Категорії
вдячні

Більше 100 вдячних повідомлень і цитат для волонтерів

Листи-послання для волонтерів: Безкорисливий внесок – найкраще і найбільше надбання нашого суспільства. Волонтери щедро присвячують свій час і працю проведення різних благодійних програм, церковних служб і громадських заходів задля благородних цілей. Їх цінність має оцінюватися на вагу золота, але це було б дуже дорого! Отже, відправка щедрого повідомлення з подякою волонтерам може мати велике значення. Прокрутіть нижче, щоб ознайомитися з нашою обширною колекцією цитат “Спасибі за волонтерство” і вибрати ту, яка найкраще відповідає вашим почуттям.

Спасибі вам за добровільні повідомлення

У вас велике серце, і ваша участь і внесок доводять це. Спасибі вам за волонтерство.

Ваша підтримка дуже багато значить для нас. Велике вам спасибі за те, що ви допомагаєте нам у всьому.

Спасибі вам, волонтери, за чудову організацію. Продовжуйте в тому ж дусі на майбутніх заходах. Удачі!

Я хотів повідомити вам, що ви виконуєте видатну роботу і надзвичайно раді тому, що допомагаєте іншим. Волонтерство – прекрасна робота. Велике вам спасибі.

Велике вам спасибі за чудову роботу, яку ви виконуєте. Ви створюєте навколо себе позитивну ауру і надихаєте всіх нас працювати ще старанніше. Нехай Бог благословить вас за вашу величезну ініціативу.

Було неймовірно приємно працювати з вами, хлопці! Спасибі вам за волонтерство. Сподіваюся організувати більше спільних робіт.

Так радісно бачити, як ви изливаете своє серце, з такою пристрастю виконуючи всю важку роботу! Спасибі вам за ваш внесок.

Пишаюся вами усіма. Ви, хлопці, проробили відмінну роботу, ставши волонтерами на цьому заході. Спасибі вам за таку чудову самовіддачу і зусилля.

Ви робите цей світ кращим своїм безкорисливим внеском. Дякуємо за волонтерство.

Ваш щедрий внесок часу і енергії в цю волонтерську роботу був неймовірним. Ваш настрій надихає – ми цінуємо весь ваш ентузіазм; велике вам спасибі.

Відмінна команда для такого чудового волонтерства. Спасибі вам за цю відданість. Сподіваюся, ви збережете нам цю фантастичну роботу і в майбутньому.

Дякую вам всім за таке прекрасне волонтерство. Нехай це призведе до ще більшої чудовій роботі в майбутньому і допоможе нам працювати на найвищому рівні.

Я знаю, що це була велика робота, але велике вам спасибі за всі зусилля, які ви доклали. Спасибі, що допомогли нам все організувати і розсортувати.

Ваші добрі справи невеликі, але вплив, який вони залишать на світ, буде величезним. Спасибі вам за вашу участь та підтримку.

Такі волонтери, як ви, допомагають робити світ кращим своїм часом і зусиллями. Чесно кажучи, я не думаю, що без вашої допомоги все пройшло так гладко. Величезне спасибі.

Велике вам спасибі за те, що допомагаєте нам. Ми цінуємо зусилля наших волонтерів, які роблять такий захід можливим і успішним. Спасибі вам за те, що допомагаєте нам, щиро вдячні вам.

Велике вам спасибі за волонтерство! Ваш добрий вчинок напевно буде мати велике значення.

Було багато роботи, але ви зробили таку гарну роботу. Дякую вам за ваш час і внесок.

Єдиний спосіб стати розумнішим, кращим, щасливішим, життєрадісніші і кмітливим – це допомагати іншим, як це робите ви. Велике спасибі.

Я дійсно сподіваюся, що ви знаєте, як все цінують вашу волонтерську роботу. Велике вам спасибі за те, що прийшли вперед і служіть самі заради цього великого діла. Хай благословить вас Бог.

Ми всі чудово провели час завдяки вам та іншим нашим здатним волонтерам. Велике вам спасибі за ваші послуги. Було приємно, що ви з нами. Бажаю вам сяяти в житті.

Якщо завтра світ стане краще, це відбудеться завдяки таким добровольцям, як ви. Спасибі вам за допомогу співтовариства.

Завдяки вашій волонтерській роботі захід пройшло так гладко; велике вам спасибі за організацію такого чудового заходу. З нетерпінням чекаємо можливості звертатися до вас за допомогою в майбутньому.

Ваша щедрість виявляється не тільки у ваших пожертвування, але і за допомогу, яку ви надали під час заходу. Велике вам спасибі.

Ми високо цінуємо благодійність, оскільки ви проробили відмінну роботу! Спасибі вам за все.

Те, як ви успішно впоралися з усім, справило на нас величезне враження. Велике вам спасибі за вашу волонтерську роботу. Нехай всі ваші зусилля будуть винагороджені вам хорошою кармою і удачею.

Листи-послання волонтеру

Не можу висловити вам достатньої подяки за те, що ви підтримуєте цю велику справу своїм самим цінним надбанням – своїм часом. Велике вам спасибі.

Такі люди, як ви, приносять зміни, яких світ потребує прямо зараз. Сподіваюся скоро побачити вас знову. Спасибі.

Ви тільки що додали нове значення слова “волонтерство”. Велике вам спасибі за такий приємний внесок.

Кожна крапля вашого поту піде на те, щоб закласти фундамент чийогось життя. Дякуємо за старанну роботу в якості волонтера.

Заробітна плата у вигляді любові, пільги у вигляді надій і просування по службі у вигляді благословень – це ваша нагорода за волонтерство від усього серця. Спасибі вам, волонтер.

Важка робота не має альтернативи. Ваша наполегливість і відданість справі захоплюють мене. Спасибі вам за таку величезну волонтерську роботу. Сподіваюся, ви виконаєте ще більш важливу роботу.

Спасибі вам за вашу видатну роботу і відданість справі в якості волонтера. Ваша відданість і наполегливість мене дуже сильно загіпнотизували.

Якою б складною не була завдання, ваш дух і наполегливість призведуть до найкращих результатів. Спасибі вам за таку кваліфіковану волонтерську діяльність і за проведення чудового заходу.

Я високо ціную час та зусилля, які ви вклали в волонтерство на цьому заході. Бажаю вам успіху у ваших майбутніх починаннях і сподіваюся знову працювати з вами. Спасибі!

Віддаю належне вашим зусиллям в якості волонтера для цієї знаменної події. Спасибі вам, дорогий волонтер, за виконання цієї дивовижної роботи. Відмінна робота.

Ми хотіли б подякувати особливого людини в нашому житті за щедру допомогу у важкі часи. Спасибі тобі, волонтер (ім’я)!

Волонтерство не зробить вас мільйонером з точки зору грошей, але воно зробить вас мільярдером з точки зору благословень. Спасибі.

Кожен божий день ми так милостиві і вдячні Богові за те, що у нас є кращий волонтер у місті та що це ви! Дійсно, ви – таке благословення небес. Спасибі!

Для деяких людей волонтерство – це віддача. Але для таких, як ви, це спосіб життя. Спасибі.

Ми високо оцінили вашу підтримку та сприяння під час заходу. Велике вам спасибі за ваше неймовірний виступ. Ви знаєте, ми завжди шукаємо кращого волонтера, і я так вдячний, що ви натрапили на нас. Я ніколи не помиляюся, довіряючи тобі! Спасибі!

Такі волонтери, як ви, повинні народжуватися в цьому світі десятками, бо ваша доброта робить вас одним на мільйон. Спасибі вам, волонтер.

Можливо, ти цього не усвідомлюєш, але ти справжній Супермен в життя всіх людей, яким ти допоміг. Дякуємо за волонтерство.

Ми хотіли б висловити нашу глибоку подяку за допомогу під час різдвяної вечірки в церкві. Всім парафіянам було дуже весело. Це був великий успіх завдяки вам.

Цитати подяки волонтерів

Для деяких людей волонтерство – це спосіб жити, збираючи всі благословення. Спасибі, що ти такий добросердий чоловік. Безсумнівно, ти улюбленець Бога.

Ставши волонтером, ви тільки що зробили найдорожчий і безцінний подарунок, який хто–небудь коли-небудь міг зробити – доброту, свій дорогоцінний час і безумовну любов. Велике вам спасибі.

Величезне спасибі вам за те, що ви наш ангел і кожен раз рятуєте нас своєю прекрасною роботою. Ми цінуємо вашу любов і відданість справі допомоги іншим.

Велике вам спасибі за всю вашу важку роботу і допомогу. Ви завжди готові бути поруч, коли б ми в вас не потребували. Ми щиро цінуємо ваш час і зусилля, спрямовані тільки на те, щоб допомогти нам.

Спасибі вам за вашу важку роботу. І ми ніколи не могли просити про більше. Словами насправді не висловити, наскільки ми вдячні вам за те, що ви тут. Хай благословить вас Бог!

Дорога, ти є доказом того, що волонтери – це люди, які не хочуть, щоб їх дякували за допомогу іншим, але хотіли б подякувати за надану їм можливість допомогти. Хай благословить вас Бог.

Ми завжди будемо вдячні за те, що у нас є такий волонтер, як ви! Велике вам спасибі за ваш ентузіазм, непідробний інтерес і відданість справі надання допомоги нам у всьому, що ми робимо.

Ми завжди будемо вдячні за те, що у нас є такий волонтер, як ви! Велике вам спасибі за ваш ентузіазм і щиру відданість справі надання допомоги нам у всьому, що ми робимо. Повірте нам, коли ми даємо вам знати, що ми відчуваємо себе дуже щасливими, що у нас є ви. Спасибі! Продовжуйте в тому ж дусі!

Якби Life була сторінкою в Twitter, № доброта, #доброзичливість і #співчуття були б в тренді завдяки вам. Дякуємо за волонтерство.

Ви завжди готові допомогти іншим людям і нам. Ваші руки завжди готові простягнути руку допомоги. Спасибі вам, і ми теж завжди будемо молитися за вас!

Листи-послання за благодійність

Не кожен може прийти працювати волонтером на благодійний захід; тільки самі добрі можуть. Нехай Бог благословить вашу добру душу! Спасибі вам за волонтерство.

Ви дивовижний волонтер, який вносить позитивні зміни в цей світ за допомогою благодійної діяльності. Я сподіваюся, що наші шляхи скоро перетнуться, і ми знову побачимо вашу дивовижну роботу. Спасибі за все.

Ми високо цінуємо вашу підтримку цього благодійного заходу, яке провалилося б без вашого щедрого вкладу. Такі люди, як ви, цінніше діамантів. Дякую вам за ваш час і важку роботу.

Ви належите до тих людей, які люблять жити, збираючи благословення в обмін на волонтерство у благодійній діяльності. Ви дивовижна душа, і для мене велика честь знати вас. Спасибі.

Велике вам спасибі за всю вашу добровільну важку роботу і допомогу. Ви завжди поруч, щоб підтримати нас за руки в цій великій справі благодійності. Ви – промінь надії в житті багатьох людей.

Спасибі вам за волонтерську діяльність в церкві

Наші серця високо цінують ваші добровільні праці. Ми знаємо, що це не зробить вас грошовим мільйонером, але ми сподіваємося, що ви отримаєте мільярди благословень від Бога за такий великий внесок. Спасибі.

Нехай Бог благословить вас на великі звершення за ваш такий щедрий внесок. Спасибі вам за таке чудове волонтерство.

Дім Божий з теплотою в серці цінує важку роботу всіх волонтерів. Нехай ви будете благословенні божественним світом і міцним здоров’ям.

Без вас ми не впораємося. Словами не передати, як сильно наша сім’я цінує вашу доброту і щедрість. Благослови вас Боже!

Спасибі вам за волонтерів шкільної програми

Ця школа від щирого серця дякує наших улюблених і працьовитих волонтерів за їх приголомшливий внесок та страсну роботу. Спасибі вам за все.

Ми цінуємо любов наших волонтерів та їх відданість справі надання допомоги іншим. Ви проробили відмінну роботу і є гордістю цієї школи. Велике вам спасибі за участь.

Ми завжди будемо вдячні і пишатися тим, що в нашій школі є такі щедрі і працьовиті волонтери. Велике вам спасибі за ваш щирий інтерес і ентузіазм.

Велике вам спасибі за всю вашу важку роботу і допомогу. Ви завжди готові бути поруч, коли б ми в вас не потребували. Відмінна робота! Ми цінуємо ваш час і зусилля просто за те, що ви допомагаєте нам. Спасибі!

Повідомлення з вдячністю після заходу

Кількість енергії і часу, які ви вклали у всю цю роботу, було неймовірним! Нам всім безмірно сподобалося працювати з вами, і ми будемо вічно вдячні всім волонтерам за їх внесок. Спасибі!

Було б неможливо провести такий чудовий захід без допомоги всіх вас, волонтерів! Ми дуже цінуємо ваш внесок.

Дякуємо всім нашим чудовим волонтерам за те, що вклали стільки енергії і часу в цей чудовий захід. Ви змушуєте нас пишатися вашою пристрастю до безкорисливого вкладом.

Ми дякуємо вам за все, що ви зробили, щоб зробити захід щасливішими для дітей у цьому співтоваристві. Так ви будете стократно благословенні.

Молодь робить все можливе, щоб відрізнятися від інших, але мало хто робить все можливе, щоб змінити ситуацію на краще. Дякуємо за волонтерство.

Слова подяки волонтерам

Різнобічний, Оптимістичний, Привабливий, Розуміє, Приємний, Талановитий, Енергійний, Сповнений Ентузіазму, Життєрадісний – ось який ви дивовижний ВОЛОНТЕР. Спасибі.

Ви є доказом того, що волонтери – це люди, які не хочуть, щоб їх дякували за допомогу іншим, але хочуть подякувати за надану їм можливість допомогти. Хай благословить вас Бог.

Багатство любові, яке ви набули, працюючи волонтером, буде приносити відсотки у вигляді щастя на все життя. Спасибі.

Більшість людей просто діляться цитатами про доброту і великодушність на Facebook. Дякую, що підтримуєте бесіду.

У наш час, коли жадібність змушує всіх зосереджуватися на отриманні, деякі ангели, подібні вам, все ще прагнемо до того, щоб віддавати і допомагати. Спасибі.

Мільйон подяк вам! Ви були відданим волонтером і показали, як важливо допомагати іншим, не отримуючи за це грошей. Спасибі! Ми щиро цінуємо вашу доброту у багатьох відношеннях. Хай благословить вас Бог!

Дякую вам за чудову програму, яку ви організували для дітей. Ми дійсно цінуємо ваші зусилля.

Такі чудові волонтери, як ви, ніколи нічого не хочуть взамін, але завжди готові робити великі справи позачергово. Дякуємо за волонтерство.

Такі добровольці, як ви, – солдати уявної армії, таємно беруться за руки, щоб зробити світ кращим. Спасибі.

Велике спасибі за всю вашу важку роботу! І ми ніколи не могли просити про більше. Словами не передати, як ми вдячні за те, що ви тут. Це послання просто для того, щоб подякувати вас! Хай благословить вас Бог!

Вирішивши працювати у нас безкоштовно, ви довели, що ваш час і таланти безцінні. Дякуємо за волонтерство!

Спасибі за можливість попрацювати з вами в якості волонтера в програмі. Ви дійсно показали себе кращою продюсерської командою в історії!

Ти кращий волонтер у місті! Я так пишаюся тобою і завжди буду молитися про твою захисту. Крім того, я хочу скористатися цією можливістю, щоб висловити свою саму гарячу подяку за те, що ти був моїм волонтером в останній день. Ваша наполеглива праця – причина мого успіху. Велике вам спасибі (ім’я). Ви чудові!

Дякуємо вам за допомогу у сортуванні та систематизації всіх пожертвувань, які ми отримали за останні кілька тижнів. Я знаю, що це була велика робота, але ви зробили чудову роботу, забезпечуючи безперебійний приплив і відтік коштів. Ви така важлива частина нашої організації, і я сподіваюся, ви це знаєте. Спасибі!

Надихаючі цитати волонтерів

“Добровольцям платять шестизначну суму… S-M‑I‑L-E-S.” – Гейла Лемер

“У волонтерів не обов’язково є час; у них просто є серце”. – Елізабет Ендрю

“Пам’ятайте, що найщасливіші люди ― це не ті, хто отримує більше, а ті, хто більше віддає”. – Х. Джексон Браун-молодший.

“Вип’ємо за всіх волонтерів, за цих відданих справі людей, які вірять в те, що будь-яка робота не вимагає оплати”. – Роберт Орбен.

“Добровольці носять робочу взуття, але залишають за собою сліди ніг ангела”. – Террі Гийметс

“Добровольцям не платять не тому, що вони марні, а тому, що вони безцінні”. – Шеррі Андерсон

“Коли ти станеш старше, ти виявиш, що у тебе дві руки — одна, щоб допомагати собі, інша для того, щоб допомагати іншим”. – Одрі Хепберн

“Сенс життя в тому, щоб знайти свій дар. Мета життя в тому, щоб роздавати його”. – Вільям Шекспір

“Тільки життя, прожите для інших, варта того, щоб жити”. – Albert Einstein

“Найменший акт доброти коштує більше, ніж найграндіозніше намір”. – Оскар Уайльд

“Ви заробляєте на життя тим, що отримуєте. Ви заробляєте на життя тим, що віддаєте”. – Уїнстон Черчілль

“Нічого не роблячи для інших, ми губимо себе”. – Горацій Манн

“Ти не жив до тих пір, поки не зробив щось для того, хто ніколи не зможе тобі відплатити”. – Джон Баньян

“Служіння людству – це служіння Богу”. – Лайла Гифти Акіта

“Якщо ти станеш помічником сердець, з твого серця потечуть джерела мудрості” (Румі).

“Навіть якщо ти зрадиш всього одне життя, ти зміниш світ назавжди”. – Майк Саттерфилд

Невелика подяка має велике значення, особливо коли хтось вкладає свій час і роботу в добровільна справа. Час від часу спеціальні послання з висловленням подяки за їхній внесок допоможуть їм внести більший внесок у добру справу. Наші різноманітні листи-послання для волонтерів допоможуть вам оцінити когось за волонтерську діяльність. Ми вважаємо, що ці листи-послання для волонтерів підходять для того, щоб висловити свої найкращі почуття вдячності за їхню участь та підтримку. Ви можете легко використовувати ці формулювання, щоб подякувати волонтерів особисто, в текстовій листуванні, в мові або в публікаціях в соціальних мережах. Спосіб передачі може бути різним, але зміст цих повідомлень завжди покаже вашу подяку!