Категорії
Різне

Більше 100 сумних любовних послань для неї чи для нього

Сумні любовні послання: У всіх видів відносин є свої злети і падіння. Коли дві людини безмірно люблять один одного, вони роблять все, що завгодно, і велику частину часу все виходить. Але іноді любов стикається з труднощами, та все руйнується. Саме тоді один з цих двох починає страждати на самоті і відчувати себе безпорадним перед своїми емоціями. Але точно так само, як любов повинна бути виражена іншій половинці, так і біль. Ці сумні любовні послання нижче можуть допомогти вам визнати і висловити свою печаль вашому партнерові.

Сумні любовні послання

Туга по тобі стала частиною мого повсякденного життя. Куди б я не пішла, що б я не робив, я продовжую носити з собою спогади про тебе.

Кожну мить, яку ми провели разом, залишив спогад на все життя в моєму розумі і серці. Можливо, ми не будемо разом, але ти будеш моєю назавжди в моєму серці.

Кожна крапля сльози дорожче всього на світі! Але ніхто не знає її цінності, поки не побачить її в своїх власних очах, для кого-то.

Я завжди намагався зробити тебе щасливою. Але, схоже, мені це не вдалося! Сподіваюся, ти будеш щаслива, де б ти не була.

Спогади прекрасні і сумні водночас. Я любила тебе так сильно, що наші спільні спогади змушували мене посміхатися і плакати одночасно.

Ти наповнила мої почуття, але залишила мене в порожнечі. Не скаржуся, але жити без тебе надто важко, мила.

Я хотів би, щоб ми могли бути разом назавжди. Те, що я більше не живу з тобою, любов моя, розбиває мені серце.

Твоя присутність наповнило моє життя радістю і щастям. Але тепер, коли тебе нема, я відчуваю себе так, немов живу всередині порожній шкаралупи.

Моє тіло немов порожній посудину після того, як ти розбив мені серце. Ти не міг би повернутися і наповнити мене своєю любов’ю?

Я не знаю, як любов між нами збилася зі шляху, і ми віддалилися один від одного. Я дійсно хочу полагодити зламані гілки. Я сподіваюся, ти хочеш того же.

Я сумую по тобі щодня, щомиті! Я сподіваюся, що ти щасливий, тому що це те, чого я завжди хочу.

Я б хотів, щоб ти завжди піклувався про мене так, як я дбаю про тебе. Але у житті були інші плани. Тим не менш, моя любов, як і раніше, прагне до твого благополуччя.

Дитинко, ти знаєш, як сильно я сумую за тобі з кожним своїм подихом? Я хочу, щоб ти ніколи не йшла.

Знаєш, мені ніколи ні з ким не було так погано далеко. Але не важливо, наскільки сильна моя біль зараз, я завжди буду любити тебе, ні про що не просив, незалежно від відстані.

Можливо, тобі подобається завдавати мені болю, але знай це. Я люблю цю біль більше, ніж тебе. Тому що ти стоїш усього поганого і хорошого на цій землі.

Ніщо так не ранить мене, як ті милі, що розділяють нас. Як би я хотів, щоб ти була поруч зі мною, любов моя!

Подивися прямо в мою любов, любов, яку я відчуваю до тебе. Ти була єдиною в моєму серці, і тепер я не можу жити без тебе.

Люба, я ніколи не думав, що з нами коли-небудь трапиться щось подібне. Ти кохання всього мого життя. Я хотів би, щоб ти назавжди залишилася зі мною.

Я думав, що нікого не зможу полюбити так сильно, як тебе. Але тепер я думаю, що ніхто не заподіяв би мені такого болю, яку я отримав від тебе.

Ти завдаєш мені болю знову і знову, але я продовжую повертатися, щоб відчути тепло твоєї любові. Тому що, навіть коли ти завдаєш мені болю, ти того вартий!

Любити тебе боляче, але я ніколи не зможу насититися любов’ю до тебе. З очима, повними сліз, я буду чекати тебе.

Важко прикидатися, що ти любиш когось, коли це не так, але ще важче прикидатися, що ти когось не любиш, коли це дійсно так.

Коли стає ясно, що ти не відчуваєш до мене того ж, проблема в тому, що як би сильно я не міг змусити тебе любити мене, я не можу змусити себе перестати любити тебе.

Мільйон слів не повернуть тебе, я знаю, тому що я намагався. Як і мільйон сліз, я знаю, бо сама плакала.

Ці сльози, які я выплакиваю, можливо, більше ні для кого нічого не значать, але мені все ще вдається подолати всі ті печалі, які таяться в мене під шкірою.

Любов подібна кубику льоду; чим міцніше ти тримаєшся за нього, тим швидше він зникне, і все, що залишиться в тебе в руках, – це сльози сокрушенной любові.

Закохатися в тебе було все одно, що тримати свічку. Спочатку це осяяло світ навколо мене. Потім вона почала танути і заподіювати біль. Зрештою, це спрацювало, і тепер все стало темніше, ніж коли-небудь, і все, з чим я залишився, – це… Гори!

Розставання подібно розбитого дзеркала. Краще залишити його зламаним, ніж нашкодити собі, намагаючись зібрати його назад.

Тисячі радощів не можуть усунути одну біль у серці. Але одна біль може знищити тисячі радощів в серце.

Неважливо, як сильно я намагаюся зробити тебе щасливою, зрештою, Цього ніколи не буває достатньо, тому що в підсумку мені завжди стає боляче.

Коли я зрозуміла, що ми не будемо разом, біль і печаль затопили моє серце, і я все ще тону.

Сумні послання для нього

Я хочу, щоб ти ніколи не завдавав мені болю. Але я так сильно люблю тебе, що пробачу тобі за все і завжди молюся, щоб ти залишався благословенним і щасливим, де б ти не був.

Не звертати уваги на те, що в твоєму серці стало менше любові до мене, легко. Те, що в моєму житті стало менше тебе, – це найприкріше прямо зараз.

Я б хотів, щоб ти пішов зі щитом, щоб я міг захистити себе від всієї цієї болі, яку ти мені заподіяв.

Вся сокрушенная любов, яку ти подарував мені, приносить смуток, але я впораюся з нею, з усіма добрими спогадами, які у нас були раніше.

Я плачу про ті часи, коли ти був моїм. Я плачу про спогади, які я залишив позаду. Я плачу про біль, про втрачене, про старому, про новому. Я плачу про ті часи, коли я думала, що ти у мене є.

Моя любов до тебе жива до сьогоднішнього дня, незважаючи на те, що я не зміг її реалізувати. Я сподіваюся, що коли-небудь ти це зрозумієш. Я хочу, щоб ти розумів мою біль так само сильно, як я її відчував.

Жити в темній ямі важко. Ще важче сумувати за твоїм довгим, глибоким чоловічих обіймів, щоб пережити це. Сподіваюся, ми зможемо рухатися вперед, поважаючи один одного.

Я думаю, що заподіяла собі біль, намагаючись виправити наші зруйновані стосунки. Зараз я просто бажаю нам всього найкращого в майбутньому з сумом і щастям в моєму серці.

Ти спричинив мені таку біль, що я навіть розплакалася, все, чого я коли-небудь хотіла, щоб ти любив мене і дав мені спробувати!

Одного разу ти будеш сумувати за мною, як я так сильно нудьгував по тобі. Ти будеш плакати за мною, як я плакав за тобою багато разів. Я буду потрібен тобі, як ти потрібен мені найбільше. Ти будеш так сильно любити мене, але… тоді я більше не буду любити тебе …!

Ти ніколи не розумів моєї любові. Але це не завадило мені любити тебе.

Я кликала тебе кожну ніч, але безрезультатно.

Сумні послання для неї

Я знаю, ти ніколи не відчувала того ж, що і я. Але я все ще люблю тебе і завжди буду любити, незважаючи ні на що. Тому що це те, що змушує мене продовжувати жити!

Ти той ангел, який увійшов в моє життя і змінив все. Сьогодні тебе немає. Але моя любов до тебе буде тривати вічно.

Я завжди буду любити тебе, моя люба леді, тому що ти – моє серце і життя. Я сумую за тобою кожну мить і буду сумувати вічно.

Частина мого серця завжди буде належати тобі. Будь ласка, знай, що у тебе завжди будуть моя любов і підтримка, навіть незважаючи на те, що ти розбив моє серце на шматки.

Якщо ти щаслива заподіяти мені біль знову і знову, я буду щасливий, коли мені буде боляче, моя люба подруго. Тому що я все ще люблю тебе, красуня.

Ти обіцяв піклуватися про мене, але заподіяв мені біль; ти обіцяв мені радість, але подарував мені сльози; ти обіцяв мені свою Любов, але заподіяв мені Біль!

Я не можу змусити тебе любити мене, а ти не можеш змусити мене розлюбити тебе. Будь ласка, бережи моє розбите серце в своїй сумочці.

Я не хочу бути причиною псування вашої підводки для очей, але я хотів би стати ще одним приводом змусити вас посміхнутися. Прийміть мої найкращі побажання і любов до вашого нового подорожі.

Я сумую за твоїй посмішці кожен день. Я сподіваюся, що ти посміхаєшся, де б ти не був.

Я виплачу тобі океан сліз, але не хочу, щоб ти потонула в печалі. Я завжди бажаю добра дівчину, яку любив. Я все ще бажаю.

Ти перша людина, який розбив мені серце. До кінця мого життя ти завжди будеш тим, хто заподіяв мені біль найбільше. Не забувай про це.

Сумні любовні послання для хлопця

Кожна сльоза, що скачується по моїй щоці, нагадує мені про наших спільних спогадах. Моя любов до тебе ніколи не помре, незважаючи ні на що.

Нарешті, хтось навчив мене, чому не слід відводити людям особливе місце в серці. Я сподіваюся, ви знаєте цього “когось”.

Дитинко, кожен день важче, ніж учора, бо самотність кричить на мене пізно вночі, і я відчуваю себе такою безпорадною без тебе!

Мені знадобилося мить, щоб віддати тобі всього себе, але ти зруйнував моє довіру і зіграв з моїм слабким серцем. Але все одно моє серце болить за тебе!

Я боюся полюбити тебе знову. Але всякий раз, коли я бачу тебе, мені просто хочеться впасти в твої обійми і тримати тебе вічно.

Ти обіцяв захищати мене вічно і ніколи не завдавати мені болю. Але ти порушив цю обіцянку, точно так само, як розбив моє серце.

Я любив тебе всім своїм серцем і чекав тебе кожен день, але ти не зміг побачити глибину моєї любові.

Моє серце було розбите, йому завдали удару ножем і заподіяли біль, але воно все ще функціонує. Я сподіваюся, що воно зможе винести печаль в кишені і рухатися далі.

Я хотіла б змусити тебе відчути те, що зараз відчуваю я. Я хотіла б, щоб мій хлопець міг хоч мигцем побачити темряву, в якій я живу. Будь ласка, витягни мене звідси, кохана.

Я сподіваюся, що мені стане краще справлятися зі своїм болем. В даний час я більше не можу і бажаю, щоб мій супер бойфренд був тут.

Я хочу, щоб ти зрозумів, як багато ти для мене значиш. Я сподіваюся, що коли-небудь ти зрозумієш і повернешся до мене.

Я ніколи нікого не любив так, як я люблю тебе. Але ти ніколи не піклувався про мене так, як я дбаю про тебе. Але я сподіваюся, що коли-небудь ти це зробиш.

День, коли ти зробив мені пропозицію, був найбільшим днем у моєму житті. Але я ніколи не могла уявити, що ти покинеш мене, і ми більше не будемо разом.

Сумні повідомлення для подруги

Може, я і не найкращий хлопець у світі, але я ні на хвилину не переставав любити тебе. Я б хотів, щоб ти відповів мені такою ж любов’ю.

Я тону в сумі, яка засмутила нас обох. Будь ласка, допоможи мені подолати це похмуре почуття, тому що ти потрібна мені, моя дорога.

Я все ще відчуваю твій дотик до своїх рук. Я все ще можу уявити твою милу посмішку у себе на потилиці. Хотів би я, щоб ти був зараз тут!

Мені боляче сьогодні, тому що ти не розумів, як сильно зачепили мене твої різкі слова. Але я сподіваюся, ти розумієш мої почуття і біль.

Кажуть, що ніхто не може вилікувати розбите серце, тоді чому я хочу, щоб ти назавжди залишився в моєму житті і залікував рани мої?

Можливо, мені сьогодні боляче від твоєї відсутності. Але я сподіваюся, що ти щасливий і сумуєш по мені!

Ніколи б не подумав, що може бути життя без твоєї милої посмішки, твоїх милих розмов і твоєї постійної присутності. Але саме таким життям я живу зараз!

Прости, моє кохання було недостатньо для тебе; я був недостатньо хороший для тебе. Найбільше мені шкода завдавати тобі біль, але, будь ласка, знай, що мені ще болючіше бачити, як ти плачеш ридма.

Я сподіваюся, що моє покривало печалі ніколи не торкнеться моєї прекрасної дівчини, але завжди викликає радість. Так, я люблю це, навіть коли ти завдаєш мені болю сильніше всього.

Важко забути найкрасивішу дівчину на цій планеті. Особливо коли вона моя дівчина. Не засмучуй мене ще більше, будь ласка.

Я плачу кожну ніч, думаючи про тебе. Я сподіваюся, що ти був поруч зі мною.

Гостра біль сповнює моє тіло і розум, коли я не бачу тебе.

Сумне послання для дружини

Твоя присутність додало моєму житті новий сенс і подарувало мені найбільше щастя. Хотілося б, щоб у нас завжди все виходило, дорога.

Наш шлюб – найщасливіший спогад в моєму житті, але наступні роки поступово перетворилися у страшний сон. Чому це сталося з нами?

Бог благословив мене дивом; ти був найкращим подарунком у моєму житті! Але тепер цей дар у мене забирають.

Ти розбиваєш моє серце на маленькі шматочки, і я люблю тебе всіма цими крихітними шматочками. Я завжди буду такий.

Сумне любовне послання для чоловіка

Коли ми одружилися, ми поклялися робити один одного щасливими, незважаючи ні на що. На жаль, як швидко ми забули ці обіцянки!

Я віддав своє серце цьому шлюбу, дорога, але ти не могла оцінити мою любов, мою відданість і вірність, коли я був поруч з тобою.

Ти був так сильно закоханий до нашого весілля. Потім я побачив, що любов повільно згасає в твоїх очах з кожним днем, і ніщо не могло бути більш болючим, ніж це.

У нас були спільні сонячні дні, коли ми багато сміялися і любили один одного з розпростертими обіймами. Але потім вибухнула гроза і розділила наші життя.

Все, чого я коли-небудь бажав, – це твого щастя. Все, чого я боявся, – це те, що ми станемо чужими. Я сподіваюся, що ти щасливий бачити, як я плачу кожну ніч.

Текстові повідомлення про хворобливої любові

Я буду сумувати за тобою, куди б ти не пішла.

Я так сильно люблю тебе, що, незважаючи ні на що, завжди буду пам’ятати про тебе.

Я так сильно любила тебе, але ти ніколи не цінував моїх почуттів!

Будь щасливий, де б ти не був. Я завжди буду любити тебе.

У кожного серця є біль, і у мого теж. Я просто сподіваюся, що все ще можу поділитися нею з вами, як раніше.

Я не хочу звинувачувати тебе у своєму розбитому серці. Я буду звинувачувати долю. Тому що я все ще люблю тебе.

Я сумую по дотику твоєї ніжної шкіри, ніжному мови та запаху твого дихання, який у мене асоціюється тільки з тобою.

Не бери так близько до серця ..! Тому що проблема близьких людей у тому, що вони точно знають, куди вдарити… Так що… Тобі буде боляче окремо…

Іноді я дивуюся, чому я так сильно люблю тебе! Ти зарозумілий, різкий, а іноді навіть неуважний до мене! В інших випадках ти милий, люблячий і турботливий. Може бути, якщо б я міг навчити себе любити тебе трохи менше… це було б не так боляче.

Незалежно від того, скільки людей зв’язалося з вами за день, якщо людина, яка вам дійсно дорогий, не зв’язався з вами, ви все одно відчуваєте себе самотнім і сумним.

Люди кажуть, що ніколи не здавайся, але іноді здаватися – кращий варіант, тому що ти розумієш, що просто витрачаєш свій час даремно.

У кожному серці є біль. Тільки способи виразити її різні. Дурні ховають її в своїх очах, в той час як блискучі ховають її у своїй посмішці.

Любов не винна, люди використовують цю назву всує. Так що не роби того, про що потім пошкодуєш. Це тому, що все відбувається з якоїсь причини.

Не займайте чиєсь вільний час, неповний робочий день або коли-небудь ще. Якщо вони не можуть бути разом з вами весь час, вони навіть не варті вашого часу.

Якщо хто-то робить вас нещасним більше, ніж щасливим, не має значення, як сильно ви його любите; вам потрібно відпустити його.

Якщо через нього ви втрачаєте сім’ю, втрачаєте друзів, втрачаєте впевненість у собі або втрачаєте своє щастя, тоді вам потрібно втратити його.

Любов – це найбільша особлива і неповторна зв’язок між двома людьми. Любов змушує закоханих розквітати самих по собі, допомагає їм стати краще і вчить їх, як робити один одного щасливими. Але разом з любов’ю приходить і велика відповідальність. Лише деякі здатні виконувати обов’язки любові. Інші зазнають невдачі, і в кінцевому підсумку завдають своїм партнерам нескінченну біль. Ми намагаємося відновити розбите, щоб ми могли любити одне одного, як раніше. Але часто нам це не вдається. Часто нам доводиться відпускати людину, якого ми колись вважали невід’ємною частиною нашого життя.

Необхідно виражати емоції, а не замикати їх усередині. Ті, кому завдають болю, повинні повідомити іншим про свого смутку, самотності і вирішальному моменті, який вони переживають. Наведені вище повідомлення висловлюють біль, смуток, смуток, каяття, розчарування і все, що відчуває людина, позбавлена любові. Ви можете використовувати ці болючі повідомлення для свого хлопця або подруги. Ви можете поділитися цими сумними повідомленнями, щоб змусити його / її плакати. Ніщо так не допоможе належним чином висловити всі емоції, як ці короткі повідомлення. А також, бувають моменти, коли ми просто хочемо висловити своє горе за допомогою повідомлень. Отже, незважаючи на всі ці почуття, наші повідомлення допоможуть вам позбавитися від болю, принаймні, на деякий час.