Категорії
спокійної ночі

Більше 70 Забавних повідомлень і побажань спокійної ночі

Забавні повідомлення на ніч: Повсякденне життя для нас сповнене нудьги, стресу і бізнесу! Коли ми повертаємося додому в кінці дня, наші втомлені тіла і уми відчувають себе абсолютно спустошеними. Забавне повідомлення “добраніч” від когось особливого, від дорогого колеги або від наших милих друзів може створити чарівний трюк з нашими неспокійними “я”! Отримуючи забавні повідомлення з побажаннями спокійної ночі, ми відчуваємо себе особливими і від душі сміємося перед сном. У нас є різні забавні смс-повідомлення на ніч для неї, нього і друзів, які ви могли б відправити і розсмішити своїх близьких, щоб зняти стрес.

Забавні повідомлення “спокійної ночі”

Майбутнє формується вашими мріями, так що перестаньте витрачати час даремно і йдіть спати! Добраніч і солодких снів!

Добраніч і приємних снів! Сподіваюся, тобі сняться такі ж солодкі сни, як і мені!

Сонце червоне, небо блакитне, я не можу залишатися щасливим, не турбуючи тебе. Спокійної ночі, любов моя.

Спокійної ночі! Будь ласка, не з’являйся в моєму сні; я не хочу, щоб сьогодні вночі мені наснився кошмар.

Зараз 4,7 мільйона осіб лягають спати, 2,5 мільйона бачать сни, 1,3 мільйона дивляться телевізор. Але один милий серцеїд, що читає мої милі жарти, спокійної ночі!

Не витрачайте час на роздуми про своє втрачене минуле, не витрачайте час на планування свого майбутнього. Краще вбийте за цей час кілька комарів, Щоб ви могли краще спати. Спокійної ночі.

Добраніч, моя дорога, якщо сьогодні вночі тобі присниться кошмар, не дзвони мені. Мені треба поспати.

Сон – це єдине, в чому ти хороший, крім дихання, так що добраніч.

Нехай завтрашній день, нарешті, стане днем твоєї перемоги в житті. Спи спокійно!

Спокійної ночі! Нехай ти будеш у безпеці від примари під твоїм ліжком!

Добраніч, мила! Не дивись вночі у вікно. Також не заглядай під ліжко. Там може щось бути! Жартую! Приємних снів, любов моя!

Якщо ти відчуваєш себе самотньою, не хвилюйся. Я тут, щоб постійно турбувати тебе. А тепер спи спокійно. Добраніч, люба. Приємних страшних снів!

Коли я бажаю тобі СПОКІЙНОЇ ночі, я насправді хочу, щоб ти був ХОРОШИМ хлопчиком вночі. Так що не думай ні про яку дівчину, крім мене. Добраніч, люба.

Тиша цієї прекрасної ночі нагадує мені про тебе. Як я можу спокійно спати вночі, не потривоживши тебе?

Спокійної ночі. Будьте обережні з постільними клопами, ховаються під ліжком.

Ти досить надивився на жорстокий світ, так що краще вже закрий очі.

Нехай самий прекрасний сон прийде до тебе сьогодні ввечері. Нехай самий милий людина прийде до тебе у сні сьогодні ввечері, але не перетворюй це в звичку, Тому що я не вільний кожну ніч, Спокійної ночі!

Відправ мені повідомлення, якщо тобі присниться кошмар і ти не зможеш заснути вночі. Я буду твоїм ангелом-хранителем, не турбуйся. Приємного тобі сну, дорога.

Ніщо не може зайняти твоє цінне місце в моєму житті, крім гарного нічного сну. Я приступаю до справи, ти теж так роби. Люблю тебе. Солодких снів.

Активовано режим “Думаю про тебе”! Продовжую нудьгувати по тобі! Якщо ти не спиш, відповідай, щоб відключити режим “Думаю”. Спокійної ночі!

Спокійної ночі. Не відчувайте себе самотнім, лягаючи спати сьогодні ввечері. Бугімен під твоїм ліжком становить тобі компанію.

Спокійної ночі і гарненько пускай слину. Я б сказав, спи спокійно, але ти не спиш і ще більше пускаєш слину.

Хороші люди сплять вночі набагато краще, ніж погані. Звичайно, погані люди набагато більше насолоджуються часом неспання. Спокійної ночі!

Ти знаєш, чому ми закриваємо очі? Коли ми молимося, коли ми плачемо, коли ми мріємо? Тому що найпрекрасніші речі в житті невидимі і відчуваються тільки серцем, Спокійної ночі, любов моя.

Ласкаво просимо в авіакомпанію Sweet Dreams airlines. Ми скоро прибудемо в Країну мрій. Укутайтеся ковдрами, збийте подушку, закрийте очі і приготуйтеся задрімати! Спокійної ночі!

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ123456789 *# Слава Богу, все клавіатури в порядку… В кожному разі…добраніч! 😉

Я б побажав тобі спокійної ночі, але це ще не хороша ніч, тому що якщо б це була гарна ніч, я спав і не відправляв тобі повідомлення.

Я не сплю, так що ти повинен поговорити зі мною; Я забороняю тобі спати, поки я не зможу. Прокинься.

Забавні повідомлення “спокійної ночі” для нього

Дитинко, ти, мабуть, втомилася весь день виглядати такою гарною, так чому б тобі не зробити перерву і гарненько не виспатися? Спокійної тобі ночі!

Дорога, ти повинна рано лягати і вставати вчасно, щоб сонце не світило яскравіше тебе! Солодких снів, кохана!

Напиши мені, якщо тобі присниться кошмар, я пошлю своїх особливих ангелів подбати про тебе.

Ніч, схоже, буде досить нудною, так що давай влаштуємо побачення! Одягай піжаму, лягай на ліжко і зустрінься зі мною у своїх мріях!

Гей, красень, незважаючи на те, що я гарніше всіх в наших відносинах, ти теж повинен подбати про себе! Зараз лягай у ліжко!

Малюк, якщо ти не ляжеш спати прямо зараз, завтра тебе ніхто не обійме! Так що будь хорошим хлопчиком і міцно спи! Спокійної тобі ночі!

Я дуже люблю тебе, але це не означає, що я буду не спати всю ніч тільки для того, щоб поговорити з тобою. Мені треба поспати.

Привіт, дитинко, я з тобою розмовляю, я просто хотів побажати спокійної ночі, і я люблю тебе, не обіймай подушки, я прямо тут, в своєму будинку, упс!

Забавні повідомлення “спокійної ночі” для неї

Ей, дитинко, в моїх очах ти найкрасивіша дівчина у світі, але я не хочу, щоб у тебе з’явилися темні кола під очима! Спи міцно, кохана!

Ангел мій, твоя холодна порожнє ліжко голосно скиглить, бо подушки не можуть заснути без тебе. Будь ласка, приєднуйтесь до них скоріше і бажаю солодких вам снів!

Думати про мене весь день, повинно бути, досить утомливо для тебе, так чому б нам не зустрітися в країні мрій, люба? Спокійної тобі ночі!

Добраніч тобі, мила! Думаю, спати в твоєму ліжку так само зручно, як засипати в моїх обіймах, інакше я прийду до тебе!

Єдине, що для мене важливіше, – це мій сон, тому я йду спати. Спокійної ночі.

Дитинко, я звідси чую, як твій розум вибухає від стресу, так що відключи свій мозок на весь день і вже лягай спати! Солодких снів, любов моя!

Сонне повідомлення від сонного хлопця сонної дівчині в сонний час сонного дня, у сонному настрої побажати міцних снів, моя дорога, спокійної ночі.

Не соромтеся виглядати пальцями ніг з-під ковдри. Жоден бугімен не наважиться вийти, коли я поруч з вами. Постільні клопи? Не зі мною поруч. Приємних снів, моя краса!

Як ти збираєшся відвідати мене в країні моїх мрій, якщо не спиш? Мені доведеться зустрітися з тобою там. Так що йди спати. А тепер. Спокійної ночі.

Який сенс спати і бачити сни, якщо ти не збираєшся бачити мене у своїх снах?

Я звинувачую тебе в тому, що мені важко заснути. Твої думки не дають мені спати по ночах.

У тебе погана ліжко? тому що тобі зручніше спати в моїх обіймах.

Забавні побажання спокійної ночі друзям

Друг мій, я не хочу, щоб ти заснув завтра на уроці, так що закінчуй на сьогодні і йди спати! Спокійної тобі ночі!

Приятель, дні призначені для роботи, їжі і розваг, в той час як ночі призначені спеціально для відпочинку. Так що відпочивай і лягай раніше!

Я боюся спати один, приятель. Не міг би ти заспівати мені колискову? Я впевнений, що твій спів відлякає всіх примар з мого дому.

Дорогий друже, як твій єдиний доброзичливець, я хочу повідомити тобі, що завтра ти сильно пошкодуєш про те, що всю ніч грав в ігри. Будь ласка, спи!

Гей, ти, більше не натискай кнопку ‘Наступний епізод’ на Netflix і дай своїм очам трохи відпочити! Сподіваюся, ти заснеш і скоро перенесешься у країну мрій!

Дорогий друже, я категорично відмовляюся слухати твої просторікування про нестачу сну завтра, так що не будь занудою і лягай вчасно! Спокійної ночі!

Ти мій найкращий друг, але я не збираюся засиджуватися, слухаючи, як ти разглагольствуешь про своє безсоння.

Пора зайнятися своєю улюбленою справою в світі, приятель. Пора лягати спати.

Забавні побажання спокійної ночі

Побажання спокійної ночі – це не формальність і не безкоштовне повідомлення. Це мистецтво сказати, що я пам’ятаю тебе в “Моїй останній хвилині дня”! Спокійної ночі.

Мерцай, мерцай, маленька зірочка. Як мені дізнатися, де ти? Там, високо в небі, де ти, я хотів би, щоб ти була моєю. Мерцай, мерцай, маленька зірочка. Я можу втримати тебе поруч або далеко? Добраніч, моя маленька сяюча зірочка.

Спить на моїй клавіатурі. Якщо я відповідаю, значить, я кажу уві сні. Спокійної ночі!

Сонце не було б червоним, море не було б синім, я не був би щасливий, Не потурбувавши тебе! Спокійної ночі!

Коли злодій виходив з дому, дитина прокинувся і сказав злодієві: “Візьми мою шкільну сумку, інакше я розбуджу маму”. Спокійної ночі!

Я б хотів, щоб Бог послав мені СМС, щоб я міг зв’язатися з тобою за лічені секунди. Тобі це нічого не буде коштувати, ти прочитаєш мене, і я побачу твою усмішку, яка для мене стоїть мільйонів!!! Спокійної ночі і посміхнись мені!

Притулися міцніше і чекай мене. Я не можу дочекатися, коли прийду, щоб тебе обійняти і прошепотіти солодкі слова тобі на вушко. Спокійної ночі!

Посилаю тобі своє ліжко, щоб ти відпочила, подушки, щоб утішити тебе, і моє ковдру, щоб зігріти тебе. Я не можу зараз заснути, тому що у мене немає ліжка! Спокійної ночі!

Спи спокійно сьогодні ввечері, Бог найбільше, з чим ти зіткнешся завтра. Спокійної ночі!

Люди спокійно сплять у своїх постелях ночами тільки тому, що грубі чоловіки готові вчинити насильство від їх імені. Спокійної ночі!

Клопи зникли, і бугімен зник. Залишилися тільки ти і я. Давайте закриємо наші очі і займемося сплячих!

Легко почувати себе похмурим і стривоженим, ведучи неспокійне життя і дотримуючись одного і того ж розпорядку кожен день. Але можна легко позбутися стресу в кінці дня з допомогою простих цікавих повідомлень “Спокійної ночі”! Відправлення повідомлень з побажаннями спокійної ночі – прекрасний спосіб провідати когось, хто вам небайдужий, і розпитати його про те, як пройшли його дні. Це також хороший шанс повідомити своїй другій половинці, що ви думаєте про неї у своїх приємних думках, або повідомити своїм друзям, що ви дбаєте про їх благополуччя. І якщо вам вдасться відправити кілька жартів або забавних повідомлень, щоб побажати їм доброго сну, це безумовно змусить розсміятися прямо перед сном! Так що ознайомтеся з прикладами вище, щоб у вас з’явилося кілька божевільних креативних ідей!