Категорії
вдячні

130 Повідомлень і цитат з виразом вдячності за гарну роботу

Подяку за хорошу роботу: Висловлення подяки – це не тільки правильний спосіб, але і покращує професійні та особисті стосунки між двома людьми. Допомагаючи один одному і оцінюючи відмінну роботу, ви покращуєте обстановку на робочому місці. Коли хтось робить щось хороше на роботі, будь ласка, не запізнюйтесь висловити свою подяку і оцінити його хорошу роботу. Якщо вам важко оцінити кого-то за хорошу роботу, не хвилюйтеся. Ми даруємо вам купу слів подяки за хорошу роботу. Оберіть будь-яке вподобане вам повідомлення і відправте його тому, кому ви хочете.

Повідомлення з подякою за хорошу роботу

Спасибі вам за ваш важкий труд і відданість справі. Ви дійсно людина праці і мистецтва.

Я щиро ціную те, наскільки ви неймовірні і вашу роботу! Спасибі вам за добре виконану роботу!

Ви ніколи не втратите ідеальних можливостей і досягнення найкращого результату в строк! Відмінна робота!

Відмінна робота! Я щиро ціную вашу тягу до знань і прагнення до досконалості!

Те, як ви витончено впоралися з роботою – я так пишаюся вами. Найкращі побажання багатообіцяючого майбутнього.

Вітаємо з добре виконаною роботою! Ваші зусилля заслуговують бурхливих оплесків і щирої вдячності!

Ваш ентузіазм і цілеспрямованість завжди відображаються на ваших результатах. Продовжуйте в тому ж дусі!

Відмінна команда попрацювала. Дякую вам усім за те, що ви були мотивацією один для одного під час випробувань цього проекту. Тепер тріумф за нами. Давайте насолоджуватися життям.

Те, як ви докладали всі свої зусилля для цієї роботи, заслуговує найвищої оцінки. Ви будете винагороджені за свою роботу! Дуже добре зроблено.

Я дуже вражений вашою результативністю і напруженою роботою. Я відчуваю себе по-справжньому щасливим, маючи в своєму офісі такого працьовитого працівника, як ви. Спасибі вам за ваші навички і зусилля.

Словами не висловити мою подяку за вашу відмінну роботу і підтримку. Велике вам спасибі.

Коли інші зайняті складанням плану, ви той, хто його виконав. Ваша хороша робота заслуговує самої серцевої оцінки. Продовжуйте в тому ж дусі і вітаємо з добре виконаною роботою!

Відмінна команда. Незважаючи на всі труднощі, ми дійшли до кінця і досягли своєї мети. Вітаю, продовжуйте в тому ж дусі.

Ми щиро цінуємо ваші зусилля та кропітку роботу. Ми всі спостерігаємо за вами і прислухаємося до ваших порад. Ваша робота видатна, і ми цінуємо вас!

Я ціную вашу працю, яка значно збільшила продуктивність нашого відділу. Дякуємо за вашу видатну ефективність. Ви подали приклад усім нам.

Ви довели, що відсутність досвіду роботи насправді не має значення, коли є сильне прагнення до досконалості. Відмінна робота.

Я давно не бачив такої якісної роботи. Молодці, так тримати!

Спасибі вам за те, що кожен божий день вкладаєте в роботу все можливе. З вами приємно працювати. Відмінна робота!

Ви впоралися з проблемами, володіючи відмінними знаннями і досвідом. Без вашого старанності, витривалості та гнучкості ми не змогли б виконати поставлене завдання. Я щиро ціную ваш важкий труд!

Нам пощастило, що у нас є такий трудяга, як ви. Ми пишаємося вами. Молодець!

Ваша відданість справі, самовідданість, ентузіазм і проникливість проявляються у вашій роботі. Продовжуйте робити великі справи, подібні до цього, і вам не доведеться озиратися назад!

Я висловлюю свою вдячність моєму колезі за таку величезну роботу і підтримку. Нехай ви впечатляете нас ще більше дивовижними досягненнями.

Відмінна робота! Я не можу висловити, наскільки я ціную ваші зусилля. Здорово працювати з таким особливим людиною, як ви!

Не буду брехати, але ми пишаємося тим, що в нашій команді є такий співробітник, як ти. Робота виконана так витончено і акуратно. Дуже добре спрацьовано, дорога.

Ви зіткнулися з багатьма викликами і подолали безліч перешкод, щоб виконати цю задачу. Хоча шлях був тернистим і повним труднощів, ви впоралися з ним дуже добре. Хорошої роботи і тонни найкращих побажань.

Ваша робота красномовно говорить про те, яка ви людина – ефективний, організований і орієнтований на результат. Відмінна робота.

Всередині вас є абсолютна сила, що дозволяє піднятися над будь-якою ситуацією або боротьбою і перетворити її в саму сильну і красиву версію вас самих. Відмінна команда!

Кожен з вас вніс великий внесок в успіх цього проекту. Велике вам спасибі за всю важку роботу. Продовжуйте в тому ж дусі.

Такі люди, як ви, позбавляють IM від неможливого, стаючи професіоналами у вирішенні проблем. Молодці.

Ваш важкий труд і старання окупилися! Заслужений успіх, подія, яку варто відсвяткувати! Вітаємо!

Це послання покликане визнати ваш внесок в успіх команди. Ваша відданість справі була зразковою, а ваша важка робота надихає всіх навколо вас. Відмінна робота.

Дякую вам за вашу підтримку, любов і турботу про свої обов’язки. Ви дійсно є благословенням для цієї організації.

Слова вдячності за гарну роботу

Ви перетворюєте роботу в свою пристрасть, і саме тому ви домагаєтеся успіху. Ми щиро вдячні за гарну роботу.

Ваша напружена робота необхідна для прогресу організації. Спасибі вам за те, що ви добре справляєтеся зі своїми місіями!

Ви – живий приклад щирого і відданого справі співробітника! Я ціную ваші зусилля!

Мені пощастило, що у мене в підпорядкуванні є така людина, як ви, який так добре працює! Я ціную, що ви робите все тут легким для виконання.

Віддавай світові найкраще, що у вас є, і краще прийде до вас! Я хочу, щоб ви знали, що я дійсно ціную ваші зусилля.

Хороше виконання роботи не завжди пов’язане з вражаючими інноваціями. Іноді мова йде всього лише про те, щоб робити щось з явною відданістю справі. Відмінна робота.

Відмінна робота! Поставлена задача була нелегкою, але ви швидко впоралися з труднощами і показали чудовий приклад!

Відмінна робота! Ви були виняткові у своєму починанні, і ми високо цінуємо це!

Багато інші зазнали невдачі, тому що у них було багато виправдань. Ти досяг успіху, тому що в тебе їх не було. Молодець.

Немає сумнівів, що ви швидко досягнете вершини своєї кар’єри. Тому що ви дуже розумний, кмітливий, працьовитий працівник і ваша трудова етика на вищому рівні. Продовжуйте!

Відмінно справився з роботою! Ти завжди ретельно і сумлінно виконуєш свої завдання, тому я завжди можу на тебе розраховувати!

Спасибі вам за добре виконану роботу! Я щиро ціную, наскільки ви працьовиті, терплячі і щиро ставитеся до своїх обов’язків!

Повідомлення про добре виконаної роботи

Жодне ваше зусилля не пропаде дарма. Ви будете винагороджені за свою біль. Ваша важка робота принесе вам багато вигод. Молодець.

Деякі люди в нашому офісі добре одягаються, деякі добре розмовляють, деякі добре поводяться, але ви просто добре виконуєте свою роботу. Спасибі вам за всі ваші величезні зусилля.

Добре зроблене краще, ніж добре сказане, і ви довели це своїми величезними зусиллями. Ви досконалі та віддана справі людина. Продовжуйте в тому ж дусі!

Це початок ще багатьох добрих справ у майбутньому. Бажаю вам отримати все, що ви могли зажадати. Найкращі побажання в усьому, що ви робите, і вітаю з добре виконаною роботою!

Вітаю з добре виконаною роботою! Я завжди був впевнений у ваших здібностях виконувати свої обов’язки. Ви повинні дуже пишатися собою.

Можливість приходить до тих, хто перестає чекати і починає ШУКАТИ. Успіх приходить до тих, хто перестає думати і починає РОБИТИ. Вітаю з ПОШУКОМ і ДІЄЮ. Молодець.

В кінці кінців, ви переможець! Ви один з тих чудових людей, які не чекають можливості прийти і постукати у їхні двері, а виходять на пошуки її. Всього найкращого!

Ваші виступи говорять про відданість справі, яку ви зберігаєте у своїх серцях! Молодці!

Добре виконана робота подібна до орієнтиру. Це важлива віха, яка допоможе вам в наступний раз виконати роботу краще. Вітаю. Спасибі вам за добре виконану роботу.

Мати таку людину, як ви, який не тільки великий новатор, але і робить все можливе, щоб робота була виконана так красиво, не вимагає нічого, крім вдячності. Дякую за гарну роботу!

Ви постійно викладаєтеся по повній, і я щиро ціную це. Спасибі вам за те, що робите корпоративну життя такою гладкою. Пишаюся тим, що ви у нашій команді. Як завжди, хороша робота.

Бажаю вам досягти вершин успіху, і нехай ваша робота буде улюблена усіма у вашому офісі. Вітаю з добре виконаною роботою.

Зберігайте позитивний настрій і ніколи не дозволяйте ентузіазму згаснути у вас; в цьому ваша сила. Зберігайте його і у вашій трудовій життя. Вітаю і бажаю удачі, приятель.

Якщо б “Оскара” давали за добре виконану роботу, я б висунув вас! Вітаю з вашим фантастичним досягненням!

Молодець! Тобі судилося досягти успіху, і ти просто не знав про це. Це визнання, безумовно, заслужено і дозволить тобі розправити крила.

Слова вдячності команді за гарну роботу

Продовжуйте в тому ж дусі, команда! Офіс повинен сердечно подякувати вам за ваші зусилля!

Давайте вип’ємо за кращу команду в історії! Незважаючи ні на які перешкоди, ви всі зібралися разом і домоглися успіху як команда. Вітаємо з добре виконаною роботою!

Ваш внесок у цей проект неможливо описати словами. Ми пишаємося тим, що пов’язані з такою чудовою командою. Спасибі вам всім, що прийняли виклик і допомогли нам досягти вершини.

Спасибі вам за добре виконану роботу! Ми не змогли б досягти успіху без критично важливих навичок команди!

Це не просто команда; для мене це сім’я. Слів не вистачить, щоб передати вам, як я вдячний за те, що у мене фантастична команда. Мені подобається працювати з цією командою. Спасибі вам усім.

Вся наша важка робота окупилася, і тепер ми можемо відсвяткувати те, чого досягли. Вітаємо кожного з вас.

Дорога команда, ви – той, про кого я завжди мріяв. Мій проект ніколи не був би успішним без вашої підтримки і важкої роботи. Я відчуваю себе благословенним, працюючи з такою неймовірною і талановитою групою людей.

Спасибі вам всім за співпрацю. Без вашої відданості я б ніколи не зміг досягти своєї мети. Ви, хлопці, дійсно видатні!

Вітаємо з добре виконаною роботою! Ми глибоко вражені видінням, досвідом і старанністю членів команди!

Відмінна робота, команда! Саме ваша незламна сила волі, наполегливість і старанність дозволили компанії досягти свого піку!

Спасибі команді за подолання всіх перешкод і досягнення бажаного результату! Ми цінуємо це!

Спасибі вам, мої неймовірні члени команди, за таку неймовірну роботу, виконану над цим проектом. Я сподіваюся, що ми все зможемо працювати разом як команда так довго.

Я пишаюся тим, що працюю з такою талановитою і відданою справі групою людей, і я з нетерпінням чекаю продовження спільного зростання і досягнення успіху. Спасибі вам усім.

Подячні листи працівникові за хорошу роботу

Спасибі вам за вашу виняткову роботу! Ви безумовно допомагаєте команді досягати нових висот своїми заслугами і навичками!

Це велике досягнення як для вас, так і для нашої компанії. Ви показали нам, як дуже гладко виконувати складні завдання. Нам є чому у вас повчитися. Молодці!

Такий співробітник, як ви, – один на мільйон. Я пишаюся тобою. Ти – перлина особистості!

Ви вносите вагомий внесок у роботу офісу! Хвала вашої відданості своїм обов’язкам і хорошій роботі!

Вітаємо з добре виконаною роботою! Ваша компетентність завжди сприяє зростанню і розвитку компанії!

Ваша важка робота довела, що ця робота була призначена вам. Ви допомогли мені зрозуміти, що я прийняв правильне рішення, довіривши її вам. Молодець.

Нам завжди приносило величезне задоволення бачити ваш ентузіазм по відношенню до тієї роботи, яку ви виконуєте. Сподіваємося, що ви залишитеся з нами на довгі роки!

Ви ніколи не дізнаєтеся, чого ви насправді стоїте, поки не зробите все, що в ваших силах. Старанно працюйте і віддавайте цього все, що у вас є. Ви досягнете більшого успіху, ніж коли-небудь думали. Вітаю.

Жодна добре виконана робота не є одноразовою інвестицією, яка принесе плоди на все життя у вигляді навичок, знань, досвіду і доброї волі. Молодець, друже.

Багато людей зазнали невдачі в тому, чого ви досягли, просто тому, що були зайняті пошуком проблем, в той час як ви були зайняті пошуком рішень. Молодець.

Кожен раз, коли ви добре виконуєте роботу, ви ще раз шліфуєте себе. Блищить, приятель, молодець.

Ваш внесок у проект доводить те, що ми вже знали, – що ви сильний командний гравець і цінитель досконалості. Молодець.

У кожного повинен бути такий відданий справі співробітник, як ви. Продовжуйте старанно працювати. Велике вам спасибі за вашу відданість нашої компанії.

Дякую вам за відданість своїй роботі. Ваші видатні результати допомогли нашій компанії зростати. Ще раз спасибі вам за ваш важкий труд і відданість справі.

Проект був успішним завдяки твоїй фантастичною ідеєю. Велике тобі спасибі, дорога. Спасибі за те, що ти той, на кого я дійсно можу покластися. Я ціную і захоплююся твоїм якістю і важкою роботою.

Відмінна робота над вашим недавнім проектом! Ми пишаємося тим, що в офісі працює такий старанний людина, як ви!

Подячні листи колезі за хорошу роботу

Нам є чого повчитися у такого прискіпливого і працьовитого колеги, як ви! Продовжуйте в тому ж дусі!

З вами приємно працювати. Ви зробили мою трудову життя більш комфортним, навіть в самий напружений день. Спасибі, що завжди підтримуєте і допомагаєте мені. Я не можу представити свої робочі дні без вас.

Віддавай світові найкраще, що у вас є, і краще прийде до вас! Я хочу, щоб ви знали, що я дійсно ціную ваші зусилля.

Ви не тільки чудовий колега, але і виконали зразкову роботу протягом всього терміну перебування на посаді. Я щиро ціную ваш внесок.

Я щиро вдячний своєму колезі за виконану їм таку приголомшливу роботу. Ваші зусилля і вклад не будуть забуті.

Давайте відсвяткуємо ту чудову роботу, яку виконав мій шановний колега. Нехай в майбутньому ви зможете демонструвати більш вражаючі досягнення.

Спасибі вам за те, що робите мою трудову життя більш комфортним. Мені подобається працювати з вами, і ваша відданість своїй справі надихає мене. Я завжди буду пам’ятати про допомогу і турботу, які ви для мене робили.

Це чудово, як ви завжди витончено досягнете бажаних результатів! Ми пишаємося вами!

Вітаю з твоєї приголомшливою перемогою, дорога! Ти заслуговуєш кожної її частинки! Прагни до зірок, і я впевнений, що це буде твоє! Молодець.

Відмінна робота! Ваш ентузіазм і прагнення очевидні з-за вашої відмінної роботи!

Я ціную те, що ви полегшили моє складну роботу. Ваші слова мотивують і надихають мене. Я дякую вам від всього серця за те, що ви завжди були поруч зі мною.

Повідомлення з вдячністю студентам за гарну успішність

Продовжуйте в тому ж дусі! Ви дійсно заслуговуєте блищати і звершувати великі діла в майбутньому!

Дорогий студент, я хочу висловити тобі свою вдячність за досягнення блискучих результатів та неймовірну працездатність. Я бажаю тобі всього найкращого в найближчому майбутньому.

Мої найкращі побажання вашої відмінної роботи. Ви змогли продемонструвати чудові здібності, а також надати гідну інформацію.

Спасибі вам за ваш неймовірний результат і видатні досягнення. Я щасливий, що ви є одним з моїх учнів. Ви розумний, кмітливий, працьовитий чоловік, і я впевнений, що ви досягнете своєї мети.

Моя дорога, я так вражений твоїми успіхами. Я вірю в тебе і сподіваюсь, що ти зможеш отримувати хороші оцінки. Так тримати!

Вся ваша важка робота і відданість справі окупилися. Ви надихаєте інших студентів. Дякуємо за вашу чудову роботу. Я пишаюся вашими досягненнями.

Я знав, що ти зможеш це зробити. Продовжуй в тому ж дусі і в майбутньому. Ти – прекрасний приклад гарного, відданого справі студента. Ми так пишаємося тобою.

Вітаємо і бажаємо добре виконати завдання! Ви завжди послідовні у своїх зусиллях і креативні в реалізації своїх ідей!

Ви не перестаєте дивувати мене своєю відданістю і наполегливістю! Продовжуйте в тому ж дусі, так як це, безсумнівно, гарантує вам успіх!

Ваші видатні результати говорять про вашої компетентності та завзяття. Відмінна робота!

Ви проробили видатну роботу і щиро довели свої переваги! Я дійсно пишаюся вашим ентузіазмом і майстерністю!

Листи подяки за хорошу роботу

Велике вам спасибі за те, що ви повністю зосередилися на роботі замість того, щоб доводити себе іншим. Спасибі вам за вашу величезну підтримку і відданість справі. Добре виконана робота

Час і зусилля, які ви вклали в цю роботу, вище всяких похвал. Прийміть мою сердечну подяку! Ви дійсно ефективний, організований і орієнтований на результат чоловік / жінка.

Все, чого ви досягли у своїй кар’єрі, пов’язане з вашою стійкістю, важкою працею і завзятістю. Спасибі вам за ваше бажання упиратися.

Бажаю вам отримати все, що ви могли б зажадати. Я завжди був впевнений у ваших здібностях виконувати свої обов’язки. Велике вам спасибі за ваші зусилля.

Ви тут добре справляєтеся, і я хочу, щоб ви знали, що ваша присутність та робота визнані, і вони допомагають нам досягати наших цілей. Спасибі вам за вашу підтримку!

Завдяки вашій ретельному керівництву команда зростає з кожним днем! Продовжуйте в тому ж дусі!

Спасибі вам за всі додаткові години і додаткові зусилля, які вам довелося докласти для виконання цієї роботи. Я ціную кожне ваше зусилля. Спасибі вам за те, що все пройшло так гладко.

Якою б великою не була корона, ви з вашими чудовими навичками і відданістю своїй роботі в будь-якому випадку будете виділятися. Вас чекають прекрасні часи, у цьому ми абсолютно впевнені. Молодець.

Мені подобається, що ви не чекаєте можливості, а швидше виходьте вперед і приймаєте кожен виклик. Не дивно, що ви переможець. Спасибі вам за вашу чудову роботу. Дійсно ціную ваш ентузіазм.

Спасибі вам за вашу чудову роботу. Ми дійсно цінуємо ваші зусилля та відданість справі. Нехай Бог благословить вас демонструвати свою цінність і навички в майбутньому, як зараз, знову і знову.

Спасибі вам за те, що ви повністю зосереджені на роботі, замість того щоб доводити іншим свою спроможність. Ви завжди старанніше намагалися бути краще, і тепер ваш успіх говорить про вас голосніше.

Спасибі вам за вашу важку роботу. Я впевнений, що це того варте. Немає жодних сумнівів у тому, що ви найбільш гідні з усіх кандидатів, що розглядались для підвищення.

Талант нічого не значить, у той час як досвід, набутий в смиренні і наполегливою працею, значить все. Спасибі вам за вашу чудову роботу!

Багато людей чекають можливості прийти і постукати у їхні двері. Лише деякі люди, подібні вам, виходять їх шукати. Не дивно, що ви переможець. Відмінна робота і щире спасибі вам!

Управління означає допомагати людям робити все можливе, а не просто організовувати речі. Дякую вам за хорошу роботу! Ми дійсно цінуємо ваші зусилля.

Якою б великою не була юрба, така людина, як ви, завжди виділяється! Ніхто не працював так завзято, як ви, в останні кілька років. Тепер ваші зусилля окупилися. Вітаю!

Ваша робота заповнить велику частину життя і єдиний спосіб бути по-справжньому задоволеним – робити те, що ви вважаєте відмінною роботою. А єдиний спосіб робити відмінну роботу – любити те, що ви робите. Спасибі!

Це відмінний жест вдячності вашим співробітникам за те, що вони успішно впоралися з відмінною роботою. Ніщо так не надихає їх, як слова вдячності за добре виконану роботу. Повідомлення з вдячністю за хорошу роботу може зіграти важливу роль в будь-яких професійних відносинах. Воно демонструє вашу любов і вдячність до них, що надихає їх на нові добрі справи. Ніколи не пропустіть шанс відправити подячний повідомлення своїм друзям, членам сім’ї, співробітникові, колезі, студенту або начальнику. Добре складені повідомлення допоможуть їм працювати ще старанніше в майбутньому і справлять на них відмінне враження про вас. Якщо ви хочете відправити кому-то унікальне лист подяки, ви можете скористатися нашими гарними повідомленнями з виразом вдячності і цитатами про гарну роботу. Скопіюйте або додайте кілька слів, які вам подобаються. Найчастіше висловлюйте свою вдячність людям, які вас оточують. Це не тільки підніме настрій, але і допоможе вам стати краще.