Категорії
спокійної ночі

100+ повідомлень добраніч для хлопця – романтичний текст для нього

У ваших відданих відносинах ці побажання спокійної ночі вашому хлопцеві допоможуть вам побажати своєму хлопцеві ночі, повної солодких снів. Ваш хлопець буде такий щасливий, якщо отримає від вас ці солодкі і романтичні побажання спокійної ночі перед відходом до сну! Прямо тут ви отримаєте найкращі повідомлення добраніч і солодкі цитати спокійної ночі для нього. Навіть якщо ви хочете змусити його посміхнутися, ви можете відправити йому забавне або кокетлива побажання спокійної ночі. Прочитайте нижче, і виберіть найкраще, щоб поділитися ним зі своїм містером Досконалість і показати, скільки любові і турботи відчуває до нього ваше серце.

Повідомлення добраніч для хлопця

Спокійної ночі, любов моя. Посилаю тобі теплі обійми і солодкі поцілунки.

Привіт, кохана, просто хотів побажати спокійної ночі. Ти значиш для мене все, і я вдячний за кожен проведений з тобою день.

Добраніч, люба. Я вдячна Богу за те, що він дав мені такого гарного хлопця, як ти. Я так сильно люблю тебе. Цілу.

Любов моя, дякую тобі за те, що ти стала причиною моїх солодких снів. Спокійної ночі.

Я люблю тебе! Ти найкрасивіший чоловік на планеті. Ти кохання всього мого життя. Ти чоловік моєї мрії — я хочу, щоб це були останні слова, які ти прочитаєш перед сном, тому що ти заслуговуєш знати, наскільки ти красивий і любимо. Спокійної ночі.

Відправляю смс з побажанням добраніч самому приголомшливому хлопцеві у всьому світі. Хоча я не можу доторкнутися до тебе або обійняти прямо зараз, я знаю, що буду бачити твоє приголомшливе особа в своїх снах, поки ми не зустрінемося. Добраніч, мій прекрасний принц.

Я бажаю тобі прекрасною мрійливої ночі. Спокійної ночі, любов моя.

Моя люба, ти сяєш яскравіше зірок. Мені так пощастило, що ти у мене є. Спокійного сну, любов моя.

Добраніч, любий хлопець. Ти – причина, по якій я лягаю спати з посмішкою, яким би поганим не був день.

Бажаю спокійної ночі найкрасивішому чоловікові в світі. Нехай сьогодні тобі насниться найсолодше сон у твоєму житті!

Я б хотів, щоб одного разу я поцілував тебе в лоб і побажав спокійної ночі. А потім ти обіймеш мене, і я закрию очі. Спокійної ночі, любов моя!

Проводити кожен день з твоєю любов’ю і в твоїй компанії – це чудовий досвід. Я люблю тебе за то, що ти весь час змушуєш мене відчувати себе щасливою. Спокійної ночі!

Бажаю спокійної ночі самому дбайливому коханцеві в світі. Бажаю тобі самого кращого сну в твоєму житті.

Тебе немає зі мною. Я не можу доторкнутися до тебе або обійняти. Але я зустріну тебе в своїх снах. Ми будемо там разом. Добраніч, мила!

Нехай твій сон буде спокійним у світі. Не дивись у сні ні на яку іншу дівчину, крім мене 😉 Жарти в сторону, добраніч, кохана.

Якщо б мені дали вибір: любити тебе і померти завтра або ніколи не любити тебе і прожити довге життя, я б вибрав любити тебе. Я вибираю любити тебе, нехай навіть тільки один день. Моя життя повне, тому що я люблю тебе. Спокійної ночі.

Добраніч, мій король. Приємного сну і зустрінемося у сні. Я так сильно люблю тебе.

Добраніч, моя люба. Я так сильно нудьгую по тобі сьогодні ввечері. Я хочу, щоб ти знала, що я думаю про тебе і відчуваю твою присутність у своїх обіймах.

Сумую за тобі тут, в моїх обіймах. Посилаю тобі обійми, поцілунки, притискання і хлюпання. Міцно тримайся за свою подушку і спи спокійно, любов моя.

Коли я бажаю тобі СПОКІЙНОЇ ночі, я насправді хочу, щоб ти був ХОРОШИМ хлопчиком вночі. Так що не думай ні про яку дівчину, крім мене. Добраніч, люба.

Добре тобі буде погано, я завжди буду поруч, щоб поцілувати і обійняти тебе вночі. Спокійної ночі, любов моя.

Не важливо, як сильно ти стараєшся, твої мрії ніколи не будуть солодше моїх, бо я мрію про ТЕБЕ. Добраніч, моя дорога.

Ти виглядаєш таким невинним, коли спиш. Кожен раз, коли я бачу тебе сплячою, я закохуюсь у тебе. Добраніч, люба. Бажаю тобі міцного сну!

У мене немає іншого бажання в життя, тому що у мене вже є ти. Ти – всі мої самі солодкі мрії в житті, які збулися. Добраніч, люба!

Знай, що я тут і завжди буду з тобою. Рука об руку і душа в душу. Закрий очі і заснути з прекрасною, широкою посмішкою. Я тут, любов моя.

Я думаю про тебе прямо зараз, тому що сьогодні дуже темна й холодна ніч. Я хочу, щоб ти була тут, щоб обійняти мене і дати мені відчути себе в безпеці сьогодні ввечері. Спокійної ночі, любов моя!

Я хотів би ніжно укласти тебе в свої обійми. Ти – мрія в моєму кошмарі, місяць у моєму небі. Бажаю тобі добраніч, кохана. Побачимося в моїх снах!

Повідомлення спокійної ночі для нього

Ти завжди був чоловіком моїх найсміливіших мрій. Міцного сну. Спокійної ночі.

Нехай твоя ніч буде наповнена солодкими снами, і нехай завтрашній день принесе тобі все хороше, чого ти бажаєш. Добраніч, кохана.

Спи спокійно, щоб твій завтрашній день пройшов краще, ніж сьогоднішній. Я б хотів, щоб ти була тут. Спокійної ночі, любов моя.

Мила, без тебе моє серце відчуває себе спустошеним. Моє єдине бажання – бути з тобою і прокидатися поруч з тобою вранці. Спокійної ночі, любов моя.

Ти добрий і турботливий чоловік. Мені так пощастило, що я зустріла тебе і закохалася! Кращого партнера, ніж ти, я і бажати не могла. Добраніч, мій чоловік.

Спокійної ночі кохання всього мого життя. Мої почуття до тебе так глибокі. Твою присутність в моєму житті зробила мене найщасливішою дівчиною в світі.

Дай свого тіла і розуму трохи відпочити. Спокійної ночі, любов моя. Переконайся, що я в твоїх снах.

Твої теплі обійми завжди роблять мою ніч чудовою. Переконайся, що ти міцно спиш і приготуйся до завтрашнього напруженого дня. Спокійної ночі.

Це майже нестерпно, як сильно я сумую за тобою сьогодні ввечері. Я просто хотів, щоб ти знала, що я сумую за тобою, і побажати тобі гарного нічного сну.

Не можеш втриматися, щоб не поцілувати тебе, поки ти спиш. Знаєш, коли я бачу твоє сонне обличчя, я отримую всю радість в світі. Добраніч, мій принц.

Я дійсно вдячний за можливість проводити з тобою кожну ніч. Спокійної ночі мій лицар у сяючих обладунках.

Перш ніж я ляжу спати, мені потрібні твої поцілунки і обійми, тому що вони роблять мій день повноцінним. Добраніч, люба.

Наші стосунки, можливо, не ідеальні. Але для мене це не має значення, поки ти залишаєшся зі мною назавжди. Добраніч, дитино.

Я спокійно сплю ночами, знаючи, що завтра знову побачу свого красеня. Бажаю тобі позбавитися від втоми і спокійно виспатися. Я завжди поруч з тобою.

Ночі без тебе здаються довгими; це стомлює. Бажання бачити тебе підтримує в мені життя і втішає мене. Добраніч і приємних снів, дорога.

Тебе тут немає, але я чую звук твого голосу, луною віддається в моїх снах. Тоді сни здаються реальними, і я хочу більше не прокидатися. Добраніч, люба.

Я така щаслива, що ти мій коханий і кращий друг. Я б не проміняла тебе навіть на всі скарби світу. Ти така дорогоцінна. Спокійної ночі і міцно спи, кохана.

Романтичні повідомлення добраніч для хлопця

Я намагаюся заснути, вважаючи кожну зірку. Але всі вони здаються тьмяними, тому що ти найяскравіша в моєму житті. Спокійної ночі!

Добраніч, люба. Я не можу заснути ночами, поки не уявлю себе в твоїх обіймах; ти і твої обійми – моя безпечна гавань, мій будинок.

Добраніч, милий принц. Нехай твої сни будуть не чим іншим, як захоплюючими. Ти моя єдина справжня любов і бажання всього життя. Люблю тебе, моя друга половинка. Ми спимо серце до серця.

Спокійної ночі, любов моя. Дозволь мені поцілувати твої очі, щоб цієї ночі тобі снилися чудові сни.

Кожну ніч я загадую бажання на зірки, щоб твої бажання збулися, тому що мої збулися, коли я зустрів тебе. Спокійної ночі.

Саме миле в цьому світі – це твої сонні очі. Хотів би я бути поруч, щоб співати колискові і змусити тебе заснути у мене на колінах. Добраніч, кохана.

Я сумую за нас з тобою разом. Я не можу дочекатися ранку, щоб опинитися в твоїх обіймах. Спи спокійно, любов моя. Спокійної ночі.

Спокійної ночі, хлопцеві, який робить мої дні світлими. Солодких снів, хлопцеві, від любові до якого я тріскочу по швах. Обійми і поцілунки хлопцеві, порівняно з яким моє життя здається клумбою з троянд. Я люблю тебе.

Все, що я роблю кожен день, – це чекаю, коли знову буду з тобою. Весь мій день обертається навколо надії, що я знову зможу проводити вечори в твоїх обіймах.

Моя мила, я так прив’язаний до тебе, що не можу спати по ночах без твоїх поцілунків і обіймів. Дитинко, будь ласка, приходь до мене швидше. Спи спокійно.

Кожна ніч, проведена в твоїх обіймах, – це рай для мене. Але тепер, коли ти пішла, я сумую за тобою. Я не можу дочекатися, щоб тебе обійняти. Спокійної ночі, любов моя.

Місяць, що сяє в темному небі, може означати тільки одне: любов може провести нас через всі темні куточки життя. Спокійної ночі.

Я не можу викинути тебе з голови. Ти завжди поруч, перериваєш моє самотність. Я вмираю від бажання опинитися в твоїх обіймах. Добраніч, кохана.

Я знаю, хто ти такий, тому що, коли ми порізно, я відчуваю себе неповноцінним. Я ніколи не хочу бути без тебе. Спокійної ночі.

Засипати без тебе жахливо, тому що я не можу обійматися з тобою. Добраніч, кохана.

Спокійної ночі, любов моя. Я вважаю дні до того моменту, коли зможу проводити кожну ніч поруч з тобою все життя.

Смішні і кокетливі повідомлення на ніч для нього

Ночами у мене в роті з’являється кислий присмак, тому що я знаю, що буду без тебе. Але цей присмак стає солодким, як тільки я починаю мріяти про тебе.

Нічний вітерець розвіває моє волосся, і це м’яке дотик нагадує мені про твої поцілунки. Я б хотів, щоб мені не доводилося так сильно нудьгувати по тобі.

Добраніч, мій чоловік. Сподіваюся, тобі присняться солодкі сни про мене. Цікаво, що ти будеш робити, якщо це станеться! Лол.

Хіба ти не знав, що при побаченні зі мною існують суворі правила сновидіння? Правило номер 1 полягає в тому, що ти завжди повинен бачити мене у сні. Правило номер 2 полягає у тому, що правило номер 1 – єдине правило. Спокійної ночі.

Якщо б ти була поруч зі мною, моя ніч була б повною. Дозволь мені бути твоєю подушкою та обіймати тебе. Нехай весь сон світу заллє твої очі. Добраніч, люба.

Я хочу, щоб нам більше не доводилося спати окремо. Давай скоріше одружимося і подолаємо цю хворобливу ситуацію. Спокійної ночі.

У мене такі проблеми з засипанням ночами. Знаєш чому? Тому що я не можу перестати думати про тебе. Так що швиденько забирайся в мої сни і неси мене в мирний сон.

Хотів би я бути твоєю м’якою подушкою. Тоді ти б з нетерпінням чекала зустрічі зі мною щоночі, навіть якщо б ми посварилися. Добраніч, люба.

Всякий раз, коли я закриваю очі, я мрію про твої дотики, усмішки і про те, як звучить твій голос, коли ти збуджена. Добраніч, люба.

Спокійної ночі, хлопчик. Знаєш, чому я завжди така щаслива? Я вважаю себе найщасливішою дівчиною на світі, тому що у мене самий милий хлопець на світі, який солодше меду.

Добраніч, мій король. Дні проходили легко в суєті, але ночами я не можу перестати думати про тебе. Як щодо вечірки з ночівлею прямо зараз?

Повідомлення на ніч для хлопця в далекому місті

Добраніч, мій чоловік. Я сподівалася, що ти зможеш прийти сюди і обійняти мене в своїх сильних обіймах. Мені зараз так самотньо. Я хотіла б, щоб ти був тут і підбадьорив мене. Будь ласка, повертайся скоріше.

Мила, Словами неможливо пояснити мою любов до тебе. Твоє відсутність робить мене самотнім. Кожну ніч я мрію прокидатися в твоїх обіймах. Міцно спи, любов моя.

Спокійної ночі. Кожну ніч перед сном я кажу собі: “Я люблю тебе, [ім’я]”, тому що, якщо я помру уві сні, я хочу, щоб це були мої останні слова. Це абсолютна правда мого життя. Я люблю тебе. Я так сильно люблю тебе, [ім’я].

Добраніч, кохана. Засинати і прокидатися в самоті – це найгірше, що коли-небудь було. Я хочу бути з тобою завжди. Все навколо нагадує мені про тебе. Я сумую за тобою кожну мить кожного божого дня. Люблю тебе завжди і навіки.

Я молюся, щоб зоряна ніч принесла тобі багато позитивної енергії. Ніколи не забувай, що я люблю тебе всім серцем. Я сумую за тобою, дитино.

Привіт, красень! Бажаю вам доброї ночі. Я відчуваю себе щасливою, що ти є в моєму житті. Незважаючи на те, що ми знаходимося за багато миль один від одного, я відчуваю твою присутність глибоко в своєму серці. Я шалено сумую за тобою. Все, чого я бажаю, – це скоріше зустрітися з тобою.

Ти моє сонце, яке освітлює мій світ. Без тебе тут мої дні темні і холодні. Кожен день, проведений без тебе, здається роками. Я сподіваюся, що ми скоро будемо разом. Спокійної ночі і бережи себе, любов моя.

Моє серце болить кожну ніч, коли тебе немає поруч. Я сподіваюся, що одного разу я буду спати в твоїх обіймах з поцілунками. А поки спокійної ночі, любов моя.

Миле повідомлення “спокійної ночі” для нього

Добраніч, люба. Кожен день я закохуюсь в тебе трохи більше, ніж вчора.

Люба, я люблю тебе до самої Місяця і назад. Спокійної ночі. Хай у тебе будуть найсолодші сни.

Сім мільярдів людей у світі, але я б вибирав тебе кожен раз, у кожній життя. Спокійної ночі, я люблю тебе.

Ти з тих людей, яких мої батьки завжди хотіли, щоб я привів додому. Ти – не лише моя мрія, ти – і їх мрія теж. Спокійної ночі.

Коли я зустрів тебе, я не просто знайшов кохання всього свого життя; я також знайшов свого кращого друга. Я так сильно люблю тебе. Спокійної ночі.

Добраніч, кохана, але перш ніж ти заснеш, не могла б ти відповісти мені про те, наскільки ти реальна? Таке відчуття, що ти – це те, що я уявила, як ніби ти з’явилася прямо з моїх снів.

Ти – найкращий подарунок, про який я міг коли-небудь просити Бога. Я шалено тебе люблю і сподіваюся, що проведу з тобою вічність. Добраніч, кохана.

Мені легко вранці, коли ти поруч, але вночі, коли тебе немає поруч, стає складніше. Добраніч, дитино.

Довге повідомлення на ніч для хлопця

З кожним днем я розумію, як сильно я тебе люблю і завжди хочу, щоб ти була поруч зі мною. Отже, я відправляю це повідомлення, щоб ти знав, що я твоя дівчина сьогодні і назавжди. Добраніч, кохана, тому що ніщо і ніколи не змінить моєї любові до тебе.

Я хотів би спати поруч з тобою, відчуваючи тепло твоєї присутності. Але зараз уяви, що мої руки обіймають тебе. Люба, я люблю тебе безмірно. Мої почуття до тебе ніколи не згаснуть. Я посилаю тобі свої солодкі поцілунки і теплі обійми на всю ніч. Міцного сну.

Щоранку я прокидаюся з думкою про тебе. І коли я засинаю, я закриваю очі з твоїми думками. Дитинко, ти остання людина, про яку я думаю перед сном, і перший, про кого я думаю, коли прокидаюся. Я люблю тебе.

Чого мені зараз не вистачає, так це обійматися з тобою, класти голову тобі на груди і міцно обіймати тебе без найменшого шансу відпустити. Зараз мені так самотньо без тебе поруч. Ніщо не має сенсу, коли тебе немає поруч. Добраніч, кохана.

Я хочу сказати тобі, що ти – моя остання думка перед тим, як я засну. Твоє відсутність вбиває мене. Я ніколи не хочу бути без тебе, жодної миті. Я знаю, ти десь там, переслідуєш свої мрії, але я не можу не сумувати за тобою. Спокійної ночі.

Це повідомлення повинно нагадати тобі, що ти – найважливіше в моєму житті. Я хочу розвіяти всі твої кошмари і наповнити твої сни любов’ю. Приємної ночі. Солодких снів.

Цитати на ніч для хлопця

“Любити – це нудьгувати по кому-то, коли ви в розлуці, але чомусь відчувати тепло всередині, тому що ти близький серцем”. – Кей Кнудсен

“Любов моя, ти – причина мого щастя. Я щаслива, що у мене є такий дивовижний людина, як ти. Бажаю тобі спокійно спати і бачити прекрасні сни “.

“Вип’ємо за те, щоб сподіватися, що ангели будуть охороняти тебе, поки ти спиш, а ніжний нічний вітерець збереже твою прохолоду. Якщо буде дуже холодно, нехай ваші ковдри будуть теплими, поки ви занурюєтеся в спокійний відпочинок “.

“Я не хочу закривати очі, я не хочу засинати, тому що я буду сумувати за тобою, дитинко, а я нічого не хочу втрачати”. – Aerosmith

“Все, чого я хочу, це щоб ночі, коли ми разом, ніколи не закінчувалися. Коли ми в розлуці, я цього не винесу. Спокійної ночі, любов моя”.

“Я люблю тебе” починається з “Я”, але закінчується на ТОБІ”. – Шарль де Леусс

“Зоряне небо виглядає приголомшливо, а атмосфера ночі заворожує. Але це ніщо порівняно з тим, наскільки прекрасно я відчуваю себе зсередини, коли я з тобою. Спокійної ночі “.

“Мила, закрий очі і дозволь своїм тривогам зникнути. Я обіцяю, що завтра буде чудовий день, повний нових можливостей”.

“Луна сьогодні така яскрава; вітер такий ніжний і прохолодний. Зірки яскраво сяють; небо заспокоює. Всі зібралися разом, щоб побажати тобі виконання твоїх бажань. Спокійної ночі, любов моя “.

“День закінчився, настала ніч, знай, що я люблю тебе сьогодні і назавжди, моя дорога”. – Кетрін Пульсифер

“Мила, твій день, можливо, був важким, але, будь ласка, знай, що я завжди поруч з тобою. Ти є і завжди будеш моїм пріоритетом. Спокійної ночі, любов моя”.

Короткі написи “спокійної ночі” для бойфренда

Бажаю спокійного сну самому приголомшливому хлопцеві в світі. Спи спокійно, дорогий.

Коли світить місяць, я не можу не думати про тебе. Спокійного сну, мій прекрасний принц!

Солодких снів, красень. Я вдячна тобі кожен день. Спи спокійно.

Добраніч, люба. Завжди пам’ятай, що ти неймовірна, і я так пишаюся тобою.

З настанням ночі, я сподіваюся, ти відчуєш тепло моєї любові, обволікаючу тебе. Спи міцно, любов моя.

Дорога, хай тобі насняться найсолодші сни, наповнені любов’ю і сміхом. Я не можу дочекатися швидкої зустрічі з тобою. Спи спокійно!

Сьогодні ввечері я хочу побажати кохання всього мого життя чудового нічного відпочинку та відмінного робочого дня завтра. Люблю тебе.

Сподіваюся, вам сподобалися ці повідомлення добраніч для хлопця. Тепер дайте своєму хлопцеві зрозуміти, що ви не можете заснути, не побажавши йому спокійної ночі. Ваш хлопець буде такий щасливий дізнатися, що ви думаєте про нього і відчуваєте себе самотньою без нього поруч з вами. Немає сумнівів, що ці повідомлення допоможуть вам побажати своєму хлопцеві найкращих побажань спокійної ночі!