Категорії
спокійної ночі

125 повідомлень добраніч для друзів – побажання і цитати

Повідомлення добраніч для друзів: У нашої повсякденної напруженої життя не завжди можливо постійно перевіряти, як там наші друзі. Ми губимося в робочому навантаженні і стресі і час від часу не можемо бути поруч зі своїми друзями. Але нічний час – це дорогоцінний шанс надолужити згаяне. Нехай ваші найдорожчі друзі знають, що ви дбаєте про них і думаєте про них, і це можна зробити, просто побажавши спокійної ночі! Будь то забавне або миле, все унікальні повідомлення можна знайти нижче! Так що ознайомтесь з ними і відправте своєму другові миле повідомлення спокійної ночі!

Повідомлення добраніч для друзів

Добраніч, мій друг! Бажаю тобі завтра відмінного дня.

Це дійсно здорово – мати такого друга, як ти, на якого я завжди можу покластися. Спокійної ночі, спи міцно.

Нехай ангели з небес принесуть тобі найсолодший з усіх снів. Нехай у тебе буде довгий і блаженний сон, повний щасливих сновидінь. Добраніч, мій друг!

Мрії сьогоднішнього дня стануть реальністю завтра. Бажаю вам міцно виспатися цієї мирної ночі! Добраніч, друже!

Я дуже вдячний Богу. Тому що Він дав мені самого дивного людини як одного, це ти, люба! Спокійної ночі!

Сподіваюся, що сон цієї ночі покладе край твоїм турботам і допоможе тобі гармонійно провести завтрашній день. Добраніч, мій найкращий друг.

Ніхто не знає, що чекає нас завтра. Так що перестаньте турбуватися і почати мріяти. Добраніч, мої дорогі друзі!

Добраніч, люба. Нехай завтрашній день буде для тебе сповнений можливостей, і нехай сьогодні вночі тобі насняться найсолодші сни. Спи міцно!

Наша дружба яскравіше місячного світла. Тому що місяць з’являється тільки вночі. Але наша дружба триває 24 години. Добраніч, друже.

Ти, безсумнівно, мій найбільший прихильник; є і завжди будеш. Я не можу в достатній мірі подякувати Богові за те, що він послав тебе мені як друга. У мене так багато причин бути вдячним тобі і так багато причин вірити, що одного разу ти досягнеш успіху. Спокійної ночі!

Добраніч, мій дорогий друже! Я сподіваюся, що ти чудово виспався. Хай тебе заберуть геть зоряні сни.

Спи спокійно і побачиш солодкі сни, мій чудовий друг. Я сподіваюся, що тобі сподобається спокійний нічний сон. Нехай твої тривоги будуть забуті.

Нехай завтрашній день принесе вам радість, щастя і все те, про що ви мрієте. А тепер відпочиньте, щоб завтра викластися по максимуму. Спокійної ночі.

Я бажаю тобі спокійної ночі не тому, що день закінчився, а тому, що завтрашній день обіцяє бути насиченим подіями. Нарешті, ніщо не зрівняється з хорошим нічним сном після важкого дня. Добраніч, друже!

Ти завжди велося у житті більше, ніж всі ми. Я завжди молюся про твоє боргом здоров’ї. Спи спокійно, щоб у тебе попереду був чудовий день. Добраніч, друже.

Мені пощастило, що я знайшов такого друга, як ти. Я відправляю це повідомлення з великою любов’ю. На добраніч, друже. Приємних снів.

Нехай спокійна ніч стане джерелом енергії для нового дня у вашому житті! Бажаю вам міцного сну і спокійної ночі!

Ніч темна і довга. Я бажаю тобі спокійного сну, який зніме всю втому. Добраніч, люба. Приємних снів.

Здорово, коли є кому побажати спокійної ночі перед сном. Для мене це подвійне задоволення, тому що цей хтось- мій найкращий друг. Спокійної ночі!

Іноді я веду себе нерозумно, але ніколи не думай, що мені все одно. Незважаючи ні на що, для тебе я завжди буду поруч. Спокійної ночі.

Причина, по якій я бажаю вам спокійної ночі кожен день, полягає не в тому, що я відчуваю, що повинен робити це як друг, але я хочу надихнути вас на всі важливі справи в житті, які ви хочете зробити. Коли-небудь ти досягнеш своєї мрії, тому що ти переможець. Спокійної ночі!

Якщо ти відчуваєш себе самотньою, не хвилюйся. Я тут, щоб постійно турбувати тебе. А тепер спи спокійно. Добраніч, люба. Приємних страшних снів!

Посилаю теплі обійми, щоб допомогти тобі добре виспатися, мій друг! Солодких снів!

Перестань думати про всі ті речі, які люди говорили, щоб поранити твої почуття. Просто міцно тримайся за спогади про всіх тих випадках, коли хтось змушував тебе посміхатися. Спокійної ночі.

У цю прекрасну ніч я відправляю чарівне повідомлення чарівному людині. Добраніч, дорогий кращий друг. Приємного сну.

Все, чого я хочу, це побажати тобі спокійної ночі, тому що ти – сама остання думка в моїй голові перед сном!

Із заходом сонця закохані посилають один одному обійми і поцілунки, а друзі – удачі і побажання. Я сподіваюся, що ця ніч принесе вам удачу, яка допоможе вам здійснити всі ваші мрії. Спокійної ночі.

Коли настане ніч, ми, можливо, більше не будемо один з одним. Але тепло нашої дружби завжди поруч, щоб утішити нас. Добраніч, мій друг.

Не потрібно турбуватися ні з якої причини в житті, тому що я завжди тут, щоб прикрити твою спину. Добраніч, дорогий друже!

Ти, мабуть, відчуваєш себе такою втомленою після цілого дня вислуховування всіх моїх даремних слів. Тепер пора спати. Бажаю тобі самого міцного сну і найсолодших снів у твоєму житті. Спокійної ночі.

Побажання спокійної ночі найкращому другові

Наявність таких чудових друзів, як ти, робить життя стоїть. Добраніч, мій дорогий друг!

Насолоджуйся вночі і подумай про своє життя. Ти – особливий дар від Бога. Я бажаю тобі чудесної ночі. Міцно спи, дорога.

Мій найкращий друг, я люблю тебе за то, що ти – сонце в моєму житті, ти висвітлюєш мій світ. Без тебе я іноді сумніваюся, посміхався б я взагалі. Спокійної ночі.

Спокійної ночі, подружка. Спасибі, що завжди була поруч зі мною. Я б не вижив в цьому світі без тебе. Я люблю тебе!

Коли я думаю про те, що ми робимо разом, я відчуваю себе щасливою, що у мене є такий справжній друг, як ти. Ти – той, про кого я думаю, коли починаю свій день, і той, про кого я думаю, лягаючи спати. Спасибі за те, що ти такий, який є! Добраніч, мій найкращий друг!

Ти знаєш, що Бог дав нам ніч, щоб зняти стрес, смуток і втому. Так що використовуйте цей час. Іди спати і розслабся. Добраніч, друже.

Якщо мене коли-небудь почнуть долати життєві стреси, я просто заново переживу ті чудові часи, які ми провели разом. Я молюся, щоб Бог дарував тобі спокійну і прекрасну ніч, вільну від кошмарів. Спокійної ночі і відпочивайте спокійно!

Я сподіваюся, що твої сни будуть солодкими і повними радості. Спокійної ночі, красуня!

Я знаю, що час від часу приймаю тебе як належне, навіть незважаючи на те, що ти моя найкраща подруга, але самотність кожну ніч нагадує мені про те, як ти дорога мені.

Навіть якщо мій день почався невдало, провівши його з тобою, я чарівним чином перетворюю його в яскравий день. Добраніч, мій найкращий друг!

Найпростіше рішення завершити день – розслабитися і подумати про всі речі, за які ти вдячна. Твоя дружба була справжнім благословенням у моєму житті. Я сподіваюся, що у тебе буде хороша ніч, дорога.

Я міг би відправити тобі смішний жарт, надихаючу цитату або миле повідомлення. Але я вирішив просто нагадати тобі, що ми найкращі друзі. Тому що наша дружба сама по собі робить наше життя ВЕСЕЛОЮ, НАДИХАЄ і ПРИЄМНОЮ. Спокійної ночі.

Коли світло гасне, а світ занурюється в тишу, дайте своїм очам і тіла трохи відпочити. Переконайтеся, що це було приємно і звучно. Спокійної ночі.

Мій милий друже, ти так старанно працював весь день, і тепер ти заслуговуєш міцного сну! Спи добре і спокійної ночі!

Коли я бажаю спокійної ночі таким близьким друзям, як ви, це єдине побажання, яке означає: добраніч, Солодких снів, я сумую за вами і скоро побачимося.

Дорогий кращий друг, ти найпрекрасніший чоловік, якого я коли-небудь зустрічав. Я бажаю тобі дуже чарівною і спокійної ночі. Добраніч, любий.

Дякую тобі, Боже, за те, що дав мені ці дорогоцінні дари: моїх друзів. Доглядай за ними під час сну, тому що я хочу провести з ними ще один день. Спокійної ночі!

Кожну мить кожного дня я думаю про тебе, і кожну секунду кожної ночі я тужу за тобою. Добраніч, люба. Відпочинь трохи, щоб почати свій день з відчуттям припливу енергії.

Надихаючі побажання спокійної ночі другові

Нехай ваша ніч буде наповнена підбадьорливими мріями і надихаючими думками! Спокійної ночі!

Мрій по-крупному і нестримно, тому що ти такий же великий, як і твої мрії! Спокійної ночі і міцних снів!

Давай спати, мій друг, Я знаю, що завтра у нас буде нова можливість, і ми зробимо все, що в наших силах. Солодких снів.

Добре відпочиньте і переймайте енергію ночі, перш ніж завтра знову відправитися в шлях до успіху. Спокійної ночі!

Мій друже, ти – світло у моїй темряві, згладжує мої шорсткості. Правильний в моїй неправоті, легкий в моїх труднощах. Яскравий в моїй тьмяності, хороший в моєму поганому. Посмішка в моїх похмурих бровах, щастя в моїй печалі. Спокійної ночі.

Ви зможете насолодитися своєю вночі тільки в тому випадку, якщо перестанете думати про вчорашньому дні і турбуватися про майбутнє. Так що спи міцно і поринь у свій улюблений сон. Спокійної ночі.

Використовуй кожну секунду ночі, щоб помріяти про все, чого ти хочеш досягти в житті, і використовуй кожну секунду наступного дня, щоб здійснити всі мрії, які ти бачив минулої ночі. Добраніч, мій друг.

Міцний сон сьогодні ввечері – це все, що вам потрібно, щоб зарядитися енергією для самих великих починань завтрашнього дня. Добраніч, мій друг!

Світ – це твоя сцена, і ти будеш сяяти яскраво, як зірка! Мій друже, залиш свої турботи на ранок і спи спокійно! Спокійної ночі!

Дорогий друже, я тобою пишаюся своїми словами і вчинками, тому не здавайся, навіть якщо у тебе будуть важкі дні. Ти боєць! Тепер спи спокійно!

Ви можете відчувати себе обтяженим мирськими турботами, але завжди закінчуйте день з позитивними думками і гарним настроєм! Спокійної вам ночі!

Повідомлення добраніч для друзів

Спасибі тобі за те, що ти мій найкращий друг; хай у тебе будуть солодкі сни.

Сьогоднішній день, мабуть, був напруженим, так що відпочинь як слід! Спокійної ночі!

Спи міцно, приятель! Вирушай в країну мрій і приємно проведи час з феями!

Дорогий друже, спи спокійно цієї ночі! Не дозволяй постільною клопам кусати тебе!

Насолоджуйтеся приємним прохолодним бризом і гарненько виспіться сьогодні ввечері! Спокійної ночі!

Нехай денне напруження розчиниться в нічній тиші. Добраніч, друже!

Якщо сьогодні було погано, завтра буде твій день, я обіцяю! Спокійної ночі!

Приємно мати такого друга, як ти. Спасибі тобі, мій друже. Добраніч і солодких снів.

Я сумую за вами, друзі! Сподіваюся побачити вас завтра. Спокійної ночі!

Нехай ваші сни будуть сповнені чудових думок і приємних речей. Спокійної ночі!

Повідомлення добраніч одній на відстані

Нас розділяють милі, але я все ще думаю про те, щоб побажати тобі спокійної ночі перед сном. Ось як ти важливий для мене, дорогий друже!

Ти був для мене справжнім другом і щирою підтримкою. Можливо, я не завжди буду з тобою, але мої думки завжди будуть шукати тебе, де б ти не був. Спокійної ночі!

Мрії приходять вночі, але спосіб втілити їх в реальність проявляється вранці. Бажаю вам спокійної ночі, перебуваючи за багато миль звідси!

Я знаю, ти думаєш про мене так само, як я думаю про тебе прямо зараз. Ось чому ми з тобою найкращі друзі. Добраніч, люба!

Нехай солодка тиша ночі і барвисті сни будуть вашими супутниками сьогодні вночі, коли ви будете мирно спати. Бажаю вам спокійної ночі на відстані!

Ваші думки – це перше, що приходить мені в голову вранці, і останнє, що приходить перед тим, як я засинаю вночі. Я сподіваюся, що у вас буде спокійна ніч.

Багато чого змінилося за ці роки, але наші відносини залишилися колишніми. Спасибі, що залишалися зі мною на зв’язку. А тепер я повинен побажати спокійної ночі. Поки ви спите, світ буде продовжувати відбуватися навколо вас.

Забавні повідомлення добраніч для друзів

Завжди мрій про велике, мій друг, тому що це єдине, в чому ти хороший. Міцного сну!

Немає нічого поганого в тому, щоб відчувати себе самотньою в темряві. Завжди пам’ятай, що ти нікому не подобаєшся навіть при денному світлі! Спокійної ночі!

Завтра буде той же повторний цикл “їж, вчись, працюй, їж”, так що тобі краще як слід відпочити! Спи міцно!

Спокійної ночі, кращий друг. Я сподіваюся, ти більше не з’явишся в моїх снах, тому що це перетворить мій хороший сон у страшні кошмари. Просто жартую. спи міцно.

Спокійної ночі, подружка. Я сподіваюся, що у тебе буде щасливий кінець з твоєю любов’ю, коли ти побачиш його / її в своїх снах сьогодні ввечері.

Ти такий хороший друг для мене, що я ніколи не соромлюся турбувати тебе навіть посеред ночі. Спасибі, що ти такий чудовий друг! Спокійної ночі!

Якщо ти відчуєш себе самотнім цієї ночі, подумай про страшні осіб і привидів. Ти бачиш їх? Добраніч, мій друг. Приємного сну.

Я витратив всю свою енергію, сміючись весь день! Ви всі фантастичні! Давайте заряд енергією, тому що завтра нам знадобиться більше енергії. Спокійної ночі!

Лягай як можна раніше, щоб тобі наснилися всі витівки, які ми зможемо розіграти в класі, і всі веселощі, яке ми зможемо влаштувати завтра в школі. Спокійної ночі.

Хороші сни приходять до тих, хто спить, так що закрий очі і засинай! Твої сни не можуть прийти, коли ти бодрствуешь! Закрий очі і трохи поспи!

Ми завжди були кращими друзями і все робили разом. Так що тобі варто помріяти про свою закоханість сьогодні ввечері, а мені – про свою.

Темні кола під твоїми очима темніше, ніж твоє майбутнє, так чому б тобі хоч раз не поспати вчасно? Спокійної тобі ночі!

Органи вашого тіла тільки що подзвонили мені, щоб поскаржитися на те, як сильно ви її експлуатуєте, тому, будь ласка, лягайте вчасно! Гарного сну!

Ми довго мріяли наяву, прийшов час і нам помріяти на ніч. Добраніч, дорогий друже!

Рано лягати і рано вставати; це точно робить людину здоровою! Але багатим і мудрим? Я так не думаю! Спокійної ночі!

Цитати добраніч для друзів

“Кращий міст між відчаєм і надією – це хороший нічний сон”. – Е. Джозеф Коссман.

“Життя сповнене нових починань, і завтра настане новий день, спи спокійно”. – Кетрін Пульсифер

“Спогади про нашу дружбу подібні сяйвом місяця, а веселі часи, які ми провели разом, подібні мерехтіння зірок, які висвітлюють небеса моєму житті. Спокійної ночі”.

“Ти сяєш в моєму житті яскравіше, ніж будь-яка зірка в темряві. Я сподіваюся, що сьогодні вночі тобі насняться яскраві, прекрасні сни. Спокійної ночі”.

Ти старанно працював весь день, і тепер твоєму тілу потрібен відпочинок. Так що добраніч, мій дорогий друже. Нехай ти прокинешся відпочив і подзаряженным.

“Коли ви будете лягати спати, нехай вас оточують любов і затишок. За добру ніч і новий день, наповнений нескінченними можливостями. Спокійної ночі”.

“Залиште в стороні весь негатив і надайте своє тіло цієї спокійної ночі, тому що вам потрібно, щоб почати все спочатку, коли знову зійде сонце! Спокійної ночі!”

“Я бажаю тобі спокійної ночі, гарного сну, і коли ти прокинешся, енергії і пристрасті у тебе буде хоч відбавляй”. – Кейт Саммерс

“Тебе чекає чудовий день, повний чудес. Підкорися ночі і прокинься вчасно! Добраніч, мій друг!”

“Міцне здоров’я та гарний день ніколи не наступають без хорошого сну. Завжди пам’ятай про це, мій друг. Спокійної ночі!”

“Спокійної ночі. Нехай зірки висвітлюють шлях туди, де ваші мрії можуть здійснитися в очікуванні вашого прибуття”. – Ентоні Т. Хинкс

“Добраніч, добраніч! Розставання – така солодка печаль, що я буду говорити “Спокійної ночі” до самого ранку”. – Вільям Шекспір.

“Спокійний сон може освіжити ваше тіло і душу, як ніщо інше. Бажаю вам міцного сну, моя дорога! Спокійної ночі!”

Відвідайте країну мрій, перш ніж знову прокинетеся і продовжите переслідувати свої мрії. Спокійної ночі!”

“Мені подобається ніч. Без темряви ми б ніколи не побачили зірок”. – Стефані Майєр

“Знання того, що наша дружба буде міцніти з кожним днем, додає мені сил і наснаги, коли я занурююся в ніч. Спокійної ночі, дорогі друзі!”

Повідомлення на ніч новому другові

Наша дружба розквітла за той короткий час, що ми були разом. Я дійсно сподіваюся, що відносини між нами ніколи не зміняться. Цей день ніколи не буде забутий. Один, спокійної ночі!

З того дня, як я зустрів тебе, моє життя змінилося на краще в усіх відношеннях. Я не зможу нормально виспатися, поки спершу не напишу тобі. Чудового сну, приятель!

Нехай твоя голова м’яко опуститься на подушку і ти відчуєш заспокійливе тепло своїх ковдр. Мій найдорожчий друг, я завжди тебе люблю. Спокійної ночі і міцно спи!

Посилаю вам хороші вібрації для спокійної ночі і неспокійного сну. Дозвольте денного стресу розтанути, і сон легко обійме вас. Спокійної ночі!

Подібно місяцю і зіркам, які висвітлюють пишність ночі, ваші стосунки найбільше підкреслюють мене. Я дуже ціную наші взаємини, але побажати вам спокійної ночі – моя улюблена частина дня. Приємного сну!

До того, як ми стали друзями, я поняття не мав, що це означає і як це – мати справжнього друга. Я хочу подарувати тобі кожну зірку на небі, сяє над тобою, тому що ти цього вартий. Спокійної ночі і міцно спи!

Мені є за що дякувати Богові, але єдине, за що я хочу подякувати його, – це за те, що він дав мені такого особливого одного, як ти. Ти ввійшла в моє життя таке несподіване час, і це все змінило. Спокійної ночі, приятель; я бажаю тобі завтрашнього фантастичного дня!

Відпочинь добре сьогодні ввечері, знаючи, що наше майбутнє в руках Бога і що він скріпив нашу дружбу узами, які неможливо розірвати. Ти багато через що пройшов, мій друг, але кращі часи вже на горизонті.

Повідомлення добраніч для подруги

Заспокойся і пам’ятай, що сьогоднішній день підходить до кінця, а завтрашній день буде краще. Добраніч, люба милашка. Приємного сну.

Тільки тому, що у тебе був поганий день, не думай, що завтра у тебе не буде хорошого. Дивись вперед, тебе чекають хороші речі, на добраніч, дорогий друже.

Нехай сон візьме верх над вами і зарядить вас енергією для завтрашнього напруженого графіка. Гарного нічного сну, дорога подруга.

Розслабтеся і постарайтеся зосередитися на позитивній енергії навколо вас. Нехай в майбутньому дні вас чекають хороші події, які не залишать вашої посмішки. Солодких снів, дорогий друже.

Побажання тобі добраніч налаштовує мене на спокійний лад. Сподіваюся, ти прокинешся з позитивною енергією. Міцного сну, дорогий друже.

Сподіваюся, у тебе буде спокійна ніч, моя найдорожча подруга. Будь ласка, бережи себе. Я так сильно тебе люблю.

Бажаю тобі міцного сну, дорогий друже. Сподіваюся, тобі присниться чудовий сон. Люблю тебе, дорогий друже.

Дружба – це особливий зв’язок, створена одного разу, але ніколи не розривається. Друзі завжди готові підтримати тебе або піти до дна разом з тобою! Хороші друзі подібні дорогоцінним каменям, тому, якщо вони у вас є в житті, бережіть їх як можна більше! Нам потрібно знаходити час, щоб регулярно купувати один одному цінні речі як друзям. Ось чому ми повинні підкреслити, що вони завжди у наших думках і що наші відносини так само сильні, як і раніше.

Розпорядок дня може не дозволяти вам часто зустрічатися зі своїми друзями, але ви завжди можете підтримувати з ними зв’язок через віртуальні мережі! Це один з кращих способів побажати друзям спокійної ночі з допомогою текстових повідомлень. Після довгого дня вони знають, що вони особливі для вас і мають вирішальне значення. Ваші підбадьорливі слова можуть надати вашим втомленим друзям заряд енергії і зміцнити вашу зв’язок. Ці повідомлення “Спокійної ночі” для друзів – відмінний спосіб дати їм зрозуміти, що ви дбаєте про них і думаєте про них, коли вони засинають.