Категорії
Різне

Чекаю від вас повідомлень і цитат

Любов – це така потужна зв’язок, яка тримає нас разом, незалежно від того, як далеко ми перебуваємо і наскільки важкі часи! Будь то у важкі часи або в повсякденному житті, люди прагнуть, щоб їх партнери визнали любов, увагу або піклування, яких вони заслуговують. Зробіть свого партнера щасливим, відправивши йому / їй ці романтичні і зворушливі повідомлення і цитати “чекаю вас”. Це покаже вашу щирість і любов до нього / неї. Обов’язково спілкуйтеся зі своїм партнером, як би важко не було, і висловлюйте бажання свого серця. Зрештою, любов і довіру досить сильні, щоб перемогти все. Цінуйте свого партнера і частіше говоріть йому / їй, як сильно ви його любите і дбаєте про нього.

Чекаю ваших повідомлень

Що б не сталося, я завжди буду чекати тебе, люба.

Твоя любов підтримує мене, навіть коли я думаю, що більше не можу продовжувати. Я так сильно люблю тебе.

Дитинко, важко жити так довго без тебе. Я вважаю дні і ночі, щоб зустрітися з тобою. Я чекаю тебе.

Любов моя, я сумую за тобою кожен день. Я не можу дочекатися того дня, коли ти знову будеш зі мною. Я чекаю тебе.

Життя важке, але бути далеко від тебе робить її ще важче. Я хочу бути з тобою. Повертайся до мене швидше. Я сумую за тобою.

Дні приходять і йдуть, але любов, яку я почуваю до тебе, все та ж. Я не знаю, скільки днів мені доведеться чекати тебе.

Привіт, я сподіваюся, ти добре проводиш час. Я дуже сильно скучаю за тобою і чекаю твоїх повідомлень.

Я буду чекати того дня, коли зроблю тебе своєю. Очікування болісно, але я сподіваюся, в кінці кінців, все буде коштувати того. Я люблю тебе і хочу бути з тобою все своє життя. Я чекаю тебе, мила.

Я спрагу твоєї турботи. Я сумую за тобою і люблю тебе, мила.

Пори року приходять і йдуть; моє очікування тебе ніколи не буде менш щирим. Я сумую за тобі більше, ніж можу висловити. Люблю тебе.

Минуло кілька днів з тих пір, як я чув твій голос. Я дійсно дуже скучаю по тобі. Я сподіваюся, що ти здоровий і щасливий. Будь ласка, подзвони мені скоріше, я чекаю твого дзвінка.

Життя без тебе – одна з найважчих речей, які я робив досі, і я не хочу знову проходити через ту ж біль. Моє серце болить, душа моя плаче по тобі. Дорога, я чекаю тебе.

Мені здається, що без тебе пройшла вічність, але знай, що я готовий чекати тебе стільки, скільки буде потрібно.

Дорога, мені важко жити без тебе. Не проходить жодного дня, щоб я не думав про тебе. Найважче в моєму житті – це коли тебе немає поруч. Я чекаю тебе!

Чекаю від тебе повідомлень для неї

Ніщо не було б щасливішими, ніж бачити твоє усміхнене обличчя. Я чекаю можливості укласти тебе в свої обійми, дорога! Я так сильно люблю тебе.

Моє серце сумує за твого божевілля, твоєї сміливості, в короткій формі; воно сумує за тобою кожну мить. Я завжди буду чекати тебе, люба. Люблю тебе.

Я завжди чекатиму на тебе, бо глибоко в моєму серці ми назавжди разом, незалежно від того, наскільки ми далекі один від одного. Люблю тебе до Місяця і назад.

Ти випромінюєш справжнє значення щастя в моєму житті. Ти моє єдине сонечко, і я можу зробити для тебе все, що завгодно. Так сильно нудьгую по тобі, Дитинко!

Моя прекрасна леді, спасибі, що завжди любила мене. Оскільки тебе зараз немає зі мною, я так сильно сумую за твоєї любові. Повертайся швидше.

Мила, відстань може розділяти наші тіла, але моє серце завжди з тобою. Я сумую за твоїм дотиків, дитинко. Я чекаю тебе.

Любов моя, всі ці часи, коли тебе не було поруч зі мною, я все глибше відчував необхідність твоєї присутності в моєму житті. Твоє відсутність змусило мене усвідомити, що ти для мене значиш. Я сумую і чекаю тебе.

Найгірше почуття в очікуванні тебе – це те, що я не знаю, чи зможу я коли-небудь зустріти тебе чи ні. Але є надія, що врешті-решт все буде добре. Я чекаю тебе, любов моя.

Іноді очікування тебе здається найважчою битвою між мною і моїм розумом. Але потім я переконав себе, що незалежно від того, як далеко ти, ти завжди будеш моєю.

Чекаю від вас повідомлень

Мій розум завжди знайде спосіб думати про тебе і сміятися, як ідіот. Ти так багато значиш для мене. Спасибі, що увійшла в моє життя, улюблена.

Я спрагу тримати тебе в своїх обіймах і позбутися всіх негативних почуттів, тому що ти мій єдиний герой, і ніхто не розуміє мене так, як ти. Люблю тебе!

Кохана, ночі без тебе такі самотні. Ніхто не піклується про мене так, як ти раніше. Я так сильно нудьгую по тобі. Я чекаю твоєї любові.

Мила, без тебе моє життя здається такою порожньою. Будь ласка, повернися до мене. Я з нетерпінням чекаю тебе.

Любов моя, я просто хочу, щоб ти знала, що я завжди тут і чекаю тебе. Просто не квапся закінчувати свою роботу і повертайся до мене.

Я не можу дочекатися, щоб провести всі майбутні чудові часи з тобою, люба. Я люблю тебе більше, ніж себе, і це завжди залишиться колишнім.

Мені не потрібно нічого іншого, якщо ти поруч зі мною. Я пройду милі і море перепливу, щоб зробити тебе своєю. Я з нетерпінням чекаю тебе.

Кожен день, коли я сиджу тут, моє серце сповнюється болем очікування від тебе. Кожна секунда здається вдень, і я бажаю побачити тебе. Але я буду чекати на тебе, поки не настане потрібний момент, незважаючи ні на що.

Чекаю від вас цитат

“Я знаю, чекати доведеться довго… Але я вирішила чекати, навіть якщо це буде тривати вічно …” – Даня Кріш

“Куди б ти не пішов, що б ти не робила, я буду чекати тебе тут. Чого б це не коштувало і як би не розбилося моє серце, я буду чекати тебе тут”. – Річард Маркс

“Я ненавиджу чекати. Але якщо очікування означає можливість бути з тобою, я буду чекати хоч цілу вічність, щоб бути з тобою “. – Невідомо

“Любов як і раніше залишається простим актом віри, і вірне серце завжди варто очікування”. – Ніл Даймонд

“Кожна хвилина здається годиною, щогодини здається вдень, кожен день здається вічністю, але я буду чекати тебе вічно і цілий день”. – Невідомо

“Деяких речей у житті варто почекати”. – Даніель Стіл

“Дні можуть складатися в місяці, місяці можуть складатися в роки, а роки можуть складатися в десятиліття, але я завжди буду чекати тебе”. – Авиджит Дас

“Я вмирала кожен день, чекаючи тебе. Дорога, не бійся. Я любила тебе тисячу років. Я буду любити тебе ще тисячу”. – Christina Perri

“Я постійно чекаю тебе в палаючому вогні вічного очікування. Це може не закінчитися ні сьогодні, ні завтра, ні коли-небудь ще”. – Хто Мридха

“Очікування – це боляче. Забувати – боляче. Але незнання, що робити, – найгірший вид страждання “. – Paulo Coelho

“Якщо ми будемо чекати найбільш зручного моменту, щоб сказати “Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ”, ми можемо ніколи його не знайти”. – Террі Марк

“Я вмирала кожен день, чекаючи тебе. Дорога, не бійся, я любила тебе тисячу років. Я буду любити тебе ще тисячу”. – Christina Perri

“Яка чудова смуток сумувати за тією, кого, здається, любив вічно, і знати, що вона чекає вдома”. – Ден Грот

“Думаю, туга по тобі вимагає часу, і кожна хвилина і міля, що розділяють нас, змушують мене молитися Ісусу, благаючи про той день, коли ти повернешся додому”. – Бейлі Циммерман

“Одного разу наші душі стануть єдиним цілим, і наш союз буде вічним. Я знаю, що все, що я даю тобі, повертається до мене. Отже, я віддаю тобі своє життя, сподіваючись, що ти повернешся до мене”. – Румі

“Отже, я чекаю, так, я чекаю, коли ти візьмеш трубку і скажеш мені, що повертаєшся додому”. – Бейлі Циммерман

Чекати кого-то іноді буває важко. Але це змушує нас усвідомити важливість наших близьких. В їх відсутність ми можемо відчути їх важливість і любов. Ми можемо відчути, як сильно вони піклувалися про нас, коли були поруч. Іноді відсутність може змусити нас відчути любов до нашим близьким. Коли вони в розлуці, ми повинні сказати їм, як сильно ми сумуємо за ними і як вони важливі для нас. Даючи їм знати, ми можемо показати нашу щирість по відношенню до них. Іноді люди не дізнаються, як сильно ми сумуємо за ними, поки ми не скажемо їм про це особисто. Отже, нехай ваші близькі знають, як сильно ви сумуєте за ним і чекаєте їх. Я сподіваюся, що ці повідомлення “чекаю тебе” допоможуть тобі висловити свої почуття найдорожчим людям.