Категорії
вдячні

Подячний послання для батьків – цитати з виразом вдячності

Подячний послання для батьків: Вам не потрібен особливий привід, щоб сказати “Спасибі” своїм матері і батька за те, що вони зробили для вас за все своє життя. Неможливо дізнатися, на скільки жертв пішли ваші батьки, щоб зробити ваше життя кращим і ким ви є сьогодні. Визнайте їх безмежну любов і великі жертви. Робіть все можливе, щоб змусити їх посміхнутися. Ви можете використовувати це повідомлення з подякою, щоб висловити свою любов і вдячність своїм люблячим мамі і татові. Напишіть текстове повідомлення або додайте його в Facebook або Instagram або напишіть милі повідомлення на вітальній листівці – робіть все, щоб вони були щасливі.

Листи-повідомлення для батьків

Я дійсно щаслива, що у мене такі чудові батьки. Спасибі вам, мамо і тату!

Всім, що в мене є, і все, чим я є, я зобов’язаний тобі. Спасибі вам, мої дві лінії життя.

Я нічим не можу віддячити тобі за те, що ти робив для мене все це життя. Але все ж я хочу віддячити тобі, сказавши ” Спасибі за все. Любов і обійми моїм батькам.

Мої дорогі батьки, ви відмовилися від своїх мрій і пожертвували тонною, щоб я міг досягти свого. Я не можу висловити достатньої подяки вам в цьому житті за ваш внесок в моє життя. Люблю вас.

Ніяких слів не вистачить, щоб висловити, як я вдячний вам. Мати таких батьків, як ви, – це найбільша з усіх благословень! Спасибі вам за все, що ви зробили для мене, і за все, що ви робите.

Наявність таких батьків, як ви, поруч зі мною, робить мене тим, хто я є сьогодні. Велике вам спасибі за беззастережну підтримку.

Я не завжди можу сказати, як сильно я люблю вас обох, але я можу сказати, що в моєму серці є велике місце тільки для вас двох. Спасибі вам, мамо і тату, за все!

Бог благословив нас багатьма способами, але самий великий з них – це наші батьки. Вони завжди заслуговують від нас найкращого. Дякуємо всім батькам у світі!

Спасибі, що допомагаєш мені формувати своє життя з позитивом і пристрастю. Без тебе я б ніколи не стала тією людиною, якою я є сьогодні. Спасибі тобі за все!

Спасибі вам, мамо і тату, за те, що завжди ставилися до мене як до найкращої дочки в світі. Ви, безсумнівно, найкращі батьки в цьому всесвіті.

Все, чим ми є сьогодні і чим можемо стати завтра, – це все завдяки жертвам, які принесли заради нас наші батьки. Велике спасибі всім мамам і татам у світі.

Неважливо, наскільки погано все може обернутися, я кажу собі залишатися сильною, тому що просто бачити вас щасливими в кінці, стирає всі страждання, які я відчуваю. Спасибі вам, мамо і тату, за беззастережну любов до мене.

Спасибі – це дуже маленька фраза, щоб висловити мою вдячність вам, але я все ще використовую її, щоб сказати, як мені пощастило, що ви мене виховали.

Жертви, на які ви пішли заради мене, не піддаються ніякому опису. Спасибі вам, мої улюблені. Я сподіваюся, що коли-небудь ви будете мною пишатися.

Ви не тільки чудові батьки, але й видатні люди, яких я коли-небудь знав. Дорогі батьки, спасибі вам за все любов і підтримку.

Любов і турбота, які ви проявили до мене, унікальні в своєму роді. Спасибі вам за кожну частинку цього!

Якщо б люди могли обирати своїх батьків до народження, вони б все обрали вас, бо ви просто приголомшливі. Спасибі вам за те, що ви єдиний мій батько!

Моє серце повно любові до вам двом. Ви виховали мене з усією любов’ю і добротою в світі. Спасибі вам за те, що ви такі милі і дбайливі!

Без твоєї любові у мене нічого немає в житті. Спасибі тобі за те, що був таким дбайливим і добрим до мене, коли я був дитиною. Ви двоє – найкращі батьки в світі.

Спасибі тобі за те, що ти не тільки мій батько, але і вчитель і наставник. Ти – причина всіх успіхів у моєму житті!

Бути батьком складно, ще складніше бути другом своїй дитині. Мені пощастило, що ви були одночасно моїм батьком і другом! Спасибі!

У мене було чудове дитинство не тому, що у мене були чудові друзі. У мене було чудове дитинство, тому що у мене були чудові батьки. Спасибі вам, мамо і тато.

Дорогі мама й тато, я дозволив пройти стількох років, не подякувавши вас обох. Але ви не дозволили пройти ні одній секунді, не полюбивши мене беззастережно.

Я бажаю, щоб у кожного були такі батьки, як у мене – підтримують, розуміють і добрі! Спасибі вам за те, що подарували мені найкращу життя з можливих.

Мені не потрібен батьківський день, щоб сказати, що я люблю вас обох. Спасибі вам за все!

Найважливіше, чого я навчилася у вас двох, – це любити і будувати сім’ю. Спасибі вам, дорогі батьки, за те, що дали мені найкращий урок.

Ви двоє на покоління старше мене, але ніколи не дозволяйте розриву між поколіннями виникнути у наших відносинах. Спасибі вам, мої дорогі батьки, за це.

Ніщо з того, що я кажу, не може по-справжньому передати, наскільки ви, хлопці, важливі в моєму житті. Тому я просто хочу подякувати вас двох за те, що ви самі чудові батьки на світі.

Коли я не зможу знайти нікого, крім себе, навіть тоді я впевнений, що ви, хлопці, будете моєю тінню в скрутну хвилину. Спасибі вам, мамо і тато.

Листи-повідомлення для батьків від сина

Спасибі тобі, мамо, за те, що показала мені, як бути доброю до всіх. Спасибі тобі, тату, за те, що показав мені, як бути сильним у важкі часи. Я так багатьом зобов’язаний вам обом!

Все, чого я навчився в житті, я навчився у вас двох. Ви – причина моїх успіхів і натхнення для моїх починань! Спасибі!

Виховувати такого сина, як я, може бути важко, якщо ви не дуже гарні у вихованні дітей. Спасибі тобі за те, що ти такий терплячий і досконалий. Я люблю вас обох!

Якщо б ми могли прожити більше одного разу в кожній з життів, я б хотів бути тільки твоїм сином. Спасибі тобі за те, що ти мій будинок.

Поки ти поруч і підтримуєш мене, я можу долати будь-які труднощі. Я так радий бути твоїм сином.

Спасибі вам за те, що ви ідеальні батьки для недосконалого сина. Ви просто найкращі батьки на землі.

Завдяки вам двом життя здається такою легкою і повного щастя. Спасибі вам за те, що завжди тримайте мене в своїх молитвах і завжди дозволяєте мені слідувати моїм мріям, якими б вони не були.

Мої батьки завжди будуть моїм головним пріоритетом, тому що вони завжди ставили свого сина на перше місце. Спасибі вам, дорогі батьки, за те, що ви так сильно любите мене.

Ви двоє поставили переді мною так багато батьківських цілей, що тепер все, чого я хочу, – бути такими ж кращими батьками, як ви, для своїх онуків. Величезне спасибі вам, мамо і тато.

Велике спасибі вам, мамо і тату, за те, що так добре розумієте мене, за те, що дозволили мені самому вибрати свою мрію. Я завжди намагаюся бути хорошим сином, бо ви найкращі батьки на світі. Я вас обох дуже люблю.

Я відчуваю гордість кожен раз, коли представляюся іншим як ваш син. Спасибі вам за те, що ви такі чудові батьки.

Подячні листи для батьків від дочки

З вами я завжди відчувала себе принцесою в будинку. Дорогі мама й тато, ви завжди в моєму серці. Я люблю вас! Спасибі вам за все!

Ти завжди підтримував мене у всі хороші і погані часи. Спасибі тобі за те, що змусив мене повірити, що я можу все в житті.

Все, чого я хочу в житті – це бути таким хорошим батьком, як ви, щоб я міг виховувати свою дочку так само, як ви двоє виховали мене. Спасибі вам, мамо і тату!

Ви двоє наповнили мій світ такою кількістю щастя, що цілого життя не вистачить, щоб насолодитися всім цим. Спасибі вам обом ще більше за те, що завжди йдете на стільки компромісів, щоб подарувати маленький смайлик. Спасибі тобі за всю любов, яку ти мені подарував!

Життя стає такою легкою і гладенькою, коли у нас є батьки, які розуміють нас більше, ніж нас самих. Спасибі вам за те, що ви ідеальний батько.

Спасибі, що завжди ставишся до мене, як до принцеси. Я була б ніким, якби поруч не було тебе.

Ваша маленька дівчинка – це все, чим я хочу бути, і все, що я коли-небудь буду. Спасибі вам за цю чудову життя, мама і тато.

Ви – приклад того, як кожен батько повинен виховувати доньку, і я так вдячна і пишаюся тим, що я ваша дочка. Спасибі вам, мої дорогі старички.

Я хотів би висловити вам свою подяку, але нічого недостатньо, щоб сказати вам спасибі. Люблю вас обох!

Я дуже пишаюся тим, що я ваша дочка, і ніхто не може відібрати це у мене. Спасибі вам за любов до мене до Місяця і назад, дорогі батьки.

Я багато за що вдячний господу, але ніколи не казав “спасибі тобі за все, що ти для мене зробив. Я так сильно люблю вас, мама і тато.

Спасибі вам, мої дорогі батьки, за те, що все моє життя ставилися до мене як до принцеси, але завжди вчили мене бути таким же приземленим людиною, як ви. Спасибі тобі за те, що ти так сильно любиш мене.

Цитати з вдячністю для батьків

Можливо, я була не найкращим дитиною, але ви двоє, безсумнівно, зробили кращу роботу по моєму вихованню.

Я найщасливіша людина на землі, що народився в цій сім’ї. Люблю вас, мама і тато.

Коли світ закрив переді мною свої двері, ви обидва розкрили для мене свої обійми. Коли люди затикають переді мною вуха, ви обидва відкриваєте для мене свої серця. Спасибі, що завжди був поруч зі мною.

На життєвому шляху я завжди думав, що був прав, а мій батько помилявся. Але суворі уроки життя допомогли мені зрозуміти, що слова батька були правильними з самого початку. Спасибі, тату.

Виховання, яке ви мені дали, є зразковим для кожного з батьків. Я так вдячна за те, що я ваша дочка.

Мама і тато, ви пройшли через багато боротьби і болю. Але я обіцяю, що не дозволю всьому цьому пропасти даром. Я хочу віддати належне кожен раз, коли ви вірили в мене. Я виросту і стану кращим, ким тільки можу бути.

Я завжди думав, що мої батьки постійно прикривають мені спину, але я помилявся. Вони не прикривали мою спину, але вони прикривали мою спину. Дякуємо за вашу підтримку, мама і тато.

Я не знаю, куди заведе мене життя, коли я зістарюся, але я знаю точно, так це те, що я ніколи не буду такою великою людиною, як мій батько. Спасибі тобі, тату!

Спасибі мамі і татові за те, що порадили мені самій вирішувати складні життєві проблеми. Саме це допомогло мені зрозуміти, що вони спочатку не були складними.

Є багато речей, за які я дякую вам. Я хочу, щоб ви знали, що для мене ви самі чудові люди, яких я зустрічав, і я дуже пишаюся тим, що я ваш син.

Як батько, найважливіше, чого ви можете навчити свою дитину, – це ладити з вами. Як мої батьки, ви обидва зробили саме це і багато чого іншого. Спасибі вам за вашу любов.

Я не завжди кажу це вам, але ви для мене дуже важливі. Спасибі вам за те, що ви такі чудові батьки!

Спасибі вам, батьки, за випускний

Цей випускний – результат зусиль, які ви доклали, щоб виростити мене. Спасибі вам за те, що зробили мене тим, хто я є.

Я зобов’язаний вам двом своїм життям і всіма успіхами, включаючи цей випускний. Спасибі за все, мама і тато.

Спасибі вам, тато і мама. Без вашої підтримки, керівництва та любові я б не стояв сьогодні серед випускників.

Бачити своїх батьків щасливими було найкращим подарунком, який я могла отримати в день випуску. Ваша вічна любов і відданість сформували мене такою, яка я є сьогодні. Спасибі вам за все.

Ваша безумовна любов і підтримка зробили мене тим, хто я є сьогодні. Спасибі вам, мамо і тато.

Я б ніколи не зміг зайти так далеко без свого постійного керівництва. Спасибі тобі за те, що завжди був поруч зі мною.

За останні кілька років я отримав прекрасне уявлення про свою творчість і натхнення ризикувати і йти за покликом серця тільки завдяки вам. Ви двоє – таке благословення в моєму житті; спасибі вам!

Я навчився бути конкурентоспроможним в коледжі, але мої батьки прищепили мені бажання розвиватися особисто і професійно. Я пишаюся тобою, і я хочу віддячити тобі тим же. Спасибі вам, мамо і тату, за всю підтримку.

Сьогодні підійшли до кінця чотири роки мого університетського життя. Велике вам спасибі, що розділили зі мною мій особливий день. Спасибі вам за вашу підтримку.

Спасибі вам, батьки, з днем народження

В цей день народження я хочу подякувати тобі за те, що привів мене в цей світ. Вся моя життя присвячена тобі.

Ваша любов – самий особливий подарунок з усіх, що я отримала сьогодні. Я ціную все, що ви зробили, щоб зробити мій день народження незабутнім. Я обожнюю вас обох.

Дякую за чудовий подарунок на день народження. Побачивши це, мої друзі будуть заздрити мені за те, що у мене такі милі батьки, як ви.

Ви двоє завжди першими вітаєте мене з днем народження. Спасибі, мамо і тату, за те, що так сильно турбуєтеся про мене, незважаючи на мій дорослий вік.

Ви – причина, по якій я відзначаю цей день народження. Спасибі вам за те, що подарували мені життя і зробили її такою чудовою.

Мої дні народження повинні бути присвячені не стільки мені, скільки вам. Доброта, яку ви виявили до мене, заслуговує усіляких похвал.

В цьому році я не так вже багато хочу на свій день народження. Ви дали мені саме чудове виховання, про який тільки може мріяти людина. Я дуже ціную ваші добрі побажання, мама і тато.

Хоча у мене, можливо, не так багато друзів, я був благословенний самими прекрасними батьками, про які тільки може мріяти дитина. Спасибі вам за всі побажання; Я обожнюю всіх вас.

Я навіть не можу почати підраховувати всі бажання, які я отримав сьогодні. Ви обидва – причина моєї посмішки. Ви ідеальні для мене у всіх відношеннях, і я нічого так не хочу, як зробити вас щасливими.

Подячний лист для батьків

Навіть якщо з дитинства у мене не було найкращих можливостей, принаймні, у мене були самі багатообіцяючі батьки, які виховали в мені почуття оптимізму і волю до успіху в житті. Спасибі вам, мамо і тату, за все, що ви щиро зробили!

Ви зіграли вирішальну роль у формуванні моєї особистості і дозволили мені досягти цього етапу в моєму житті. Ваша підтримка і прихильність додали мені впевненості, щоб пробувати щось нове. Спасибі вам, мамо і тато.

Дорогі батьки, я дуже люблю вас обох і ціную ваші зусилля і любов у вихованні мене кращої особистості. Мені дуже пощастило, що ви обидва мої батьки, і я дякую Богові за те, що він дав мені вас.

Хоча світ постійно невблаганний, ваше співчуття і емпатія завжди робили мене краще, ніж я був раніше. Я вважаю, що мені дуже пощастило, що ви двоє на моїй стороні. Спасибі вам, мамо і тату, я вас дуже люблю!

Мої батьки завжди підштовхували мене до того, щоб я був кращою версією себе, незалежно від того, чи був я їх сином або дочкою. Я щодня дякую Богові за те, що він дав моїм батькам здоровий погляд на життя.

Спасибі вам, дорогі батьки, за те, що відкриваєте для мене свої обійми кожен раз, коли світ закривав свої двері перед моїм носом. Без вас я могла б заблукати в темних провулках. Я так сильно люблю вас.

Звичайно, я ніколи не дізнаюся все, що ти зробив для мене з того дня, як мене справив на світ, але я знаю і завжди буду пам’ятати, що це варто моєї вічної вдячності.

Листи-послання для батьків

Ти привів мене в цей світ, забезпечив мене і підтримував упродовж усього життя. Я в неоплатному боргу перед тобою.

Мама і тато, ви не тільки мій будинок, але і моє життя. Ваше щастя означає для мене все.

Ви мої батьки, мої найкращі друзі і мої янголи-провідники. Моє єдине бажання – завжди бути поруч з вами.

Все моє існування відбулося завдяки тобі. Мені пощастило бути частиною вас двох, мами і тата.

Я завжди міг довірити тобі своє життя, тому що вона належить тобі так само сильно, як і мені. Люблю вас обох.

Люди не можуть вибирати собі батьків, і я щасливий, що вони цього не роблять. Ти просто такий чудовий; всі хотіли б тебе!

Ти піклувався про мене не тільки фізично, але і про моїй душі. Спасибі тобі за турботу про мене.

Ви двоє – найцінніше, що є у мене в житті. Дякую, що були зі мною протягом усього життя і дали мені все, що могли. Люблю вас.

Не важливо, скільки мені років, ти завжди будеш потрібен мені. Спасибі, що залишаєшся поруч зі мною.

Багато людей народжують, але ніхто не може стати такими чудовими батьками, як ви. Спасибі вам за всі ваші зусилля.

Любовні послання для батьків

Мама і тато, я виросла в оточенні вашої любові, мене втішали ваші обійми, мене мотивувала ваше життя … і я не хотіла б, щоб було по-іншому. Спасибі за все.

Мама і тато, ви завжди прагнули дати мені все найкраще. Ви були тим стимулом, який мені завжди був потрібен для досягнення успіху. Спасибі, що були такими хорошими батьками. Я вас дуже люблю.

Мама і тато… з усіх друзів і вчителів, які були у мене в житті, ви обидва були кращими. Спасибі.

Я люблю тебе більше, ніж фарби, ніж мелодії, ніж слова. І я сподіваюся, ти завжди будеш відчувати це, навіть коли мене не буде поруч, щоб сказати тобі про це.

Найпрекрасніше в цьому світі – бачити, як твої батьки посміхаються, і знати, що причина цієї посмішки – ти.

Одного разу я досягну успіху, і люди запитають мене, в якомусь коледжі я навчався. Я відповім: “Це не має значення, бо саме мої батьки зробили мене тим, хто я є сьогодні. Я так сильно люблю вас обох!

Мені пощастило, що ви мої батьки. Ви знаєте, що ви самий особливий людина в моєму житті. Спасибі, що дали мені все, що могли, я дуже люблю вас.

Спасибі тобі за твою ніжну любов. Ти ніколи по-справжньому не дізнаєшся. Наскільки щасливою ти мене зробила і як сильно я тебе люблю.

Мама і тато, у мене немає слів, щоб висловити вдячність за ті жертви, на які ви пішли, і за мрії, від яких вам довелося відмовитися, просто щоб дати мені шанс досягти своєї. Спасибі.

Я люблю вас, мама і тато, за вашу постійну безумовну любов і прихильність. Ви обидва завжди були дбайливими і люблячими І були поруч зі мною в скрутну хвилину. Ви показали мені світ.

Може настати день, коли ми не будемо думати про наших батьків і не будемо вдячні? Те, ким ми є і що маємо в житті, повністю залежить від наших батьків. Ми ніколи не дізнаємося в повній мірі, з якими труднощами зіткнулися наші батьки, щоб жити краще. Хоча їм не потрібно нічого, крім нашої прихильності, ніколи не завадить кожен раз показувати їм, що ми їх цінуємо. Тільки наші мама і тато завжди будуть любити нас, незважаючи ні на що. Наші батьки завжди були поруч з нами і продовжують забезпечувати всі наші примхи і бажання. Це не обов’язково висловлювати кожен день, але ми можемо подякувати наших тата і маму в будь-який день, приклавши додаткові зусилля. Сподіваюся, у вас з’являться ідеї про те, що написати в щирій подячною записці або листі батькам, а також про те, як написати свої власні повідомлення для мами і тата.