Категорії
Різне

100+ повідомлень про кохання Я сумую за тобою

Повідомлення “Я сумую за тобою”: Проводити кожну мить зі своєю другою половинкою – це втілення мрії! Але коли його / її немає поруч з вами, буває важко пояснити глибину ваших почуттів. Якщо ваш чоловік або жінка далеко від вас, не соромтеся докласти додаткові зусилля і повідомити своєму партнеру, як сильно ви за нього сумуєте! Повідомте своєму коханому про те, на що ви готові піти, щоб зустрітися з ним прямо зараз! І якщо ви шукаєте романтичні повідомлення “сумую за тобою”, які напевно розтоплять серце вашого коханого, ознайомтеся із зразками повідомлень “Я сумую за тобою” нижче!

Я сумую за твоїми повідомленнями

Я сумую за тобою! Ти – благословення в моєму житті, і я більше не хочу жити без тебе.

Мені так пощастило, що ти у мене є, але я також нещасний із-за того, що перебуваю так далеко. Я дійсно сумую за тобою.

Я посилаю тобі багато любові і поцілунків! Можливо, зараз ми в розлуці, але моє серце завжди з тобою. Думаю про тебе кожну секунду, поки ми не зустрінемося знову!

Я не можу перестати думати про тебе. Кожен раз, коли я думаю про тебе, моє серце плаче по тобі. Я так сильно нудьгую по тобі.

Кожна мить без тебе здається вічністю, і я більше не можу виносити це самотність. Я так сильно нудьгую по тобі, дитинко.

Немає нічого болючішого, ніж те, що тебе немає поруч. Повертайся швидше і міцно обніми мене. Я так сильно нудьгую по тобі, любов моя.

Росяних вранці, сонячним днем, похмурим ввечері або самотньої ночі, якщо ти коли-небудь згадаєш про мене, знай, що хтось теж думає про тебе. Я так сильно нудьгую по тобі.

Я хочу, щоб ти була поруч. Ти поняття не маєш, як сильно я скучаю по тобі. Ця біль нестерпна. Не проходить і секунди, щоб я не думав про тебе.

Не важливо, як сильно я намагаюся викинути тебе з голови, я не можу змусити себе перестати думати про тебе. Моє єдине бажання – ще раз побути в твоїй компанії. Я люблю тебе і так сильно скучаю за тобою!

Єдине, що я хочу зробити прямо зараз, це обійняти тебе, обняти, так міцно, щоб ти відчула биття мого серця. Я сумую за тобою.

Моя люба, я ніколи не зможу винести біль розлуки з тобою. Без тебе мій світ здається таким порожнім!

Шкода, що я не можу переміщуватися до тебе. В глибині мого серця я сумую по найдорожчому.

Мені так боляче не бачити тебе кожен день, і це стало для мене звичкою. Я так за тобою сумую.

Сумую за тобою всім серцем. Ти мій король, і без тебе не буде королівства.

Важко прокидатися, коли тебе немає в моїх обіймах. Я сумую за тобою, кохана!

Туга по тобі стала частиною мене, як дихання і сон. Твоя присутність залишається в моєму любляче серце, куди б я не пішов, куди б я не подивився. Так сильно нудьгую по тобі, любов моя!

У мене болить серце, що ми не можемо бути разом зараз, але я знаю, що це не буде тривати вічно. Я не можу дочекатися, коли обійму тебе і скажу, як сильно я нудьгував по тобі.

Не забудь поки подбати про себе! Я посилаю тобі багато любовних обіймів і поцілунків! Я сумую за тобою, люба! Я люблю тебе вічно. Дай мені знати, коли повернешся, я вважаю дні!

Коли тебе немає поруч, світ втрачає свою красу! Так сильно скучаю за тобою!

Дитинко, ти – дім для моєї пораненої душі, і тепер я сумую за домом!

Я хочу тримати тебе за руку, притиснути тебе до себе, міцно обіймати, ніжно цілувати і дозволити тобі покласти голову мені на груди, щоб ти міг чути биття мого серця тільки для тебе. Я сумую за тобою.

Я не можу зрозуміти, чому я так сильно нудьгую по тобі. І я поняття не маю, чому моє серце так сильно хоче тебе бачити. Може бути, це тому, що я люблю тебе.

Прожити день, не побачивши твоєї милої посмішки, – найбільша тортури! Сумую за тобою!!

Саме огидне почуття в світі – це нудьгувати по тобі і не мати можливості тебе бачити. Повертайся швидше.

Коли тебе немає поруч, моєму серцю самотньо. Не міг би ти, будь ласка, скоріше повернутися додому? Я сумую за тобою.

Я сумую по теплих обіймів, які ти дарував мені кожен раз, коли ми бачилися. Мені боляче, що тебе немає поруч, і я так сильно нудьгую по тобі.

Незважаючи на те, що я з багатьма людьми, я все ще відчуваю порожнечу, коли я не з людиною, яку люблю. Я б хотів, щоб ти була тут, любов моя. Я так сильно скучаю за тобою!

Я сподіваюся бути з тобою як можна швидше, тому що самотність, яке я відчував, вже нестерпно. Я так сильно нудьгую по тобі.

Як би я хотів опинитися в твоїх обіймах прямо зараз! Я смертельно сумую за тобою, мила!

Простір між моїми пальцями здається занадто великим, коли ваші не переплетені! Я сумую за тобою!

Романтичні повідомлення про кохання “сумую за тобою”

Нудьгувати по тобі стало звичайною справою, але мені також подобається це почуття, тому що воно асоціюється з тобою. Сумую за тобою, любов моя.

Моє серце болить щоразу, коли ти приходиш мені в голову. Я продовжую переживати ті прекрасні моменти в своїй голові знову і знову. Де б ти не була, я хочу, щоб ти знала, що я завжди буду любити тебе, і ніхто не зможе замінити тебе.

Навіть якщо ми фізично не впораємося, наші серця залишаться з’єднаними, незалежно від відстані між нами. Я завжди думаю про те, який ти чудова людина. Сумую за тобою, любов моя!

Я б хотіла, щоб туга по найкрасивішій хлопчикові на цій землі була хворобою, і від неї ліки, тому що зараз у мене цей синдром. Дуже скучаю по тобі.

Ці моменти дають мені шанс нудьгувати по тобі все більше і більше, і я просто ненавиджу їх. Не могла б ти, будь ласка, прийти і обсипати мене своїми прекрасними поцілунками?

Я люблю тебе більше, ніж себе. В моєму світі назавжди залишилися ти і я. Я тебе люблю і сумую за тобою.

Туга по тобі – прекрасне почуття, але я хотів би, щоб ти був тут і обійняв мене прямо зараз. Люблю тебе.

Ти – сама чудова пісня, яку я завжди буду слухати; продовжуй грати на повторі вічно. Так сильно нудьгую по тобі, дитинко.

‘Сумую за тобою” – це дуже м’яко сказано, щоб висловити мої нинішні почуття до тебе. Я хочу, щоб мій гарний хлопець був поруч зі мною 24/7. Ніяких компромісів.

Коли я сумую за тобою, це не просто звичка, це велика залежність. Я страшенно сумую за тобою; будь ласка, повертайся скоріше.

Ти – останній шматочок головоломки, який доповнює моє життя і робить її ідеальною завдяки твоєму чарівності і любові. Сумую за тобі до Місяця і назад, дорогий чоловіче.

Я завжди ловлю себе на тому, що мрію про твоїй посмішці, звук мого імені на твоїх губах і твоєму сміху. Будь ласка, повернися до мене скоріше!

Моє життя неповна без тебе і твоєї любові. Я буду чекати, коли ти повернешся і знову наповниш моє життя. Я тебе люблю і сумую за тобою.

Відстань може вплинути на наш розум, але не на наші серця, не на нашу любов. Сумую за тобою, любов моя.

Мої сльози висохли, і мої емоції оніміли. Моя посмішка зникла, моє життя стала похмурою. Скоро зустрінемося, зітри мої печалі. Обійми мене міцно, дитинко, витягни мене з цих колотнеч. Я сумую за тобою.

Бути далеко від тебе на кілька днів для мене важче, ніж я думав. Я сумую за тобою. Мені не терпиться міцно обійняти тебе.

Поспіши повернутися до мене, поки мені не стало жахливо самотньо і сумно. Поспіши повернутися до мене, щоб я відчула тепло і любов. Дуже скучаю по тобі, моя споріднена душа!

Я сумую за твоїми повідомленнями для неї

Дорога, прощатися завжди важко, але прощання з тобою – найважливіше! Я так сильно нудьгую по тобі прямо зараз! Я б хотів, щоб ти була тут!

Кожну секунду без твоїх обіймів, без твоїх рук, що тримають мої, без твоєї милої посмішки перед моїми очима у мене перехоплює подих! Я сумую за тобою!

Моє життя здається такою неповною, коли моєї другої половинки немає поруч. Дитинко, я сумую за тобі більше, ніж можу висловити! Будь ласка, повертайся скоріше!

Як мені пояснити, як болить моє серце, коли я в розлуці з тобою? Дорога, ти прийдеш і заспокоїш мою біль? Тому що я так сильно скучаю за тобою!

Я не можу дочекатися, коли знову опинюся в твоїх обіймах, а до тих пір у мене є спогади про нас разом, які складуть мені компанію. Я сумую за тобою, любов моя! Повертайся швидше. Я чекаю з усією своєю любов’ю!

Моя кохана, мій світ, я люблю більше, ніж можна висловити словами. Кожен день в розлуці з тобою здається вічністю, і я вважаю секунди до того, як ми знову будемо разом. Всякий раз, коли я думаю про тебе, моє серце болить від туги за тобою.

Мила, ти та, кого я можу шалено любити, кого я можу зручно обіймати, кому я можу нескінченно довіряти. Ти для мене все, і я сумую за тобою!

Навіть якщо ми далеко один від одного, моє серце б’ється лише для тебе, і моя душа волає до твоєї присутності. Я так сильно тебе люблю і сумую за тобою, Дитино.

Кожна мить, коли я дихаю без тебе, втрачено! Дорога, я сумую за тобі більше, ніж квіти сумують за сонцем!

Якщо ти відчуваєш вітер на своєму обличчі, Будь впевнений, що я послав тобі тисячу поцілунків, Тому що я сумую за тобою кожен день!

Ти була причиною, по якій я посміхаюся кожен день. Так як же я можу посміхатися, якщо моєю єдиною причини немає тут, поруч зі мною? Як я хочу знову посміхнутися. Я сумую за тобою.

Я шалено сумую за тобою, З обіймів і солодких поцілунків, По любові і уваги, За турботу і прихильності; Я сумую за тобою, я не можу приділяти цьому уваги!

Нудьгувати по тобі – одне з найважчих почуттів, я не можу працювати, я не можу їсти, я не можу жити по-старому. Поверни щастя і повертайся. Я дуже сумую за тобою!

Коли я закриваю очі, я бачу тільки одне обличчя. Коли я занурююся в свої думки, Це тільки ти, і я дійсно дуже сумую за тобою, люба!

Я люблю обіймати тебе, але ненавиджу відпускати. Я люблю вітатися, але ненавиджу прощатися. Я люблю дивитися, як ти підходиш до мене, але ненавиджу дивитися, як ти ідеш. Я сумую за тобою.

Скільки днів пройшло? Я все ще не можу перестати думати про тебе. Чого б я тільки не віддав, щоб знову повернутися в старі часи? Як я можу пояснити тобі, що відбувається в моїх думках?

Минуло багато часу з тих пір, як ми розмовляли в останній раз. Іноді у мене на очі навертаються сльози, коли я думаю про тебе, і я так сильно нудьгую по тобі. Але коли я знову згадую мій улюблений момент з тобою, я сміюся зі сльозами на очах.

Іноді твої спогади змушують мене сильно плакати. Людських бажань у життя немає кінця. Тузі немає кінця, але для мене моє бажання – це тільки ти.

Я гублюся в море думок всякий раз, коли думаю про тебе. Я не можу забути тебе ні на секунду. Не міг би ти, будь ласка, повернутися скоріше? Я сумую за тобою.

Мій розум зійшов з розуму і хоче почути твій солодкий голос. Як розповісти тобі мовою розуму? Як мені показати тобі глибину моєї пристрасті? Якби ти тільки знав, як сильно я скучаю по тобі.

Я більше не можу витримувати відстань між нами. Я не можу думати ні про що інше без тебе. Я сумую за тобою.

Я сумую за твоїми повідомленнями для нього

Раптом я почула, як хтось говорить зі мною. Я подивилася і нікого не побачила. Потім я зрозуміла, що це моє серце говорило: “Я сумую за тобою”.

Мила, я спрагу твоїх дотиків, я спрагу твоїй любові, я сумую за твоїй посмішці, і я не можу прожити ні миті без тебе! Я так сильно скучаю за тобою!

Коли я так сильно нудьгую по тобі, я дивлюся на небо. Я знаю, що не побачу тебе там, але мені приємно думати, що ми обоє під одним небом. Чому ти так далеко від мене?

Я бачив тебе в сонячний день; Я бачив тебе в дощовий день; Я бачив тебе під небом, повним зірок. Ці дні приходять і йдуть і нагадують мені про тебе. Я сумую по тобі, люба.

Коли я бодрствую, я думаю про тебе. Коли я сплю, ти мені снишся. Ти невід’ємна частина мого життя! Як я можу не сумувати за тобою?

Я відчуваю себе сумною і втраченої всякий раз, коли думаю про тебе, бо тебе тут немає, щоб зробити мене щасливою! Ти можеш прийти до мене, щоб я перестала нудьгувати по тобі?

Померти в твоїй любові краще, ніж життя без тебе. Я так сильно нудьгую по тобі, моя люба, Я люблю тебе. Вернись до мене!

Коли я кажу це, я сумую за тобою. Ти повинен вважати це применшенням. Ти поняття не маєш, що я зараз відчуваю і як сильно нудьгую по тобі.

Іноді мені хочеться, щоб ти була місяцем, а я – зірками, щоб туга по тобі більше не була проблемою. Але прямо зараз я шалено сумую за тобою.

Я сподіваюся, що є ліки від туги по комусь, тому що воно мені потрібно зараз. Я думаю, що моє єдине ліки – це ти. Ти потрібна мені зараз, мила.

Ти знаєш, в моєму серці величезна діра, і заповнити її може тільки любов, яку ти даруєш мені кожен день. Так що вважай, що це терміново, і приходь до мене. Я потребую твоєї любові. Я так сильно нудьгую по тобі.

Я як головоломка з відсутніми шматочками, коли тебе немає поруч. Доповни мене і заповни порожнечу, в якій я Сумую за тобою, дитино.

Я сумую за тим ніжним обіймів, які ти даруєш мені кожен раз, коли бачиш мене. Я хочу бути з тобою прямо зараз. Я так сильно нудьгую по тобі.

Моя подушка більше не може компенсувати твоє плече, на яке кладеться моя голова, і твої руки, які міцно обіймають мене. Я сумую за тобою.

Я звернулася до лікаря з-за своєї хвороби “сумую за тобою”. Він прописав мені від тебе два обійми і один поцілунок три рази в день. Тепер ти повинен забезпечити мене ліками. Я сумую за тобою!

Я ніколи не думав, що у мене може бути почуття сильніше, ніж біль, Я ніколи не думав, що у мене може бути ця затримка сильніше, ніж біль, Думаючи про те, що тебе тут немає, я втрачаю себе. Гублю себе, тому що нудьгую по тобі.

Немає нічого більш важкого, ніж бути проігнорованим тобою. Будь ласка, прийди до мене і міцно обійми. Я так сильно нудьгую по тобі.

Я відчуваю себе беззахисною перед мирськими проблемами, труднощами і нещастями, коли тебе немає поруч. Я сумую за тобою, дитино. Я так сильно нудьгую по тобі.

Будинок без тебе – це не будинок. Я згадую наші солодкі спогади всякий раз, коли сумую за тобою. Ніхто не може замінити тебе, любов моя. Твоє відсутність робить моє життя нудним, нещасною і сумною. Я сумую за тобою.

Переможений розум десь загубився, думаючи про тебе. Я не можу забути тебе, як би сильно не прагнув. Моє серце чекає можливості провести час з тобою прямо зараз. Я сумую за тобою.

Ілюзія розуму – велика ілюзія; тепер я це знаю. Ось чому я продовжую шукати тебе. Неважливо, наскільки я зайнятий, я сумую за тобою.

Я сумую за тобою, любовне послання

Всякий раз, коли мені сумно, все, що мені потрібно зробити, це подумати про тобі й твоєму чарівному погляді, і мій настрій одразу покращується, і я відчуваю себе краще. Я сумую по твоєму обличчю.

Моя солодка любов, я так сильно скучаю за тобою! Кожен день здається занадто довгим без твоєї присутності. Ти змушуєш моє серце тремтіти при думці про тебе, і я не можу втриматися від усмішки, коли думаю про все, що ми розділили разом.

Твої дотики, твій сміх, твоя посмішка – все це змушує мене відчувати себе щасливим. Я не можу дочекатися, коли знову буду з тобою і замкну тебе в свої обійми, кохана.

Твоя чарівна посмішка, теплі обійми – це те, чого я прагну найбільше. Ти наповнюєш мене радістю, і твоя присутність – світло мого життя. Я не можу дочекатися, коли ми возз’єднаємося в обіймах один одного; а до тих пір знай, що я кохаю тебе і скучаю по тобі більше всього на світі. Всій моїй любові, милі.

Моя мила, я так за тобою сумую. Кожен день без тебе схожий на вічність, і я хочу знову бути з тобою. Ти наповнюєш моє серце радістю і щастям, і коли ми нарізно, я відчуваю, що не вистачає частини мене. Ніщо не може зрівнятися з нашою любов’ю – вона така особлива і неповторна.

Я тут, думаю про тебе і про всіх чудових моменти, які ми розділили. Ти змушуєш мене відчувати себе коханою – як ніяке інше почуття в цьому світі. Я так сильно нудьгую по тобі і не можу дочекатися, коли знову замкну тебе в свої обійми!

Не проходить і дня, щоб я не думав про тебе. Я дуже сподіваюся, що дуже скоро ми зможемо провести трохи часу разом. Я весь час думаю про тебе, моя дорога королева! Сумую за тобою, кохана.

Емоційне повідомлення “сумую за тобою”

Життя здається досить нудною і неповноцінною без твого милого присутності. Спаси мене від цієї вічної нудьги і будь моїм партнером у пригодах. Дуже скучаю по тобі.

Я задихаюся без тебе, коли тебе немає поруч зі мною. Я сумую за тобою всім серцем. Я хотів би, щоб ти була тут, зі мною.

Твоє відсутність поруч зі мною змушує мене відчувати, що не вистачає великої частини мене. Я так сильно нудьгую по тобі.

Я так сильно сумую за своєю крихіткою, що моє серце в будь-який момент може розірватися на сотні шматочків. Повернися до мене, будь ласка.

Я не знаю, як виглядає це пекло, але коли тебе немає зі мною, я можу здогадуватися про це. Сумую за тобою, любов моя.

Ми можемо жити за океанами один від одного, але наші серця завжди прив’язані один до одного. Це безумство, як сильно я скучаю по тобі.

Ти поклявся бути поруч зі мною, поки смерть не розлучить нас. Просто дружнє нагадування. Сумую за тобою, дорогий чоловік.

Я відчуваю себе спустошеною, коли тебе немає поруч зі мною. Життя без тебе така буденна. Я б хотіла, щоб ти був тут, я сумую за тобою.

Я сподіваюся, що ти скоро повернешся. Неможливість бачити тебе завдає мені шалений біль. Я так сильно нудьгую по тобі.

Мені так боляче, що ти не перше, що я бачу щоранку після пробудження. Я сумую за тобою.

Моє серце болить всякий раз, коли я розумію, що тебе немає поруч зі мною. Повертайся скоріше, коханий!

День без тебе здається десятиліттям; будинок здається чистилищем. Дорога жіночка, прийми мою безсмертну любов і, будь ласка, повернися. Сумую за тобою.

Розлука з тобою відновлює холод в моєму серці, і мені потрібно скоріше позбутися від цього. Не могла б ти, будь ласка, прибрати всі неприємні відчуття своїм дотиком? Сумую за тобою.

Я не можу уявити, скільки ночей я допізна засиджувався у своєму холодному ліжку з тих пір, як твоє тепло зникло з мого життя. Я сумую за тобою!

Ти в моїх думках 24/7. Я не можу перестати думати про тебе. Моє життя спорожніла без тебе. Я сумую за тобою!

Коли ви закохані в когось, людина завжди у вас на думці, і це те, що робить любов такою особливою та неповторною! І просто необхідно висловити ці глибокі почуття людині, який закарбувався в твоєму серці і душі. Якщо ви будете далеко від свого коханого на короткий чи довгий час, солодкі емоційні повідомлення або милі кокетливі послання передадуть йому / їй любов! Відправлення повідомлень ‘Я сумую за тобою” дозволить іншій людині відчути щирість ваших емоцій. Це виведе ваші відносини на новий рівень любові і довіри і поглибить зв’язок між вами більше, ніж ви можете собі уявити! Так що, якщо ви шукаєте повідомлення для відправки своїй другій половинці, не пропустіть ці унікальні повідомлення вище!