Категорії
Різне

Понад 100 повідомлень про стосунки на відстані

Повідомлення про стосунки на відстані: Бути у відносинах на відстані (LDR) нелегко. Іноді розлука з улюбленими людьми може бути надзвичайно болючою. Ви не можете бачити, навіть коли хочете. Ви сумуєте за того, щоб бути з ними. Іноді ви або ваш партнер можете відчувати себе самотніми і нудьгувати один по одному більше, ніж зазвичай. Стосунки на відстані по-своєму унікальні. Це робить вашу любов сильніше. У відносинах на відстані важливо, щоб ви постійно давали партнеру відчути свою значимість. Іноді буває важко висловити свою любов словами. Проте ви можете скористатися допомогою цих повідомлень, щоб висловити свою любов своїм близьким.

Повідомлення про стосунки на відстані

Не важливо, як далеко ти від мене, моє серце поруч з твоїм. Я сумую за тобою.

Милі між нами нічого не значать, тому що я люблю тебе тут, там і скрізь. Я сумую за тобою.

В ЛЮБОВІ не буває великих відстаней. Вона завжди знаходить спосіб з’єднати два серця, незалежно від того, скільки миль їх розділяє.

Ти далеко від мене, але мої почуття до тебе ні на йоту не згасли. Це відстань тимчасове, так як моє серце б’ється для тебе! Я тебе люблю і довіряю тобі навіть більше.

Неважливо, як далеко тобі вдасться зайти, відстань ніколи не зможе стерти ті прекрасні спогади, які я зберігаю у своєму серці. Є так багато кращого, що ми розділили. Люблю тебе!

З того дня, як ми розлучилися, я чекав дня, коли зможу знову зустрітися з тобою. Я завжди сумую за тобою, любов моя.

Відстань між нами не має значення, тому що в кінці кінців, я знаю, ми обоє будемо щасливі в обіймах один одного. На віки віків.

Може бути, ми далеко один від одного, але я весь час відчуваю себе ближче до тебе. Я завжди з тобою, незважаючи ні на що!

Любов моя, спасибі, що завжди зі мною, навіть коли нас розділяють милі. Я щасливий, знаючи, що дуже скоро зможу зустрітися з тобою.

Навіть незважаючи на те, що ти далеко від мене, я люблю тебе з кожним днем все більше і більше. Я кожен день переконую себе, що одного разу ми будемо разом ❤️

Дорога, мати тебе в моєму житті – таке благословення, що я дякую Бога кожен день. Зв’язок, яку ми поділяємо, завжди буде міцнішим, незважаючи на відстань. Я так сильно нудьгую по тобі, любов моя.

Я більше не можу витримувати цю дистанцію. Я можу вести себе нормально перед усіма, але всередині мене кожен день розривається серце від того, що я не можу бачити твоє миле обличчя. Моє серце болить за тебе, і мої дні без тебе такі похмурі. Іноді мені хочеться полетіти туди, де ти зараз знаходишся, і бути з тобою.

Вночі я відчуваю твою присутність навколо себе, коли дивлюся на сяючі зірки в небі. Я відчуваю твоє тепло навколо себе.

Кожен день я прокидаюся, знаючи, що моє серце належить тобі, де б ти не був. Я розраховую на ті дні, коли ми знову зустрінемося.

Життя без тебе важка, але сонце нагадує мені про твоє існування щоранку. Може бути, ми далеко, але нас зігріває одне і те ж сонце.

Якби я тільки знала, як літати без крил, я зустрічалася з тобою кожен день. Я кожен день дякую Богові за те, що він послав тебе в моє життя.

Відстань тільки доводить, що наша любов сильніше будь-якої перешкоди, яке коли-небудь може стати між нами.

Очікування заподіює біль; але це нормально. Тому що ти стоїш того, щоб тебе чекати. Я люблю тебе всім своїм серцем.

Я можу бути серед тисячі інших людей, але весь цей світ здається пустим без тебе. Сумую за тобою, любов моя.

Послання про любов і довіру для відносин на відстані

Я не можу висловити, як сильно я люблю тебе. Я довіряю тобі, і я знаю, що в твоїх обіймах я в безпеці.

Ніхто краще за мене не розуміє страждань далеко від коханої людини. Я не можу дочекатися, коли зможу так міцно обійняти тебе і ніколи не відпускати. Я так сильно люблю тебе, моя королева.

Моє життя неповна без тебе, і я не знаю, що б я робила без твоєї любові. Я тебе люблю і довіряю тобі, незалежно від того, як далеко ти знаходишся.

Ніщо не робить мене щасливішим, ніж думка про те, що одного разу ти будеш в моїх обіймах! Я сумую за тобою, мила!

Ніщо не може змінити вічної любові до тебе. Я готовий чекати, поки ти приїдеш сюди, незалежно від того, скільки днів і місяців це займе. Відстань – це просто перевірка моєї любові і довіри до тебе. Це не зменшує любов. Швидше, це поглиблює мою любов і довіру до тебе.

  Вибачення і извинительные абзаци для нього

Не бачити тебе ніколи не ставало легше. Сподіваюся, ми скоро зустрінемося, дитинко. Я тебе люблю і довіряю тобі, мила!

Відстань зміцнило мою любов і довіру до тебе. Ти – любов і світло мого життя.

Справжня любов не означає бути нерозлучними; це значить бути розділеними, і нічого не змінюється. Чекаю тебе, дитинко, повертайся скоріше, я так сильно за тобою сумую!

Я не можу уявити своє життя без тебе. Навіть незважаючи на те, що ти за багато миль від мене, ти наповнюєш сенсом кожну секунду мого дня. Я так сильно люблю тебе і не можу дочекатися, коли ми знову будемо разом!

Любовні послання на відстані

Ти сонце на моєму небі; без тебе я всюди бачу темряву. Повертайся швидше. Люблю тебе ❤️

Іноді мені дійсно сумно з-за того, що я не можу зустрічатися з тобою кожен день, але скоро я буду з тобою. Я люблю тебе, моя маленька.

Дні, які ми провели разом, допомагають мені залишатися тут. І я не можу дочекатися того дня, коли я знову буду з тобою. Люблю тебе вічно, мила!

Відстань ніколи не є проблемою, коли ти назавжди в моєму серці. Бережи себе, любов моя.

Я сумую за тобою, любов моя. Я сумую за тобі за сніданком, за обідом і вечерею. Немає такого часу, коли ти не була б в моїх думках.

Ти – моє джерело щастя і опора моєї сили. Мені погано без твоїх ласкавих слів, обіймів і поцілунків. Єдине, що підтримує в мені життя, – це наші приємні спогади.

Поки ти в моєму серці, а я в твоєму, немає такої великої відстані, що наша любов не змогла б подолати.

Закохатися в тебе було найлегшою річчю на землі, а розлука з тобою – найважче, що я коли-небудь робив у своєму житті.

Повідомлення про взаємини на відстані для нього

Ти той, хто може зробити мої дні прекрасними. Знову розлука з тобою робить мої дні болісними. Твоя думка – блаженна біль для мене.

Я не хочу прокидатися рано вранці; я хочу бути з тобою, принаймні, у своїх снах.

Я навіть не можу висловити, як багато ти для мене значиш, і кожен день я сподіваюся, що відкрию двері перед твоїм обличчям.

Я втомився прикидатися, що в мене все в порядку. Я втомився від усього. Без тебе все вже не так, як раніше. Я втомився від цього, без розуму від цього, і я НЕНАВИДЖУ ЦЕ! Дитинко, я завжди люблю тебе.

Без тебе кожен день – іспит, І я не знаю, як добре здати цей іспит.

З кожним днем в цих відносинах на відстані здається, що моя любов до тебе тільки зростає. З кожним днем я стаю ближче до тебе.

Я знаю, що попереду нас чекають прекрасні дні, так що це очікування того варте. Скоро ми будемо разом. З нетерпінням чекаю твого приходу, любов моя.

Поки ти в моєму серці, а я в твоєму, немає такої великої відстані, що наша любов не змогла б подолати ❤️

Кожен день, коли я чекаю твого дзвінка, я відчуваю метеликів в животі. Це нагадує мені наші перші дні.

Я чекаю того дня, коли пролунає стукіт у мої двері, і коли я відкрию її, я побачу тебе стоїть з усмішкою на обличчі. Я сумую за тобою, як ідіот, втрачаючи головне.

Повідомлення про взаємини на відстані для неї

Дитинко, спасибі, що завжди була зі мною і підтримувала мене. Хоча ми не разом, я знаю, що ти завжди тут, в моєму серці.

Відстань дає нам привід любити сильніше. Розлучатися так боляче, тому що наші душі пов’язані.

Я можу витримати відстань, але не можу уявити життя без тебе. Заради тебе я пройду через відстань і душевний біль. Ти мій єдиний.

Я щаслива, що ти є в моєму житті. Я завжди ціную твої зусилля зберегти наші стосунки міцними. Я знаю, це не завжди легко, але завдяки тобі це завжди здається легким.

Я постійно вважаю дні до того, як побачу тебе знову. Але знаєш, мила, дні без тебе здаються такими довгими, а ночі нестерпними. Дні проходять, але я ніколи не можу перестати думати про тебе, моя дівчинка.

Дитинко, у любові немає дистанції, тому що наші серця завжди разом, незважаючи ні на що.

Це очікування того варте, всякий раз, коли я уявляю твоє усміхнене обличчя в своїй уяві. Я скоро буду з тобою. Я люблю тебе.

Я хочу, щоб ти знав, що наша любов така сильна. Це відстань ніяк не може зашкодити нашій любові. Я люблю тебе і завжди буду любити.

Я ніколи не думав, що твоя відсутність заподіє мені таку нереальну біль. Щоранку я спрагу твоєї присутності. Без тебе я ні на чому не можу зосередитися. Я дуже сумую за тобою, любов моя.

Повідомлення про взаємини на відстані для подруги

Ти значиш для мене весь світ без тебе немає життя. Сумую за тобою, любов моя.

Таке відчуття, що пройшла ціла вічність з тих пір, як я бачив твою прекрасну посмішку. Все, що я роблю, мені нагадує про тебе, мила.

Як тільки я знову візьму тебе за руки, я вже ніколи не відпущу! Я люблю тебе більше всіх.

Відстань може бути величезним, але моє серце може покрити їх всі. Відстань між нами набагато більше, але ти повинен знати, що я так тебе люблю!

Неважливо, скільки мине років, яку відстань існує між нами, де б ми не були у світі – навіть якщо сам всесвіт намагається розлучити нас, – я завжди знайду свій шлях до тебе.

З тобою так легко і так важко бути без тебе. Завжди сумую за тобою. Сподіваюся, що ці дні добігають кінця. Сподіваюся і молюся, щоб бути разом. Люблю тебе.

Коли ми в розлуці, дні здаються місяцями. Все рухається як у сповільненій зйомці, за винятком того, що моє серце тужить за тобою. Я сподіваюся скоро тебе побачити. Люблю тебе, дитинко!

Повідомлення про взаємини на відстані для хлопця

Кожну мить я спрагу тепла твоїх обіймів, кохана. Я хочу, щоб ти була тут.

Ти – биття мого серця, музика в моєму сміху, сльози в моїх очах. Ти – весь мій світ. Сумую за тобою, повертайся швидше!

Навіть коли між нами океан, ми ніколи по-справжньому не розлучаємося. Ти завжди в моєму серці. Скоро ми будемо разом.

Ми завжди будемо разом і ніколи по-справжньому не розлучимося. Хоча ти далеко, ти прямо тут, в моєму серці. Люблю тебе, мила!

Я так сильно нудьгую по тобі, повітря здається важким без тебе. Повертайся скоріше, любов моя.

Я не плачу, бо нас розділяла відстань і лише кілька років. Чому? Бо до тих пір, поки ми перебуваємо під одним небом і дихаємо одним повітрям, ми все ще разом.

Коли ти почнеш сумувати за мене, згадай, ти був тим, хто змусив мене плакати, розбив мені серце, повернувся спиною і залишив мене в спокої. Але також пам’ятай, що я завжди сумую за тобою і теж люблю тебе, будь ласка, повертайся скоріше!

Повідомлення на місяць для подруги, яка складається у відносинах на відстані

Я бачу твоє обличчя кожен раз, коли закриваю очі, але мені боляче тому, що я не можу доторкнутися до тебе. Щасливого нового місяця, дитинко.

Щасливого нового місяця, моя принцеса. Коли ми зустрінемося знову, я обіцяю почати з того, з чого ми почали.

Твої очі, твоя посмішка, твій голос….Я сумую по всьому, що пов’язане з тобою! Я бажаю тобі щасливого місяця, дорога.

Єдиний недолік наших відносин – це те, як боляче залишатися нарізно. Але скоро ми будемо разом!

Ми доводимо, що всі сумніви з приводу відносин на відстані хибні, і я пишаюся нами. З наступаючим новим місяцем ❤️

Ми були разом один місяць, і я сподіваюся, що їх буде більше. Навіть незважаючи на те, що ми живемо не так близько один від одного, тобі завжди вдавалося зробити моє життя приємною. Щасливого місяця, моя дівчинка.

Повідомлення на місяць для хлопця, який складається у відносинах на відстані

Щасливого місяця, кохана. Це відстань тягнеться занадто довго, і тобі доведеться надолужити все це, як тільки ми знову побачимося!

Неважливо, як далеко ти зараз, я все ще хочу тебе. Це було непросто, але думки про тебе дарують мені спокій і щастя. З річницею, дорога. Я бажаю нам прожити щасливе життя, та ще багато днів разом.

З тих пір, як ми розлучилися, моєю єдиною мрією було возз’єднатися з тобою. Щасливого нового місяця, дитинко. Шлю всю свою любов.

Без тебе я відчуваю себе як риба, витягнений з води. Я так сильно скучаю за тобою! З наступаючим місяцем, дитинко.

Це відстань тільки змушує мене ще більше закохуватися в тебе. Щасливого місяця, ангел.

Щасливого місяця, мої любі. Бачити тебе – це єдине, чого бажає моє серце.

Побажання на ювілей на відстані для хлопця

Ти ангел, що рятує мене від усіх турбот. Я відчуваю себе втраченої без тебе. Але давай давайте підбадьоримся, дитинко, це наша річниця!

Я тільки сподіваюся, що цей короткий час розлуки обіцяє нам все життя бути разом. З річницею, мої дорогі ❤️

Любов і довіру, які ми поділяємо, – це константи, що жодна відстань не може змінити. З річницею, мила.

З річницею, дитинко. Я не можу дочекатися, коли знову опинюся в твоїх обіймах.

Побажання на ювілей на відстані для gf

З ювілеєм, королева мого серця. Це відстань може тривати довго, але моя любов до тебе вічна.

Коли я побачу тебе знову, я збираюся обійняти тебе так міцно, що ти забудеш, що ми коли-небудь були порізно. З річницею.

З річницею моєї найкращої подруги на світі, яка зараз далеко від мене, але ніколи не виходить у мене з голови.

Нашу річницю потрібно відсвяткувати, але прямо зараз все, що я можу надіслати тобі, – це свою любов. Прийми її, будь ласка?

З річницею, мила. Відстань між нами тільки зміцнює нашу любов.

Текстові повідомлення про романтичні стосунки на відстані

Важке життя без тебе, але знання того, що ти у мене є, полегшує моє життя.

Твоя відсутність – причина мого сердечного болю, і тільки твоя присутність може зцілити цю біль.

Щоранку, коли я відкриваю очі, перше, що я бачу, – це твоє повідомлення. Це дає мені сили почати свій день з новими надіями.

Тільки заради тебе я пройду через душевну біль. Я можу витримати відстань, але не можу уявити своє життя без тебе.

Я сумую за нашим побаченням, спільних походів в кіно і по магазинах. Я чекаю того дня, коли знову зможу робити все це з тобою.

Ми подібні сонцю та місяцю; ми завжди один з одним, але не разом.

Я дійсно ненавиджу твоїх колег; вони можуть бачити тебе кожен день.

Шкода, що я не можу загорнути себе в подарунок і відправити його поштою.

Коли ти пішла, ти забрала з собою моє серце, але я знаю, що коли-небудь ви обидва повернетеся, і я знову відчую себе повноцінною.

Котирування відносин на відстані

“Близько один до одного, або далеко один від одного; ти назавжди в моєму серці”. – Гаррі Стайлс

“Я існую в двох місцях: тут і там, де ти”. – Маргарет Етвуд

“Я можу витримати відстань, але не можу уявити собі життя без тебе. Заради тебе я здолаю відстань і душевний біль. Ти мій єдиний”. – Монтана Чи

“Відсутність для любові, як вітер для вогню; Воно гасить мале і розпалює велике”. – Роже де Бюссі Рабутен

Любов – це коли ти сумуєш по кому-то, коли ти в розлуці, але чомусь відчуваєш тепло всередині, тому що ти близький серцем.

Туга по кому-то – це не тільки про те, скільки часу пройшло з тих пір, як ви не бачили один одного. Це про той момент, коли ви щось робите і хочете, щоб вони були поруч. Я завжди хочу, щоб ти був зі мною.

Коли два серця призначені один для одного, ніяка відстань не здається занадто великим, ніяке час – занадто довгим, і ніяка інша любов не може розлучити їх.

“Любов не знає відстаней; у неї немає континенту; її погляд спрямований до зірок”. – Гілберт Паркер

“У справжнього кохання найменше відстань дуже велика, а найбільша відстань можна подолати”. – Hans Nouwens

“Відсутність загострює любов. Присутність підсилює її”. – Томас Фуллер

“Незалежно від того, як далеко тобі вдасться зайти, відстань ніколи не зможе стерти ці прекрасні спогади. У нас так багато хорошого, що ми розділили разом”. – Мета Люсі

“Я не сумую по тобі і тільки тобі – я скучаю по тобі й по собі разом”. – Невідомо

“Просте відсутність тебе означає для мене більше, ніж присутність інших”. – Едвард Томас

“Відстань – це лише перевірка того, як далеко може зайти любов”. – Невідомо

В людських відносинах відстань вимірюється не милями, а прихильністю. Два людини можуть бути зовсім поруч, але їх поділяють милі.

Кожні стосунки час від часу повинні витримувати випробування часом і відстанню. Підтримувати стосунки на відстані зовсім не просто. Ви так сильно жадаєте побачити обличчя коханої людини, але не можете бути з ним. Іноді люди можуть відчувати себе разлюбленными. Нелегко бути в розлуці з коханими. Більше спілкуйтеся зі своїми партнерами – це єдиний спосіб дати їм відчути вашу любов та емоції. Ви повинні дати їм зрозуміти, наскільки вони особливі для вас, і сказати їм, що відстань ніколи не зашкодить вашим відносинам. Ці послання про любов і довіру для відносин на відстані допоможуть вам зробити їх щасливими та впевненими у своїх відносинах.