Категорії
вдячні

Листи-повідомлення для колег – подячні цитати

Подячний повідомлення для колеги: Може бути тисяча причин подякувати колегу. Це може бути прохання про допомогу і підтримку на роботі, в знак вдячності за гарну роботу, подарунки на день народження або побажання, навіть під час прощання, переведення або виходу на пенсію. Відправка подячного повідомлення колегам – найкращий спосіб виразити свою вдячність. Якщо питання звучить так: “як ви висловлюєте подяку колегам?” Всі ці листи подяки для колег можуть стати вашим порятунком на цей раз. Давайте, прочитайте їх і знайдіть своє!

Листи-повідомлення для колег

Мати підтримує колегу в офісі – це благословення, і я один з таких благословенних людей. Я не знаю, що б я робив без вашої підтримки. Величезне спасибі.

Саме чудове, що я отримав, працюючи тут, – це від всіх вас, мої дорогі колеги. Це було одне з кращих подорожей в моїй кар’єрі, і я буду сумувати за всім вам. Спасибі за все.

Я хочу подякувати тобі за цей чудовий подарунок, який ти мені зробила. Спасибі, що подарувала мені такий чудовий подарунок. Я назавжди збережу це в своєму серці.

Ти кращий працівник, який у мене коли-небудь був. Я багато чому навчився у тебе. Я хочу висловити свою подяку.

Мені так пощастило, що ти мій напарник по роботі. Спасибі, що завжди поруч!

Я бажаю вам успіху у вашому виході на пенсію / прощанні! Спасибі вам за всю підтримку, керівництво і підбадьорення на роботі.

Ви завжди йшли мені назустріч, допомагаючи долати складні ситуації мого трудового життя. Спасибі вам за те, що ви завжди були поруч.

Мені було приємно кожен день бачити вас в якості колеги. Я дійсно ціную можливість працювати з вами. Спасибі вам за вашу підтримку.

Відмінна робота {ІМ’Я}, спасибі вам за те, що подаєте відмінний приклад своїй команді.

Бути новачком в цьому незнайомому місті і працювати з незнайомцями було б нелегко, якщо б тебе там не було. Спасибі тобі за те, що облегчаешь моє трудове життя.

Велике вам спасибі за всі ці чудові слова. Я хочу, щоб ви знали, як сильно я ціную кожного з вас за те, що ви вітаєте мене з моїм особливим днем!

Цей офіс і ви назавжди залишитеся в моїй пам’яті. Спасибі вам за те, що з вами було приємно працювати. До побачення.

Велике тобі спасибі. Ти найкращий напарник, який у мене коли-небудь був. Я не знаю, що б я робив без тебе.

Відмінна робота! Спасибі вам за якісну роботу. Без вас не було б зроблено.

Спасибі, що є натхненником в нашій команді. Ваша трудова етика – найкраща.

Дружба з тобою – це те, за що я завжди хочу триматися; без тебе робота ніколи б не була веселою. Спасибі тобі, друже.

Я ніколи не забуду досвід, який я отримав, працюючи з тобою. Ти найкращий. Спасибі!

Спільні зусилля всіх співробітників офісу, які ви докладаєте, щоб зробити кожен мій день народження особливим, змусять мене плакати від радості. Спасибі вам за те, що змушуєте мене відчувати себе особливою.

Кількість разів, коли я дякую вам за прояв вдячності до ваших незліченною милостям, було б менше.

Повідомлення з подякою за підтримку на роботі

З вами приємно працювати. Велике вам спасибі за те, що завжди підтримуєте.

Ваша підтримка та мотивація змушують мене робити все можливе на роботі. Я не знаю, як вам віддячити за те, що ви робите в моєму повсякденному житті в офісі. Я щасливий, що ви поруч зі мною.

Своїм успіхом я зобов’язаний вам. Ваша допомога зробила мій проект набагато простіше. Мені пощастило, що ви в моїй команді!

Я щиро ціную вашу доброту до мене. Спасибі вам за всю допомогу і керівництво. Такий підтримує колега, як ви, один на мільйон.

Спасибі вам за ваше керівництво і рекомендації протягом всієї моєї роботи. Ваша допомога допомогла мені досягти найвищого рівня успіху. Спасибі вам за вашу мотивацію і підтримку.

Я прагну бути таким же корисним і добрим, як ви. Ваша доброта і підтримка зробили наш офіс краще. Велике вам спасибі за допомогу у всій моїй роботі.

Я сподіваюся, що всім пощастить зустріти такого щедрого колегу, як ви. Я вдячний вам за підтримку на роботі.

Величезне спасибі моїй чудовій колезі, яка ніколи не змушує мене відчувати себе самотньою в офісі. Величезне спасибі вам за те, що завжди підтримуєте мене в усій моїй роботі. Я дійсно благословення.

Спасибі вам за те, що взяли на себе так багато моїх обов’язків, коли я був у від’їзді. Ви дійсно підтримували мене.

Спасибі вам за ваш нескінченний оптимізм на роботі. Я дійсно ціную це.

Повідомлення з вдячністю колегам при догляді

Мені так сумно розставатися з такою милою і талановитою групою людей. Я багато чому навчився у кожного з вас. Мені дійсно сподобалося тут працювати. Спасибі всім, що підтримуєте мене!

Спасибі за те, що ви були чудовою групою людей, з якими мені подобалося працювати. Завдяки кожному з вас я завжди буду пам’ятати час, проведений тут. Всього найкращого вам всім.

Мені дійсно сподобалося працювати з вами. Спасибі за всі приємні спогади. Я сподіваюся, що ваша наступна робота буде такою ж приємною, як і та, що була у нас тут. До побачення.

Мені буде не вистачати вашої підтримки, яка завжди була моєю сильною стороною у вирішенні будь-яких робочих завдань. Спасибі.

Спасибі за те, що ви були фантастичним колегою і другом. Я багато чому у вас навчився. Було приємно працювати з вами. Я бажаю вам удачі на подальших етапах вашої кар’єри.

Я буду сумувати за всім радісних моментів, які ми розділили в їдальні нашого офісу, спасибі вам за те, що зробили моє перебування в офісі щасливим.

Я був один, без своєї родини, в цьому незнайомому місті; спасибі тобі за те, що змусив мене відчувати себе як вдома; мені буде дуже не вистачати твого товариства.

Продовжуй іноді відвідувати мене; нас пов’язують набагато більше особливі узи, ніж те, що ми колеги. Я буду сумувати за тобою. Спасибі, що завжди поруч.

Спасибі тобі, люба. Настав час прощатися. Я з нетерпінням чекаю, коли наші шляхи знову перетнуться. Будь в безпеці і бережи мене в своїх молитвах.

Хоча я переходжу в іншу організацію, я забираю з собою всі професійні рекомендації, яким ви мене навчили. Сподіваюся на скору зустріч з вами. Прощайте.

Я радий цій прекрасній можливості для вас. Як швидко пролетів час. Ми тільки вчора почали працювати разом. Будь ласка, залишайтеся на зв’язку.

Незважаючи на те, що ми більше не працюємо разом, я хотів би підтримувати з вами контакт, поки ви просувається по кар’єрних сходах. З найкращими побажаннями.

Подячний послання колегам за подарунок

Я вдячний вам за вашу щедрість, приславшую мені цей прекрасний подарунок.

Цей чудовий подарунок від вас дійсно чіпає мене. Велике вам спасибі.

Мій день стає більш особливим з вашим подарунком. Я вдячний, і прийміть мою щиру подяку за цей чудовий подарунок. Велике вам спасибі!

Цей подарунок – знак вашої любові і турботи про мене. Я щаслива, що у мене є такий скромний співробітник, як ви. Велике спасибі за ваш прекрасний подарунок.

Подякувати вам за такий прекрасний подарунок, здається, недостатньо, але я хочу висловити вам подяку від усього серця.

Ніколи не думав, що я такий особливий для тебе, дякую за подарунок, мої очі сяють від радості.

Такий прекрасний подарунок від вас дійсно вразив мене. Спасибі вам за такий приємний сюрприз.

Це були самі смачні шоколадні цукерки, які я коли-небудь пробувала. Велике спасибі за такий чудовий сюрприз.

Я буду нашою дружбою дорожити все життя. Спасибі тобі за такий особливий подарунок.

Я знаю, ти довго вибирала для мене цей подарунок, я не знаю, як тобі віддячити.

Ніщо, крім такого особливого подарунка від вас, не могло б зробити мій день краще. Дякувати вас тоннами було б недостатньо.

Подячні листи колезі

Я ціную те, що ви допомогли мені подолати всі перешкоди, пов’язані з навантаженням на роботі. Завжди залишайтеся поруч зі мною.

Висловлення вдячності ніколи не було б достатньо за ті послуги, які ви мені надали. Я завжди буду зберігати вашу доброту в своєму серці.

Ти не тільки мій колега, але і самий близький друг. Спасибі, що працюєш зі мною.

Мені так пощастило працювати з приголомшливою командою, яка завжди допомагає мені почувати себе найціннішою і коханою. Спасибі за всі ваші чудові слова в мій особливий день.

Чесно кажучи, важко пояснити, наскільки ви важливі для цієї організації. Ваша робота – шедевр. Відмінна робота!

Ваші навики, знання та трудова етика роблять вас ідеальним професіоналом. Дякую, що знайшли кращий спосіб завершити цей проект, і зробити це добре!

Я ціную ваше дружнє ставлення, яке допомогло мені досягти того положення, в якому я перебуваю сьогодні. Я завжди буду дорожити нашим спілкуванням протягом усього життя.

Нашій компанії пощастило, що у нас є ви. Ми захоплюємося вашою старанністю.

Я ціную всі ваші висловлювання, які надихнули і мотивували мене працювати старанніше. Спасибі вам за ваше керівництво.

Я від усього серця ціную те, що ви надавали мені кредити у важкі для мене часи. Я ніколи не забуду вашу доброту.

Подячні листи колегам за привітання з днем народження

Велике вам спасибі за теплі і сердечні вітання з днем народження. Я щиро вдячний за те, що ви стали моїм другом на роботі.

Спасибі всім, хто надіслав мені вітання з днем народження. Я ціную всі добрі побажання і прихильність у всьому тексті. Я відчуваю себе задоволеною і коханій за те, що ви знайшли хвилинку подумати про мене.

Як мені пощастило! У мене найкращі колеги, про яких я тільки міг мріяти. Велике спасибі, що привітали мене з Днем народження.

Я хотів би подякувати вам від усього серця за привітання з днем народження, які ви мені надіслали. Ви дійсно зробили мій день краще!

Спасибі, що думаєте про мене і пам’ятайте про мій день народження! Ви зробили святкування мого дня народження таким особливим. Ще раз спасибі за всю любов і найкращі побажання!

Велике вам спасибі за привітання з днем народження! Я поза себе від радості, що завдяки роботі у мене з’явився такий чудовий друг.

Мені пощастило, що у мене є такий вдумливий колега, як ти. Дякую за привітання з днем народження.

Я щиро ціную ваші привітання з днем народження, мій дорогий колега.

Почувши ваші привітання з днем народження, я відчув, що мені пощастило, що ви стали моїм колегою.

Забавні листи-повідомлення для колег

Ви багато разів рятували мене від гніву нашого боса. Спасибі, що врятували мене.

Я не маю ні найменшого уявлення, в якому стані я була, якби тебе не було поруч, щоб розібратися з усім тим безладом, який я влаштувала. Спасибі тобі за турботу про мене.

Ти лаєш мене, як старший брат, за всі дурні помилки, які я роблю. Спасибі, що дбаєш про мене, як про старшого.

Я би померла з голоду, але дякую тобі за те, що завжди ділишся своєю їжею.

Пробач, що я іноді проковтую твій сніданок цілком, але що поробиш, ти робиш його таким смачним. Дякую за смачну їжу.

Мати такого чудового колегу, як ви, – жахлива звичка, тому що вам буде важко працювати з кимось іншим.

Ти кілька разів рятував мою дупу від стусана. Спасибі тобі за те, що ти був моїм спасителем життя.

Ці листи-послання колегам допоможуть вам висловити подяку за їхню підтримку і підбадьорення. Смішні послання висловлюють ніжну зв’язок, яку ви поділяєте з ними, і ніжну дружбу між вами і вашими колегами. Якщо ви шукаєте повідомлення, які виражають вдячність за подарунки, які вони вам дарують, то є кілька таких повідомлень, які виразно змусять їх серця розтанути від любові. Крім того, ви можете писати листи-повідомлення або записки, щоб виразити подяку за всі ті послуги, які вони надали вам, поки ви працювали разом. Ви можете використовувати наведені вище повідомлення, щоб подякувати їм на день народження або при звільненні з роботи, що, безумовно, приголомшить їх.