Категорії
Різне

Забавні любовні послання для неї чи для нього

Забавні любовні послання: Якщо подумати, любов насправді – це прекрасний вид дружби між двома людьми. Ваш коханий – це той, хто любить вас за все, що ви собою представляєте. Деякі з ваших самих сміливих спогадів пов’язані з цією людиною. Але щоб зберегти романтизм у ваших відносинах з партнером, життєво важливо бути грайливим. Ви можете висловити свою грайливий ставлення з допомогою забавних любовних послань, які покликані викликати посмішку у вашого коханого. Забавні любовні повідомлення обов’язково покращать його / її день. Тепер, коли ви хочете бути грайливими, ми покажемо вам, як виглядає забавне романтичне послання.

Забавні любовні послання

Повинно бути, що щось не так з моїми очима, я не можу відвести їх від тебе.

Давай зробимо ідеальне злочин: я вкраду твоє серце, а ти вкрадеш моє.

Я не гравець, але я тільки що дозволив своєму серцю і розуму посперечатися, що ніколи не перестану любити тебе….

Моя мама каже мені, що коли я був маленьким, я багато плакав. Сьогодні я зрозумів, що це було тому, що я нудьгував по тобі.

Якщо ти милий, можеш називати мене малятком. Якщо ти милий, можеш називати мене солоденькою. Але якщо ти гарячий, ти можеш подзвонити мені сьогодні ввечері!

Я хочу придбати вас так само, як Facebook придбав Instagram. Я люблю вас!

Якби тебе попросили сьогодні загадати одне бажання, яким би воно було? Моє було б, щоб наша любов тривала до тих пір, поки я не побачу апельсин на яблуні. Я люблю тебе!

Я збрехав тобі одного разу. Я сказав тобі, що буду любити тебе вічно, але потім зрозумів, що не зможу прожити так довго.

Минулої ночі я обіймав свою подушку і мріяв про тебе… Я б хотів, щоб коли-небудь мені наснилася моя подушка, і я б обіймав тебе.

Що б не говорили економісти, тобі немає заміни. Ти мій єдиний.

Ти можеш впасти з неба, ти можеш впасти з дерева, але кращий спосіб закохатися – це закохатися в мене!

Кажуть, фотографія коштує тисячі слів, але коли я дивлюся на твою, я втрачаю дар мови!

Любов схожа на пердеж. Якщо тобі доводиться примушувати себе, це, швидше за все, лайно!

У мене з’явилися зморшки з-за того, що я занадто багато посміхаюся. Перестань бути такою милою! Ти зводиш мене з розуму.

Ти – моя улюблена колекція пікселів. Блиск в твоїх очах говорить сам за себе.

Безліч захоплень і флиртов краще, ніж одна справжня любов, тому що – монополія завжди завдає шкоди, а – конкуренція підвищує ефективність! Чиста економічна теорія любові 😛

Моє серце віддано тебе, віддай мені своє; ми замкнемо їх разом і викинемо ключ.

Я не дуже розбираюся в шахах, але я думаю, що ти мій кінь.

Приємно, коли є хтось, хто готовий поділитися з тобою шоколадом. Що, якщо б я тебе не зустрів?

Справжня любов подібна подушці, Ти можеш обіймати її, коли в тебе неприємності, Ти можеш плакати на ній, коли тобі боляче, Ти можеш обіймати її, коли ти щасливий, Тому, коли тобі потрібна справжня любов, Купи подушку!

Я так сильно люблю тебе, навіть твої пердежи пахнуть для мене приголомшливо 😉 Ти мій самий коханий чоловік на світі, і я люблю тебе всім серцем.

Ніколи не цілуй поліцейського, скаже вона, руки вгору. Ніколи не цілуй лікаря, скаже вона, наступний, будь ласка. Завжди цілуй вчителя, скаже вона, повтори це п’ять разів.

Любов – це як описаться в штани, кожен може це бачити, але тільки ти можеш це відчути. Спасибі, що ти мочишся мені в штани.

Ти – найкраще, що коли-небудь траплялося зі мною … після виграшу в лотерею. Я люблю тебе більше всього на світі, і я був би втрачений без тебе.

Без тебе я б, напевно, проводила весь день, переглядаючи відео з кішками на YouTube і поїдаючи морозиво в нижній білизні. Так що спасибі тобі за те, що ти є і що робиш моє життя нескінченно краще.

Іноді я не можу не запитати, на що була б схожа життя, якби ми ніколи не зустрілися. І тоді я думаю, що, напевно, це було б досить нудно і далеко не так смішно. Я люблю тебе більше, ніж відеоігри і нездорову їжу, разом узяті. Я люблю тебе!!!

“Я вдячний за те, що я з тобою… навіть незважаючи на те, що ти хропеш”. Спасибі тобі за те, що ти завжди примушуєш мене сміятися і бути поруч зі мною. Я люблю тебе!

Забавні любовні послання для нього

Я хочу, щоб у вас була вечеря при свічках і я сказав вам ці три чарівні слова… Оплатіть рахунок!

Ти як пальник Бунзена. Ти расплавляешь метали мого серця.

Хоча я не дуже розбираюся в комедіях, зізнаюся, ти змушуєш мене хихикати, як шестирічної дитини.

Навіть якщо ти не працюєш на шоколадній фабриці, ти все одно приносиш мені шоколад. Мені це тобі подобається. Сподіваюся, ти завжди будеш моїм постачальником шоколаду.

Кожен раз, коли я дивлюся на свої пальці, я згадую, що навіть у Сатурна є своє власне кільце. Це змушує мене передчувати наш шлюб і наповнює мене теплом і пухнастою всередині.

Я намагався завантажити ваш голос на Spotify. Але його там не було. Тому я вирішив поскаржитися вам на це.

Два тіла – одне почуття, два розуму – одна думка, два рота – один поцілунок, два серця – одна любов.

Забавні любовні послання для неї

Ти все погіршуєш. Мені це подобається.

Знаєш, що мені найбільше подобається в світі? Друге слово цього тексту.

Я знаю, що занадто довго витріщатися на людей вважається неввічливим. Отже, я хотів попросити вашого дозволу.

Я люблю тебе. Ти мій пудинг. Але чому ти не в пекарні?

Поліція вже в дорозі, щоб тебе заарештувати за те, що ти вкрав моє серце, заволодів моїми почуттями і звів мене з розуму. Побачимося в суді!

Я вважаю, що мені дуже пощастило, оскільки я навчаюся в тому ж навчальному закладі, що і моя принцеса.

Почекай хвилинку. Чому тобі знадобилося так багато часу, щоб увійти в моє життя? Я злий.

Я не граю в шахи, але ти точно моя королева.

Я закоханий в тебе по вуха, я закохався в твою індивідуальність, а твоя зовнішність – просто великий бонус.

Забавні любовні послання для подруги

Я послав Ангела доглянути за тобою, поки ти спала, але раніше, ніж очікувалося, ангел повернувся, і я запитав, чому Ангел сказав, що Ангели не доглядають за Ангелом!

Будьте обережні, коли хлопець говорить, що любить вас від всього серця, тому що у нього все ще може бути достатньо місця для інших дівчат зверху!

Твій батько, мабуть, був злодієм, тому що він вкрав всі зірки з неба і поклав їх тобі в очі!

У мене справді був поганий день, і я завжди відчуваю себе краще, коли бачу посмішку красивою дівчини. Так ти посміхнешся мені?

Я можу дратувати тебе, і ти, можливо, захочеш вбити мене… Я даю тобі дозвіл, але при одній умові. Не стріляй мені в серце, тому що саме там ти знаходишся!

У тебе є пластир? Тому що я тільки що подряпала коліно, закохуючись в тебе.

Дівчата – це як доменні імена в Інтернеті, ті, які мені подобаються, вже зайняті!

Я провів багато безсонних ночей в твоїй любові, і я не хочу, щоб мій син робив те ж саме для твоєї дочки, тому давай зробимо їх братом і сестрою.

Я б хотіла, щоб любов була схожа на дитячий шампунь з формулою “Більше ніяких сліз”.

Хлопчик: Є тільки одна річ, яку я хочу змінити в тобі, Дівчинка: Що це? Хлопчик: Твоє прізвище!

Забавні любовні послання для хлопця

Не сумуй, коли бачиш, як твоя колишня дівчина фліртує з кимось іншим. Давай, дорогий, навчися жертвувати свої старі іграшки бідним дітям, Це називається ВІДНОШЕННЯМ!

Повідомлення про подвійне серцевому нападі від дівчинки хлопцеві: 1-е СМС: Давай розлучимося зараз, все скінчено. 2-е СМС: Прости, прости, прости! Це було не для тебе.

Спосіб справити враження на дівчину: поважайте її, шануйте, любіть, захищайте, піклуйтеся про неї, підкорятися їй, жертвуйте заради неї. Як справити враження на хлопця? Просто посміхніться один раз…

Якщо б ти був сиром, я був би мишею, щоб відкушувати від тебе шматочок за шматочком. Якщо б ти був молоком, я був би кішкою, щоб пити тебе ковток за ковтком. Але якщо б ти була мишею, я все одно був би котом, щоб я міг пожере тебе шматочок за шматочком. Я люблю тебе.

  Більше 100 повідомлень і цитат про чоловіка, скучающем по тобі

Якщо б ти був Ромео, а я – Джульєттою, наша історія трохи відрізнялася б від оригінальної шекспірівської. Зрештою, ми б не померли один за одного – ми б жили друг для друга навіть після смерті. Я люблю тебе.

Математики були б праві, якби “Ти плюс я” дорівнювало “Ідеальної любові”. Хіба ми не такі! Спасибі, що ти мій.

Твою усмішку можна порівняти з квіткою, Твій голос можна порівняти з зозулею, Твою невинність – з дитиною, Але дурниці тобі немає порівняння, Ти найкращий!

Забавні любовні послання для дружини

Найчастіше я не можу не запитати, не переодягнений ти супергерой. Без тебе я б заблукав. Ти мій компас в цьому божевільному світі.

На мені одружився суддя. Мені слід було попросити присяжних. Лол. Я люблю Тебе, Моя краща половина. Ти моя діамантова Перлина!!

Мила, я тебе люблю так сильно, що навіть не можу висловити це словами. Ти завжди примушуєш мене сміятися і скрашиваешь мій день. Я не знаю, що б я робив без тебе. Ти – Сміх і світло в моєму будинку.

Поки ти в моєму житті, ти будеш важливою темою для розмов. … і ти застрягнеш тут на невизначений термін! Якщо ні, які в тебе є альтернативи? Лол. В двох словах: я обожнюю тебе.

Скільки тобі років, перш ніж ми зв’яжемо себе узами шлюбу? Твій татко підштовхує тебе в іншому напрямку? Лол. Я обожнюю тебе всім своїм серцем.

Забавні любовні послання для чоловіка

Я знаю, що бути з тобою складно, але це не неможливо, і ти повинен аплодувати мені за те, що я скористався цим шансом, незалежно від результату. Незважаючи на це, я вірю, що ти для мене єдиний. Як завжди, моя любов до тебе росте.

Ти завжди можеш розраховувати на коректність свого чоловіка, але ти ніколи не зможеш розраховувати на те, що він буде правий у шлюбі. Дорога, я обожнюю тебе.

Мій чоловік сказав, що справа в ньому або в Xbox. Іноді я сумую за нього.

Я більше не дивлюся комедії, але я завжди з нетерпінням чекаю твоїх жартів, тому що ти самий смішний чоловік, якого я коли-небудь зустрічала.

Романтика вічна. Однак, як часто ви висловлюєте цей океан любові, який відчуваєте до свого партнера? Ось у чому справа: відносини – це те, щоб змусити вашого партнера посміхатися і бути щасливим. Зрозумійте, що гумор – дуже важливий аспект відносин. У будь-яких відносинах будуть злети і падіння. Але вкрай важливо завжди пам’ятати про те, щоб змусити вашого партнера посміхнутися. Отже, якщо ви серйозно хочете, щоб ваш коханий був щасливий, вам потрібно знайти час, щоб відправляти йому / їй забавні любовні послання. Ваш хлопець чи дівчина будуть обожнювати вас за це. Романтика – це все про те, щоб бути грайливим. Зберігай це живим. Надішли коханому дотепне повідомлення про любовної жарті прямо зараз!