Категорії
Різне

Більше 100 побажань і повідомлень новонародженому

Стати батьком – одне з найбільш дивовижних почуттів на землі. Написана від руки листівка або просте повідомлення – кращий спосіб привітати новоспечених батьків з радісною подією появи дитини на світ. Прийшов час повідомити своїм близьким, як ви раді стати чудовим дядьком, тіткою, старшою сестрою або братом, дідом або бабою, відправивши їм ці прекрасні побажання новонародженому. Можливо, вам буде важко побажати їх належним чином, тому ми перерахували для вас найкращі побажання новонародженим і послання, щоб вам було трохи легше.

Побажання новонародженої дитини

Посилаю теплі благословення новонародженого і щирі побажання гордим батькам!

Вітаємо з появою вашого новонародженого! Бажаємо вашій родині міцного здоров’я і щастя!

Нехай цей чарівний новонароджений принесе щастя у ваше життя. Я молюся, щоб щастя і посмішка у вашому будинку ніколи не згасали. Вітаю вас обох.

Ласкаво просимо в батьківський дім! Вашому малюкові дуже пощастить, що у нього такі батьки, як ви!

Вітаємо! Бажаємо вам і вашому немовляті довгих років, міцного здоров’я, любові і щастя.

Ласкаво просимо у світ, ангел! Стільки любові і тепла чекало тебе!

Немає нічого дорожче, ніж бути батьками здорового хлопчика! Удачі родині!

Посилаю всю свою любов і обійми малятку. Я молюся, щоб вона виросла дивним людиною. Вітаю вас обох з тим, що ви стали батьками.

Від усієї душі вітаю з новим батьківським подорожжю! Хай ваша чудова дівчинка буде винагороджена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай вона зробить ваше життя прекрасніше.

Ласкаво просимо у світ, маленька! Нехай твоє життя буде наповнене любов’ю і щастям.

Вашому синові і так дуже пощастило, що у нього такі чудові батьки, як ви двоє. Я молюся Богу, щоб він завжди був цілий і неушкоджений. Вітаю з народженням хлопчика!

Вітаю з появою цього маленького ангела в твоєму житті. Я сподіваюся, що твоя чарівна маленька дочка наповнить тебе любов’ю і щастям. Найкращі побажання твого нового життя.

Новонародженому “Ласкаво просимо”, а мамі і татові “Вітаю”! Бажаю вам всім на все життя кохання, здоров’я, сміх і спільного щастя.

Незважаючи на всю радість і посмішки, які вони приносять, новонароджений малюк коштує всього. Вітаю з вашим новим народженням! Не можу дочекатися, коли побачу цю милу маленьку посмішку.

Вітаємо, нові мама і тато! Ваше життя буде наповнена теплою любов’ю і сміхом!

Нехай ваш дорогоцінний новонароджений малюк принесе щастя світу і особливу радість вам! Я так рада за вас двох! Вітаю з вашим новонародженим малюком!

Такий гарний батько, така гарненька мама – не дивно, що ваш новонароджений такий лапочка. Аааа! Тут з розуму сходиш. Вітаю, хлопці!

Вітаю одного з найбільш щасливих батьків з народженням самого милого маленького хлопчика. Він абсолютно ідеальний, і я сподіваюся, що він виросте таким же дивним людиною, як ви двоє!

Вітаємо і дуже тепло вітаємо вашого новонародженого. Нехай його / її життя буде благословенна міцним здоров’ям, любов’ю і сміхом.

Цей дорогоцінний ангел призначений для вас, а ви призначені для нього / неї. Найкращі побажання вашої прекрасної сім’ї.

Найкращі побажання батькам наймилішого ангела! Бажаю вам берегти себе і насолоджуватися майбутніми днями!

Вітаємо! Приготуйтеся до довічного досвіду виховання дитини; воно того варте!

“Вітаю з тим, що ви стали бабусею і дідусем. Тепер ваші дні будуть наповнені радістю і сміхом. Насолоджуйтеся цим новим етапом життя “.

Якби життя можна було вимірювати милими слиною і чарівним хихиканням, то ваша прямо зараз просто ідеальна. Вітаю.

Діти – це диво, з дітьми весело, вітаю з твоїм новим малюком! Любов тільки що стала справжньою. Я дуже радий за тебе.

Це прекрасний час у вашому житті, яке ви ніколи не забудете. Народження вашої дитини – це те, що змінює вас нескінченно. Ласкаво просимо на нову світлу пляму в життя стількох людей!

Побажання батькам новонародженого

Вітаю з чудовим новонародженим. Я щаслива, що він народився здоровим і неймовірно красивим, і я впевнена, що ви будете відмінними батьками. Найкращі побажання вам.

Найкращі побажання новонародженому і батькам. Ви, хлопці, будете благословляти один одного так, як ніхто з нас навіть не може собі уявити.

Я так щаслива за вас трьох. Я молюся, щоб він / вона була щасливою дитиною. Бажаю вам успіху у вашому майбутньому великому подорожі. Насолоджуйтесь кожним маленьким моментом батьківського життя.

Всі мої молитви та добрі побажання з нагоди вашого народження немовляти! Нарешті всі ваші молитви були почуті. Нехай малюк буде благословенний здоров’ям, радістю і успіхом.

Вітаємо з тим, що ви стали батьками! Нехай безліч обіймів, смішків і зворушливих моментів будуть вашими супутниками у новому подорожі.

Вітаємо з народженням вашого малюка. Теплі побажання малюкові, коли він увійде в сім’ю. Насолоджуйтесь кожною миттю, поки воно не стане спогадом.

Давайте привітаємо маленького члена сім’ї. Іноді становлення батьком може здатися неспокійним і виснажливим, але я впевнений, що вам це сподобається! Вітаємо!

Я сподіваюся, ви готові до всіх цих змінах підгузників, великого шуму і безсонним ночам. Він / вона зробить ваше життя насиченим, але і повною благословень. Вітаємо щасливих батьків.

У вашому сімейному сузір’ї з’явилася зірка. Нехай це крихітне диво принесе вам тепло і радість.

Ваша сім’я виросла на два фути, але і любов незмірно зросла. Посилаю вам посилку з найкращими побажаннями цього неймовірного подорожі.

Побажання новонародженому хлопчику

Вітаємо нових батьків! Ваш прекрасний малюк просто сповнений любові і чарівності!

Вітаємо з появою на світ новонародженого хлопчика. Ми бажаємо йому здоров’я, честі, успіхів та довгих років життя.

Народження хлопчика – чудове благословення. Безсумнівно, ви одні з найбільш щасливих батьків в світі. Вітаємо з народженням сина!

Ми так раді познайомитися з твоїм новонародженим хлопчиком. Найкращі побажання на майбутнє, мій друг. Я радий, що тобі вже виповнилося три роки. Всі мої молитви і найкращі побажання твоєму хлопцеві.

Ваш малюк з’явився у вашому житті, принісши всі благословення з небес! Бажаю здоров’я дорогоцінному дитині і щастя вашій родині!

Так багато мрій, так багато бажань. Так багато надій, так багато питань. Такі щасливі почуття, такий маленький чоловічок. Ласкаво просимо в життя, маленький принц.

Нехай Бог вилив всю Свою силу на маленького хлопчика, щоб він міг змусити всіх своїх близьких пишатися ним. Вітаємо з народженням сина!

Нехай ваш малюк буде тим ангелом, якого ви завжди шукали. Нехай він зробить ваше життя щасливим, процвітаючою і чистою. Ви двоє заслуговуєте кожної частинки щастя, яке принесе вам цей малюк. Вітаю.

Я не знаю, хто більш щасливий. Чи ви за те, що у вас з’явився новий маленький хлопчик, або ваша дитина за те, що у вас є батьки. Вітаю всіх!

Вітаю з першою появою вашого новонародженого хлопчика! Нехай ваш син наповнить ваше життя радістю і любов’ю! Нам не терпиться побачити, як Бог багатьма способами благословляє вас цим малюком.

Маленький хлопчик робить з своєї мами мати, а батька – отця. У тебе попереду так багато щасливих і наповнених чудесами днів… Вітаю.

Ласкаво просимо у світ нової зірки. Нехай ваш новонароджений хлопчик поширить любов, яку ви повинні йому подарувати, і принесе благословення та повагу вашій родині. Вітаю.

Вітаю з народженням здорового і красивого хлопчика. Нехай дитина обсипле ваше життя щастям і благословенням, про які ви й уявити собі не могли.

Ласкаво просимо в сім’ю нового героя. Бажаю вам довгого щасливого і здорового життя і гучних звуків, які найбільше дратують ваших батьків. Найкращі побажання.

Бог благословив вас життям, про яку треба піклуватися. Ми будемо молитися про те, щоб у вас вистачило мудрості, терпіння і витривалості довести свою роботу до кінця. Вітаю з народженням хлопчика!

Побажання новонародженій дівчинці

Мої теплі побажання твоїй маленькій дівчинці. Вітаю і всього найкращого!

Вітаємо з народженням маленького ангела, який принесе щастя і процвітання у ваш будинок. Іноді може здатися, що вони тривають вічно, а іноді дні пролетять непомітно. Насолоджуйтесь кожною миттю!

Вітаю з народженням самого милого маленького янголятка. Я сподіваюся, що вона подарує вам найбільше щастя, яке може запропонувати Всесвіт. Всі мої молитви і найкращі побажання їй.

Вітаємо вас з народженням нової дівчинки і з тим, що ви стали батьками! Ми так раді почути цю новину. Насолоджуйтесь цими безцінними днями і з найкращими побажаннями у вашому новому подорожі.

Тепер ваш будинок став яскравішим завдяки присутності вашої милої дівчинки! Посилаю свої благословення!

Ваша дочка – чарівне додаток до вашої чудової сім’ї. Нехай кожна її посмішка робить ваш світ трохи яскравіше. Вітаємо з народженням вашої нової маленької принцеси!

Ми приєднуємося до вас у вітанні вашої новонародженої дівчинки. Тепер ваше життя просто ідеальна і більш успішна. Вітаємо вас з тим, що ви стали батьками прекрасної принцеси.

Вітаю з тим, що ваша сім’я стала більшою і щасливішим! Не можу дочекатися зустрічі з вашою чарівною малятком!

Вітаю з народженням здорової дитини! Нехай вона буде бажаною і коханою все своє життя! Передайте їй мою любов!

Чудова нова принцеса тільки що приєдналася до нашої сім’ї! Який прекрасний момент бути частиною цього! Вітаємо і бажаємо вам всього найкращого з вашим благополучним новим приїздом.

Пологи – це легко, найскладніше – ростити дівчинку в цьому світі, боротися за її права і забезпечувати її безпеку. Але ми знаємо, що ти можеш все це зробити. Вітаємо з прекрасним квіткою.

Поздоровляємо з благополучним появою на світ вашої новонародженої дівчинки. Ми раді спостерігати, як вона перетворюється в дивовижну жінку, якій вона, безсумнівно, буде!

Новонароджений бажає близнюків

Подвійне щастя, подвійне благословення! Вітаємо з народженням двох здорових хлопчиків!

Вітаємо! Так раді бачити, що ваша сім’я благословенна не одним, а двома маленькими хлопчиками! Передаємо нашу любов милим малюкам!

Ви були благословенні подвійною дозою привабливості! Найкращі побажання вашим малятам!

Сім’я стала більшою і щасливішими завдяки чудовому присутності ваших дівчаток-близнят! Нехай вони завжди будуть у доброму здоров’ї!

Як дивно бачити здорових хлопчика і дівчинку у себе на руках! Вітаємо!

Дівчинка і хлопчик разом – це просто повний набір щастя! Бог благословив вашу родину Своєю благодаттю!

Новонароджена дитина вітає батька

Немає відчуття іншого, крім як тримати на руках свого новонародженого. Вітаю чудового нового батька. Я впевнений, що ви забезпечите своїй дитині щасливе та успішне життя, будучи найкращим батьком!

Я так щасливий за твого нового ангела, тому що вона / він сприймає тебе як батька, який може піти на все заради свого щастя. Вітаю з твоїм новонародженим.

Ми так раді, що у вашої дружини пройшли благополучні пологи і що ви двоє благословенні здоровою дитиною. Вітаємо щасливих батьків.

Насолоджуйтеся кожним моментом, який пропонує вам батьківська турбота. Вам сподобається подорож по становленню батьком в перший раз. Всі мої найкращі побажання і молитви за вашого новонародженого!

Просто хочу повідомити вам, що прибув головний член вашої родини, і ви більше не є головою своєї родини! Вітаю! Я знаю, що вам сподобається ця нова робота в повній мірі.

Цінуйте цей момент зі своїм новим ангелом, тому що ви ніколи не дізнаєтеся, як швидко вони дорослішають. Вітаємо щасливого тата.

Ми бажаємо господареві будинку багато терпіння, тепла і щастя з новонародженою зіркою сім’ї. Вітаємо чудового батька!

Ми так раді дізнатися, що тепер у вас прекрасний дитина. Йому / їй дуже пощастило, що ви стали батьком, тому що ми знаємо, який ви дбайливий і скромний. Нехай малюк отримає все, що ви цінуєте. Найкращі побажання новонародженому маляті!

Вітаємо з народженням прекрасного здорової дитини. Ви мріяли про сім’ю, і сьогодні вам пощастило, що ви її знайшли.

Новонароджена дитина вітає маму

Я не можу повірити, що ти тепер мати. Вітаю, люба! Насолоджуйся своїм материнством.

Поява маленького дива не тільки допомагає вам розширити вашу родину, але і допомагає вам рости зсередини, і я це бачу. Вітаю! Убийте материнство!

Вітаємо! Спочатку може здатися важким стати матір’ю, але повірте мені, ви будете насолоджуватися кожним моментом. Зробіть якомога більше знімків, тому що це не буде тривати вічно.

У тебе були безпечні пологи, і твій малюк здоровий. Ніщо не має для нас більшого значення. Вітаю, люба сильна мама. Ти найкраща.

Прийміть мої найщиріші побажання у найкращий день у вашому житті. Ви теж матір’ю народилися в цей день, так що щасливого життя з вашим малюком. Вітаю з вашим новонародженим!

Боротьба безсонних ночей, пролиття молока і грудне вигодовування починаються з появою вашого нового дитини, але я знаю, що ви сильна жінка і впораєтеся з усім. Вітаю, мила матуся.

Нехай цей маленький дитина буде сонцем для вашого сяйва, насолодою для вашого серця, чашкою для вашого торта, льодом для вашого крему, сонцем для вашого сходу, серцебиттям для вашого биття і всім іншим, що ви тільки можете собі уявити!

Давайте привітаємо вашого чарівного дитини і привітаємо з тим, що ви вперше стали матір’ю!

Вітаємо новонародженого малюка

Вітаємо з вашим новонародженим! Це таке чудове час для вашої родини, і ми сподіваємося, що дитинство буде наповнене радістю, любов’ю і обіймами. Всього самого найкращого!

Маленькі ручки, маленькі ніжки, цілий світ щастя і чудових спогадів! Вітаю вас з початком цієї самої солодкої маленького життя.

Нехай кожне хихикання, кожен крок і кожну мить наповнюють ваші серця безмежним щастям і гордістю. Вітаємо з народженням вашого милого дорогоцінного малюка!

Поздоровляємо з благополучним прибуттям вашого нового члена сім’ї!! Нехай дитинство буде наповнене радістю і подарує безліч чудових спогадів. Всього найкращого!

Вітаємо гордих молодих батьків! Нехай ці крихітні ніжки навшпиньки проникнуть з любов’ю ваші серця і залишаться там назавжди! Мої найкращі побажання батькам новонароджених малюків.

Ваш новонароджений малюк вибрав вас як своїх мами і тата. Я думаю, що він зробив дуже правильний вибір. Вітаю і всього найкращого вашої нової сім’ї!

Вітаємо гордих батьків міні-супергероя! Нехай ваш малюк розквітне і перетвориться в чудового чоловіка з добрим серцем.

Благословення і молитви за дитину

Дякую Богу за те, що благословив вас цим дорогоцінним пучком радості. Ми щасливі, що вона є в нашому житті. Я молюся, щоб вона була дивовижною людиною.

У диво народження ми бачимо чудові справи Бога. Вітаємо з прийомом нового життя у ваші серця та домівки. Найкращі побажання і благословення новим батькам!

Ці маленькі пальчики на ногах, пальчики, очі і губи такі досконалі і красиві. Дорогий Боже, вбережи його від лихого ока і захисти його від усього.

Багато-багато благословень і нескінченної любові твоєму маленькому принцу. Вітаю з тим, що ти став батьком. Йому вже пощастило, що у нього самий крутий тато на землі!

Нехай Господь захистить малюка від всього шкідливого й наставить його на шлях істинний. Нехай він буде джерелом щастя в вашому житті до кінця ваших днів!

Господь, ми дякуємо тобі за дорогоцінне життя, яка щойно ввійшла в цей світ. Нехай Твоя любов і благодать живлять його / її по мірі того, як він / вона зростає. Вітаємо гордих батьків і молимося за їх подальший шлях!

Повідомлення про нових дитячих листівках

Вітаємо з народженням вашого новонародженого! Нехай в житті вашого малюка буде багато любові.

Найкращі побажання вашим дорогому новоприбулого. Ми сподіваємося, що у вас все добре. Насолоджуйтеся кожним моментом зі своїм дорогоцінним малюком!

Вона – маленька зірочка, мерехтлива у ваших руках. Нехай вона завжди приносить світло і любов у ваше життя!

Ласкаво просимо! Дорогоцінна душа, таке божественне благословення. Нехай життя цієї дитини сяє яскравіше зірок!

Привіт, малятко, ласкаво просимо! Нарешті ти тут, приносиш таке чисте щастя!

Привіт, маленький чоловічок! Нехай твій життєвий шлях буде таким же приємним, як твоя усмішка.

Ми вітаємо вашого дорогоцінного дитини з розпростертими обіймами! Тепер ваша сім’я у повному складі!

Вітаємо з народженням маленького янголятка! Найкращі побажання здоров’я малятку!

Вітаємо з твоїм маленьким дивом! Нехай життя твоєї маленької принцеси розквітне такою ж любов’ю, якою вона наповнює твоє серце!

Цитати про новонародженій дитині

“Життя не стає більш реальною, ніж мати новонародженого вдома”. – Ерік Черч

“Дитина народжується з потребою в тому, щоб його любили, і ніколи не переростає її”. – Френк А. Кларк

“З кожним новонародженим немовлям маленьке сонечко сходить”. – Irmgard Erath

“Зірка впала з неба, щоб благословити вашу сім’ю. Нехай любов, сміх і все найприємніше завжди проливається дощем на вашу принцесу!”

“Ніщо так не оновлює дух ваш, і не зміцнює вашу рішучість зробити світ краще, як новонароджене немовля”. – Вірджинія Келлі

“Новонароджений – це початок усього, що викликає подив, надію, мрію про можливості”. – Еда Дж. Ле Шан

“Кожна дитина, яка приходить на світ, прекрасніше попереднього” – Чарльз Діккенс

“Рада для молодих батьків: у цьому ранньому віці у дитини є три основні емоційні стадії розвитку: 1. Ось-ось заплаче. 2. Плаче. 3. Тільки що закінчив плакати. Вітаю “.

“Я люблю камені з тієї безумовною любов’ю, яку ви витрачаєте новонародженій дитині”. – Хоуп Ярен

Народження дитини – це найцінніше, що може статися в сім’ї. Почуття, яке ви відчуваєте, почувши новину про появу малюка або вперше взявши його на руки, неможливо передати словами. Що можна висловити, так це те, як ви раді за батьків, за те, що дитина народилася у щасливій родині. Не має значення, чи це новонароджений хлопчик чи дівчинка, ваші теплі вітання можуть розтопити серце батьків. Не затрудняйтесь словами, щоб привітати нову родину з народженням нової дитини. Сподіваюся, наші побажання допоможуть вам привітати батьків і передати найкращі побажання новонародженому маляті.