Категорії
Різне

Прощальні послання для співробітника і обслуговуючого персоналу

Прощальне послання співробітникові: Корпоративна життя істотно впливає на наше життя. Протягом всієї нашої кар’єри ми зустрічаємося з різними людьми. Прямо чи опосередковано вони грають важливу роль в нашому житті. Але іноді їм доводиться залишати наші компанії з різних причин. Завжди важливо дружньому попрощатися з ними, подякувавши їм за службу і побажавши удачі в майбутньому. Якщо хтось із ваших співробітників залишає ваш офіс, а вам важко виразити свої думки в слова, ці прощальні послання допоможуть вам написати ідеальні прощальні послання своїм співробітникам.

Прощальні послання для співробітника

Спасибі вам за вашу підтримку всі ці роки. Я бажаю вам удачі в майбутньому. Прощайте!

Спасибі вам за ваші зусилля. Ми вдячні за все, що ви зробили для компанії. Прощайте.

Незалежно від того, де ви розмістите зірку, вона завжди буде сяяти. Ви саме такі. Спасибі вам за те, що ви завжди робите все можливе для цієї компанії.

Спасибі вам за вашу допомогу протягом багатьох років роботи в компанії. Прощайте!

Вітаємо вас з новою роботою! Ви досягнете успіху незалежно від того, де будете працювати.

Наша компанія вважає, що їй пощастило, що ви вносили свій внесок всі ці роки. Удачі тобі в майбутньому.

Нам так пощастило, що ви стали нашим співробітником, тому що ви вкладали стільки зусиль та самовіддачі у свою роботу. Спасибі вам за те, що ви так старанно працювали всі ці роки в інтересах цієї компанії.

Я все ще не можу повірити, що ви залишаєте цей офіс. Ваші зусилля та послуги для цієї компанії завжди будуть оцінені по достоїнству. Бажаю вам удачі в майбутньому.

Прощання не завжди буває сумним; Я щасливий, що твоя мрія нарешті збулася. Я так сподіваюся на твої майбутні дні. Удачі!

Усього в житті свій час. Тепер вам пора йти на пенсію, попрощатися з цим офісом і почати нову главу у своєму житті. Спасибі вам за те, що віддали золоті роки свого життя цієї компанії.

Ви були творцем настрої в нашому офісі, без вас наше життя стане нудним. Ми будемо дуже сумувати за вами.

Вітаю вас з новою роботою. Я знав, як сильно ви хотіли цю роботу. Втрата такого працьовитого працівника, як ви, – велика втрата для нашої компанії. Я бажаю вам удачі.

Ти завжди була такою пристрасною в усьому, що робила. Тепер, коли ти знайшла шлях до здійснення своєї мрії, я надаю тобі свою нескінченну підтримку і благословляю. Я бажаю тобі тільки успіху.

Ви зробили величезну допомогу нашого офісу. Нам шкода, що доводиться прощатися.

Ви були одним з найбільш працьовитих співробітників цієї компанії. Я завжди захоплювався вашою відданістю роботі. Спасибі вам за відмінний сервіс. Удачі.

Ви один з перших співробітників офісу. Ви присвятили свій день і ніч успіху цієї компанії. Я завжди буду вам вдячний.

Ви внесли значний внесок в успіх нашої компанії. Шлемо найкращі побажання і удачі у зв’язку з фантастичними можливостями, які вас чекають.

За той час, що ми працювали разом, ваші неймовірні якості навчили нас різним речам. Я сподіваюся, що ваші нові колеги поділяють ті ж почуття. Найкращі побажання.

Удачі на вашої наступної роботи. Нехай успіх супроводжує вас скрізь, куди б ви не пішли.

Твоя чудова натура завжди надихала мене. Я сподіваюся, куди б ти не пішла, ти сяєш.

Ваше відсутність буде сильно відчуватися на роботі. Ми будемо сумувати за вами. Прощайте.

Прощальне послання співробітникам

Мати такого співробітника, як ви, – це благословення. Мені пощастило, що у мене був шанс попрацювати з вами. До побачення!

Я впевнений, що ваш майбутній роботодавець побачить у вас цінний актив для своєї компанії. Удачі.

Ви відмінно попрацювали в своїй компанії. Найкращі побажання процвітання у всіх ваших майбутніх починаннях.

Цей офіс ніколи не буде колишнім без вас. Ви дбали про це офісі і його співробітників, як про свою власну сім’ю. Ми завжди будемо вдячні вам.

Вітаю з переїздом в нове місто. Я знаю, спочатку тобі буде важко, але я знаю, що у тебе все вийде. Мої найкращі побажання завжди будуть з тобою.

Нам шкода прощатися, але ми раді бачити, що ви досягаєте мети своєї мрії. Бажаю удачі.

Не було жодного дня, коли б ви прогуляли роботу. Кожен день ви віддавали цьому офісу все можливе. Ви надихаєте нас усіх. удачі вам в майбутньому.

Так сумно, що вам доводиться покидати нас. Будь-якої компанії дуже пощастило б, якби ви були у неї. Я завжди захоплювався вашою роботою і вашою відданістю справі. Вам тут завжди раді.

Поширюйте свій ентузіазм і енергію на вашу нову роботу. Посилаю вам свої найкращі побажання.

Прощальне послання підлеглим

Працювати з вами було чудовим досвідом. Керуючи вами, я також багато чого у вас навчився.

Ти не тільки мій колега, але і великий друг для мене, так що давай завжди підтримувати зв’язок. Я буду молитися за твоє майбутнє.

Я бачив ваш величезний зростання за останні кілька років. Я можу з гордістю сказати, що незалежно від того, чим ви будете займатися в майбутньому, ви досягнете успіху в цьому. Дякую за роботу з нами.

Було приємно працювати з такою людиною, як ви, який так захоплений своєю роботою. Я знаю, що ви чудово впораєтеся зі своєю новою роботою. Удачі вам в майбутньому.

Мені було так сумно з тих пір, як я почув новину про твій від’їзд, але я не буду зупиняти тебе, бо знаю, що це прекрасна можливість для тебе. Я бажаю тобі всіх, успіхів і щастя в цьому світі.

Ви приголомшливий колега і співробітник, який віддає всі сили своєї роботи. Дякую вам за ваш час і відданість справі. Нам буде не вистачати вас поруч з нами.

Втрата таких талановитих людей, як ви, – велика втрата для нашої компанії. Вітаємо вас з новою роботою.

Вибачайте, але я сподіваюся коли-небудь знову попрацювати з вами. Рідко можна зустріти таких працьовитих людей, як ви.

Вітаю вас з виходом на пенсію. Не думайте про це як про завершення чогось, але прийміть це як початок нової глави. Я бажаю вам процвітання і щастя.

У вас є багато знань і навичок, якими ви можете поділитися. На вашому новому робочому місці вам будуть раді.

Подячні листи у зв’язку з відходом співробітника

До побачення і удачі. Ви надихнули всіх в офісі своїм позитивом. Нам буде вас не вистачати.

Спасибі вам за те, що ви найвідданіший і працьовитий співробітник. Найкращі побажання великих успіхів у майбутньому.

Ви відданий і старанний осіб. Ви завжди заохочували всіх в офісі старанно працювати.

Нам сумно прощатися. Спасибі вам за те, що ви витратили стільки часу на роботу в нашій компанії.

Ти кращий працівник, якого я зустрічав у цій компанії. Твій відхід буде важким ударом для нас. Але ми бажаємо тобі удачі. Спасибі тобі і щасливого прощання.

Прощайте і удачі чоловікові-трудоголіку. Догляд такого відданого справі співробітника – втрата для компанії. Спасибі вам за вашу службу. Залишайтеся здорові.

Я так вдячний, що у мене була можливість працювати з такою чудовою людиною, як ви. Ви завжди були унікальні зі своїми ідеями та міркуваннями. Спасибі вам за те, що ви робите все можливе для цього офісу.

Ви не просто хороший працівник, але й чудова людина. Найкращі побажання на майбутнє.

Прощатися з людиною завжди важко і сумно, але також дуже важливо красиво попрощатися з людиною, щоб він міг почати свою нову подорож з бадьорим настроєм. Наша корпоративна життя проходить через безліч злетів і падінь. Дуже часто нашим співробітникам, штабістам і підлеглим доводиться звільнятися у зв’язку з виходом на пенсію, переїздом в нове місто або отриманням нової роботи і т. д. Яка б не була причина, наш обов’язок – приємно попрощатися з ними, написавши їм листівки або повідомлення, щоб вони могли відчути, що їх присутність цінують. Якщо хтось із ваших співробітників іде, ви можете використовувати ці повідомлення, щоб подякувати і висловити вдячність або побажати їм удачі в майбутньому. Ці повідомлення допоможуть вам якомога тепліше попрощатися зі своїми співробітниками.