Категорії
Різне

60+ Повідомлень з вибаченнями і цитат з вибаченнями для тата

Вибачення для тата: Батько – це той, хто завжди жертвує своїм щастям, щоб зробити щасливими своїх дітей. Той, хто завжди піклується про нас і думає про наше благополуччя. Але іноді ми свідомо чи несвідомо розбудовуємо наших батьків. Ми завдаємо їм болю, роблячи те, що їм не подобається. Важливо вибачитися перед ними якомога швидше. Але вибачитися перед своїм батьком часто буває однією з найбільш складних завдань. Якщо ви шукаєте повідомлення з вибаченнями для відправки своєму батьку, ми тут, щоб допомогти вам. У нас є відмінна добірка повідомлень із вибаченнями, які можна відправити вашому батькові і попросити у нього пробачення.

Щирі співчуття папи

Дорогий тато, прости, що заподіяв тобі таку біль. Будь ласка, прости мене.

Тату, я знаю, що надійшла з тобою неправильно, і я дійсно жалкую про це.

Мій дорогий тату, я знаю, що зараз не той час, щоб вибачатися перед тобою, але мені дуже шкода.

Я приношу вибачення за те, що був неуважний до тебе. У мене розривається серце від того, що я говорив з тобою в такій манері. Я не знаю, чому я це зробив. Мені шкода. Ти знаєш, я люблю тебе.

Я була так захоплена своїм життям, що забула цінувати все, що ти для мене робиш. Мені так шкода, тату, що я не розуміла, що завдаю тобі біль. Мені дійсно шкода.

Тато, я повинен був знати, що ніхто на планеті не піклується про мене більше, ніж ти. Замість того, щоб говорити зневажливо, я повинен був спробувати зрозуміти тебе. Прости мене.

Я ніколи не хотіла заподіяти тобі біль, тато. Я сподіваюся, ти зможеш пробачити мене.

Це нормально, якщо ти мене не забуваєш, але я сподіваюся, ти знаєш, що я ніколи не хотів заподіяти тобі біль. Вибач, тату.

Тато, я ні на секунду не можу уявити своє життя без тебе. Мені так шкода, що я заподіяла тобі біль.

Тато, я щиро жалкую, що розчарував тебе. Я ніколи не хотів брехати тобі. Я обіцяю, що завдавати тобі біль своєю брехнею не входило в мої наміри. З цього моменту я буду говорити тобі правду. Мені шкода.

Тато, мені дійсно шкода, що я не змогла бути хорошою дочкою. Я сподіваюся, що одного разу ти зможеш пробачити мене.

Дорогий тато, будь ласка, прости мене і дай мені ще один шанс. Я більше ніколи цього не зроблю.

Я шкодую про всіх неправильних речі, які я робив. Ти найкращий батько в цьому світі. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе, тату. Будь ласка, не гнівайся на мене.

Я знаю, що вчинила неправильно. Будь ласка, прости мене? Мені так шкода, тату.

Пробач, тату! Я відчуваю себе нещасною з-за того, що не розумію тебе. Пробач, що розбила твоє серце.

Ти завжди вчив мене бути хорошою людиною. Але я завжди засмучував тебе і був незадоволений своїми вчинками. Я прошу у тебе вибачення, тато.

Ти хотів, щоб я був зіницею твого ока, але мої ганебні дії перетворили мене в пил під твоїми ногами. Вибач, тату.

Я була найгіршою дочкою найкращого у світі батька. Пробач, таточку.

Тато, мені дійсно шкода. Будь ласка, не турбуйся за мене.

Ти найважливіша людина в моєму житті, тато. Будь ласка, прости мене.

Дорогий тато, мені дуже шкода, і я дійсно дуже люблю тебе.

Я не просто проявив неповагу до тебе, я принизив себе. Я не просто розлютив тебе, я образив себе. Я не просто розчарував тебе, я підвів самого себе. Вибач, тату.

Послання з вибаченнями папі

Вибачень ніколи не буде достатньо, щоб загладити те, як сильно я завдала тобі біль, тато. Мені дуже шкода, що я була неповажною. Будь ласка, знай, що я люблю тебе і ніколи не хотіла заподіяти тобі біль таким чином.

Дорогий тато, мої вибачення перед тобою безоговорочны, як і твоя любов.

Мені шкода не тільки тому, що я збрехав, але і тому, що я збрехав, що я не брехав. Прости мене, тату.

Я не хочу давати помилкове обіцянку ніколи більше не робити помилок. Але я обіцяю вчитися на кожному з них, які я зробив досі. Тато, мені дуже шкода.

Я прошу вибачення за те, що брала тебе як належне, тато. Ти завжди був поруч зі мною, а мене ніде не було, коли ти потребував в мені більше всього. Мені дуже шкода.

Мені шкода, що я запеклим серце сварками замість того, щоб пом’якшити його обіймами. Будь ласка, прости мене, тату.

Твоє мовчання вбиває мене. Будь ласка, прийміть мої вибачення за мою негідну поведінку. Твоє мовчання знову навчило мене, що я ніщо без тебе і як сильно я тебе люблю. Мені дуже шкода, тату.

Я можу з гордістю сказати, що мій батько – моя найбільша сила. Шкода, що мій батько не може сказати того ж про мене. Вибач, тату.

Ви очікували, що я буду кумиром вашого сина, але мої дії довели, що я і є син-ідіот. Вибач, тату.

Я взяв твою доброту за твою слабкість, мовчання – за твою безтурботність, а терпіння – за уразливість. Вибач, що приймаю тебе як належне, тато.

Ти виростив мене, щоб я була твоєю солодкої горошинкой. Але я виріс, щоб стати твоєю гіркою динею. Вибач, тату.

Перепрошуюче повідомлення для батька від дочки

Я приношу вибачення за те, що розчарувала тебе. Я повинна була знати краще як твоя дочка. Будь ласка, прости мене на цей раз і, будь ласка, знай, що я не зроблю цього знову.

Пробач, що не була найкращою донькою для тебе, тату. Коли ти довірився мені, я підвела тебе. Я хотіла б повернути час назад і зробити правильно. Мені так шкода.

Прости мене за всі ті рази, коли я завдавала тобі біль. Я намагаюся бути гарною дочкою, тато.

Вибач, тату. Дозволь мені довести тобі, що я та дочка, якою ти мене зростив. Будь ласка, прости мене і дай мені можливість змусити тебе пишатися.

Тато. Будь ласка, не мовчи. Накричи на мене. Накричи на мене. Я зробив помилку; я не хотів заподіяти тобі біль. Будь ласка, не засмучуйся більше і поговори зі мною. Мені дуже шкода.

Моє серце розривається від того, що я не змогла виправдати ваших очікувань щодо доньки, про яку ви мріяли. Мені шкода. З цього моменту я буду намагатися з усіх сил.

Вибач, тату. Пробач, що не дбала про тебе всі ці роки. Мені соромно за себе за те, що я не була тобі гарною дочкою.

Дорогий тато, мені так пощастило, що у мене такий батько, як ти. Мені дійсно шкода, що я не виправдав твоїх очікувань. Будь ласка, прости мене, якщо можеш.

Пробач, що заподіяв біль людині, який завжди дбав про те, щоб ніщо в цьому світі ніколи не завдавала мені болю. Я люблю тебе, тату.

Вибач, тату, повідомлення від сина

Пробач, тату, за те, що не зміг бути поруч, коли ти мав потребу в мені. Мені шкода.

Тату, я знаю, що вчинив неправильно. Будь ласка, прийми мої вибачення. Я буду працювати старанніше.

Дорогий батьку, Ти завжди вчив мене бути хорошою людиною, але сьогодні я підвів тебе. Будь ласка, я прошу в тебе пробачення.

Я завжди був для тебе найгіршим сином, і ти завжди думаєш про мене в першу чергу. Будь ласка, прости мене і дай мені ще один шанс стати хорошою людиною.

Дорогий тато, мені дійсно пощастило бути твоїм сином. Але я не тільки засмутив тебе, але й проявив неповагу до тебе. Ти пробачиш мене? Мені дійсно шкода.

Тату, я знаю, що не заслуговую твого прощення. Але куди я піду без тебе? Як я можу жити без тебе? Будь ласка, прости мене. Мені шкода. Я так сильно люблю тебе.

Извиняющиеся цитати для батька

Тато, чоловік, який заподіює комусь біль, відчуває себе великим тягарем, ніж сам страждалець. Я згоряю зсередини. Я не можу висловити свої почуття, як сильно я зараз страждаю через свого поганого поведінки, тато. Мені шкода. Будь ласка, прости мене.

Ми, діти, робимо помилки, і я допустив одну. Мені не слід було кричати на тебе. Ти мій батько, і я повинен був бути більш ввічливим і чемним. Мені шкода. Будь ласка, прости мене й поговори зі мною.

Батько, ти завжди говориш мені, що ніхто не досконалий. У кожного є недоліки. Кожен робить помилки. Я людина. Я зробив жахливу помилку, заподіявши тобі біль. Мені шкода, мій дорогий батько. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе.

Я неповноцінний без тебе, тату. Це моя вина, що через мене у тебе неприємності. Я не знаю, як попросити вибачення. Але ти мій тато. Будь ласка, прости мене батько. Я більше ніколи цього не зроблю. Мені дійсно дуже шкода.

Мені соромно за себе. Я заподіяв біль своєму батьку. Я знаю, що не можу зцілити твою біль. Але, батько, я прошу вибачення від усього серця. Будь ласка, прости мене. Мені дуже шкода.

Твої мрії для мене були як повітряна куля, який міг піднятися високо над усіма іншими. Але я був ідіотом, який знову і знову проколював їх своїми помилками. Вибач, тату.

Прощення – найбільша чеснота, ось чому ти мене навчив. Хіба ти не будеш практикувати те, що проповідуєш? Вибачте.

Кожен раз, коли я заслуговував частинку твого розуму, ти дарував мені частинку свого серця. Прости мене за всі неприємності, тато.

Точно так само, як ти завжди змивав мої сльози своїми люблячими словами, будь ласка, змий мої гріхи своїми прощающими обіймами. Мені шкода, тату.

Я зробив кілька помилок у своєму житті, розкаявся в них, виправив і засвоїв свої уроки. Але моя тортури не закінчиться, поки ти не простиш мене. Вибач, тату.

Прохання про вибачення ніколи не принижує людину. Якщо ми зробили щось не так, ми повинні попросити вибачення у цієї людини. Іноді легко заподіяти біль нашим близьким і важко вибачитися перед ними. Якщо ви заподіяли біль свого батька і хочете вибачитися перед ним, у нас є декілька чудових прикладів повідомлень з жалем, які можна відправити вашому батькові. Надішліть ці слова вибачення своєму батькові і попросіть у нього пробачення. Я сподіваюся, що він обов’язково простить вас. Ви також можете відправляти повідомлення з вибаченнями за текстом. Попросіть вибачення за неповагу до них. Попросіть вибачення і скажіть йому, як вам насправді шкода!