Категорії
Різне

Повідомлення з вибаченнями для сестри – цитати з вибаченнями

У Siblings самі унікальні відносини в історії. Вони знову як найкращі друзі, іноді вони можуть бути своїми найлютішими ворогами. В цих відносинах так багато емоцій. Любов, дружба, турбота, знову сварки і нерозуміння. Але в більшості випадків одне вибачення може компенсувати всі. Іноді нелегко вибачитися перед своїми близькими, особливо коли мова заходить про братів і сестер. Ось кілька повідомлень з вибаченнями для сестри, які допоможуть вам помиритися з нею після сварки або непорозуміння.

Повідомлення з вибаченнями для сестри

Я визнаю свої помилки. Будь ласка, прости мене, сестро!

Мені дійсно шкода, що я заподіяв тобі біль. Будь ласка, не сердься на мене довго. Я люблю тебе.

Мені дуже шкода, сестра моя. Я ніколи не хотів бути зневажливим. Сподіваюся, ти приймеш мої вибачення.

Я ніколи не хотів заподіяти тобі біль, і я щиро шкодую про того болю, який заподіяв. Будь ласка, прости мене, сестричка.

Я так шкодую про своє грубій поведінці. Я знаю, що моя поведінка виглядало дуже недобрим. Я сподіваюся, ти зможеш пробачити мене, сестра.

Пробач, що заподіяв тобі біль, моя люба сестра. Я не розумів, що мої дії заподіють тобі таку біль. З цього моменту я буду пам’ятати про це.

Дорога сестро, мені дійсно шкода, що я вжив по відношенню до тебе такі різкі слова. Я взагалі нічого такого не мав на увазі. Мені дійсно шкода.

Ніхто не ідеальний, ні ти, ні я. Але це я зачепив твої почуття. Будь ласка, прийми мої вибачення!

Ми ніколи не вибачалися один перед одним, так що це трохи ніяково, але мені дійсно шкода. Ти дуже багато значиш для мене. Будь ласка, прости мене.

Моя мила сестро, я знаю, ти сердишся на мене, і в тебе є на це повне право. Але тепер, коли я прошу у тебе вибачення, не могла б ти забути всі ці речі? Мені дійсно шкода. Будь ласка, прости мене.

Сестричка, я не можу висловити, як мені шкода, що я заподіяв тобі біль. Як твій брат, я завжди повинен ставитися до тебе з добротою і турботою. Я обіцяю працювати над собою і бути кращим братом для тебе. Будь ласка, прости мене.

Гей, мені дійсно шкода. Я тільки що зрозуміла, що так дратувала тебе. Я знаю, що це моя вина. Я більше так не буду. Я серйозно.

Дорога сестро, не забувай, що “помилятися – це по-людськи”, і я не інопланетянин. Мені шкода.

Будь ласка, прости мене. З цього моменту я буду добре до тебе ставитися. Підемо поїмо піци. Я куплю її, і давай залишимо всі непорозуміння тут.

Моя турботлива сестра, я була такою дурною, що так обійшлася з тобою днями. Я знаю, що ти не відповіси на мій дзвінок, але, будь ласка, дай відповідь на моє повідомлення. Я щиро вибачаюсь перед тобою.

Моя люба сестра, ти так дорога мені. Ти знаєш, що я не заподіяв тобі біль навмисно. Я сподіваюся, що ти зрозумієш і вибачиш мене.

Ніхто не може зрозуміти мене так, як ти. І я знаю, що помилково змусив тебе плакати. Але я обіцяю, що більше не зроблю такої помилки. Вибачте.

Цитати з вибаченнями моїй сестрі

Я хочу щиро вибачитися перед сестрою за свою поведінку. Це було недоречно, і я сподіваюся виправитися.

Я приношу вибачення за свою необдуману поведінку. Я не розумів, наскільки це завдасть тобі біль, і мені щиро шкода. Я обіцяю бути більш обережним у майбутньому.

Моїй сестрі: я люблю тебе і приношу вибачення за свою поведінку по відношенню до тебе. Ти не заслуговуєш такого жахливого поводження. Будь ласка, прости мене.

Я неймовірно шкодую, що завдав вам якоїсь шкоди. Я дійсно хотів би взяти свої слова назад.

Я хочу глибоко вибачитися за такі слова. Я вважаю себе відповідальним за образливі речі, які я сказав.

Я хочу принести свої найглибші вибачення моїй сестрі за заподіяну їй біль. Братсько-сестринські особливі узи, і я хочу, щоб вони такими і залишалися.

Емоційні повідомлення з вибаченнями для сестри

Глибоко в моєму серці воно тече і кровоточить з того моменту, як я заподіяв тобі біль. Будь ласка, заповни ці дірки своєю турботою і прощенням. Прости мене, сестра.

Моя улюблена сестра, я каюсь в тому, що я зробив з тобою раніше. Я був не в собі. Мені дійсно шкода; ти знаєш, я взагалі нічого не мав на увазі.

Я глибоко шкодую, сестра моя. Я розумію свої помилки і хочу виправити ситуацію. Я сподіваюся, що ти відчуваєш те ж саме.

Ти знаєш, я завжди відчував себе щасливим, маючи таку сестру, як ти. Я так сильно люблю тебе. Будь ласка, прости мене на цей раз. Мені шкода.

Ти той, хто завжди зі мною у важкі часи. Але я дурень, що заподіяв тобі біль. Мені дійсно шкода. Будь ласка, не турбуйся.

Моя мила сестра, з дитинства ти одна з моїх найближчих подруг. Я не хочу завдавати тобі біль навіть уві сні. Мені дійсно шкода, що я заподіяв тобі біль, це не було навмисно.

Сестра, я люблю тебе і завжди вдячний тобі. Ти завжди любила мене і піклувалася про мене, але іноді я завдав тобі болю. Я дійсно жалкую про свою поведінку. Я люблю тебе.

Повідомлення з вибаченнями для сестри від брата

Дорога сестра, твій брат не дурень вибачатися. Я доведу, що дійсно дуже жалкую про те, що заподіяв тобі біль. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Ти – найдорожчий скарб мого життя. Я знаю, це була моя помилка. Я не повинен був цього робити. Будь ласка, прости мене.

Сестра, я хочу щиро вибачитися за те, що вів себе неприйнятно. Я сподіваюся, що ми знову зможемо бути щасливими братом і сестрою.

Приношу свої щирі вибачення моїй сестрі. Брат ніколи не повинен розмовляти в такій манері зі своєю сестрою. Я сподіваюся, ми зможемо обговорити це.

Це так логічно, що ти злишся на мене. Я ніколи не прислухався до твоїх пропозицій і знаю, що це була помилка. Будь ласка, не сердься, з цього моменту я буду прислухатися до твоїх пропозицій.

Моя улюблена сестра, мені шкода, що я завжди підводив тебе. Я постараюся старанно працювати і зроблю тебе щасливою. Я шкодую і люблю тебе.

Моя люба сестра, я хочу покінчити з усіма нашими непорозуміннями. Тепер, коли ми досить дорослі, давай не будемо сваритися із-за дурниць і залишимося друзями назавжди. Я шкодую і завжди люблю тебе.

Як брата, мене ще більше засмучує, що я так вчинив зі своєю сестрою. Я щиро жалкую.

Вибачитися перед найдорожчою людиною просто, але це найбільший жест, який можна зробити, щоб врятувати їх відносини. Сестра – найдорогоцінніший людина в нашому житті. Ми виросли разом. У нас бувають хороші і погані часи разом. Це людина, яка завжди була з нами. І вони завжди будуть з нами до кінця нашого життя. Тільки ті, у кого є сестри, знають, що значить мати сестру. Крім того, сварки між братами і сестрами не рідкість. Це трапляється часто. Але якщо ви дійсно заподіяли їм біль або між вами двома виникне яке-небудь непорозуміння, ви завжди повинні вибачитися. Тому що вона для вас важлива. Ці повідомлення допоможуть вам розтопити лід між вами двома.