголомшливо і по-справжньому круто. Мені це дуже подобається. Але досить сумно усвідомлювати, що я ще довго не побачу свого кращого друга.

Мені трохи сумно чути, що ви більше не будете нашим босом, але, з іншого боку, я радий знати, що ви напевно будете хорошим прикладом у вашому новому офісі, як те, що ви нам показали. Більше сили, і хай благословить вас Бог!

Дорогий бос, на своїй новій роботі ви зрозумієте, що спілкування з нами ніколи не було суєтою, коли ви стикалися з більш дратівливими співробітниками, ніж ми. Прощай, дорогий бос.

Прощання з кимось, з ким ви ділили робочий час з 9 до 5, працюючи разом над проектами допізна, – це емоційний досвід, і вам може бути важко розлучатися. Незалежно від того, перекладається ваш колега або переходить в новий офіс, або ваш бос йде на пенсію, ніколи не забувайте ділитися їх славним подорожжю. Можливо, ви відчуваєте себе пригніченим, прощаючись з приголомшливим начальником або колегою. Але попрощайтеся з ними зі щасливим обличчям, а не з сумним. Скажіть їм, яким важливим і компетентною людиною він / вона був для офісу. Не допускайте думки про прощання; викликайте смуток. Пам’ятайте, що прощання не завжди повинні бути сумними. Неодмінно попрощайтеся, висловивши їм свою повагу і подяку. Будьте уважні та проводжайте їх з посмішкою.