Категорії
Різне

60+ Побажань дочки на випускний – вітальні послання

Випускний – це важлива віха в освіті, що приносить величезну радість батькам, коли їхні діти досягають видатних результатів. Вони заслужили найщиріші вітання і вдячність за їх старанну роботу та успіх. Кожен батько повинен відзначати Щасливий день закінчення школи свою дитину як нагороду за його відданість справі, навчання і дисципліну. Відправка вітальних послань із закінченням школи вашої дочки батьки надихне її на майбутнє і нову главу в житті. Виберіть кращу повідомлення, щоб привітати вашу дочку з її чудовим досягненням!

Побажання дочки на випускний

Вітаю із закінченням навчання. Нехай Бог продовжує благословляти вас на віки віків.

Вітаю, люба донька! Ми дуже пишаємося цим моментом! Вітаю з закінченням школи. Залишайся завжди благословенною.

Дорога дочко, сьогодні ми дуже пишаємося тобою. Ми бажаємо тобі дуже світлого майбутнього. Удачі на наступному етапі.

Я так гордий і щасливий повідомити, що моя дочка отримала вищу освіту. Вітаю! Завдяки вашій рішучості і напруженій роботі цей день увінчався успіхом. Бажаю вам досягати все більшого і більшого в майбутньому.

Моя дорога дочко, вітаю з закінченням школи! Ти не тільки зробила щасливою свою маму, але і всі в нашій родині поза себе від радості, побачивши, як ти робиш великі вчинки.

Ми дуже пишаємося тобою, доню! Вітаємо з досягненням цього чудового подвигу під назвою випускний! Ще більше величі на твоєму шляху, мила!

Вітаю з твоїм успіхом. Продовжуй в тому ж дусі і побий всі свої рекорди. Матуся так сильно тебе любить.

Моя маленька принцеса тепер випускниця! Тато дуже пишається тобою, мила.

Твоя важка робота нарешті окупилася. Ми так пишаємося тобою, люба донька.

Я не можу повірити, що ти вже випускниця. Багато найкращих побажань, кохана. Бажаю тобі досягти найвищого піку успіху.

Вітаю, моя улюблена дочка, із закінченням школи! Ти дійсно заслуговуєш на все найкраще, що може запропонувати світ. Я не могла б більше пишатися тобою як мама.

Від усього серця вітаю мою дочку! Твій батько знає, скільки зусиль ти доклала, щоб зробити такий дивовижний подвиг. Я не можу пишатися більше, ніж цим!

Ми пам’ятаємо твій перший день у школі. Навіть якщо здається, що це було всього кілька днів тому. І сьогодні ти закінчив свій випускний. Вітання від твоїх батьків!

Після довгої подорожі ваша важка робота вже окупилася. Сьогодні ви стали випускником. Це прекрасний час для всіх нас. Ми любимо вас! Вітаємо нашого нового випускника!

Дорога дочко, ми пишаємося тобою, закінчивши твою середню школу з хорошими оцінками! Я молюся і сподіваюся, що в майбутньому ти станеш відмінним професіоналом.

Побачити тебе одягненою як випускниця було мрією всього нашого життя. Сьогодні ти виконала нашу мрію. Ми так пишаємось тобою!

Випуск означає, що тепер ви повністю готові зустрітися з реальним світом. Ми віримо, що і з цим у вас все вийде! Удачі!

Старанна праця має окупатися, дорога! Це ще раз підтверджується твоїм видатним результатом. Ми знаємо, що ти так старанно працювала і сьогодні отримала результат. Тепер настав час перейти до наступного етапу твоєму житті. Всього найкращого!

Вітаю з закінченням школи. Продовжуй в тому ж дусі! Я так сильно люблю тебе, дитинко.

Сподіваюся, успіх продовжить повертатися до тебе. Вітаю з закінченням школи. Матуся, татусь так сильно тебе любить.

Вітаю, моя дорога, улюблена дочко! Ми пишаємося тобою, як батьки. Наша дочка достатньо доросла, щоб нести відповідальність за своїх батьків! Люблю тебе, мила. Бажаю тобі самого світлого майбутнього.

Коротке привітання із закінченням навчання для дочки

Цей день знаменує нову главу в твоєму житті, дочка моя! Вітаю з закінченням школи!

Я так пишаюся тобою, дочко моя. Це сама чудова новина, яку я можу почути.

Вітаю, моя прекрасна принцеса, і бажаю удачі в майбутньому.

Молимося за твоє успішне майбутнє в цей твій випускний день. Ми любимо тебе до божевілля, дорога.

Дорога принцеса, ми дійсно щасливі і страшенно пишаємося тобою. Насолоджуйся цим досягненням.

Ми були свідками твоїх жертв і важкої роботи і раді, що це так добре окупилося. Щасливого закінчення школи, дитинко.

Це початок, тому бажаю вам всього найкращого у вашому житті. Я сьогодні найщасливіший.

З днем закінчення школи, мила. Нехай Бог благословить тебе на дивовижну життя попереду.

Це один з днів, який назавжди залишиться в наших серцях! Вітаю, дочка.

Випускна послання від матері дочці

Вітаю, моя дорога дочко! Я пишаюся твоїм успіхом. Молюся за твій подальший успіх.

Дорога дочко, ти зробила мене дуже щасливою цим чудовим досягненням. Матуся так сильно любить тебе.

Вітаю, моя дочка! Не зупиняйся на досягнутому. Тобі потрібно пройти довгий шлях. Продовжуй доводити, що ти можеш досягти недосяжного. Продовжуй змушувати нас пишатися тобою!

Дорога доню мила! Ти прекрасна, як завжди. Але сьогодні ти знаюча і красива жінка. Нехай Бог завжди буде з тобою! Найкращі побажання твого майбутнього!

Сьогоднішній день дуже важливий для тебе. Сьогодні ти став випускником. Ти набагато більше, ніж був учора. Продовжуй вірити в себе! Впевнено йди вперед, і у тебе все вийде.

Ти здійснила мої мрії. Ти сама красива дочка, яка коли-небудь могла бути у кого-небудь. Вітаю від усього серця!

Мила дочка! Я дуже пишаюся своїми успіхами. Сьогодні ти отримуєш диплом. Будь завжди хороброї. Бажаю тобі світлого майбутнього! Роби чесно! Удачі!

Вітаю, моя дорога дочко! Я так пишаюся тим, що ти закінчила школу. Мати щаслива бачити, як її дитина досягає успіху.

Я не можу повірити, що моя дочка тільки що закінчила школу! Я так гордий і щасливий бачити, як ти виростаєш в красиву жінку, що досягає всього.

Випускна послання від батька дочки

Я завжди вірила в свою дочку. Я знаю, що дочки можуть робити все, на що здатний син. Ти знову довів мою правоту. Я люблю тебе і вітаю!

Вітаю з перемогою! Нехай цей випуск буде першим з багатьох ~ продовжують красти, люба донька.

Багатьох щасливих повернень у цей день, дорогий випускник. Бажаю тобі продовжувати процвітати, як прекрасному квітці, яким ти є.

Вітаю мою дочку з закінченням школи! Твій батько дуже пишався тобою. Я сподіваюся, що ти так само поза себе від радості, як і я, почувши цю новину. Я бажаю бачити, як ти досягнеш більшого!

Дорога донечко! Здається, що вчора ти була маленькою дівчинкою, але сьогодні ти стала юною леді. Сьогодні ти отримуєш диплом. Схоже, наші мрії дійсно збуваються. Вітаю, моя маленька!

Я підрахував всі гроші, які я витратив на тебе досі. Оскільки ти тепер випускник, я хочу, щоб ти платив мені кожен місяць точно так само, як я платив, коли ти був студентом. Просто жартую! Вітаю, моя дорога!

Вітаю з твоїм досягненням. Я ніколи не був не згоден з твоїм рішенням, тому що я завжди довіряю тобі, і сьогодні я отримав результат. Дуже люблю тебе, моя дорога дочко!

Сьогодні я відчуваю, що я самий щасливий батько в світі! Моя маленька дочка сьогодні випускається. Бажаю вам світлого майбутнього!

Це день тільки для того, щоб святкувати. Ти ще раз довів, що підтримка тебе в будь-якій ситуації була самим мудрим рішенням, яке я коли-небудь приймав. Вітаю тебе, дорога, і знай, що твій батько завжди любить тебе.

Ніщо не приносить мені більшої радості, ніж бачити, як моя дочка досягає успіху в житті. Вітаю з закінченням школи! Я надзвичайно пишаюся тим, що ти стаєш самостійною особистістю і добиваєшся успіху сама по собі.

Поздоровлення дочки з закінченням школи з гордістю

Продовжуйте наносити удари і прагнете до великих мрій. Я так пишаюся тобою, люба донька.

Ти виросла такої прекрасної юної леді. Ми гордимося твоїми досягненнями. Любимо тебе.

Як батько, я зараз відчуваю себе на вершині світу. Я можу з гордістю сказати, що моя донька закінчила школу для всіх! Вітаю і дякую вам за те, що змушуєте мене пишатися.

Дорога дочко! Я так пишаюся тобою. Моя мила дівчинка сьогодні стає випускницею. Всього найкращого для твого наступного кроку!

Всі ваші психічні розлади, важка робота і жертви окупилися вам дуже добре. Насолоджуйтесь цієї віхою.

Моя улюблена дочко, я не можу висловити, наскільки я щасливий і гордий. Вітаю тебе з закінченням школи.

Сподіваюся, всі твої мрії збудуться, мій воїн. Вітаю з закінченням школи.

Не переставай вірити, ставити перед собою високі цілі і добийся успіху! Як твій батько, я дуже пишаюся тобою, Град.

Як твоя мама, я бачила, як ти намагаєшся щосили, і дивись, тепер ти випускниця. Пишаюся тобою, мила.

Бажаю вам стати більш розумними і використовувати свої знання на загальне благо. Вітаю з закінченням школи.

Привітання з закінченням навчання для дочки – ідеальна формулювання для привітання нещодавно закінчила школу дочки. Це саме те, що потрібно сказати випускниці. Все це побажання щасливого закінчення навчання, які кожна дочка очікує від своїх батьків. Так що нехай вона відчує себе найщасливішою дочкою в світі в свій щасливий день закінчення школи!