Категорії
Різне

50+ Повідомлень і цитат до швидкої зустрічі

У нинішню епоху всі зайняті, і в результаті ми часто втрачаємо можливість провести час зі своєю сім’єю і друзями. Отже, якщо ви хочете надіслати коротке повідомлення своїм близьким, йдучи на роботу або в школу, або зустрічаючись з ними через довгий час, дайте їм знати, як сильно ви з нетерпінням чекаєте зустрічі з ними. У нас є кілька списків повідомлень “До швидкої зустрічі” і цитат, які можуть вам допомогти. Відправте повідомлення ‘скоро побачимося’, щоб висловити те, як сильно ви сумуєте за їх присутності у вашому житті і з яким нетерпінням чекаєте можливості побачити їх знову.

Скоро побачимося, послання моєї любові

Моє серце відчуває порожнечу без тебе. Скоро побачимося, любов моя.

Кожен аспект мого життя стає краще, коли ти стаєш її частиною, любов моя! Я не можу дочекатися, коли побачу тебе укласти в свої обійми.

Поки мене нема, я постійно думаю про тебе і сподіваюсь, що ми скоро зможемо зустрітися. Я сумую за тобою.

Я знаю, що ми подолаємо цей етап, коли нас розділяють милі. Я твердо вірю, що ми скоро зустрінемось!

Моя дорога, словами не передати, як сильно я сумую за тобою! Сподіваюся скоро побачити тебе, любов моя 😘

Як тобі вдається залишатися за багато миль від мене, мила? Це стає нестерпним! Я хочу скоріше зустрітися з тобою, моя люба!

Картопля фрі здається самотньою без кетчупу. Я – картопля фрі. Не могли б ви, будь ласка, виконати мене? Скоро побачимося, кохана.

З тобою мій час прискорюється; без тебе мій час сповільнюється. Я так сильно нудьгую по тобі. Я не можу дочекатися швидкої зустрічі з тобою.

Я сумую за тобою і твоїм міцних обіймах. Я сумую по своєму будинку. Твоє відсутність тут змушує мене відчувати себе такою самотньою. Повертайся скоріше!

Я проводжу весь день, думаючи про тебе і передчуваючи той час, коли я нарешті повернуся додому, до тебе. Скоро побачимося, любов моя.

З тиканьем часу, що частішає биття мого серця я сумую за тобою все більше і більше, моя кохана дружина.

З тих пір як я зустрів тебе, ти надав моєму повсякденному житті більший сенс. Я хочу якомога швидше побачити тебе, так сильно нудьгую по тобі, мій чоловік.

Я потребую твоїх обіймах, любов моя. Скоро побачимося, дитинко 😘.

Життя нудне без тебе, любов моя. Я хотів би розділити з тобою кожну секунду свого дня. Скоро побачимося будинку.

Відстань між нами має бути незаконним. Я сумую за тобою. Скоро побачимося, любов моя.

Мирські проблеми і нещастя здаються більш гострими, коли тебе немає зі мною. Прийми мою любов і подзвони мені швидше. Сумую по тобі, люба.

Скоро побачимося, повідомлення для нього

Ти багато значиш для мене, любов моя. Скоро побачимося, красень.

Будь ласка, будь найкращим хлопцем у світі і приходь вже знайомитися зі мною! Я сумую за тобою і сподіваюся скоро тебе побачити.

Любов моя, ніхто ніколи не зможе зайняти твоє місце. Твоє відсутність вбиває мене. Не можу дочекатися, коли ти міцно обнімеш мене.

Мені так багато треба розповісти тобі про мій день, мій дорогий чоловік. Почекай мене вдома. Я буду там. Скоро побачимося.

Ніколи не говори “прощай”, любов моя. Завжди говори, що ми скоро побачимося.

Скоро побачимося. Я сумую за тим, щоб проводити з тобою кожна мить дня. Давай не будемо розлучатися так надовго, любов моя.

Я не можу дочекатися, коли побачу тебе скоріше, любов моя, і почую, як ти кажеш мені, що я люблю тебе.

Мій дорогий чоловік, я сумую за сніданків, обідів і вечерь з тобою. Давай повечеряємо разом сьогодні ввечері. Скоро побачимося будинку.

Як тільки я побачу тебе найближчим часом, любов моя, все в моєму житті стане краще.

Краще чоловікові в моєму житті, я сумую за тобі до Плутона і назад! Я не можу дочекатися швидкої зустрічі з тобою, моя дорога любов!

Я так сильно нудьгую по тобі, мій прекрасний принц! Моя душа болить, а серце тужить по твоїх дотиків. Я сподіваюся скоро побачити тебе, коханий!

Скоро побачимося, повідомлення для неї

День підходить до кінця, і єдине місце, де я хочу бути прямо зараз, – це поруч з тобою в нашому маленькому будинку. Скоро побачимося, моя дружина.

Скоро побачимося, моя чудова подруга. Я не можу дочекатися, коли побачу тебе почую твій прекрасний сміх, а також стану причиною твого сміху.

Дружина моя, навіть коли я у від’їзді, ти весь час в моєму серці. Скоро побачимося.

Працювати весь день заради нашого спільного майбутнього і втілення нашої мрії в реальність не варто, якщо я не можу бачити твоє прекрасне обличчя. Я не можу дочекатися швидкої зустрічі з тобою.

Мій день не буде повним без того, щоб не тримати тебе в своїх обіймах і не говорити тобі, як сильно я тебе люблю. Я не можу дочекатися швидкої зустрічі з тобою.

Скоро побачимося, любов моя. Мені не терпиться сказати тобі, як сильно я нудьгував по тобі весь день.

Прощатися з тобою боляче, тому замість цього я скажу “до швидкої зустрічі”.

Скоро я знову побачу тебе – це моя життєва мотивація продовжувати йти вперед.

Королеві мого світу, я більше не можу залишатися ні на хвилину без тебе. Скоро зустрінемося, любов моя! Давай перенесемо цю біль, яка чекає наші щасливі дні.

Моменти з тобою прекрасні. Моменти без тебе жахливі. Але подорож між ними жахливо! Скоро побачимося, моя леді!

Скоро побачимося повідомлення для друга

Здається, минула ціла вічність з тих пір, як ми бачилися востаннє, найкраща подруга! Скоро побачимося.

Коли я думаю про тебе, моє серце наповнюється такою кількістю серотоніну, ти справді мій найкращий друг у всьому світі. Я не можу дочекатися швидкої зустрічі з тобою.

Я хотів би, щоб ми могли зустрічатися один з одним кожен день, як у дитинстві, але я подбаю про те, щоб ми скоро зустрілися, мій друг.

Я сумую за тобою, мій найкращий друг! Моє життя стала спустошеною в твою відсутність. Я сподіваюся, що незабаром знову побачити тебе, мій дорогий друже.

Не має значення, як далеко ми живемо або як часто зустрічаємося, ти був, є і завжди будеш моїм найкращим другом. Скоро побачимося.

Моє існування миттєво скрашує мої дні, кращий друг. Я не можу дочекатися швидкої зустрічі з тобою. Давай зустрінемося як можна швидше.

Давай сплануємо вечірку найближчим часом, мій друг. Скоро побачимося.

Мої дні будуть неповними без того, щоб я не розповідав тобі про них. Скоро побачимося, кращий друг!

Самому дорогому другові моєму житті, навіть якщо ти будеш перебувати за мільйон миль від мене, наша зв’язок залишиться такою ж міцною і стабільною, як баньянове дерево. Сподіваюся, ми скоро зустрінемося, дорогий приятель.

Скоро побачимося підпису

Я повертаюся додому. Скоро побачимося!

Сподіваємося скоро побачити тебе, мила! Наберемося терпіння ще на кілька днів!

Розставання тимчасове, але наша дружба вічна. Скоро побачимося!

Моя інтуїція підказує, що ми скоро зустрінемось! Не бійся відстані, цінуй зв’язок!

Відстань може поки розділяти нас, але наша зв’язок буде тільки міцніти. Скоро побачимося, мій дивний друг!

Люблю тебе, моя мила! Я скоро буду з тобою, просто повір мені на це!

Я відчайдушно чекаю зустрічі з тобою! Не можу більше чекати ні хвилини!

Давайте порахуємо моменти, коли наша любов зростала з-за великої відстані! Скоро побачимося!

Коли ви сумуєте по комусь особливому і цікавитеся, як у нього справи, відправте йому невелике повідомлення “Скоро побачимося”, щоб повідомити, що ви сумуєте за ним. Отримання повідомлення “До швидкої зустрічі” – це дуже мило і зворушливо, тому що воно дає вашій коханій людині зрозуміти, що ви думаєте про нього. Тут ви можете знайти різні види повідомлень “До швидкої зустрічі”; ви можете відправляти їм повідомлення, повертаючись додому або коли сумуєте по комусь особливому і не можете дочекатися, коли побачите їх. Ви також можете відправити ці цитати про швидкої зустрічі комусь, з ким ви зустрічаєтеся через довгий час. У нас є списки повідомлень про швидкої зустрічі для чоловіка / хлопця, дружини / подруги, а також кращих друзів. Знайдіть список, який ви шукаєте, і відправте своїм близьким щире повідомлення.