Категорії
спокійної ночі

100+ повідомлень добраніч для подруги – побажання для неї

Повідомлення про добраніч для подруги: Ночі часто бувають довгими і самотніми, але романтичне повідомлення про спокійної ночі від вашого партнера може змінити правила гри. Надіслати своїй дівчині миле повідомлення “добраніч” – відмінний спосіб показати їй, як сильно вона тобі небайдужа. Якщо ви розлучилися зі своєю дівчиною через стосунків на відстані або просто хочете побажати своїй дівчині приємною спокійної ночі. Викликати посмішку на обличчі вашої дівчини, перш ніж вона засне. Скажіть їй, що ви відчуваєте і як сильно ви обожнюєте її своїми словами. Ось кілька милих повідомлень добраніч і кілька романтичних повідомлень добраніч для вашої дівчини.

Повідомлення добраніч для подруги

Добраніч, мила! Ти найяскравіша зірка в моєму житті; спи спокійно. Я люблю тебе.

На цілу ніч свою любов. Хай у тебе будуть найсолодші сни на світі.

Я хочу, щоб тобі щоночі снилися найсолодші і щасливі сни. Добраніч, моя дорога.

Спокійної ночі жінці моєї мрії. Я сподіваюся, що у тебе буде ніч солодкого сну.

Моє єдине бажання – провести залишок життя в твоїх обіймах. Добраніч, люба.

Бажаю спокійної ночі найкрасивішій дівчині, у якої весь мій світ. Люблю тебе, дитинко.

Добраніч, дитино. Сподіваюся, одного разу я зможу сказати тобі це з поцілунком!

Спокійної ночі, любов моя. Коли ти уплываешь в країну мрій, знай, що моя любов слід за тобою кожну секунду дня. Незалежно від того, де я і що роблю, моє серце завжди належить тобі.

Останній чоловік, якого я пам’ятаю, засинаючи, – це той, хто читає це повідомлення. Я дуже сумую за тобою, моя дівчинка. Спокійної ночі. Солодких і кислих снів!

На небі сяють тисячі зірок, але ти для мене сама яскрава і сяюча. Я люблю тебе всім серцем. Приємного сну і багато прекрасних снів. Спокійної ночі.

Я не можу дочекатися, коли це відстань зникне, щоб я міг наглядати за тобою і любити тебе ще більше. Моє серце болить за тебе, люба. Спокійної ночі.

Я дуже сумую за тобою. Приємного сну і прекрасних сновидінь. Добраніч, мила!

Не вистачає слів, щоб висловити, що я відчуваю до тебе сьогодні ввечері, але я можу побажати тобі спокійної ночі, і я люблю тебе.

У цьому світі змінюється все, але моя любов до тебе. Це буде так завжди. Я обіцяю завжди любити тебе і піклуватися про тебе. Спокійної ночі, любов моя.

Ти – останнє, про що я думаю, лягаючи спати, і перше, про що я прокидаюся, моя мила. Я дуже обожнюю тебе, моя люба. Добраніч, спи.

Ти навіть не уявляєш, як твої ласкаві слова і посмішка прикрасили мій день. Провівши з тобою весь день, я все ще не можу перестати думати про тебе! Спи спокійно, моя дорога!

Перш ніж ти ляжеш спати, я хочу, щоб ти знала, як я щасливий бути з тобою. Вся моя любов до тебе, і я пишаюся тим, що називаю тебе своєю. Спокійної ночі.

Я завжди знайду свій шлях до тебе, незалежно від того, як далеко ми один від одного. Ніщо не зможе забрати тебе у мене; ти назавжди залишишся в моєму серці. Добраніч і солодких снів, кохана.

Ти – саме дивне, що є в моєму житті! Коли ти поруч зі мною, я відчуваю, що все можливо. Єдине, що мені потрібно від тебе – це твоя любов, яка дає мені сили досягти всього в житті. Добраніч, моя дорога любов.

Я відчуваю себе такою втомленою, але я не зможу заснути, поки не побажаю тобі спокійної ночі. Спи спокійно, любов моя.

Ти самий милий чоловік, якого я коли-небудь зустрічав. Нехай твій сон буде таким же солодким, як і ти сам.

Я відчуваю себе щасливою, тому що мені є про кого думати кожну ніч, перед сном. Не багатьом людям так пощастило, як мені. Спокійної ночі!

Останній чоловік, про якого я думаю, лягаючи спати, – це ти! Приємного сну і солодких снів, мила! Спокійної ночі!

Спасибі тобі за те, що робиш мою реальність краще, ніж мої мрії. Ти робиш мене самим щасливим людиною на планеті Земля. Спасибі тобі за все. Добраніч, люба.

Коли день зміниться вночі, приберіть свої тривоги з очей геть. Закрийте очі і лягайте спати, бо все хороше, що було, залишиться назавжди. Найбільш солодких снів!

Дорога подруга, я сподіваюся, що у тебе буде ніч, яка допоможе тобі підготуватися до ще кращого завтрашнього дня. Добре виспися. Посилаю тобі нескінченну любов і прихильність, моя дорога.

Якщо тобі коли-небудь стане страшно після кошмару, не бійся, бо я завжди поруч з тобою. Просто обійми мене міцніше. Спокійної ночі.

Мила! Я більше не можу чекати, коли опинюся в твоїх обіймах. Одного разу моє бажання збудеться, коли ми прокинемося разом вранці. А поки спокійної ночі!

Дівчинка моя, це був прекрасний день, проведений з тобою, і я сподіваюся, що ти проведеш спокійну ніч. Бажаю тобі спокійної ночі, повної хороших снів. Я не можу дочекатися, коли побачу твоє усміхнене обличчя завтра.

Моє життя стане повноцінною, коли кожна ніч буде закінчуватися нашими обіймами. Нехай твої сни будуть прекрасними, дорога. Я так сильно люблю тебе.

Я сподіваюся, що ти добре виспалась сьогодні ввечері. Я відчуваю себе такою щасливою, думаючи, що завтра в моєму житті почнеться новий день, в якому все ще будеш ти. Спокійної ночі, любов моя!

Повідомлення добраніч для неї

Прийде час, коли ти заснеш в моїх обіймах, і ніщо не зробить мене щасливішим цього. Я сподіваюся, що у тебе буде гарна ніч. Люблю тебе.

Я не можу дочекатися того часу, коли ти будеш спати поруч зі мною, і твоє прекрасне обличчя буде першим, що я побачу зранку. Я ніколи не хочу бути без тебе, дівчинко. Спокійної ночі, спи міцно.

Дивно, що в тебе є така людина, як ти, завдяки якому кожен день здається таким дивним. Спокійної ночі, любов моя. Я сподіваюся, що у тебе буде спокійний сон.

Моя наймиліша дівчинка, перестань хвилюватися і трохи розслабитися. Приємної ночі і міцних снів. Посилаю багато любові і поцілунків моєю єдиною.

Ти так багато працюєш, дитинко. Тобі слід приділити деякий час відпочинку своєму тілу і розуму. Лягай спати і міцно спи. Нехай ти прокинешся відпочилою. Я так сильно люблю тебе, дитинко.

Моя дорога, я сподіваюся, у тебе був хороший день, а якщо ні, то знай, що я тут, щоб зробити тебе щасливою. Добраніч і приємних снів.

Любов моя, я хотів би бути там з тобою прямо зараз, і я сподіваюся, що ти насладишься вночі з чарівними снами. Добраніч, люба.

Я не можу дочекатися того дня, коли я буду спати прямо поруч з тобою. У нас є лише кілька ночей, перш ніж ми зможемо бути разом назавжди. Добраніч, кохана.

Ти і я – дві душі, створені один для одного і приречені на небеса кохання. Разом ми створимо велику історію любові в історії. Добраніч, мила!

Нехай сни будуть позитивними і полегшать твій нічний сон, любов моя. Сподіваюся, твій сон варто всієї тієї важкої роботи, яку ти зробив. Дуже люблю тебе, моя маленька.

Ти можеш думати, що я забув тебе. Ти можеш думати, що мені все одно, і ти можеш думати, що я не думаю про тебе. Що ж, ти помиляєшся. Ти все ще в моїх снах.

Мені чогось не вистачає, коли я лягаю спати. Це ти, люба! Отже, я беру свій телефон і відправляю тобі повідомлення. Солодких снів, любов моя, Спокійної ночі!

Іноді я можу бути одна, може бути, хочу спати, але це не може завадити мені відправляти тобі милі повідомлення, мила! Я буду продовжувати робити це до тієї ночі, коли ми будемо разом!

До ночі залишилося всього кілька годин, але я дійсно не можу дочекатися, коли замкну тебе в обійми і поцілунок в лоб. Спи міцно, любов моя. Побачимося вранці!

Я так сильно нудьгую по тобі і справді хочу пригорнутися до тебе прямо зараз. З тобою все буде добре, дитинко. Я так сильно люблю тебе. Зустрінемося в моїх мріях.

Солодкі побажання спокійної ночі для подруги

Ти зараз спиш, і я думаю про тебе, моя маленька! Ти найкрасивіша дівчина, яку я коли-небудь зустрічав. Мені дуже пощастило. Спокійної ночі, Любов моя! Приємних снів!

Прости, що не завжди був поряд з тобою, прости, що не обіймав тебе прямо зараз. Але пам’ятай одне: ти завжди в моїх думках, дорога! Добраніч і солодких снів!

Спокійної ночі жінці моєї мрії, королеві мого серця. Я не можу дочекатися, коли буду поруч, міцно обіймати тебе, коли ти заснеш. Спокійної ночі, любов моя.

Я сподіваюся, що твій день був таким же приємним, і прекрасним, як і в тебе. Спокійної ночі. Я так сильно люблю тебе, що вставати з ліжка щоранку, щоб бачити твоє усміхнене обличчя, варто того.

Вночі я чекаю настання дня. Тому що я не можу довго не бачити тебе. Я сумую за тобою весь час, поки тебе немає зі мною. Спокійної ночі, любов моя! Будь здоровий!

Спокійної ночі, я сподіваюся, ти висипаєшся; коли ти спиш, моє серце спить спокійно, бо моє серце з тобою.

День, коли я прокинуся поруч з тобою, стане однією з моїх здійснених мрій. Я хочу любити тебе до останнього дня свого життя. Добраніч, моя принцеса.

Минулої ночі я погано спав. Я прокинувся через хвилину. Я подумав, що забув щось зробити, але потім зрозумів, що забув побажати спокійної ночі. Спокійної ночі, любов моя!

Ти мені не снишся, тому що я ніколи не можу заснути, думаючи про тебе. Добраніч, мила!

Я сказав місяці, що ти не та, хто висвітлює мої ночі. Він сердито запитав, тоді хто? Я сказав, що тільки моя мила дівчина може висвітлювати мої ночі. Спокійної ночі.

Відкинь свої тривоги з настанням ночі. Тепер прийшов час розслабитися і спокійно виспатися. Всі приємні моменти, які я провів з тобою, для мене – скарб. Спокійної ночі, любов моя.

Спокійної ночі кохання всього мого життя. Ти прийшла як благословення, і кожен день, який я проводжу з тобою, – це подарунок. Я не можу дочекатися, коли проведу з тобою завтрашній день і все життя.

Романтичні послання на ніч для неї

Точно так само, як сонцю і місяцю судилося зійти свого певний час. Мені судилося бути з тобою вічно. Я дуже сумую за тобою. Приємного сну з прекрасними снами. Спокійної ночі.

Тільки твоя присутність може зцілити мою зранену душу. Я так сильно нудьгую по тобі. Я буду оберігати твої сни і ніколи не дозволю кошмару розбудити тебе. Добраніч, моя дівчинка!

Ти – найрідкісніша коштовність, яку я наділений, і якій я ціную найбільше у своєму житті. Я навіть не можу уявити своє життя без тебе. Спокійної ночі. Я сумую за тобою, дитино.

Я міг би тисячу раз сказати тобі, як сильно я тебе люблю і наскільки я відданий тобі, і ніколи не втомлююся від цього. Люблю тебе, Люба, спи міцно.

Покладіть праву руку на ліве плече, а ліву – на праве. Це обійми для вас перед тим, як ви заснете. Добраніч, солодких снів.

Коли місячне світло тьмяніє і світ затихає, дай собі трохи відпочинку. Будемо сподіватися, що твій сон буде таким же солодким, як і ти сама. Спокійної ночі, любов моя!

Твоя затишна ліжко чекає, коли ти прийдеш і обіймеш її. Лягай спати і мрій про всіх казках, які характеризують мого ангела. Добраніч і солодких снів. Я дуже люблю тебе.

У твого хлопця відносини любові і ненависті с вночі. Він ненавидить це, тому що не може бути з тобою, але йому це подобається, тому що він може мріяти про тебе нескінченно.

Дивлячись на цю блаженну ніч з романтичним місячним світлом і прохолодним бризом, з мерехтінням зірок у небі. Я можу тільки побажати, щоб ти була зі мною. Спокійної ночі. Я так сильно люблю тебе, дитинко.

Я сумую по тобі, і мені все ще важко залишатися далеко від тебе, мила. Я бажаю тобі спокійної ночі і багато щасливих снів. Спокійної ночі.

Повідомлення добраніч для подруги на відстані

Подумай про всіх хороших моменти, які ти провів сьогодні, і згадай, як лягав спати з порожньою головою. Я хотів би міцно обійняти тебе. Я так сильно люблю тебе, спокійної ночі.

Я люблю тебе, Мила. Я сподіваюся, що це повідомлення підбадьорить тебе. Моє життя була сірою до того, як я зустрів тебе. Ти завжди примушуєш мене відчувати себе такою особливою та коханою, разом ми чи ні. До швидкої зустрічі, Моя Дівчинка!

Я сумую за тобою і думаю про тебе, лягаючи спати. Будь ласка, повернися до мене.

Я дійсно хотів, щоб ти знала, перш ніж заснеш, що ти мій чоловік, і я вибираю тебе назавжди. Бажаю тобі добре виспатися. Я так сильно нудьгую по тобі. Люблю тебе.

Незважаючи на те, що я можу впоратися з розлукою з тобою, я ніколи не зможу жити без тебе. Я готовий змиритися з розлукою і всім іншим через тебе. Ти єдиний, хто в мене є, і кого я коли-небудь буду любити. Добраніч, Люба. Солодких снів!

Твоя любов – найяскравіша зірка в найтемніші ночі. Ти исцеляешь мою душу. Повтішай мене своїми ніжними словами. Я не можу дочекатися зустрічі і міцно обійняти тебе. Спокійної ночі, любов моя.

Оскільки мене там немає з вами, я послав місяць і зірки наглядати за вами, поки ви добре спите вночі. Спасибі вам за те, що ви існуєте і робите моє життя прекрасним.

Спокійної ночі. Я б нічого так не хотів, як тримати тебе в своїх обіймах прямо зараз. Чому ми так далеко один від одного?

Я не можу дочекатися ночі, коли я буду спати поруч з тобою, поки ми спимо. Спокійної ночі. Я сумую за тобою. Я люблю тебе.

Смс-повідомлення добраніч для подруги

Я сподіваюся, ти знайдеш мене у своїх снах, так що не нудьгуй по мені занадто сильно. Добраніч, кохана.

Бажаю вам гарного нічного сну і солодких снів. Хлопець любить тебе.

Я сподіваюся, що всі твої кошмари залишилися далеко позаду, і ти спокійно виспишся. Я так сильно люблю тебе.

Поки зірки яскраво сяють на небі, я бажаю тобі дуже добраніч, люба.

Я не розумів, що таке справжнє щастя, поки не зустрів тебе. Спокійної ночі, я люблю тебе.

Ти так багато працюєш, любов моя, і я сподіваюся, що цей сон принесе тобі втіху і спокій.

Я б поцілував твої очі на ніч, якщо б міг. Спокійної ночі, шлю тобі свою любов.

Ти виглядаєш прекрасніше, коли спиш, любов моя. Спокійної ночі.

Я люблю тебе. Я хочу, щоб це було останнє, що ти пам’ятаєш перед сном.

Я буду любити тебе до того, як ти ляжеш спати, і я буду любити тебе ще більше, коли ти прокинешся.

Перш ніж я засну, я бажаю тобі добраніч, кохана. Я дорожу тобою більше, ніж ти можеш собі уявити.

Коли ти спиш, мені здається, що ти один з кольорів, які розпускаються вночі. Добраніч, мій квітка.

Спи міцно і зустрінься зі мною уві сні. Я чекаю тебе, мила.

Довгі абзаци “спокійної ночі” для неї

Люди кажуть, що місяць і зірки в нічному небі – найкрасивіші речі, які вони коли-небудь бачили, але я відмовляюся їм вірити, тому що я вже бачив щось більш прекрасне. Ти. Ти найпрекрасніше, що я коли-небудь бачив або коли-небудь побачу на цьому світі. Спокійної ночі.

Твоя любов до мене не дає моєму серцю розбитися на частини. В поганий день ти єдина, хто може зробити мене щасливою. Я ніколи не вірила в любов, поки не зустріла тебе. Хотів би я бути з тобою, міцно обіймати тебе, поки ти засинаєш. Добраніч, люба. Міцного сну.

  Понад 200 повідомлень, побажань і цитат спокійної ночі

Твої очі сяють яскравіше, ніж нічне небо. Твоя посмішка проганяє найтемніші з моїх турбот. І ти прекрасніше, ніж коли-небудь могла бути місяць. Добраніч, моя принцеса. Моя любов до тебе більше, ніж вся всесвіт.

Ти такий же яскравий, як дні, і такий же заспокійливий, як ночі, і я хочу провести все це з тобою. Давай просто продовжувати любити один одного і старіти разом. Але зараз закрий очі і добре виспися. Я зустріну тебе в твоїх снах.

Я не зможу заснути, поки не побажаю тобі добраніч і не буду знати, що ти добре спиш. Я зможу заснути, як тільки ти ляжеш спати і заснеш глибоким сном. Я вважаю, що мені неймовірно пощастило, що ти мене любиш. Любов моя, спокійної ночі.

Для всіх ти можеш бути моєю дівчиною. Але для мене ти моя споріднена душа, мій кращий друг і мій номер один. Людина, про яку я думаю перед сном і після пробудження. Та людина, з якою я хочу залишитися на все життя. Добраніч, кохана!

Добраніч, люба. Якби ти запитала мене, яке найпрекрасніше видовище я коли-небудь бачив, я б сказав, що це видовище того, як ти спиш. Коли ти спиш, ти виглядаєш такою красивою, і у мене перехоплює подих.

Забавні повідомлення добраніч для подруги

Спокійної ночі, лягай спати прямо зараз, щоб я міг відвідувати тебе в твоїх снах.

Дорогий! Ти знаєш, що місяць сердиться на мене, а також ревнує тебе? Тому що я сказав їй, що мені більше не потрібен її світ, тому що у мене є моя дівчина. Приємних снів, любов моя. Спокійної ночі!

Вночі ви мій пацієнт. Отже, у цьому повідомленні я даю вам рецепт. Прийміть “спокійної ночі” в якості дози на ніч. Воно включає в себе всі приємні сни і видаляє всі погані образи з голови!

Дитинко! Не витрачай свій час на роздуми про минуле і не втрачай надії, думаючи про майбутнє. Будь ласка, убий кілька комарів, щоб ти могла добре спати. Ha ha ha. Спокійної ночі!

Добраніч, кохана. Нехай бугімен під твоїм ліжком береже тебе!

Іноді я думаю, що моїй подушці пощастило більше, ніж тобі. Тому що їй пощастило, що я обіймаю її кожну ніч, але у тебе цього немає! Добраніч, моя невезуча подружка!

Добраніч, мила! Не виглядай вночі у вікно. Також не заглядай під ліжко. Там може щось бути! Жартую! Приємних снів, любов моя!

Будь ласка, не з’являйся сьогодні вночі в моїх снах, як ти вчора; це був жахливий кошмар. Я все ще боюся з-за цього.

Я занадто ледачий, щоб прокидатися рано, щоб побажати тобі, так що прийми всі мої побажання прямо зараз, спокійної ночі, а також дуже доброго ранку тобі.

Емоційні повідомлення на ніч для подруги

Твій ніжний голос і краса твоєї посмішки зігрівають мене щоночі, коли я йду. Я дорожу кожною секундою, яку ми проводимо разом, тому що ти – втілення моєї фантазії. Спокійної ночі, королева, яка править моїм серцем!

Останній погляд на твоє обличчя перед вимиканням світла допомагає мені добре спати і змушує моє серце битися. Я так сильно люблю тебе. Міцно виспися цієї ночі!

Я хотів би спати поруч з тобою, обіймаючи тебе і шепочучи, як багато ти для мене значиш. Мій світ став прекрасніший з тих пір, як ти увійшла в моє життя. Я так сильно люблю тебе.

Відстань між нами ніколи не зможе вплинути на любов, яку я відчуваю до тебе. Незважаючи на те, як сильно я хочу, щоб ти повернулася, я нічого не можу зробити, крім як чекати. Я страшенно сумую за тобою, і я впевнений, що ніщо не може зрівнятися з радістю в серці, коли ти повертаєшся до мене. Добраніч, Кохана!

День досить насичений, щоб обійняти мене. У нічній тиші я починаю по-справжньому нудьгувати по тобі. Добраніч, люба.

Можливо, у тебе був дуже важкий день, і тобі не терпиться трохи поспати, але я просто хотів, щоб ти знала, що я люблю тебе більше всього на світі. Ти можеш покластися на мене, люба. Спокійної ночі!

Єдина приємна частина мого напруженого, божевільного дня сьогодні – це розмова з тобою. Тільки ти могла полегшити тягар і змусити посміхнутися моє стомлене обличчя. Я жахливо скучаю по тобі. Спокійної ночі, любов моя.

Моя люба, ти – єдине, чого я жадаю. Все, чого я хочу бачити в кінці дня, – це твоє усміхнене обличчя, яке піднімає мені настрій. Я сподіваюся, що день був таким же чудовим, як і ти. Спокійної ночі!

Після виснажливого дня отримання любого текстового повідомлення від її хлопця напевно викличе посмішку на обличчі вашої дівчини. Відправивши своїй дівчині романтичні повідомлення з побажаннями доброї ночі, ви дасте їй зрозуміти, наскільки вона важлива для вас. Скажіть їй, як сильно ви любите і обожнюєте її. Дайте волю своїм найглибшим емоціям і висловіть чистоту своєї любові щирими словами. Побажайте їй спокійної ночі так, щоб її серце розтопило. Перш ніж вона ляже спати, дайте їй зрозуміти, що ніщо не зробить вас щасливішим, ніж бачити, як збуваються всі її мрії. Побажайте їй гарного нічного сну і самих солодких сновидінь. Дайте своїй дівчині зрозуміти, що ви по-справжньому, глибоко і шалено закохані в неї, і відправте їй красиве сердечне повідомлення “Спокійної ночі” прямо зараз!