Категорії
спокійної ночі

Понад 200 повідомлень, побажань і цитат спокійної ночі

Повідомлення з побажаннями спокійної ночі завжди займають особливе місце в серце вашої коханої людини. Виразіть свою вдячність за їх присутність, відправивши теплі побажання. Тут ви знайдете побажання спокійної ночі для всіх відносин – приємні послання членам сім’ї, романтичні побажання спокійної ночі коханому і надихаючі побажання спокійної ночі друзям. Ці милі повідомлення з побажанням добраніч викличуть посмішку на їх обличчях, коли вони будуть засипати “.

Повідомлення спокійної ночі

Добраніч і солодких снів! Посилаю вам всі мої найкращі побажання і благословення.

Спокійної ночі, любов моя! Посилаю тобі свої теплі обійми і благословення.

Спокійної ночі! Бажаю вам міцно виспатися і прокинутися завтра з новими надіями і позитивною енергією.

Спокійної ночі, я сподіваюся, що вночі тебе чекають тільки солодкі сни.

Спокійної ночі, міцно спите і бачите солодкі сни! Нехай ваші сни будуть наповнені щастям і спокоєм.

Нехай зірки і місячне світло яскраво осяють вашу ніч. Спокійної ночі.

Добраніч, моя єдина. Я хотів би тримати тебе в своїх обіймах прямо зараз, коли лягаю спати.

Перш ніж лягти спати, подякуйте богу за ще один прожитий день і гарний нічний сон. Спокійної ночі. Хай благословить вас Бог.

Хай місяць осяє ваші мрії, а зірки сяятимуть для вас всю ніч. Спокійної ночі.

Фантастичної ночі, подружка! Посилаю багато любові і позитивних думок, щоб зробити її ще більш особливою. Солодких снів!

Кожна ніч обіцяє новий світанок. Отже, відкиньте сьогоднішні турботи, пориньте в безтурботність ночі і вірте, що завтрашній день принесе нові можливості. Спіть спокійно, і нехай ваші сни будуть прекрасні, як сяйво місяця.

Нехай ніч ніжно обійме вас, наспівуючи мирну колискову. Залиште денні турботи, знайдіть розраду в тиші і спіть спокійно. Нехай ваші сни відображають все, чого прагне ваше серце, без перешкод. Спокійної ночі.

Добраніч, люба, я сподіваюся, що ти добре відпочила і будеш добре відпочила, коли встанеш завтра вранці.

Щовечора, перш ніж лягти спати, я дякую Богові за те, що він подарував мені тебе. Добраніч, дитино ❤️

На добраніч, друже. Бажаю тобі спокійній і приємній ночі сьогодні ввечері.

Яким би поганим не був день, завжди намагайтеся закінчувати його з позитивними думками. Постарайтеся зосередитися на наступному дні і сподівайтеся на солодкий сон. Спокійної ночі.

Одного разу ми побажаємо один одному спокійної ночі особисто, а не за допомогою текстових повідомлень. З нетерпінням чекаємо цього дня. Приємною і теплою ночі. Я тебе дуже люблю.

Не потрібно засмучуватися або відчувати себе самотнім сьогодні ввечері. Відчуйте спокій цієї ночі всім своїм серцем. Розслабтеся і міцно виспіться. Спокійної ночі.

Я думаю про тебе, коли перший промінь ранку будить мене, і останнє, що я роблю, коли закриваю очі на ніч, – це наповнюю свій світ світлом, а серце мелодією. Добраніч, люба.

Коли тебе немає поруч, я відчуваю глибоку порожнечу у своєму житті. Не важливо, як далеко ми один від одного, давай зустрінемося сьогодні вночі в моєму сні, щоб я міг сказати тобі все, що хочу. Добраніч, мила!

Ти моя любов, життя і спасіння. Добраніч, люба. Я сподіваюся, що сьогодні вночі тобі присниться багато солодких снів!

Мені більше нічого не потрібно, щоб зігріватися, поки ти любиш мене. Тому що тепло твоєї любові – це все, що мені потрібно. Спокійної ночі!

Бажаю тобі добраніч і гарного відпочинку, дорогий друже. Перестань турбуватися про життя. Я завжди буду прикривати твою спину, незважаючи ні на що.

Коли місячне світло тьмяніє і світ затихає, дайте собі трохи відпочити. Будемо сподіватися, що ваш сон буде таким же солодким, як і ви самі.

Чи знаєте ви, коли звичайний сон стає солодким сном? Коли в ньому присутній хтось такий самий милий, як ви. Спокійної ночі! Будь ласка, прийди і зроби мої сни солодше!

Відкладіть свої турботи в сторону і дозвольте своєму тілу відчути м’якість вашому ліжку і тепло вашого ковдри. Бажаю вам доброї ночі!

Добраніч і солодких снів, дорога. Завтра в тебе буде відмінний день. Просто переконайся, що твоє тіло готове прийняти виклики завтрашнього дня. Спи спокійно!

Нехай всі ваші мрії здійсняться, і сьогодні вночі вам буде дуже затишно виспатися. Міцного сну.

Ночі – це благословення від Бога. Не витрачайте це благословення даремно, коли не спимо. Спокійної вам ночі. Міцно виспіться сьогодні ввечері!

Новий ранок чекає вас. Спіть добре і міцно. Бо новий день хоче, щоб ви були у формі і були заряджені енергією. Спокійної ночі!

Ночі призначені для відпочинку, а не для занепокоєння. Так що лягай у ліжко і трохи поспи. Спокійної ночі! Тебе чекає новий день, повний нових можливостей.

Ніч прийшла, щоб допомогти вам позбавитися від всього стресу та тиску, які були у вас весь день. Відпочиньте якомога більше, перш ніж почати ще один напружений день. Спокійної ночі.

Я бажаю тобі сьогодні побачити самий солодкий сон в твоєму житті. Спокійної ночі.

З настанням темряви ночі, бажаю вам втіхи і хорошого відпочинку. Посилаю вам теплі побажання і свою любов на вашому шляху. Спіть міцно.

Сподіваюся, моє повідомлення “Спокійної ночі” змусить вас посміхнутися. Сподіваюся, у вас попереду чудовий день, добре відпочиньте.

Перелічи всіх овець, яких зможеш. Коли ти нарешті задремлешь, я бажаю тобі приємного сну, щоб позбутися від усіх негативних думок в твоїй голові. Спокійної ночі!

Побажання їй спокійної ночі

Спокійної ночі, любов всього мого життя. Ти – моя збулася мрія.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з тобою уві сні, мила. Спокійної ночі і міцно спи. Я так сильно тебе кохаю ❤️

Краща частина ночі – це тримати тебе в своїх обіймах і спати поруч з тобою. Спокійної ночі. Приємних снів, моя дорога.

Сподіваюся, у тебе буде прекрасний сон, моя королева, і нехай твоє серце і розум відпочинуть після тривалого дня.

Спокійної ночі і міцно спи, моя спляча красуня. Я хотів би обійняти тебе і укутати. Подарувати тобі весь комфорт.

Добраніч, люба. Сьогодні вночі, коли ти будеш спати в тиші всього світу, просто знай, що я буду в твоєму сні, щоб обійняти тебе!

Коли-небудь ми будемо поруч один з одним в ліжку і будемо чекати нового ранку з новою пристрастю любити один одного! Спокійної ночі!

Коли зірки мерехтять над головою, мої думки наповнюються спогадами про нас. Вип’ємо за ніч солодких снів і обіцянку завтрашнього дня, наповненого твоїм сяйвом.

Нехай всі зірки приведуть тебе до ночі міцного сну, поки я борюся заради тебе з кожним кошмаром. Посилаю тобі свою любов, поки тобі сняться солодкі сни, кохана.

Ніщо не приносить мені більшого задоволення, ніж міцно стискати тебе в своїх обіймах. Я хотів би бути поруч з тобою сьогодні ввечері, щоб тебе обійняти. Спокійної ночі!

Ти жінка моєї мрії, єдина, кого я хочу бачити у своїх снах щоночі. Бажаю вам доброї ночі.

Сподіваюся, незважаючи на важкий день, у тебе буде спокійний і міцний сон. Я люблю тебе більше, ніж ти думаєш, мила. Спокійної ночі.

Добраніч, моя дорога ❤️ Сподіваюся, ти жива і неушкоджена. Бажаю вам чарівного сну і хороших нічних сновидінь.

Я проводжу свої дні, думаючи про тебе, а ночі мріючи про тебе. Ти – все в моєму житті. Я не хочу ні більше, ні менше! Спокійної ночі!

Сьогодні вночі холод ночі не торкнеться тебе, Тому що тепло моєї любові зігріє тебе на всю ніч. Спокійної ночі!

Кожну секунду цих довгих нічних годин я дякую Богові за те, що він дозволив мені любити тебе. Добраніч і солодких снів, дитинко.

Ти – перше, що приходить на розум кожну ніч, коли я допізна не сплю, думаючи про всі речі, за які я вдячний. Спокійної ночі.

Спокійної ночі, любов моя. Я сподіваюся, що хороший нічний сон змиє всі твої турботи, стрес, фрустрацію і розчарування минулого дня.

Спокійної ночі, жінка моєї мрії. Я відчуваю себе дуже щасливим і бути вдоволений тим, хто здатний любити тебе, і щоб ти любила мене у відповідь.

Привіт, красуня, та, кому належить моє серце, пам’ятай, що ти – блиск в моїх ночах і тепло в моїх днях. Спи спокійно, знаючи, що тобою дуже дорожать.

Того, хто наповнює мій світ радістю, хай твоя ніч буде такою ж яскравою, як емоції, які ти викликаєш у мені. Спи спокійно, знаючи, що ти муза моєї мрії.

Твою присутність в моєму житті – це дар, який я продовжую дарувати. Коли ти лягаєш спати, нехай твої сни будуть відображенням щастя, яке ти приносиш в моє серце. Не можу дочекатися, щоб створити більше спогадів завтра.

Побажання йому спокійної ночі

Нехай ангели оберігають тебе, поки ти спиш. Добраніч, моя дорога.

Я сподіваюся, що Бог наповнить твої темні ночі яскравістю зірок і місяця. Спокійної ночі, любов моя.

Я не можу уявити собі нічого більш романтичного і блаженного, ніж спати поруч з тобою по ночах. Я знаю, коли-небудь у нас це вийде. Спокійної ночі!

Спасибі тобі за те, що робиш мої дні тепліше, ніж зазвичай. Нехай ангели охороняють тебе, поки ти добре спиш. Спокійної ночі, спи міцно.

Нехай твої сни будуть солодкими і приємними, моя дорога. Я люблю тебе до самої Місяця і назад. Добраніч, мій милий прекрасний принц.

Коли я думаю про тебе, я забуваю про всі свої проблеми в світі. Я люблю тебе. Спокійної ночі, моя мила.

Уяви, що я обіймаю тебе, поки ти спиш. Добраніч, солодких снів.

Спокійної ночі, чоловік моєї мрії. Поки я сплю, все, про що я можу думати, – це ти.

Я був свідком як щасливих, так і важких моментів з тобою. Але ніщо ніколи не зможе перешкодити нам розвивати нашу прихильність один до одного. Спокійної ночі.

Коли люди запитують мене, яким ще словом можна описати справжню любов, я завжди називаю їм твоє ім’я. Я хотів би зустріти і полюбити тебе раніше, якби міг почати своє життя спочатку. Спокійної ночі.

Давайте обидва будемо дивитися на одну і ту ж Місяць і захоплюватися тим, що ми живемо в одному і тому ж часі. Відмінною ночі. Люблю вас дуже.

Я все ще не можу повірити, що в моєму житті є хтось такий чарівний, як ти. Спокійної ночі, прекрасний принц!

Сьогодні у мене було так багато хороших моментів. Я з нетерпінням чекаю можливості провести з тобою завтра ще один насичений день. Добраніч, моя дорога!

Ти досконала з усіма твоїми недоліками. Спокійної ночі, любов моя ❤️

Твої думки не дають мені спати по ночах. Але це не має значення, тому що я бачу твоє чарівне обличчя, коли не сплю. Спокійної ночі!

Коли я бачу, як ти спиш поруч зі мною в ліжку, я відчуваю себе найщасливішою людиною, який коли-небудь жив у цьому світі. Добраніч, люба.

Коли денна суєта розчиняється в нічний, знай, що ти – спокій в моєму хаосі. Вип’ємо за ніч спокою та мрій, які відображають щастя, яке ти приносиш в моє життя.

Мої ночі сяють яскравіше від думок про тебе. Тому, влаштовуючись на відпочинок, згадай, що ти – солодка мелодія пісні мого серця. Вип’ємо за ніч снів, таких солодких, як твоя присутність, і ранок, наповнене моєю любов’ю.

Повідомлення добраніч для одного

Я сподіваюся, що ти зможеш забути про всі свої турботи і добре виспатися, мій дорогий друже.

Я сподіваюся, що сьогодні вночі тобі насняться тільки позитивні думки, мій найкращий друг. Добраніч, приємних снів.

Не дозволяйте стресу і занепокоєння цього дня оволодіти вами. Розслабся і спи. Добраніч, друже.

Це кінець ще одного чудового дня, проведеного з тобою. А тепер зарядитесь енергією, тому що завтра у нас буде ще один, побільше. Добраніч, дорогий друже!

Сьогодні ввечері так багато зірок, і мені було цікаво, яка з них ти. Тому що, мій друже, ти справжня зірка! Спокійної ночі!

Хлопці і подруги будуть приходити і йти, але наша дружба завжди буде сяяти. На добраніч, друже.

Нехай всі ваші неприємності і турботи вийдуть за межі вашої компетенції, і у вас попереду буде хороший сон. Обіймаю, приятель! Спокійної ночі.

Я не хочу порушувати твій сон, бо знаю, що ти дуже старанно працювала весь день, але я хотів сказати тобі, що я дійсно пишаюся тобою. Добраніч, мій найкращий друг.

Сміх, посмішки, плач, хмурость, бійки та розіграші – я б пропустив всі найкращі емоції в житті, якщо б не такий друг, як ти. Спокійної ночі.

Я знаю, що час від часу приймаю тебе як належне, навіть незважаючи на те, що ти моя найкраща подруга, але самотність кожну ніч нагадує мені про те, як ти дорога мені. xoxo

Точно так само, як яскраві зірки висвітлюють темне нічне небо, спогади про нашу дружбу – це вогники в моєму житті. Добраніч, друже.

Навіть меланхолія темною і самотньої ночі перетворюється в сладостную гармонію, коли я думаю про спогади про нашу дружбу. Спокійної ночі.

Посилаю тобі трохи нічного чарівництва, загорнутого в затишне ковдру бажань. Хай тобі насняться пригоди, сміх і всі чудові моменти, які визначають нашу дружбу. Спи міцно, дорогий друже.

Такий особливий друг, як ти, заслуговує ночі, сповненої зірками, які сяють так само яскраво, як і твоя особистість. Нехай твої сни будуть такими ж яскравими і чудовими, як наше спільне проведення часу. Спи спокійно і прокидайся з тим же ентузіазмом до життя.

У житті успіх не завжди вимірюється тим, наскільки масштабно ти можеш мріяти. Справжній успіх часто вимірюється кількістю друзів, з якими ти можеш поділитися своїми мріями. Добраніч, мій друг.

Добраніч, друже. Зроби глибокий вдих; яким би важким не був день, ти завжди повинен залишатися сильним. Завтра може бути день краще.

Побажання спокійної ночі для сім’ї

Моя родина, нехай Бог благословить вас прекрасними снами сьогодні ввечері.

Я бажаю вам тільки чудових днів і спокійних ночей, моя сім’я. Спокійної ночі.

Добраніч, мамо. Я сподіваюся, що твій сон принесе тобі комфорт і позбавить від щоденного стресу і розчарувань.

Ти заслужив відпочинок після такої важкої роботи весь день, тату. Я сподіваюся, ти добре виспишся вночі.

Добраніч, люба сестра! Спи спокійно; ангели будуть охороняти тебе в цілості й схоронності, поки ти будеш спати цієї ночі.

Спокійної ночі, брат! Забери весь свій негатив, коли ляжеш спати, і почни свій новий день з оптимізмом.

Добраніч, мій син / дочка! Я молюся і сподіваюся, що Бог пошле тобі тільки хороші сни і ніяких кошмарів, коли ти будеш спати сьогодні вночі.

Бажаю тобі добраніч, люба мамо! Нехай ти спиш без турбот і прикростей на своїх плечах. Відпочивай спокійно і спи добре.

Солодкі побажання спокійної ночі

Кожну мить цих довгих ночей – це мить подяки Богу за те, що ти є у мене. Я думаю про тебе і дуже сумую за тобою. Спокійної ночі!

Прекрасна місяць, що сяє над моєю головою, мені нагадує про прекрасному обличчі. Особа, яка може стерти всі болючі спогади в моєму житті. Я бажаю тобі добраніч і міцного сну.

Мила, я сподіваюся, я приснюсь тобі, коли ти ляжеш спати. Спокійної ночі.

Я щасливий, що ти є в моєму житті. Спасибі тобі за те, що ти є, кохана. Гарного тобі сну. Спокійної ночі, спи міцно.

Останній чоловік, про якого я думаю перед тим, як заснути, – це ти. Ти робиш все так, щоб мені було легко. Гарного сну, дорога.

Мої мрії так сповнені тобою. Я бажаю, щоб твої мрії сьогодні ввечері були сповнені мною. Я не можу дочекатися ранку, щоб зустрітися з тобою і обійняти. Спокійної ночі!

Мільйон зірок висвітлили нічне небо точно так само, як ти освітила все моє життя. Мої дні починаються з тобою вранці і закінчуються тобою ввечері! Спокійної ночі!

Цілувати тебе в лоб вранці і ввечері перед сном стало моєю щоденною дозою щастя. Спокійної ночі!

Нічний вітерець розвіває моє волосся, і це м’яке дотик нагадує мені про твої поцілунки. Я б хотів, щоб мені не доводилося так сильно нудьгувати по тобі.

Кожен раз, коли я згадую твоє обличчя, я так сильно червонію. У будь-якому випадку, добраніч, люба. Я завжди думаю про тебе.

Ти найяскравіша зірка на небі, тому в мене завжди входить у звичку перевіряти, чи немає тебе, перш ніж лягти спати. Добраніч, люба.

Є щось велике, тепле і пухнасте. Перш ніж у вас з’явиться дуже багато ідей, ви повинні знати, що це побажання вам спокійної ночі від мене!

Хотів би я бути тією подушкою, яка підкладе тобі під голову сьогодні ввечері. Я б подбав про те, щоб ти сьогодні виспався як можна краще. Спокійної ночі!

Ти – причина, по якій у мене бувають безсонні ночі. Ти – причина, по якій я зазвичай міцно стискаю подушку. І ти – причина, по якій я не можу заснути, не побажавши спокійної ночі.

Коли я лягаю спати, ти – єдине, про що я думаю, і єдине, що сниться мені. Спокійної ночі.

У тебе надто багато того, що змушує мене любити тебе, і я продовжую думати про тебе, коли лягаю спати. Ти для мене незамінна. Солодких снів, мила.

Надихаючі послання спокійної ночі

Залиште позаду свої турботи й розчарування. Коли сонце знову зійде на світанку, прокидайтеся з новими надіями, мріями і рішучістю. Добраніч, люба!

Спокійної ночі. Нехай місячне світло прикрасить ваші сни, а темні хмари ночі відкинуть тінь на всі ваші турботи.

Зберіть всю свою печаль. Прийшов час попрощатися з ними. Відпочиньте від усього негативу життя і влаштуйте собі м’яку, теплу постіль для сну.

Іноді в житті потрібно просто дочекатися відповідного моменту, щоб почати все спочатку. Точно так само, як вночі ти чекаєш сходу сонця, який освітить твій шлях.

Ніч – найкращий час, щоб зберегти енергію і набратися сил для битви наступного дня. Так що не змушуйте себе спати допізна. Лягайте раніше і міцно спите!

Прийшов час подумати про все хороше, що ви зробили сьогодні. Виймайте уроки зі своїх помилок і сподівайтеся на краще завтра. Бажаю вам доброї ночі!

Яким би важким не був день, зроби глибокий вдих і забудь про це. Тебе чекає новий початок. Добраніч, люба.

Завжди думайте про позитивному перед сном, яким би важким не був день. Спокійної ночі. Приємного сну.

Вчіться на вчорашніх помилки і використовуйте те, чому навчилися, для завтрашнього дня. Спокійної ночі.

Ви зобов’язані закінчити день заради себе з хорошими думками. Сьогодні ви встали і зробили все, що могли. Завтра ви почнете все заново, незважаючи ні на що.

Нехай темні нічні хмари затьмарять усі ваші турботи. Нехай сяючі зірки осяють ваші мрії, і нехай лагідна місяць стане заспокійливим бальзамом від всіх неприємностей у вашому житті. Спокійної ночі.

Добраніч, люба! Відкинь всі свої турботи і напруга, починай зі свіжих надій і приймай рішення кожного ранку зі сходом сонця.

Перестань думати про всі ті речі, які люди говорили, щоб поранити твої почуття. Просто міцно тримайся за спогади про всіх тих випадках, коли хтось змушував тебе посміхатися. Спокійної ночі.

Ніч довша дня для тих, хто МРІЄ, а день довшим ночі для тих, хто втілює свої МРІЇ в реальність.

Повідомлення добраніч для когось особливого

Спокійної ночі, любов моя. Сподіваюся, сон прийде швидко і віднесе всі твої тривоги геть. Приємного сну, моя дорога. Люблю тебе.

Моїм дорогим, сподіваюся, ви перестанете думати про це дно і гарненько виспіться. Бажаю вам спати як немовля і зарядитися енергією на майбутній день.

Добраніч, моя люба, коли ніч огортає світ своїми обіймами, знай, що мої думки зосереджені на тобі. Нехай твої сни будуть такими ж чарівними, як і твою присутність в моєму житті.

Ночі нагадують нам про красу в темряві, так само як ти – найпрекрасніше присутність у моєму житті. Нехай твій сон буде таким же заспокійливим, як і твоє існування в моєму світі. Спокійної ночі.

Завжди готовий поцілувати тебе на ніч. Бажаю тобі такого сну, який не тільки зніме стрес, але і додасть тобі сил на завтра. Дуже сильно тебе люблю.

Моя дорога, сподіваюся, що сон цієї ночі заспокоїть тебе і допоможе зняти весь стрес, який ти відчуваєш. Люблю тебе до самої Місяця і назад.

Все зупиняється, коли ти лягаєш спати, і все починається спочатку з твоєї ранкової посмішки. Солодких снів.

Ти доповнюєш мій день своєю чудовою посмішкою. Спасибі, що ти благословення в моєму житті. Спокійної ночі, спи міцно.

Хоча день може вимотати мене, я знаю, що завжди можу розраховувати на тебе як на ідеальне протиотруту. Солодких снів, мила.

Зірки цієї ночі яскравіше, як і мої почуття до тебе. Шлю тобі шепіт кохання і поцілунки. Солодких снів, моя особлива.

Коли зірки мерехтять над головою, я згадую твою сяючу посмішку, яка освітлює мої дні. Спи спокійно, знаючи, що тобою дорожать без слів.

Коли ти закриєш очі, дозволь нічній тиші огорнути тебе теплом моєї любові. З кожним ударом серця уявляй моє бажання, щоб твоя ніч була спокійною, а в твоїх снах чувся шепіт ніжності.

Цитати спокійної ночі

“Нехай сьогоднішній вечір стане прекрасним і безтурботним мостом, який приведе вас до прекрасного завтра”. – Е. Джозеф Коссман.

“Мені подобається ніч. Без темряви ми б ніколи не побачили зірок”. – Стефані Майєр

“З настанням темряви дозвольте своїм тривогам розсіятися. спіть спокійно, знаючи, що на сьогодні ви зробили все, що могли”. – Роальд Даль

Коли день прощається і з’являються зірки, знайдіть хвилинку, щоб оцінити красу ночі. Подібно квітці, який відпочиває, щоб знову розпуститися, дозвольте собі відпочити і зарядитися енергією. Спокійної ночі.

“Чим темніша ніч, чим яскравіше зірки, Чим глибше горі, тим ближче Бог!” – Федір Достоєвський

“Я бажаю тобі добре виспатися вночі, солодких снів і усміхненого ранку”. – Принижений Мридха

“Відкинь свої турботи, коли знімаєш одяг вночі”. – Наполеон Бонапарт

Нічне небо усипане зірками, кожна з яких несе в собі бажання. Лягаючи спати, загадайте своє власне бажання, і хай зірки приведуть вас до спокійного сну. Завтра новий полотно чекає ваших яскравих фарб. Спокійної ночі.

“Я просто хочу сказати: добраніч, милий принц, нехай ангели заспівають тобі пісні на твій спокій”. – Гаррі Дін Стентон

“Найдовший шлях повинен мати свій кінець – сама похмура ніч зміниться вранці”. – Гаррієт Бічер-Стоу

“Ніч – це прекрасна можливість відпочити, пробачити, посміхнутися, підготуватися до всіх битв, які вам належить вести завтра”. – Allen Ginsberg

“Кращий міст між відчаєм і надією – це хороший нічний сон”. – Е. Джозеф Коссман.

“Лягай спати, знаючи, що я любив тебе сьогодні, і з кожним наступним днем моя любов стає все сильніше. Спокійної ночі!” – Кетрін Пульсифер

“Добраніч, моя дорога любов, і приємних снів. Будемо сподіватися, що завтрашній день буде таким же сонячним та яскравим, як і ти”. – Ентоні Т. Хинкс

“Спокійної ночі. Нехай зірки висвітлюють шлях туди, де ваші мрії можуть здійснитися в очікуванні вашого прибуття”. – Ентоні Т. Хинкс

Текстові повідомлення спокійної ночі

Відчуйте нічний спокій всім своїм серцем. Розслабтеся і гарненько виспіться.

Спокійної ночі. Я сподіваюся, що ваш сон освіжить і зарядить вас енергією на наступний день.

Спокійної ночі. Я думаю про тебе тільки перед сном.

Добраніч, друже. Якщо я коли-небудь знадоблюся тобі, знай, що я все в одному телефонному дзвінку.

Ти прекрасніше, ніж будь-який сон, який мені коли-небудь снився. Спокійної ночі.

Бажаємо, щоб сьогодні ввечері вам приснився неймовірний сон. Солодких снів і приємної ночі!

Спокійної ночі моєму коханому людині в усьому світі.

Це повідомлення – нагадування про те, що твій чоловік любить тебе до нестями і назад. Добраніч, кохана.

Нехай всі турботи зникнуть з вашого життя. Спокійної ночі!

Я шлю тобі свою любов, поки ти солодко спиш, кохана. Спокійної ночі.

Ти сьогодні багато працював. Так що просто лягай у ліжко, розслабся і засинай. Спокійної тобі ночі.

Я сподіваюся, що ніч стане твоїм другом, який дасть тобі втіху. Спокійної тобі ночі.

Побажання спокійної ночі і благословення

Ти моє улюблене благословення, дорога. Вдячний Господу за твоє існування. Бажаю добре виспатися. Люблю тебе.

Нехай Бог благословить вас прекрасними снами, поки ви спите сьогодні ввечері. Спокійної ночі.

Я сподіваюся, що Бог благословить тебе ще багатьма спокійними ночами. Добраніч, люба.

Я бажаю тобі добраніч, люба. Бажаю тобі всіх найкращих снів і довгого нічного сну. Нехай твої ночі будуть благословенні спокоєм.

Я сподіваюся, у тебе сьогодні був чудовий день, і тепер ти з нетерпінням чекаєш гарного нічного сну. Нехай бог благословить тебе, Всевишній, дорога. Спокійної ночі.

Добраніч, люба! Я сподіваюся, що твій день закінчується радісними думками і вдячністю. Нехай ти завжди будеш благословенній і щасливою!

У вас є так багато причин дякувати Богові, але спочатку подякуйте його за таку спокійну ніч, як ця. Яка блаженна ніч для хорошого сну. Спокійної ночі!

Написи ” спокійної ночі “

Бажаю вам доброї ночі. Я сподіваюся, що твої сни наповнені зірками і місячним світлом.

Спокійної ночі, любов моя ❤️🌙 Я сподіваюся, що ночами тобі сняться сни про мене.

Бажаю вам ночі, коли місячне світло заспокоїть ваші тривоги, а хмари затінь вашу печаль. Спокійної ночі!

Нехай завтрашній день буде сонячним і повним радості. Всім добраніч!

Добраніч, люба. Я сподіваюся, що ти добре виспишся і зустрінешся зі мною в моїх снах.

Нехай ваш завтрашній день буде таким же яскравим і життєрадісним, яким був сьогоднішній! Добраніч, мій коханий друже!

Спокійної ночі, дружина моя. Сподіваюся, у вас був прекрасний день. Спасибі за твоє миле присутність у моєму житті.

Нехай феї зроблять ваш сон чудесним. Спокійної ночі.

Добраніч, кохана! Ти мій найкоштовніший скарб ❤️❤️

Забавні повідомлення “спокійної ночі”

Я сподіваюся, що я тобі снись, а якщо ні, то я сподіваюся, що тобі сняться кошмари. Спокійної ночі.

Тиша цієї прекрасної ночі нагадує мені про тебе. Як я можу спокійно спати вночі, не потривоживши тебе?

Сон – це свого роду тимчасова смерть для нас. Як було б добре, якщо б деякі люди ніколи не прокидалися вранці! Ти знаєш, що я кажу про тебе! Спокійної ночі!

Навіть такий поганий чоловік, як ти, може надати деяку послугу решті світу. Все, що тобі потрібно зробити, це добряче виспатися сьогодні ввечері і не прокидатися вранці.

Іди спати, поки постільні клопи знову не зголодніли по-справжньому! Спокійної ночі і міцних снів!

Ти знаєш, що я зараз дуже за тобою сумую? Не могла б ти, будь ласка, лягти сьогодні раніше, щоб я міг зустрітися з тобою в твоїх снах як можна швидше? Спокійної ночі!

Ночі – гарний час для перегляду фільмів жахів. Потім лягаємо спати, знаючи, що привиди нереальні. Але прокидаємося опівночі в страху і поту. Я бажаю вам ночі, повної усіх цих вражень!

Іноді я веду себе нерозумно, але ніколи не думай, що мені все одно. Незважаючи ні на що, для тебе я завжди буду поруч. Спокійної ночі.

Відправ мені повідомлення, якщо не зможеш заснути, і подзвони, якщо тобі будуть снитися кошмари. Я розжену всі твої погані сни живим денним світлом. Спокійної ночі.

Гей, ніч створена для відпочинку, а не для листування. Так що вимкни свій мобільний і вирушай у світ мрій. Спокійної ночі.

Ніч призначена для того, щоб бачити сни, а день – для того, щоб втілювати їх у життя. Так що зараз добре спати і бачити сни. Добраніч, Солодких снів!

Вгадай, що я бачив у сні минулої ночі? Я бачив тебе, і це був жахливий кошмар.

Я знаю, що ти спиш, але, будь ласка, продовжуй розмовляти зі мною, тому що я ще не хочу спати.

Надішліть ці красиві повідомлення з побажаннями добраніч своїй коханій людині, другу або комусь особливому, хто вам доріг, щоб у них попереду була чудова ніч. Відправити їм повідомлення “Спокійної ночі”, щоб передати свої найкращі побажання, – чудовий спосіб виразити свої почуття до них. Цінуйте своїх близьких з допомогою цих маленьких жестів, щоб дати їм зрозуміти, що вони відіграють важливу роль у вашому житті. Ваші дорогоцінні слова, безсумнівно, можуть допомогти комусь відкинути всі стреси і турботи дня і спонукати його до позитивним думкам і міцному сну вночі. Немає нічого важливішого, ніж показати свою справжню прихильність і любов до когось, тому надсилайте ці милі повідомлення з побажаннями добраніч і змушуйте їх відчувати тепло вашої любові.