Категорії
Різне

Більше 100 прощальних листів для колег і товаришів по службі

Прощальні послання колегам: Догляд дорогого колеги хворобливий і здається великою втратою не тільки для нашої професійної, але і для особистого життя. Доброзичливий колега відіграє особливу роль в нашому житті, допомагаючи на роботі і залишаючись доброзичливим за межами офісу, надаючи підтримку і турботу у важкі часи. Отже, коли хороший колега збирається йти на пенсію, переводитися, переходити на іншу роботу або звільнятися, тоді ви повинні чудово попрощатися з ним. Тут ми підготували для вас кілька щирих прощальних листів для колег з прощальними цитатами, щоб зробити їх прощання незабутнім днем, який може стати скарбом, яким вони будуть дорожити в майбутньому.

Прощальні послання колегам

Щасливого прощання, дорогий колего! Спасибі вам за добрі часи і приємні спогади, які ми розділили разом.

Прощатися ніколи не буває легко. Твої спогади завжди будуть зігрівати моє серце. Я буду дуже сумувати за тобою.

Було абсолютним задоволенням працювати з такою людиною, як ви. Бажаю вам успіху у вашому новому підприємстві.

До побачення, мій колега. Було приємно працювати з вами всі ці роки.

Щасливого прощання. Спасибі вам за вашу допомогу і доброту. Ви кращий колега, якого я коли-небудь зустрічав.

Це був чудовий досвід роботи з таким надихаючим людиною, як ви. Всім нам на роботі буде дуже не вистачати вас. Ми бажаємо вам успіхів у вашому майбутньому підприємстві.

Прощатися з вами нам дуже складно, але ми надзвичайно схвильовані і щасливі з приводу нових пригод, які вас чекають у майбутньому. Прощайте!

Сумно бачити, як ти йдеш. Без тебе офіс не буде колишнім. Бережи себе і бажаю тобі всього найкращого.

Прощай, кращий колега, який у мене коли-небудь був! Яка дивна зв’язок був між нами всі ці роки, і я не знаю, як тебе за це віддячити.

Ти зіграв величезну роль у моєму житті як колега. Спасибі тобі за всю допомогу і підтримку, які ти чинив від початку до кінця! Прощай, мій друг.

Спасибі! Всі ці метушливі дні ви були поруч зі мною. Мені дуже приємно працювати з вами!

Працювати без вас буде нудно, але таке життя! Бажаю вам всього найкращого у ваших майбутніх починаннях.

Щасливого прощання, дорога. Я серйозно буду сумувати за тобою тут. Всього найкращого в твоїх майбутніх починаннях.

Все, що я можу сказати, це те, що наша спільна робота була чудовою, і я посилаю вам свої найкращі побажання на початку цієї нової глави. Нехай збудуться всі ваші цілі!

Я хочу висловити свою щиру вдячність за всю підтримку та заохочення, які ви мені тут зробили. Спасибі, що сформували мене таким, який я є сьогодні. До побачення!

Все, чого мені було б не вистачати, – це вашого величного присутності, постійної підтримки і надихаючих слів як підтримуючого колеги. Прощайте, всього найкращого.

Мені так пощастило, що у мене є такий мотивуючий колега, як ти. Моя люба, це були чудові роки роботи з тобою.

Прощавайте, мій дорогий колега. Для мене було честю працювати з вами.

Мені буде не вистачати вашої присутності і керівництва, бос. Найкращі побажання.

Я бажаю вам процвітання на кожному етапі вашої кар’єри. Я сподіваюся, що нова глава вашої кар’єри принесе вам безліч чудових можливостей. Прощайте.

Мені важко прощатися з тобою, бо в тобі я знайшов свого кращого друга. Прощай!

Настав час рухатися далі і підкорювати нові висоти. Але не забувай старих друзів поза полем зору. Побачимося!

Оскільки ви хочете поїхати в кращу країну, я сподіваюся, що все піде за вашим планом. Прощайте, дорогий колего!

Ваша підтримує і турботлива натура допомогла команді пройти весь цей шлях без сучка і задирки. Прощайте і вітайте нову життя.

Ми бажаємо вам багато грошей і люблячого начальника в найближчому майбутньому. Так що йдіть зараз і ніколи не повертайтеся! Удачі!

Я бажаю вам всього найкращого у вашому новому починанні. Без вас робоче місце не буде колишнім.

Ваша енергія і трудова етика – ось деякі з багатьох рис, які я в вас люблю. Всім нам на роботі буде не вистачати вас, і, що більш важливо, ми завжди будемо пам’ятати вас як гарного працівника.

Подяки і прощальні послання колегам

Було приємно працювати з вами. Я багато чому у вас навчився. Велике вам спасибі. До побачення!

Коли б я не потрапляв у біду, поруч зі мною завжди був хтось з сильною рукою, і це був не хто інший, як ти. Спасибі тобі за те, що ти самий кращий колега на світі.

Я молюся, щоб ви досягли колосального успіху на новій посаді. Спасибі вам за все, що ви зробили для нас. Ми будемо сумувати за вами. Прощайте!

Всякий раз, коли я був приречений, ти був поруч, щоб підтримати мене. Подяки тобі просто недостатньо! Ти – моє збудження.

Я завжди буду дорожити подорожжю, яке я зробив з усіма вами. Спасибі вам за ці чудові спогади.

Я пишаюся тим, що в моєму житті є така людина співпраці і допомоги, як ви. Спасибі вам за те, що ви кращий партнер по роботі в моєму житті. До побачення і щасливого прощання.

Хороші колеги – це ті, хто вірить в “МИ”, а не в МЕНЕ. Спасибі, що цінуєте мене як своє “МИ”, без якого Я ніщо. Щасливого прощання!

Спасибі тобі за те, що ти кращий наставник, якого ми коли-небудь могли мати! Кожному з нас буде тебе не вистачати.

Я буду нудьгувати по роботі з тобою, але я знаю, що наші шляхи знову перетнуться. До тих пір, будь ласка, не забувай мене. Спасибі тобі за все.

Прощальні послання для старшого колеги або боса

Старший, до побачення. Я сподіваюся, що коли-небудь в майбутньому ми знову зможемо працювати разом.

Старший, ви були відмінним джерелом натхнення для всіх на робочому місці. Ми будемо жахливо по вас нудьгувати. До побачення і найкращих побажань вам!

Дорогий бос, я завжди буду вдячний вам за надану мені можливість бути частиною цієї організації. Бажаю вам відмінною життя на пенсії!

Вас тут більше не буде, але ваша пожертва залишиться тут назавжди. Найкращі побажання вам.

Мати поруч такого старшого колегу, як ви, завжди було для мене Знахідкою. Я особисто хотів би подякувати вам за всі наставництво, яке ви мені надавали.

Те, як ти впоралася з покладеним на твої плечі відповідальністю, було чимось дивним. Ти була справжньою моделлю. Я молюся, щоб наступний етап твого життя пройшов добре.

Куди б ви не пішли, хай ви оберете правильний шлях і досягнете всього того успіху, якого заслуговуєте. Всього найкращого у ваші наступні дні життя.

Шановний сер, ви були наймудрішою людиною в нашій команді. Без вас нам буде важко продовжувати рости. Але ми сподіваємося, що ваші знання принесуть користь. Прощайте і залишайтеся на зв’язку.

Мені боляче прощатися з вами, старший. На цьому робочому місці ви служили для мене прикладом для наслідування. Але я бажаю вам усіляких успіхів у вашій майбутній кар’єрі.

Ти завжди був нашим найбільшим натхненником і швидше іншому, ніж начальником. Спасибі тобі за те, що ти лідер, ніж начальник. Прощай, бос! Ти найкращий.

Зворушливе прощальне послання колегам

Ви були не тільки колегою, але і чудовим другом. Спасибі вам за приголомшливу підтримку, яку ви надавали мені протягом останніх років. Щасливого прощання.

Прийшов час нам розлучитися, партнер. Спасибі тобі за твою нескінченну підтримку протягом останніх років. Бажаю тобі досягти величезного успіху в твоїй новій ролі.

Мені боляче прощатися з тобою, моїм улюбленим колегою, який був набагато більше, ніж один. Мені буде дуже не вистачати тебе і твоєї дивовижної особистості.

Я ціную, що ви робите офіс веселим місцем. Працювати з вами було приємно. До побачення і успіхів на новій посаді!

Мені буде не вистачати роботи з вами, і я бажаю вам всього найкращого у всіх ваших майбутніх заняттях. До побачення, дорогий колега.

Спасибі тобі за те, що ти самий неймовірний партнер по роботі, на яку я тільки міг сподіватися! Серцево прощаюся з тобою.

Я радий і схвильований, бачачи, як ви беретеся за своє майбутнє пригода. Я завжди буду у боргу перед вами за постійну підтримку в моєму житті.

З важким серцем я прощаюся з тобою, мій друг. Прощай.

Моя дорога колега, без тебе я вже не відчуваю себе так, потягуючи каву. Я буду дуже по тобі нудьгувати. Я б хотів приєднатися до тебе, але це неможливо. Бережи себе!

Ви були одним з найбільш відданих колег, які у мене коли-небудь були. Компанія понесла втрату, відпустивши вас. Удачі і прощайте.

Прощальне послання колезі по перекладу

Я сподіваюся, що ваш досвід тут піде вам на користь вашої нової посади після переведення. Удачі і до побачення.

Ми всі чули про твоєму перекладі. Отримати можливість випробувати нове пригода в новому місці звучить досить захоплююче. Я бажаю тобі всього найкращого, партнер. Роби все можливе!

Вітаємо з вашим перекладом. Всі ми на роботі дуже пишаємося вами. Ви дійсно продемонстрували всім нам, як ви можете розвивати свою кар’єру, приклавши трохи зусиль.

Я бажаю вам всього найкращого на цьому новому етапі вашої кар’єри. Я сподіваюся, що ви продовжите підтримувати свою репутацію професіонала своїми чудовими виступами.

Мій дорогий колега, я сподіваюся, що цей переклад піде на користь вашій кар’єрі. Удачі і прощайте на даний момент.

Нам шкода, що ви їдете, але ми раді вашому кар’єрному росту в зв’язку з цим трансфером. Я сподіваюся, що ви чудово проведете там час. Найкращі побажання.

Прощальне послання колезі з нагоди виходу на пенсію

Я бажаю вам щастя, міцного здоров’я і спокійних часів у вашій новій життя після виходу на пенсію. Удачі і до побачення!

Ми знаємо вас вже досить давно. Лояльність і відданість, з якими ви служили компанії, гідні високої оцінки. Ми будемо сумувати за вами. Щасливого виходу на пенсію!

Незважаючи на те, що ми будемо сумувати за вами, ми дуже раді, що ви скоро зможете насолоджуватися заслуженим виходом на пенсію. Я прощаюся з вами і шлю вам свої найкращі побажання!

Я бажаю вам веселого та щасливого життя на пенсії з друзями та родиною. Це та частина вашого життя, де починається найцікавіше.

Вихід на пенсію – це не здаватися, не втрачати себе, не сповільнюватися або не відчувати себе старим. Вихід на пенсію – це насолоджуватися самим довгим відпусткою у житті. Щасливого виходу на пенсію!

Мені пощастило, що у мене такий чудовий і розуміючий начальник. Я буду нудьгувати по тобі і твоєму керівництву. Щасливого виходу на пенсію.

Все своє життя ти докладав багато зусиль. Тепер у тебе є право жити так, як ти хочеш, тобто відпочивати. Прощай, мій улюблений колега.

Я сподіваюся, що у вас буде прекрасна життя і ви досягнете всього, чого хочете, коли вийдете на пенсію. До побачення!

Забавне прощальне послання для колеги

Ми бажаємо вам успіху в пошуку нових колег краще за нас, що досить складно, вірно! Найкращі побажання вам.

Тепер, коли тебе нема, мої шанси на підвищення зростають. Прощай, мій колега.

Моїм вухам так буде не вистачати ваших суперечок на роботі. Думаю, мені доведеться до цього звикнути. Я молюся, щоб ви досягли величезного успіху в своїй новій компанії.

Ти йдеш від свого старого приятеля заради більшої кількості грошей, так? Всього тобі найкращого на твоїй новій роботі.

Гей, тепер, коли ти йдеш, не здумай перекладати роботу на своїх молодих колег у твоєму новому офісі. Я буду сумувати за виконання дорученої тобі роботи. Щиро твій, колега по роботі.

Мати приголомшливих колег – погана звичка, бо тепер, коли ти йдеш, неможливо буде працювати з кимось ще. До побачення.

Приємно чути, що ти йдеш. Не можу дочекатися, коли дізнаюся, що тебе коронували як “Королеву пліток” на робочому місці. До побачення!

Я знаю, що ти будеш отримувати приголомшливу зарплату на своїй новій роботі, але немає ніякої гарантії, що в тебе будуть такі ж чудові колеги, як ми. Ти все ще хочеш піти? Прощай.

Ми планували влаштувати вам приголомшливу вечірку в наступному місяці і обсипати вас купою подарунків … але тепер, коли ви їдете, цього не станеться. Так що дайте нам знати, якщо передумаєте. Прощайте.

Я знаю, що ви скоро залишаєте компанію, але не могли б ви, будь ласка, виконати всі ці завдання для нас, перш ніж підете? Спасибі вам, удачі і до побачення.

Ми не говоримо, що замінимо вас кимось, хто буде розважати вас на робочому місці на наступний день після вашого відходу, але це саме те, що ми говоримо. Я прощаюся з вами.

Прощальні цитати для колеги

Я бажаю вам щастя і багатства в майбутньому. Було приємно працювати з вами.

“Кожне нове початок починається з кінця якогось іншого початку”. – Полузвуковой

“Іноді, так, іноді, в прощанні є щось хороше”. – Керрі Андервуд

“Прощання бувають тільки для тих, хто любить очима. Тому що для тих, хто любить серцем і душею, не існує такої речі, як розлука”. – Румі

Я буду дуже сумувати за тобою. Ти був не тільки моїм колегою, але і одним з моїх кращих друзів. Прийми мою подяку і любов. Прощай.

Я дійсно ціную вашу підтримку і той шлях, яким ви йшли, коли я йшов не так. Я буду дуже сумувати за вами.

Ти був другом, колегою і наставником, яким я так дорожив. Однак на тебе чекають великі і кращі справи. Прощавай, друже!

“Прощання необхідно, перш ніж ми зможемо зустрітися знову, а зустріч через миті або все життя неминуча для тих, хто залишається друзями”. – Річард Бах

Нам не вистачатиме твого яскравого і життєрадісного особи тут. Я бажаю тобі багато щастя у всьому, до чого ти прагнеш! Дай нам знати, куди приведе тебе дорога.

Коли ви вступаєте на новий шлях, дозвольте побажати вам багато моментів щастя, успіхів і досягнень. Нехай ви втілюєте свої мрії в життя в кожен даний момент.

Я буду сумувати за своєму колезі і найкращому другові, але приємні спогади, які ми розділили разом, залишаться в моєму серці назавжди. Ви кращі співробітники, з якими я коли-небудь працював. Поки!

“Дві найважчі речі в житті – це сказати “Привіт” перший раз і “прощай” в останній”. – Мойра Роджерс

“Будь здоровий, роби хорошу роботу і залишайся на зв’язку”. – Гаррісон Кейллор

Прощайте! Я сподіваюся, що у вас буде нескінченна кількість досягнень у вашій майбутній кар’єрі. Удачі!

“Для нас не буває прощань. Де б ти не був, ти завжди будеш в моєму серці”. – Махатма Ганді

Коротке прощальне послання колегам

Передаю тобі мої теплі побажання почати нову главу твого життя. До побачення.

Бажаю тобі успіхів і процвітання на цьому новому етапі кар’єри. До побачення, люба.

Мій колега, я бажаю вам великих успіхів у майбутньому. До побачення!

Прийшов час прощатися, партнер. Для мене було честю працювати з тобою!

Дякую за всю допомогу і підтримку в задачах, з якими я не міг впоратися сам. До побачення!

До побачення. Давай підтримувати дружні стосунки поза роботи.

Ти був одним із самих чудових колег, які у мене коли-небудь були. Мені сумно бачити, як ти йдеш.

Я сподіваюся, що ваш новий шлях на новій роботі того варто. Удачі.

Я буду дуже сумувати за тобою в цій в’язниці, званої офісом. Прощай і удачі тобі на волі.

Ти працьовитий і старанний осіб. Ти будеш сяяти, куди б не пішов. До побачення.

Я сподіваюся, що ти досягнеш багато чого на своїй новій роботі. Прощай, партнер.

Прощальне послання колезі

Прощай, мій колега. Я буду сумувати за твоїй присутності в офісі. Без тебе тут буде порожньо. Я сподіваюся, що ми знову будемо працювати разом в майбутньому, де-небудь, коли-небудь.

Незважаючи на те, що ми були колегами, я багато чому навчився у вас в цьому офісі. Я хотів би сказати вам спасибі за це. Прощайте.

Я завжди буду згадувати про проведений час з хорошими спогадами про вас. Нам буде вас не вистачати! Спасибі вам і прощайте.

Поки ви готуєтеся відправитися у своє наступне пригода, я хочу подякувати вам за вашу підтримку, керівництво і дружбу. Прощайте.

Іноді важке життя, але не дозволяй цього зламати тебе! Ти володієш високим потенціалом і пристрастю до того, щоб на наступній зупинці домогтися нових тріумфів! Прощай, люба!

Прощай, мій дорогий колега. Навіть якщо ми більше не будемо працювати разом, давай продовжимо нашу дружбу за межами офісу. Скоро побачимося.

Прощальні послання колегам допомагають нашим колегам зрозуміти, наскільки вони важливі для нас. На нашій роботі або у повсякденному житті наш начальник, колеги або товариші по службі займають життєво важливі посади. Інколи ми не розуміємо цього в їх присутності. Але в останній день своєї роботи в офісі ми всі думаємо про те, щоб передати прощальне послання колезі, який залишає компанію або офіс. Щирі прощальні тексти, прощальні записки, цитати з побажаннями і т. д. Допомагають нам висловити нашу повагу до них. У вашому випадку ви можете використовувати ці приклади вдячних і прощальних повідомлень, які, безумовно, є серцевими способами попрощатися з колегою.