Категорії
вдячні

Більше 70 повідомлень з вдячністю для колег або товаришів по службі

Колеги готові розділити з вами навантаження і зробити робоче місце стерпним, і День подяки може стати чудовим приводом побажати їм чогось і подякувати. Написання повідомлень на день подяки для колег може бути справжніми тортурами, якщо хтось не сильний у грі слів або у нього недостатньо вільного часу. На щастя, у нас є багата добірка побажань на День подяки колегам і товаришам по службі. Будь ласка, перевірте і знайдіть підходящі слова подяки для ваших колег прямо нижче.

Вітальні послання для колег

Нехай цей День подяки принесе мир, радість і щастя у ваше життя. Бажаю вам щасливого Дня подяки, колега.

Я молюся, щоб у вас і вашої родини попереду був чудовий час. Приємного дня! Щасливого дня подяки.

День подяки – це день, коли можна розраховувати на благословення, які у вас є, і я вважаю, що мені надзвичайно пощастило, що у мене є одні з кращих колег. Щасливого дня Подяки всім вам.

Бажаю благословенного Дня подяки моєї улюбленої колезі по роботі. Ви – справжнє благословення для мого професійного життя.

З Днем подяки моєї сім’ї! Нехай у вас буде сезон, повний миру і щастя. Насолоджуйтеся благословенним Днем Подяки зі своєю сім’єю і друзями.

Незважаючи на всю важку роботу та професійні аспекти, я ціную дружбу, яку ми поділяємо як колеги. Рідко можна зустріти такого друга на професійному поприщі, і я радий, що зустрів тебе! З Днем подяки.

Сьогодні день подяки, і я щиро хочу висловити свою подяку самому хорошому колезі, який у мене є! Спасибі, що завжди терпиш мене! З Днем подяки!

З Днем подяки моїм чудовим товаришам по команді, завдяки яким я завжди відчуваю вдячність. Бажаю вам приємно провести час зі своїми друзями та родиною.

Нехай Бог завжди обсипає вас благословення, переважаючими ваші бажання. Нехай ви ніколи не забуваєте дякувати його за всі добрі благословення. З Днем Подяки, дорогі колеги.

Ви один з самих захоплених і працьовитих людей, яких я коли-небудь зустрічав. Я вдячний, що мені вдається працювати з вами. З Днем подяки!

Ви самий працьовитий людина в нашому відділі. Я молюся і сподіваюся, що ви отримаєте все, про що мріяли. Я сподіваюся, що у вас буде чудовий День подяки!

Бог був досить добрий до мене, щоб дати мені приємне робоче місце і такого доброзичливого і послужливого колегу, як ви. Насолоджуйтеся благословенним і щасливим днем подяки з моїми найкращими побажаннями.

Я бажаю вам щасливого дня подяки та міцного здоров’я. Насолоджуйтеся кожним моментом цього святкового сезону.

Спасибі моїм дорогим колегам за те, що робите нашу компанію однією з кращих і щодня викладаєтеся по повній. Для нас велика честь працювати з такими талановитими людьми, як ви. Всіх з Днем подяки.

З Днем подяки тебе і твою родину! Ти для мене товариш по команді мрії, і я захоплююся твоєю трудової етикою! Гарного відпочинку!

Спасибі вам за все, що ви зробили для команди і для мене. Ви – благословення. З Днем подяки!

Я щасливий і вдячний, тому що Бог дав мені такого далекоглядного колегу, як ви. Для мене велика честь працювати з вами. Благословенного дня подяки.

Ви підтримували і заохочували мене з того дня, як я приєднався. Ви зробили моє трудове життя набагато краще. З Днем подяки! Всього доброго.

Спасибі вам за те, що зробили це робоче місце чудовим. Без вашої підтримки та відданості справі я б ніколи нічого не зміг досягти. З Днем подяки!

Дякую, що прийняли всі виклики і зробили цю компанію номером 1. Я так щасливий, що мені довелося працювати з вами як з колегою. З Днем подяки!

Ви завжди були поруч, щоб допомогти мені з проблемами, з якими я стикався. Я вдячний, що у мене є такий чудовий колега. З Днем подяки!

В цей День Подяки я не знаю, як висловити свою подяку моїм найдорожчим колегам за те, що вони тримають мене на хорошому рахунку у мого боса. Ви найкращі. З Днем подяки.

Нашу відділу пощастило, що у нього є такий геній, як ви. Щасливого Дня подяки, всього самого чудового!

Приємно мати партнера за сумісництвом на роботі. Вдало і щасливо відсвяткуйте День подяки в цьому році зі своїми близькими.

Оскільки ви насолоджуєтеся найбільшим святом у році, я бажаю вам весело провести час з сім’єю і друзями. Щасливого Дня подяки і не забудьте зробити його незабутнім.

Сьогодні я бажаю вам щасливого застілля, і нехай у вас буде найпрекрасніший день у колі вашої родини. З Днем подяки краще колезі, якого я коли-небудь міг побажати.

Сьогодні я бажаю вам всім щасливого святкування Дня подяки. І оскільки ми наближаємося до закінчення робочого року, я бажаю вам всім побільше веселощів і чудових приводів для продовження святкування.

Оскільки ми святкуємо День Подяки, я хочу подякувати всіх моїх дорогих колег за те, що вони кожен день викладаються по максимуму. Дякую за позитивний настрій в офісі. Всіх з Днем Подяки.

Ваша важка робота, професіоналізм і послідовність мотивують мене робити все можливе для команди. Бажаю вам щасливого Дня подяки.

Послання на день подяки для колег

Я дуже вдячний за все, що ви для мене зробили. Бажаю вам щасливого дня подяки!

Я бажаю вам всілякого щастя і радості в світі в цей День подяки, тому що моє серце бажає всього найкращого для мого коханого колеги. Найкращі побажання.

Бажаю вам провести приголомшливий відпустку зі своїми друзями і сім’єю в цей День подяки. Я безмірно вдячний за те, що у мене є такі чудові колеги, як ви.

День подяки – це час бути вдячним за все, що у нас є в житті, і я відчуваю величезну подяку за те, що працюю з чудовими колегами. Щасливого Дня подяки моїм колегам.

Нехай ваш вечеря в честь Дня подяки буде наповнений смачними стравами, а день наповниться хвилями сміху і щастя. Обов’язково подякуйте Господу за всю цю розкіш і насолоджуйтеся повною мірою.

Моєму кращому колезі: завдяки тобі я завжди відчуваю себе бажаним гостем і ціную себе на робочому місці. Ти був моїм сильним прихильником, який завжди приносила позитивні емоції в роботу. Я бажаю вам чудового дня подяки, повного радості і хвиль сміху.

З Днем подяки команді мрії. Ви, хлопці, ідеальні співробітники, про яких тільки можна мріяти! Спасибі вам за те, що ви завжди були дивовижними, підтримували і були готові з таким же завзяттям завершувати нові проекти.

Ти допоміг мені і багато чому навчив; ти для мене як наставник. Я дуже вдячний тобі. Я бажаю тобі щасливого дня подяки.

Мій День подяки залишиться неповним, якщо я не висловлю вам свою подяку. Спасибі за те, що ви такий пристрасний і допомагаєте мені досягати нових висот. Щасливого Дня подяки.

Ваше керівництво і підтримка допомогли мені досягти того, чого я перебуваю сьогодні. Я вдячний, що мені довелося працювати з вами. З Днем подяки!

Щира подяка за те, що ви мій наставник, за те, що підштовхуєте мене і допомагаєте досягти моєї мети. Ви один з найбільш чуйних співробітників, з якими я коли-небудь працював! З Днем подяки.

Твої таланти та вміння продовжують вражати мене; Я молюся, щоб всі твої мрії збулися. З Днем подяки! Приємного дня.

Ти був самим милим колегою, і я дуже вдячний тобі за це. З Днем подяки.

Спасибі вам за те, що ви такий радісний людина на робочому місці. Я сподіваюся, що у вас буде приголомшливий день подяки.

День подяки – самий довгоочікуваний свято, тому що він дає нам можливість побалувати себе смачною їжею, напоями і добре провести час з сім’єю і друзями. Я бажаю радісного дня подяки всім моїм колегам.

Робота приємна тільки завдяки таким колегам, як ви. Дякую вам за співпрацю і допомогу, коли я вас потребував. Бажаю вам щасливого Дня подяки.

Ти одна з тих, завдяки кому я відчуваю себе благословенною в цей День подяки. Дякую, що зробили це місце таким приголомшливим.

Вітання колегам з днем подяки

День подяки – це час згадати про всіх привілеях, якими ми користуємося, і бути вдячними за них. Щасливого дня подяки.

Я бажаю вам в цей День подяки насолодитися святом з тими, кого ви любите, і побалувати себе їжею і напоями. Сердечно вітаю вас з цим святом.

Я сподіваюся, що ви отримаєте великий бонус і значне підвищення в цьому році. Ніколи не забувайте дякувати мене, і якщо це бажання буде прийнято. Благословенного дня подяки, дорогий колега.

Дякую вам усім за те, що завжди робите робоче місце веселим і конкурентоспроможним. Насолоджуйтеся цим Днем подяки з широкою посмішкою.

Визначення Blue Monday не існує в моєму словнику, тому що у мене є ви як мій колега. Я ніколи не зможу висловити досить подяки за те, що ви для мене зробили. З Днем подяки.

Ви поширюєте позитивний настрій і робите робоче місце більш приємним, і я вдячний за можливість працювати з вами.

Щасливого Дня Подяки! Ви так старанно працюєте кожен день і піднімаєте настрій усім у команді всякий раз, коли ми відчуваємо стрес! Велика подяка від нас!

Спасибі вам, дорогі колеги, за вашу беззастережну підтримку і теплий прийом. З Днем подяки.

Небеса щасливі за вас, тому що ви фантастичний чоловік та колега. Нехай Бог благословить вас усіма благословення у світі. Щасливого Дня подяки.

Мої найкращі побажання всім вам щасливого дня подяки, тому що я так радий, що ви є в моєму житті.

Нехай Бог благословить вас незліченними благословеннями. Нехай благословення у вашому житті більше, ніж зірок на небі. Доброго дня подяки, дорогий колега.

Цитати на день подяки для колеги

“Ми повинні знайти час зупинитися і подякувати людям, які змінюють наше життя на краще”. – Джон Кеннеді Ф.

“Я вдячний за кожен прожитий день. Ми ніколи не знаємо, коли закінчиться час”. – Чак Беррі

– Сказати “спасибі” – це більше, ніж просто хороші манери. Це хороша духовність “. – Альфред Пейнтер

Я сподіваюся, що це повідомлення показує, наскільки я вдячний вам за вашу підтримку і мотивацію протягом усієї подорожі. З Днем подяки, мій колега!

“Насолоджуйтесь кожною миттю Дня Подяки і забудьте про всіх навантаженнях в цей святковий сезон”.

“Дякуйте господеві, бо Він благ; любов Його пробуває навіки”. – Псалом 136

“Будьте вдячні за те, що у вас є, в кінцевому результаті у вас буде ще більше”. – Опра Уїнфрі

“Присвятіть себе молитві, будьте пильні і вдячні”. – Колосян 4:2

“Я вдячний за те, що у мене є колега, який є для мене одночасно наставником і другом на одному робочому місці”.

Хоча День подяки буває лише раз на рік, кожен день повинен бути днем подяки “. – Монік Хаммонд

“Серце, яке дякує, щасливо, тому що ми не можемо відчувати себе вдячними і нещасними одночасно”. – Дуглас Вуд

“День подяки – хороший день, щоб знову направити нашу енергію на те, щоб дякувати і просто віддавати”. – Емі Грант

Коли настають святкові дні, це ідеальний час для того, щоб повідомити своїм колегам, як сильно ви цінуєте їх присутність у своєму житті. День подяки може стати захоплюючою подією, і ми сподіваємося, що наша красива і багата добірка побажань на день подяки заощадить вам час, щоб висловити їм свою подяку. Будь ласка, оберіть найкращий варіант, який, на вашу думку, відповідає вашому смаку, і використовуйте його на вітальній листівці, в текстовому повідомленні, в офіційному або неформальному електронному листі або в публікаціях в соціальних мережах. Навіщо упускати шанс показати своїм колегам, як ви їм дороги і вдячні. Даруйте щастя в цей святковий сезон.