Категорії
Різне

Більше 100 повідомлень і цитат про чоловіка, скучающем по тобі

Коли ви любите когось, ви хочете бути з ним весь час; бути в розлуці зі своїм партнером важко. Якщо у вас з вашим чоловіком стосунки на відстані, або він поїхав у відрядження, або просто поїхав від вас на кілька днів, і ви сумуєте за ним, надішліть повідомлення “Я сумую за тобою”, наповнене вашою любов’ю. Дайте йому зрозуміти, як сильно ви дбаєте про нього. Тут ви знайдете безліч повідомлень “сумую за тобою” для чоловіка, включаючи романтичні та емоційні послання. Виберіть повідомлення зі списку, яке ідеально виражає вашу любов і почуття до вашого чоловіка.

Скучив по тобі повідомлення для чоловіка

Ніякими словами не висловити, як сильно я скучаю по тобі. Я так сильно люблю тебе. Сумую за тобою, дорогий чоловік!

Пощастило бути твоєю дружиною, але не пощастило бути далеко від тебе. Сумую за тобою, мій милий чоловік, кожен день.

Я б хотів, щоб ти відкрила моє серце, щоб побачити, як сильно я люблю тебе і хочу проводити з тобою всі свої дні. Ти – все, про що я міг коли-небудь мріяти. Я сумую за тобою, мила!

Туга по тобі стає катуванням для моєї душі, і тільки твоя любов може залікувати завдані нею подряпини. Повертайся скоріше додому, дорогий чоловік.

Нудьгувати по тобі стає розкішшю, тому що я знаю, що ти завжди зі мною. Але мені подобається робити це, коли я далеко від тебе.

Нудьгувати на мою красивому чоловікові може бути боляче, але він повинен знати, що гідний цього. Так, я люблю тебе такою сильною любов’ю.

Ти знаєш, що моє серце належить тобі. Бути далеко від тебе – все одно, що вирвати моє серце з грудей. Повернися додому і забери моє серце назад з собою. Я сумую за тобою.

Прокидаючись без тебе поруч зі мною в ліжку, я почуваюся такою самотньою, що наводить мене на думку, що ти, мабуть, теж самотній, і це розбиває моє серце ще більше. Я сумую за тобою.

Якби я міг, я б прилетів до тебе прямо зараз і був поруч. Я хочу взяти твою руку в свою і обійняти тебе. Я б хотів поцілувати тебе. Я хочу ще раз відчути твою любов.

Я сумую за тобою, мій чоловік. Я сподіваюся, що ти щасливий і здоровий. Я не можу дочекатися, коли ми скоро знову будемо разом. Я люблю тебе.

Ти – місячне світло, що освітлює мою душу і відображає чистоту. Сумую по тобі, мій гарний чоловік.

Я сумую за імениннику і чоловікові моєму житті. Приїжджай до мене додому і залишайся зі мною завжди. З Днем народження, дорогий чоловік. Ти моя споріднена душа.

Ця річниця була б набагато краще, якби ти був поруч зі мною. Наголошую тебе, сумуючи за тобою, бачачи тебе закритими очима. З річницею, дорогий чоловік.

Я починаю нудьгувати по тобі, коли ти покидаєш мене хоча б на секунду. Зберігаю тебе в своєму серці, щоб я могла винести ті єдині секунди, коли ти покидаєш мене, мій дорогий чоловік.

Ти – моє ранкове сонечко, за яким я все одно не хочу сумувати, але все одно сумую. Доброго ранку, моя люба.

Спокійної ночі, чоловік, скучаю по тобі. Будь ласка, повернися і ніколи не залишай мене одну.

Мій розум думає про тебе, мої очі шукають тебе, але моє серце каже, що ти зі мною мої напружені дні і безсонні ночі. Я так сильно скучаю за тобою!

Сонце ще світить вранці, і місяць все ще висвітлює нічне небо. Але саме твоє відсутність робить мої дні неповними. Я сумую за тобою, дорогий чоловік!

Я замкнена в думках про тебе, а ти забрав ключі з собою. Повертайся швидше і спаси мене. Я сумую за тобою, мій дорогий чоловік!

Я сумую за твоїм милій посмішці, я сумую за твоїм люблячим дотиків і я сумую за твоїм лагідного голосу. Але найбільше я сумую за тієї людини, яким я був, коли був з тобою!

Я сумую за тобі не тому, що мені самотньо без тебе. Але я сумую за тобою, тому що твоя присутність може висвітлити моє життя, як тисяча зірок!

Нудьгувати по тобі – це частина мого повсякденного життя. Ти така особлива для мене, що я забуваю про все на світі, коли думаю про тебе! Сумую за тобою, любов моя!

Мої дні більш романтичні, коли я з тобою. Ти наповнюєш мої дні щастям. Ти мене доповнюєш. Я сумую за тобою!

Цитати про зниклого чоловіка

Словами не висловити мої почуття до тебе. Але просто знай, що я завжди думаю про тебе, що б я не робив, куди б не йшов! Завжди сумую за тобою!

Моє серце жадає твоєї любові і хоче обійняти тебе прямо зараз. Не відпускай мене і не залишай, любов моя. Жахливо за тобою сумую.

Чоловік мій, туга по тобі перетворилася на мою жахливу хворобу. Тільки твої теплі дотики і обожнювання можуть вилікувати мене. Не змушуй мене більше чекати; повертайся додому раніше.

Туга по тобі розбиває моє серце на сотні осколків. Мій коханий чоловік, я люблю тебе всім серцем. Я сумую за тобою, милий.

Навіть я залишаюся з тобою 24/7; Я сумую за твоїм аурі, коли ти покидаєш мене, навіть на секунду. Ось як сильно я люблю тебе, мій милий чоловік.

Для мене немає нічого дорожче тебе, дорогий чоловік. Мій світ без тебе порожній. Я сумую за тобою, милий.

Цілувати тебе краще, ніж нудьгувати по тобі. Так що приходь до мене як можна швидше, якщо хочеш, щоб я зробив це першим. Добре, мій хаб?

Мої очі сумували за тобою, коли були закриті, так що ти – перше, що вони бачать, коли я відкриваю їх. Сумую за тобою кожну секунду, мила.

Коли ми знову зможемо бути разом – це найгірший питання, і я ненавиджу ставити його тобі час від часу. Сумую за тобою, любов моя. Скоро зустрінемося.

Не можу зробити твій день найкращим, але нудьгувати по тобі – це найкраще, що я роблю прямо зараз. Люблю тебе в усьому, мій милий чоловічок, і я теж сумую за тобою. З днем народження.

З нагоди річниці нашої я б визнала, що моменти, які я вклала в тебе, в те, що нудьгувала по тобі і любила тебе, є моїми найкращими інвестиціями на сьогоднішній день. З річницею, кохана.

Я так сильно нудьгую по тобі, що мені зараз фізично боляче. Повертайся додому.

Днів було б набагато більше, якби ми могли проводити їх, лежачи разом і згадуючи нашу любов. Сумую по тобі, мій найдорожчий чоловік.

Час для мене вульгарно, і я не можу навіть секунди прожити без тебе ніде. Це нормально – так сильно нудьгувати по тобі, моя люба?

Мій люблячий і гарний чоловік, я сумую по твоєму голосу, твоїх дотиків і твоїй присутності. Як довго мені ще чекати, поки я знову зможу покласти голову тобі на плече?

Послухай, як моє серце б’ється з-за тебе і кричить всьому світу, розповідаючи всім, як сильно вона сумує за тобою.

Будь прохолодним вітром в жаркий літній полудень для моєї душі і змушуй мене нудьгувати по тобі все більше і більше. Приходь до мене швидше, кохана.

Не має значення, як далеко ми знаходимося; я завжди з тобою. Пам’ятай про це.

Нудьгувати по тобі все життя – одне з прав, які я заробила в наш день прийняття клятви. Я люблю сумувати за тобою, коли тебе немає зі мною, мій хаб. Люблю тебе.

Дорога, ти тільки що пішла, а я вже сумую за твою прекрасну усмішку, ніжних дотиків і умиротворяющему голосу. Перестань змушувати мене чекати і повертайся додому раніше.

Любов моя, я так за тобою сумую. Моє серце тужить за тобою. Я люблю тебе і не можу дочекатися, коли побачу. Будь ласка, повернися в мої обійми.

Емоційні відсутні повідомлення для чоловіка

Небо, повне зірок, більше не дивує мене з тих пір, як ти пішла. Без тебе ніщо не здається особливим. Повертайся швидше. Я сумую за тобою!

Мої дні нудні, а часи нерухомі. Я відчуваю важкість самоти на своїх ногах. Коли ти повернешся? Я сумую по кожній частинці тебе!

Єдине, що мене підтримує, – це передчуття того дня, коли я знову зможу заснути в твоїх обіймах. Повертайся скоріше до мене додому. Я сумую за тобою.

Чоловікові всього мого життя: я люблю тебе і так сильно скучаю за тобою! Я більше не можу терпіти твою хворобу! Нехай боже благословення допоможуть вам швидко. Молюся за твоє швидке одужання, дорога!

Все навколо нагадує мені про твоїй присутності. Ти поняття не маєш, як сильно моє серце обливається кров’ю з-за тебе. Я страшенно сумую за тобою; будь ласка, повертайся скоріше.

З тих пір, як час, проведений з тобою, стало для мене необхідністю, туга по тобі перетворилася на тортури. Я не можу виносити самотності без тебе. Так сильно нудьгую по тобі, любов моя!

Ти подібний до прохолодного вітру в нудний літній полудень. Але в цьому році літо здається занадто довгим. Я сумую за тобою! Повертайся скоріше.

Мої ночі без тебе довгі та безсонні. Я жахливо скучаю по тобі. Я не можу тримати тебе в своїх обіймах. Будь ласка, повернися як можна швидше.

Я ненавиджу мріяти про тебе, а потім прокидатися тільки для того, щоб зрозуміти, що ти далеко від мене. Ти навіть не уявляєш, як сильно я сумую за тобою кожну мить!

В моїх тижнях немає неділь і понеділків. Кожен день – це просто ще один день без тебе! Повернися додому і назви мої дні як-небудь. Я так сумую за тобою!

Ти – сенс мого життя, ти знаєш це? Моя мета – прокидатися вранці. Ти – сенс мого життя. Я так сильно люблю тебе. Я сумую по тобі, люба.

Любити тебе було кращим, що трапилося в моєму житті. Піти за багато миль від чоловіка моєї мрії було визначено гіршим! Я так сильно нудьгую по тобі, дитинко!

Ей, містер Досконалість, моє життя завмерло тепер, коли тебе немає поруч. Я дуже за тобою сумую.

Чоловік мій, я сумую за тобою. Твоє відсутність з кожним днем стає все більш нестерпним. Будь ласка, повернися до мене зараз.

Солодко сумую за тобою, цитати для чоловіка

Прокинься. Зроби глибокий вдих. Відчуй ранковий вітер і послухай, що він шепоче тобі на вухо. Він каже, що я сумую за тобою!

Ти той, кого мої очі хочуть бачити, мої вуха хочуть чути, а мої губи хочуть шепотіти. Я люблю тебе більше всього на світі. Дуже скучаю по тобі.

Щоранку було б набагато яскравіше, якщо б ти була поруч зі мною. Кожна ніч була б більш романтичною, якщо б ти була тут, зі мною. Я сумую за тобою!

Коли я сумую за тобою, я думаю про наших спільних спогадах. Але в кінцевому підсумку я сумую за тобі ще більше!

Я сумую за тобою всім серцем і вмираю від бажання побачити твою милу посмішку після обіймів. Я не можу викинути думки про тебе з голови.

Любов заподіює біль. Але сумувати за когось, до кого ти так звик, ще болючіше. Дорогий чоловік, я так сильно нудьгую по тобі. Повертайся додому.

Одне твоє дотик може змусити мене відчути, що я переродився. Усмішка на твоєму обличчі може скрасити мій день, і просто повідомлення від тебе може зробити мене щасливішим, ніж я був раніше. Я сумую за тобою!

Мені не треба причин сумувати за тобою. Мені навіть не потрібен привід, щоб нудьгувати по тобі. Я сумую за тобою постійно. Це просто такий, який я є, і саме таким я люблю тебе!

Дорога, твої ніжні спогади завдали мені багато горя. Я відчайдушно хочу побачити тебе знову. Я страшенно сумую за тобою, люба.

Сумую по тобі, чоловік, по ранковим повідомленнями

Доброго ранку, мій чоловік, я сумую за тобою. Навіть чарівне ранок здається нудним без тебе.

Нудьгувати по тобі – це одночасно і образливе, і приємне відчуття, яке я коли-небудь відчував до кого-небудь. Сумую за тобі з кожним ударом мого хворого серця, дорогий чоловіче.

Перше, що стоїть у мене на порядку денному кожен день, – це нудьгувати по тобі протягом усього дня. Люблю тебе, мій гарний чоловік.

Не можу забути твої дотики минулої ночі, і я вже сумую за тобою. Доброго ранку, любий чоловік.

Сумую за тобою після того, як відкрила очі, і це найгірше почуття. Мені потрібно, щоб ти був поруч зі мною, любий чоловік. Прийми любов і обійми, дорога.

Сумую по тобі, чоловік, по нічним повідомленнями

Я думала, що наші спогади займуть мої думки сьогодні ввечері, але я все більше і більше сумую по моєму дорогому чоловікові. Спокійної ночі, любов моя.

Вчорашній день був набагато яскравіше, тому що ти був зі мною. Поки ти не повернешся, я буду тримати своє серце зайнятим тим, що буду сумувати за мою романтичному і вірного чоловіка. Добраніч, любий.

Однієї ночі недостатньо, і саме тому я виходжу за тебе заміж, щоб отримати всі твої ночі. І все ж моє серце сумує за тобою. Прийми любов, мій чарівний чоловік.

Попрощатися з тобою легше, ніж побажати спокійної ночі з почуттям, що я нудьгую по тобі. Повертайся скоріше до мене, мій чоловік. Люблю тебе.

Я знаю, ти поруч зі мною, лежиш і спиш, як немовля. Але все одно, я буду біса нудьгувати по тобі навіть уві сні. Продовжуй мріяти про нашу любов.

Романтичне повідомлення “сумую за тобою” для чоловіка

Мій дорогий чоловік, пройшла ціла вічність з тих пір, як я в останній раз обіймала тебе. Я дуже сильно нудьгую по тобі, мій красень.

Дорогий чоловік, дні, коли я не бачив твоєї посмішки, просто не варті того. Моє серце жадає, щоб ти повернувся до мене. Я так сильно нудьгую по тобі.

Любов моя, я сумую за тим, щоб спати в твоїх обіймах і прокидатися поруч з тобою. Я сумую за тим, щоб пестити твоє обличчя і бачити твою посмішку. Будь ласка, повернися, я не можу більше чекати.

Нудьгувати по тобі стало моєю звичкою. Ти така особлива для мене, коли я думаю про тебе, я забуваю про все інше! Любов моя, я сумую за тобою!

Я не просто хочу послухати про твій день, я хочу прожити твої дні разом з тобою і розділити ці моменти. Я сумую по тобі, чоловіче.

Я б зробив все, щоб опинитися в твоїх обіймах прямо зараз. Я сумую за тобою, любов моя. Повертайся до мене додому якомога швидше. Я люблю тебе.

Я вважаю кожну секунду до того, як побачу тебе знову. Я сумую по тобі, чоловіче.

Давай ніколи більше не будемо так далеко один від одного після того, як ми возз’єднаємося на цей раз. Я не можу жити без тебе. Я так сильно нудьгую по тобі.

Моє серце болить від самотності, коли я прокидаюся вранці без тебе в ліжку поруч зі мною. Я страшенно сумую за тобою, любов моя.

Підпис до фото зниклого чоловіка

Дорогий чоловіче, як місяць вночі сумує за своєю найяскравішій зірці, так і я сумую за тобі прямо зараз, любов моя.

Я буду сумувати за тобою з того моменту, як ти підеш на роботу, тому що я так сильно тебе люблю.

У мене мільйон причин посміхатися, але тільки твоя присутність робить мене щасливою. Чоловіче, я сумую за тобою.

Я сумую за твоїм обіймам. Я сумую за тим, щоб дивитися на твоє обличчя. Я сумую за тим, щоб кликати тебе по імені. Я так сильно люблю тебе.

Я сумувала за твоїм теплим поцілунків і обіймів з тих пір, як ти пішов. Дорогий чоловік, будь ласка, повертайся скоріше; твоя дружина сумує за тобою.

Дні без тебе, здається, просто не проходять. Повертайся скоріше, любов моя.

Дорогий чоловік, я сумую за тобою. Відстань вбиває мене.

Твоє відсутність робить все буденним. Повернися, любов моя.

Я сумую за тобою, любов моя. Дні без тебе такі нудні. Я хотів би бути з тобою весь день, кожен день.

Дорогий чоловік, мої дні без тебе довші, а ночі темніше. Будь ласка, повернися до мене зараз.

Нудьгувати по кому-то важко, тому що це стає все важче на серці та душі. Якщо людина, з яким ми сумуємо, – це наші чоловіки, тоді це теж стає болючим. Ви дійсно любите його і дуже піклуєтеся про нього. Чи Не так? І ви завжди хочете тримати свого чоловіка поруч і ніколи не дозволяти йому йти надовго. Але у чоловіків є про що подбати. Тому їм, можливо, час від часу доводиться виїжджати з дому. У такі моменти ви можете відчувати себе такою самотньою і так сильно нудьгувати по своєму чоловікові. Нам завжди не вистачає хороших чоловіків у нашому житті, як хороших, так і гірших, і почуттів, якими потрібно ділитися з ними.

Скажіть йому, що незалежно від того, наскільки він далеко, він завжди з вами у вашому серці. Дайте йому знати, що відстань не може вплинути на вашу любов до нього. Ми сподіваємося, що наша розкішна колекція повідомлень “сумую за тобою для чоловіка’ змусить ваше серце тягнутися до листа вашого улюбленого чоловіка. Використовуйте їх в текстах, листах, подарункових записках, публікаціях у соціальних мережах, електронною поштою, підписах до фотографій і, що ще краще, в розмовах. Не стримуйте своє серце, щоб показати йому, що ви відчуваєте до чоловіка своєї мрії.