Категорії
вдячні

Більше 70 повідомлень з вдячністю за випускний і цитат

Повідомлення з подякою за закінчення навчання: Закінчення навчання – це дійсно величезне досягнення, і якщо ви недавно закінчили навчання або скоро закінчите, наші щирі вітання вам! Зараз найкращий час поміркувати про вашому шляху до цього успіху і висловити вдячність людям, які супроводжували вас на цьому шляху. Шукаєте слова подяки за закінчення навчання? Перегляньте нашу зворушливу колекцію листів подяки на випускний і вдячних промов на випускний. Ви обов’язково знайдете подячний послання на випускний, яке вам потрібно!

Повідомлення з подякою за випускний

Мої друзі і сім’я були моїм постійним джерелом енергії в цій подорожі. Спасибі вам, хлопці. Ви найкращі.

За всі ваші зусилля, любов і підтримку я не зможу висловити вам стільки вдячності за все життя. Люблю вас, мама і тато.

Спасибі вам за всі ваші зусилля та слова з нагоди мого випуску. Ви дійсно благословення від Бога.

Було справді приємно бачити тебе поряд зі мною в мій особливий день. Ти зробила мій випускний ще більш особливим.

Мама і тато, ви обидва – безцінне благословення в моєму житті. Я не був би там, де я зараз перебуваю, без вашого натхнення та підтримки. Спасибі вам за всі ваші настанови!

Дякую, що знайшли час і побажали мені закінчення школи. Ваші добрі слова безцінні. Люблю вас.

Без вашого внеску це ніколи не було б можливо. Спасибі вам, дорогий учитель.

Дякуємо за вашу щедрість і особливу подяку за випускну листівку. Я ціную вас кожен день.

Отримання вашого побажання зробило мій випускний ще більш радісним! Спасибі вам за всю любов і благословення.

Я ціную всю підтримку і натхнення, які ви надавали мені на моєму академічному шляху. Ви дійсно відмінний друг!

Моя щира подяка тим, хто зробив можливим мій випускний! Ваша присутність завжди заспокоювало мене, і я безмірно вдячний за всю любов, доброту і вдячність, якими ви всі мене обсипали! Я відчуваю себе чудово, коли навколо мене стільки щирої підтримки, так що спасибі моїй дорогій родині та друзям!

Я присвячую цю почесну ступінь самим значним людям в моєму житті – моїм батькам. Дорогі мама й тато, ви двоє були моїм наставником, моїм гідом, моїм спасителем і моїм найкращим другом всякий раз, коли я був у скруті. Спасибі вам за вашу величезну турботу, вдячність і зусилля, пов’язані з моєї академічною діяльністю. Я безмежно вдячний вам!

Спасибі моїм друзям за те, що були поруч зі мною, коли я дійсно потребував сильної підтримки. Завдяки вам я отримав цей ступінь.

Дорогий Боже, це ти дозволив мені подолати всі перешкоди і триматися за свої мрії і пристрасть. Я безмірно вдячний за те, що благословив мене цим дивним тріумфом!

Дорогі друзі, мій випускний не відбувся б без вашої присутності. Велике спасибі за підтримку і допомогу. Ви дійсно особливі для мене.

Це так мило з вашого боку розділити зі мною це радісне святкування мого випуску. Велике вам спасибі за ваш продуманий подарунок!

Сердечно дякую вам за те, що приділили свій дорогоцінний час на моєму випускному вечорі. Ви робите його більш значущим для мене.

Спасибі вам за вашу вдумливість, любов і доброту. Люблю вас за ваші вчинки. Нехай Бог завжди благословляє вас.

Твої продумані слова подібні вишеньці на вершині цього особливого дня. Ти знаєш, як блищати!

Спасибі, що внесли такий великий внесок в моє життя. Я ціную всі ваші теплі побажання з приводу моєї випускної церемонії.

Подячний послання для сім’ї та друзів

Мені пощастило, що ви є моєю родиною і друзями, і ця ступінь присвячена вам, хлопці. Спасибі.

Спасибі, що завжди були добрими і щедрими до мене. Я ціную все, що ви зробили на моєму випускному.

Словами неможливо висловити, як багато значить для мене твоя любов. Дякую, що зробив мій випускний незабутнім.

Я була в захваті від того, що ти був на моєму випускному. Дякую, що підтримуєш мене. Я так сильно тебе люблю.

Спасибі, що так багато думаєш про моєму закінчення. Це так багато значить. Мені пощастило, що у мене є ти.

Друзі, ви – безцінне благословення мого життя, і мені так пощастило, що у мене є такі чудові друзі. Спасибі вам за вашу турботу і за те, що ви завжди поруч зі мною.

Листи-послання батькам на випускний

Ви були моїм самим мотивуючим джерелом натхнення, мої дорогі батьки. Присвячую цю ступінь вам. Спасибі.

Ви – те місце, де я знайшла душевний спокій, родзинку і натхнення для життя. Спасибі вам, мамо і тату, за те, що завжди були поруч, щоб вести і підтримувати мене!

Я б не був тут з цієї ступенем, якби мої батьки не були поруч, щоб постійно мотивувати мене. Спасибі вам, мамо і тато. Я люблю вас до Місяця і назад.

Я присвячую свій випускний найважливішим людям у моєму житті, без яких я ніщо. Спасибі, мама і тато, що завжди підбадьорювали і підтримували мене.

Всякий раз, коли я відчувала неспокій, ви двоє заспокоювали мої нерви. Всякий раз, коли мені хотілося здатися, ви змушували мене наполягати. І тепер я отримую цю величезну підтримку. Велике спасибі, дорогі батьки.

Ви самий коштовний і важлива людина в моєму житті, і я той, хто я є, завдяки вам двом. Я люблю вас, мої батьки. Спасибі вам за все.

Мама і тато, ви надихаєте мене на успіх. Я просто хочу, щоб ви знали, як багато ви обидва для мене важливі. Люблю вас і дякую за все!

Ти мій справжній друг, філософ, провідник, наставник і весь світ. Величезне спасибі вам, мамо і тату, за всі ваші зусилля та любов до мене. Ви найкращі!

Листи-послання друзям на випускний

Чи можна описати словами, як я вдячний тобі за підтримку на моєму випускному шляху. Ти зробив для мене все неможливе можливим, мій друг. Люблю тебе.

Спасибі всім моїм друзям, які завжди були поруч зі мною і щиро підтримували. Я вдячний за те, що у мене були такі корисні друзі на протязі всього мого подорожі.

Чого би я не досягла сьогодні, кульмінацією цього стала допомога моїх друзів і наставників. Спасибі їм за розуміння та допомогу в цей важкий період.

Мої друзі, я не можу в достатній мірі віддячити вам, хлопці, за підтримку, допомогу і за те, що ви були поруч, коли я потребував вас протягом всієї моєї академічної кар’єри! Насправді ви всі справжні друзі.

Ти завжди був поруч зі мною у важкі дні мого випускного шляху. Я не знаю, як тобі віддячити за твою любов і підтримку, але я кажу; спасибі, друже!

Мої друзі зробили мій випускний легким для мене завдяки постійній підтримці і великим веселощів. Ти мій друг на все життя, і спасибі тобі за все.

Ви були поруч зі мною, коли я безцільно плив без вітрила в морі депресії. Така ступінь стала можливою завдяки вам. Спасибі.

Листи-послання вчителю на випускний

Спасибі вам за вашу величезну підтримку протягом всієї моєї аспірантської життя. Ви робите це можливим для мене.

Висловлюю вам свою щиру подяку. Ви найкращий учитель за всю мою академічну кар’єру. Спасибі вам за те, що допомагаєте мені зробити мій завтрашній день яскравішим!

Дорогий вчитель, ти був моїм ангелом-охоронцем, який підтримував мене в саме безпорадне час. Я не можу бути досить вдячний тобі за твої добрі вчинки по відношенню до мене. Спасибі.

Велике вам спасибі за ваш щедрий подарунок, але найбільше спасибі за ваше дорогоцінне керівництво і підтримку. Це було б неможливо без вашої постійної присутності в “дорогому вчителеві мого темного часу”.

Шановний пане / пані, сьогоднішнє досягнення – результат вашого вкладу. Дякуємо за керівництво і натхнення. Без вашого керівництва до мене б тут не звернулися.

Спасибі тобі, Учитель, за все, що ти зробив для мене. Ти подарував мені мотиваційні думки і реальне життєве натхнення, які завжди допоможуть мені сяяти в майбутньому.

Великий учитель – це дорогоцінний дар студентського життя, і мені пощастило, що він благословив мене. Спасибі вам, сер / мадам, за вашу безумовну любов і прихильність!

Я в боргу перед вами за ваше щире керівництво і віру в те, що у мене все вийде. Спасибі вам за те, що ви такий добрий чоловік і чудовий вчитель!

Випускні листи-послання бога

Я вдячний тобі за всі благословення, але вдячний і за те, що ти допоміг мені із закінченням навчання. Ти дійсно наш спаситель. Дякую тобі, Боже.

Спасибі тобі за те, що допомагаєш мені і благословляєш відчувати таку чисту радість та захоплюючі життєві події.

Я дуже радий відсвяткувати цей чудовий день зі своїми коханими. Дякую тобі, Боже, за надану мені можливість. Будь ласка, продовжуй благословляти мене.

Дорогий Боже, дякую тобі за твої численні благословення у зв’язку з цим випуском. Будь ласка, продовжуй направляти мене протягом усього мого життя.

Я ціную твою підтримку і керівництво у цей важкий час. Спасибі, що облегчаешь мені життя. Дорогий Боже, я безмежно вдячний тобі.

Подячний послання на випускний для чоловіка

Дорогий чоловік, це досягнення такого ж ступеня твоє, і моє, бо твоя впевненість, надія і рішучість завжди виявляли в мені краще! Спасибі!

Спасибі тобі, мій особливий людина, за те, що повірив у мої можливості і привів мене до великої мрії! Ти зробив можливим мій випускний!

Це досягнення належить моєму дорогому чоловікові, який постійно підштовхував мене до успіху, підтримував у продовженні навчання і допомагав мені виконувати мої повсякденні обов’язки. Спасибі тобі за те, що ти доклав стільки зусиль для здійснення моєї мрії, я не змогла б досягти цього етапу без твоєї підтримки! Люблю тебе до місяця і назад!

Спасибі тобі за те, що ти самий чудовий партнер і робиш мене такою, яка я є сьогодні. Ти найкращий чоловік, про якого я коли-небудь могла мріяти!

Твоя підтримка – найбільший дар, який я коли-небудь отримував, дорога. Спасибі, що супроводжуєш мене в подорож під назвою життя.

Мій дорогий чоловік, ти не тільки любов всього мого життя, але і мій найбільший наставник і мотиватор. Всім, чого я досягну, я завдячую тобі, дорогий. Спасибі тобі за те, що ти такий чудовий чоловік. Спасибі тобі за те, що пробудив у мені все краще.

Листи подяки за подарунок на випускний

Хоча ваша присутність дуже багато значить для мене, прийміть мою щиру подяку за ваш чудовий подарунок!

Словами чи можна описати чари закінчення школи. Велике спасибі, що зробили цей день ще більш особливим, надіславши свій продуманий подарунок.

Ваші цінні думки завжди займають значне місце в моєму серці. І спасибі вам за прекрасний подарунок на мій випускний.

Я дійсно хотів би подякувати вас за те, що ви не переходьте межу і зберігаєте все так просто. Я дійсно в захваті від цього знаку любові. Багато любові.

Велике вам спасибі за ваше вітальне послання і цей щедрий подарунок. Я скористаюся цим з ладу. Ще раз спасибі за ваш добрий жест.

Дякуємо за ваш щедрий подарунок. Я бачу, що ви позитивно ставитеся до мене і повинні похвалити свій вибір за те, що він відповідає випадку.

Промова за випускний

Для мене велика честь розділити день мого випуску з усіма присутніми моїми близькими. Випускний був нелегким випробуванням, але це стало можливим завдяки величезній любові, підтримки і керівництва з боку моїх батьків, вчителів та друзів. Нарешті, я хотів би висловити свою щиру подяку Всевишньому за те, що він благословив мене терпінням і рішучістю.

Дорогий Боже, дякую тобі за те, що дозволив мені це величезне досягнення і радість. Дорога родина, спасибі тобі за те, що ти був джерелом натхнення і розради для мене в мої неспокійні дні. Шановні вчителі, дякуємо вам за те, що кожен день заохочуєте мене робити все можливе. Дорогі друзі, дякую вам за те, що постійно подбадриваете мене. Дякую вам усім за те, що були поруч зі мною в мій особливий день!

Це закінчення школи не тільки моє, що за цим стоять зусилля стількох людей. По-перше, дякую Богу за те, що направив мене на шлях успіху. Моїм батькам і родині за їх безмірну любов і підтримку. Подяка моїм друзям за те, що зміцнили мою впевненість у собі і ніколи не давали мені відчувати себе самотньою. І останнє, але не менш важливе, моїм вчителям за те, що вони наставляли мене протягом усього цього подорожі. Для мене велика честь мати всіх вас!

Святкуючи це своє досягнення, я хочу подякувати своїх батьків, родину, друзів, вчителів і всіх інших людей, які супроводжували мене на шляху до випускного. Я ні за що не зміг би досягти успіху без вашого керівництва і підтримки. Дякую Господу за те, що в моєму житті з’явилося так багато чудових людей. Я в неоплатному боргу перед всіма вами!

Листи-повідомлення на випускному вечорі

Будь ласка, прийміть мою сердечну подяку за відвідування мого випускного вечора; ваша присутність багато значить для мене. Я сподіваюся, вам сподобалося.

Дорога до випускного була довгою історією раннього ранку і безсонних ночей, яку я успішно придумала. Спасибі, що приєдналися до моєї випускної вечірки.

Ви завжди були поруч, щоб підтримати мене на моєму шляху до випускного, і я не можу висловити достатньої подяки за це. Висловлюю вам свою глибоку подяку за участь в моєму випускному заході.

Спасибі, що утешаешь мене день за днем і приймаєш участь в моєму святкуванні закінчення школи.

Мені дуже приємно бачити таку чудову людину, як ви, на моєму випускному вечорі. Спасибі, що прийшли.

Спасибі, що висвітлили мій випускний вечір блиском своєї індивідуальності. З вашого боку так мило прийти.

Закінчення університету – сама дорогоцінна мрія, яка може стати реальністю в житті людини. Це навіть потенційно важливо в його / її життя. Але це не ваш власний шлях, який ви повинні зробити в поодинці. На цьому шляху академічної кар’єри ви йдете разом зі своїми друзями та сім’єю, вчителями і наставниками. Всі вони вносять рівний внесок у ваш успіх. Листи-послання на випускний – кращий спосіб показати своїм близьким, що ви розумієте почуття до вас і відчуваєте до них подяку. З допомогою наших вищезгаданих листів подяки з нагоди закінчення навчання ви зможете висловити свої емоції і подяку своїм близьким, які підтримували і підбадьорювали вас під час закінчення навчання.