Категорії
вдячні

більше 50 вдячних повідомлень для учнів від викладача

Відносини між вчителем і учнем чисті і у вищій ступеня вдохновляющи. Основою цих відносин є розуміння і взаємна повага. Рідко можна зустріти учнів, які вітають вас з вашими днями народження, днем вчителя і надсилають подарунки. Якщо хтось із ваших учнів привітав вас з днем народження та днем вчителя або надіслав вам подарунок, і якщо ви хочете подякувати йому у відповідь, але не можете придумати, що написати, наші повідомлення допоможуть вам написати вашим учням ідеальні листи-повідомлення, листи чи записки.

Подячний послання для студентів

Спасибі Тобі за те, що ти гідний учень. Я пишаюся тим, що є твоїм учителем.

Я сподіваюся, що у кожного вчителя буде шанс вчити таких студентів, як ви. Спасибі вам за те, що ви мій учень.

Я була така щаслива отримати від вас ваші побажання. Дякую, що надіслали мені ці прекрасні слова.

Величезне спасибі моїй учениці за такий чудовий подарунок. Я буду плекати його вічно!

Спасибі вам, мої улюблені учні. Я ціную те, що ви тримаєте мене в напрузі, змушуєте сміятися і нагадуєте мені про те, чому я в першу чергу вирішив стати вчителем. Ви, хлопці, як ковток свіжого повітря в задушливому класі!

Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб подякувати кожного з моїх учнів. Я ціную вашу непохитну прихильність навчанні, ваше співчуття до своїх однокласників і вашу прихильність самовдосконалення.

Мій дорогий учень, я ціную цей чудовий сюрприз! Ваша доброта і щедрість наповнили моє серце радістю і вдячністю. Я сподіваюся, що ви і надалі будете благословенними, радісними і дивовижними.

Для мене велика честь, що ви є моїм учнем. Велике вам спасибі за добрі слова. Прийміть мою найглибшу подяку. Я зворушений вашим зворушливим посланням до Дня вчителя.

Ваша концентрація на навчанні вражає мене. Вчити вас було одне задоволення. Спасибі, що були такими хорошими. Хай благословить вас Бог.

Спасибі тобі за те, що ти чудова учениця. Я знаю, що ти досягнеш великих успіхів у майбутньому. Удачі, моя дорога.

Дорогий студент, я справді зворушений твоїми словами. Я все ще посміхаюся, читаючи твої повідомлення.

Моя дорога (ім’я учениці), для мене велика честь бути твоїм учителем, і я завжди буду плекати спогади, які ми створили разом. Спасибі тобі за те, що ти така чудова учениця.

Я вдячний, що ти мій учень. Ти такий швидкий учень. Продовжуй в тому ж дусі!

Твоя пристрасть до навчання змушує мене пишатися тобою. Спасибі, що завжди прислухаєшся до нашим командам.

Подячний послання студентам за подарунок

Я не думала, що ти згадаєш про мій день народження і пришлеш мені цей прекрасний подарунок. Спасибі тобі за твій подарунок, я скористаюся їм найкращим чином.

Я вражений, отримавши ваш подарунок. Я не думаю, що слів було б достатньо, щоб висловити мою подяку. Нехай Бог благословить вас і дарує вам все щастя цього світу.

Велике тобі спасибі, моя прекрасна учениця, за цей чудовий подарунок. Я дуже ціную це. Я дуже пишаюся тобою!

Я не знаю, як вам віддячити за прекрасний подарунок ручної роботи, який ви надіслали мені на день народження. Я вважаю, мені дуже пощастило, що у мене є такі учні, як ви, які поважають мене і піклуються про мене.

Подарунок був приголомшливим. Мені так пощастило, що у мене є такі учні, як ви. Велике вам спасибі за подарунок. Мої благословення завжди з вами.

Мені сподобався подарунок, який ви надіслали мені на день народження. Я можу сказати, що ви вклали в нього багато думок і важкої роботи, і я дійсно ціную це. Спасибі вам, мій дорогий учень.

Я не можу висловити словами своє щастя і вдячності по відношенню до тебе. Я відчуваю себе щасливою, що у мене є такий учень, як ти. Спасибі тобі, мій дорогий учень.

Я хотів би від усього серця подякувати вас за те, що ви зробили мені такий чудовий подарунок. Для мене це велика честь. Я не можу дочекатися, коли побачу, як ти яскраво сяєш в житті.

Моя дорога учениця, ти завжди мене дивуєш. Величезне тобі спасибі за такий чудовий подарунок!

Подячний послання студентам за привітання з днем народження

Дорогий студент, велике тобі спасибі, що згадав про мій день народження. Я щиро зворушений.

Дякую, що знайшли час привітати мене з днем народження. Для мене велика честь бути вашим наставником.

Дуже зворушливо отримувати вітання з днем народження від студента. Спасибі тобі за те, що ти чудовий студент.

Спасибі тобі за твоє зворушливе побажання до дня народження. Я дуже ціную це.

Дуже зворушливо отримувати твоє побажання в мій День народження. Я пишаюся тим, що у мене є така учениця, як ти. Спасибі тобі, дорога!

Я не очікував отримати таке щире вітання з днем народження. Я вдячний за це і за те, що у мене є такий учень, як ти.

Спасибі, що привітали мене з днем народження. Я дуже зворушений, і це зробило мій день яскравішим. Я дійсно ціную це.

Подячний послання студентам за привітання з днем вчителя

Дорогий учень, я дуже радий отримати твій лист. Мені так пощастило, що ти мій учень. Велике тобі спасибі за привітання з днем вчителя.

Для мене велика честь навчати таких студентів, як ви. Я вдячний вам за тепле побажання. Я дійсно ціную це. Спасибі вам за всі ваші теплі побажання.

Спасибі, що згадали про мене в День вчителя і надіслали найкращі побажання. Ніщо не робить мене щасливішим в моїй ролі вашого вчителя, ніж бачити, як ви досягаєте успіху. Я дійсно ціную це.

Я вдячний, що мій учень подумав про мене сьогодні. Дякую тобі за всі теплі побажання з нагоди дня вчителя, мій дорогий учень.

Дорогий студент, ваше повідомлення втішило мене. Я дуже ціную ваше вдумливе побажання. Спасибі вам за те, що ви чудовий студент.

Спасибі, що привітали мене з днем вчителя. Як вчителі, ніщо не робить мене щасливішим, ніж те, що мої учні зі мною. Я вдячний.

Зворушливо отримувати твоє побажання, мій дорогий студент. Я дійсно ціную, що у мене є такі студенти, як ти. Спасибі тобі за те, що ти самий кращий студент на світі.

Спасибі вам, мої дорогі студенти, за сюрприз

Моя дивовижна учениця, ти знову здивувала мене! І тут я подумала, що знаю всі твої хитрощі. Дякую за нагадування про те, що життя сповнене сюрпризів і завжди потрібно чекати несподіваного.

Боже мій, ви, хлопці, дійсно знаєте, як змусити вчителя відчути себе бажаним! Спасибі вам за сюрприз і за те, що привнесли трохи іскристої радості в моє життя. Продовжуйте бути приголомшливими!

Спасибі вам за турботливий сюрприз і за те, що нагадали мені, чому я люблю викладати. Ви – причина, з якої я йду по життю з посмішкою на обличчі.

Моя улюблена учениця, ти позбавила мене дару мови від свого подиву. Дякую за твої зусилля. Я відчуваю себе щасливою, що ти є в моєму житті.

Я вражений сюрпризом, який ви мені піднесли. Я ціную, що ви знайшли час подумати і здійснити таке прекрасне справу. Ви робите моє життя захоплюючою і радісною.

Спасибі тобі за цей дивовижний сюрприз, який я буду зберігати вічно! Твоя любов і підтримка значать для мене дуже багато.

Звернення до студентів під час прощання / виїзду

Мені дуже сумно прощатися з вами. Ця партія була однією з найкращих у моєму житті. Я вдячний за те, що у мене є така поважна й амбіційна партія.

Мені дуже сумно повідомляти вам, що я більше не буду вас вчити. Для мене було честю знати і вчити всіх в цій групі. Я сподіваюся, що у кожного попереду велике майбутнє.

Такі студенти, як ви, – причина, по якій я пишаюся своєю професією. Для мене було честю просвітити такі світлі уми. У мене залишилися чудові спогади, і я вдячний за них.

Велике вам спасибі за всі прекрасні спогади, які подарувала мені ця група. Я дуже пишаюся тим, що є вчителем таких учнів, які подають відмінні приклади. До побачення і удачі.

Я пишаюся тим, що у мене є такі поважні і старанні учні, як ви. Я дорожу такими студентами, як ви, і бажаю вам всього найкращого в майбутньому. Бажаю удачі і продовжуйте старанно працювати.

Ти чудовий студент і чудова людина. Без сумніву, ти здійсниш великі справи в майбутньому. Прощай і дякую тобі за всі хороші спогади.

Вчителі та учні залежать один від одного. Вони працюють разом і допомагають один одному стати мудрішим і стати кращою версією самих себе. У вчителя повинні бути добрі стосунки зі своїми учнями. Вчителі завжди повинні хвалити своїх учнів за їх добрі справи. Ви повинні подякувати своїх учнів за привітання з днем народження / днем вчителя або за відправлення подарунка / подарункової картки. Якщо ви хочете подякувати своїх студентів, це підходяще місце для вас. Наші повідомлення допоможуть вам написати кращі листи-послання своїм студентам і повідомити їм, як сильно ви їх любите і піклуєтеся про них.