Категорії
Різне

Побажання колезі по підвищенню в посаді – вітальні повідомлення

Просування по службі завжди бажано для будь-якого відданого своїй справі професіонала. Це одна з кращих речей, які трапляються в кар’єрі будь-якого людини. У корпоративному світі дуже важливо підтримувати хороші стосунки з усіма. Якщо ваш колега, старший за званням або начальник просунувся по кар’єрних сходах, не соромтеся привітати їх з підвищенням і успіхом. Надішліть їм сердечне вітальне повідомлення з приводу підвищення. Тут ми наводимо вам список вітальних повідомлень і найкращих побажань висловити вдячність усім, хто був підвищений до нової посади.

Вітальні послання у зв’язку з підвищенням колеги по службі

Від усього серця вітаю вас з підвищенням. Ваша важка робота окупилася.

Вітаємо. Всього найкращого на вашій новій посаді. Ви володіли цією посадою.

Ніщо не зрівняється з наполегливою працею та наполегливістю. Ви тільки що довели це, дорогий колега. Вітаю з підвищенням!

Вітаємо з підвищенням. Це результат вашої напруженої роботи.

Вітаю! Я знаю, що шлях до цього успіху був нелегким. Вся ваша важка праця і цілеспрямованість допомогли вам досягти вашої мети. Так тримати!

Вітаю, мій дорогий колега {ім’я}. Ми так пишаємося вами за досягнення цього підвищення, це заслужене підвищення.

Вітаємо і всього найкращого для вашого просування по службі. Всі ми сподіваємося, що ви досягнете всього, чого хочете у своєму житті.

Вітаємо з підвищенням! Ви заслужили це досягнення своєю наполегливою працею і самовіддачею, і ми дуже раді за вас.

Вітаємо! Найкращі побажання з приводу вашої нової посади. Ви заслужили на підвищення.

Відмінна робота! Ви довели, що важка робота завжди окупається. Вітаємо вас з заслуженим підвищенням!

Вітаю вас з новою посадою. Посилаю свої найкращі побажання просування по службі.

Найкращі побажання вашого просування по службі. Ви – найдостойніший чоловік, удостоєний цієї честі та підвищення в нашому офісі.

Твій блиск і важка робота показали світові результат. Я сподіваюся, що твоя нова посада принесе тобі радість і щастя. Насолоджуйся кожним моментом своєї нової ролі. Вітаю, друже.

Бажаю вам всього найкращого у вашому просуванні по службі! Я твердо вірю, що ви досягнете більшого на цій новій посаді!

Я знав, що ви досягнете успіху у всьому, що робите! Бажаю вам всього найкращого в цій акції.

Найкращі побажання вам просування по службі. Бажаю вам добитися успіху в кожному проекті, над яким ви працюєте на вашій новій посаді. Вітаю.

Вітаємо з додаванням ще одного пір’їнки до вашої короні успіху! Бажаю вам завжди викладатися по максимуму і домагатися процвітання у своєму житті.

Вітаю з підвищенням. З багатьох талановитих співробітників тільки найдостойніший людина отримує шанс отримати це. Я щасливий, що ця людина – ви.

Ваша наполеглива праця і цілеспрямованість допомогли вам отримати цю посаду. Удачі вам на новій посаді. Привітання та поздоровлення, мій дорогий друже.

Просуваючись до наступного рівня своєї мети, майте на увазі, що на шляху буде багато перешкод. Але я знаю, що ви подолаєте всі своєю наполегливою працею і рішучістю. Вітаю!

Вітаємо вас з заслуженим підвищенням у посаді! Нехай це досягнення виведе вас на більш високий рівень здійснення вашої мрії. Відмінна робота!

Вітаємо з підвищенням! Нехай це нове досягнення виведе вас на більш високий рівень успіху і нехай ваша робота отримає високу оцінку від усіх.

Ми так раді почути про ваше підвищення. Нам буде не вистачати такого підтримує, милого професійного колеги, як ви.

Ви заслужили це підвищення своєю відданістю і рішучістю. Посилаю вам свої найкращі побажання з приводу вашого підвищення.

Вітаємо старшого колегу з підвищенням у посаді

Будь ласка, прийміть мої сердечні вітання з вашою новою посадою компанії. Я щиро захоплююся вашою відданістю своїй роботі. Найкращі побажання вам.

Шановний випускник, ми всі знаємо, як старанно ви працювали заради підвищення. Ніщо не може перешкодити вам здійснити свої мрії. Ми так раді вашій підвищення. Вітаємо!

Вітаємо вас з тим, що ви на крок наблизилися до своєї мрії. Ваші високі амбіції і наполеглива праця допомогли вам досягти вершини вашої мети. Вітаємо! Ми пишаємося вами.

Вітаю з вашою новою посадою {ім’я старшого за званням}. Якщо хтось і заслужив цю посаду, то це ви. Це нагорода за вашу важку роботу протягом багатьох років. Бажаю вам ось так здійснити всі свої мрії.

Як ваш колега, я бачив, які зусилля та час ви вкладаєте у свою роботу. Вітаємо з підвищенням у посаді. Ти це заслужив.

Ми раді, що наш шановний старший колега просувається все далі по кар’єрних сходах успіху! Вітаю з підвищенням!

Ваш досвід і навички показують, наскільки ви відмінний виконавець! Вітаємо з черговим підвищенням!

Я хотів би скористатися моментом, щоб оцінити, наскільки ви неймовірні. Ви відмінний наставник, і ми багато чого у вас навчилися. Я бажаю вам всього найкращого на вашій новій посаді в компанії.

Я не можу висловити, як я радий дізнатися, що ви отримали підвищення. Вітаю, шановний випускник!

Наш кращий виконавець був підвищений до більш високої посади. Вітаю вас з вашим блискучим успіхом!

Ви вже принесли стільки честі і успіху нашого офісу; я впевнений, що ви досягнете ще більшого успіху, перебуваючи на цій новій посаді. Вітаю з підвищенням.

Вітаємо з черговим заслуженим підвищенням у званні! Ваш прогрес по службовій драбині надихає всіх нас!

Побажання колезі по підвищенню в посаді

Вітаю вас з вашим великим досягненням. Ви працьовитий і чесний чоловік. Це підвищення – нагорода за вашу сумлінну працю. Продовжуй в тому ж дусі.

Дуже приємно бачити, що хтось усвідомлює істинну цінність роботи. Твоє підвищення – це така річ. Я пишаюся тим, що у мене є такий співробітник, як ти. Від усього серця вітаю, мій друг.

Ви не залишаєте каменя на камені, щоб завершити своє завдання. Ви відданий своїй справі людина в нашому офісі. Я дуже радий дізнатися про ваше підвищення. Вітаю від щирого серця.

Висловлюю свою теплу подяку за ваш успіх. Не можу дочекатися, коли побачу, як ви творіть нові чудеса.

Вітаю! Я бажаю вам всього найкращого на вашій новій роботі. Вона ідеально підходить вам. Насолоджуйтеся своєю новою кар’єрою!

Ти прекрасно піднімаєшся по сходах успіху. Ти дійсно заслуговуєш підвищення. Ти пройдеш довгий шлях. Моя молитва завжди з тобою. Всього найкращого, дорога.

Ви довели, що дійсно краще всіх підходите для цієї роботи. Вітаю з новою віхою у вашій кар’єрі. Я бажаю вам всього найкращого.

Колеса вашої кар’єри крутяться на повній швидкості. Продовжуйте рух і не тисніть на гальма зараз. Вітаю.

Я бажаю вам всього найкращого на цій новій посаді! Ваша зразкова робота надихає всіх нас!

Ви безцінна частина нашої команди. Ми по-справжньому пишаємося, дізнавшись про ваше підвищення. Удачі!

Повідомлення з подякою за просування по службі в зв’язку з новою посадою колеги

Вітаємо вас з заслуженим підвищенням. Ви заслужили це, оскільки так старанно заради цього працювали. Вітаємо та бажаємо успіхів на новій посаді!

Будь ласка, прийми мої найщиріші вітання з твоєю новою посадою в цій компанії. Тебе дійсно не зупинити. Я пишаюся тобою, друже!

Вітаю з тим, що ви витримали випробування і були обрані в якості єдиного істинного володаря титулу на цій новій посаді. Я святкую разом з вами і бажаю вам всього найкращого.

З великою владою приходить велика відповідальність. Я знаю, що ти добре впораєшся зі своєю новою роботою. Ця посада справді створена для тебе. Вітаю з підвищенням на нову посаду.

Прийміть мої щирі вітання з вашою новою посадою на роботі. Завжди будьте хорошим вчителем, тому що всім вашим колегам потрібно вчитися у вас!

Було приємно працювати з вами. Ви заслуговуєте цього нового підвищення, і я радий за вас. Я бажаю вам успіхів у вашій новій кар’єрі.

Вітаємо чудового колегу з переходом на нову сходинку! Я бажаю вам багато радості від вашої посади.

Будь ласка, прийміть мої найщиріші вітання з підвищенням у посаді. Я знав, що подібний приз може бути призначений тільки для вас!

Просування по службі пов’язане з новими викликами і завданнями. Я впевнений, що ви впораєтеся з ними без проблем, і бажаю вам удачі.

Ваше підвищення довело, що тільки найбільш пристосовані можуть піднятися наверх. Я бажаю вам всього найкращого на цій новій роботі! Вітаю з підвищенням на нову посаду

Повідомлення з найкращими побажаннями для просування по службі колезі

Ви довели всім, що таке якісна робота. Я радий, що керівництво усвідомило цінність вашого результату. Вітаємо з підвищенням! Найкращі побажання!

Для мене велика честь бути вашим колегою. Найкращі побажання вашого просування по службі. Бажаю вам різних досягнень на вашій новій посаді.

Браво! Ви дійсно цінний співробітник нашого офісу. Найкращі побажання вам просування по службі.

Вітаємо! Ваша зразкова робота віддала вам належне і дала вам заслужене підвищення. Молодець!

Вітаю! Я знаю, що ти ніколи не отримаєш цього підвищення своїй наполегливості і самодисципліни. Ти такий хороший зразок для оточуючих. Аплодуємо тобі стоячи! Найкращі побажання на майбутнє!

Вітаємо з тим, що ви не просто мрієте, але і наважилися втілити цю мрію в життя. Бажаємо успіху у просуванні по службі.

Я радий бачити, що ви досягли своїх цілей! І це така хороша новина для вас, а також для нас! І, вау, це дійсно привід для грандіозного святкування.

Вітаємо! Ви не тільки командний гравець, але і допомагаєте нам стає краще з кожним днем як окремим людям, так і команді. Ви заслуговуєте підвищення!

Вітаю. Я знаю, як багато ви працювали на цій роботі. Це нагорода за ваш важкий труд. Дуже добре зроблено.

Бос не помилився, коли вибрав вас. Вітаю! Ваше підвищення цілком заслужено.

Компанія зробила правильний вибір, надавши вам настільки заслужене підвищення. Вітаю! Я з самого початку знав, що це будете ви. Ура!

Просування колеги бажає опублікувати в соціальних мережах

Вітаємо з підвищенням. Відмінно справляйся з роботою!

Я так радий твоєму підвищення. Твоя мрія збулася. Вітаю!

Вітаю! Я сподіваюся, що ваша нова посада принесе вам багато щастя і цікавих завдань.

Вітаємо! Мені дійсно приємно подякувати вам за ваші досягнення.

Висловлюю вам свої теплі побажання з приводу ваших досягнень. Вітаю з заслуженою підвищенням. Вітаю.

Теплі побажання і привітання з підвищенням. Бажаю вам успіху за успіхом на вашій новій посаді.

Теплі побажання просування по службі. Це заслужене підвищення.

Теплі побажання вашого просування по службі; ви – справжнє натхнення для всіх нас.

Браво вам за проведення цієї акції. Вітаємо вас.

Короткі побажання колезі про підвищення в посаді

Нехай ця акція допоможе вам досягти більшого успіху в житті. З найкращими побажаннями!

Ваше підвищення по службі доводить вашу майстерність і талант. Вітаємо і бажаємо удачі!

Дорога, я дійсно радий за тебе. Бажаю удачі у всьому. Я сподіваюся, ти переможеш.

Зробіть так, щоб компанія росла краще під вашим керівництвом. Бажаю удачі у всьому.

Посилаю вам теплі побажання по такому щасливому випадку. Бажаю успіхів на нових посадах.

Вітаємо з підвищенням! Ваша сім’я, повинно бути, дійсно пишається вами!

Ви – коштовний камінь в нашій команді. Найкращі побажання вашого просування по службі.

Вітаю з підвищенням на нову посаду! Це доводить ваші здібності і універсальність!

Ви заслужено отримали підвищення, і ми пишаємося вами! Вітаємо! Продовжуйте!

Забавні повідомлення для просування колеги по службі

Я чув, ти отримав підвищення. Це дуже приємно. Я збираюся повечеряти у фантастичному і розкішному готелі. Коли ти мене запросиш? Всього найкращого.

Вітаємо з підвищенням. З цього моменту ви будете зайняті, і ми не зможемо зустрічатися регулярно. Немає проблем. Ви можете побачити наші фотографії в соціальних мережах. Я опублікую їх для вас.

Гей, тепер тебе підвищили. Ти будеш заробляти більше грошей. А тепер, будь ласка, одружуйся і дай нам хороший шанс насолодитися цим літом. Я привітаю тебе після вашого весілля.

Вітаю тебе з втратою ваги! Так, мій друг. Тебе підвищили в посаді, і тепер на тобі буде більше відповідальності і тиску. Це допоможе тобі легко скинути жир. Удачі.

З вашим новим підвищенням на роботі ваші кишені стануть важче. Але не хвилюйтеся, тому що ваша дружина завжди буде поруч, щоб полегшити їх. Вітаю.

Ви гналися за підвищенням, як голодний тигр. Тепер прийшов час розслабитися і насолодитися плодами своєї тяжкої роботи, як ледачий ведмідь. Вітаю.

Ваше друге ім’я повинно бути Надихаючим, тому що ви надихаєте своїх колег ставати кращими професіоналами. Вітаємо з підвищенням.

Вітаємо вас з успішним поєднанням сімейних обов’язків і роботи. Ви дійсно різнобічна людина і прагнете до успіху.

Будь ласка, поділіться з ними своїми найкращими побажаннями та приєднуйтесь до їх найвидатнішим досягненням. Коли хто-небудь у вашому офісі отримує підвищення, привітайте його з успіхом і побажайте всього найкращого в майбутньому. Кожен хоче бути успішним і мріє про кар’єру. Ось чому просування по службі так багато значить для будь-якого співробітника. Щоб висловити повагу і щирі побажання своїм колегам, старшим за званням або начальнику, відправте їм ці теплі мотиваційні та вітальні повідомлення, які надихнуть їх на нову посаду. Це також допоможе вам підтримувати хороші відносини з вашими колегами і офісним персоналом. Ми сподіваємося, що ці повідомлення та побажання допоможуть вам в цьому відношенні.