Категорії
Різне

Солодкі побажання і повідомлення про вагітність для вагітної дружини

Перший крок до того, щоб стати хорошим татком, – це любити матір своєї дитини, особливо під час її вагітності. Ваша дама, безсумнівно, буде мати потребу в особливому догляді і запевненнях під час виношування дитини, і наші побажання дружині про вагітності можуть допомогти в цьому! У нас є прекрасна добірка приємних слів вагітній дружині, включаючи любовні послання та побажання доброго ранку, які просто розтоплять її серце. Отже, навіщо чекати? Загляньте всередину і виберіть бажання, яке змусить її відчути себе коханою як ніколи. Нехай наші побажання стануть одним з найприємніших спогадів про вашому шляху до того, щоб стати батьками.

Побажання дружині про вагітність

Спасибі тобі за те, що перетворила цей будинок в домашній вогнище і принесла нашій родині саме миле поповнення. Я завжди молюся про безпеку тебе і нашої дитини.

Ти принесла мені все щастя в світі, і тепер ти носиш нашого милого маленької дитини. Я так пишаюся тобою, жіночка. Бажаю тобі залишатися в безпеці і бути здоровою.

Бажаю тобі благополучної вагітності і легких пологів, любов моя. Однак я поки не готовий ділити тебе з дитиною.

Вітаю, любов моя ❤️ Вагітність тобі так іде. Вип’ємо за спільне чарівна подорож в батьківство.

Я люблю все змінюється твоє тіло і дитини, яка росте всередині тебе. Нехай наша дитина буде таким же дивним, як і його мама.

З кожним днем ми стаємо все ближче до зустрічі з нашої крихітної рок-зіркою. Цей малюк, безсумнівно, стане найбільшим благословенням і принесе багато радості в наш дім.

Ніжне послання вагітній дружині від чоловіка

Від того, щоб бути божевільною парою, до того, щоб стати батьками, ми робимо все це разом. Що б не відбувалося в житті, я обіцяю любити тебе і нашого дитину найбільше на світі.

Наша любляча сім’я росте, і ми теж. Все це було б неможливо без тебе, моя люба. Спасибі тобі за те, що ти найкраща дружина і за те, що ти носиш нашої дитини.

Я дуже радий стати батьком, і я радий бачити, як ти перетворюєшся на матір. Я знаю, з тебе вийде чудова мама, люба.

Дорога, ти будеш чудовою матір’ю. Я обіцяю бути кращим чоловіком і батьком і завжди любити і захищати вас обох.

Знаєш, що було б краще, ніж мати тебе своєю дружиною? Ти мати моєї дитини. Ця дитина – людське втілення нашої любові, і я вмираю від бажання побачити його / її.

Можливо, я не найкращий чоловік, але я зроблю все, щоб стати хорошим чоловіком і батьком. Ти і наш малюк завжди будете самими близькими моєму серцю.

Всередині тебе живе маленький чоловічок, людина, що називав би нас мамою і татом. Я не знаю, що може бути більш чарівним, ніж це!

Приємні речі, які можна сказати вагітній дружині

Вагітність – це прекрасний метушливий подорож, і ти проходиш його з великою витонченістю. Я вражений твоєю силою і мужністю, дитинко.

Ти переносиш стільки болю і труднощів, щоб справити на світ нашої дитини, і я в неоплатному боргу перед тобою за це. Ти дійсно супержінка, мила.

Ти моя споріднена душа і любов всього мого життя, і я не можу дочекатися, коли зможу ростити з тобою дитини.

Шлях до зустрічі з нашим малюком може бути важким, але ми пройдемо через це і теж будемо насолоджуватися цим. Бережи себе, мамо!

Скоро все зміниться; в нашому будинку буде пахнути дитячою присипкою і какашками з підгузників. Тим не менш, ми з тобою завжди будемо найсильнішою командою і дамо нашому дитини люблячий дім.

Любовне послання моєї вагітної дружини

Любляча дружина і хоробра мама, ти – це все! Я так пишаюся тим, що ти моя, дитино.

Ти завершила моє життя, ставши моєю, і тепер ти доповнюєш нашу сім’ю, виношуючи нашої дитини. Я не можу висловити тобі, як сильно я люблю тебе, мила.

Одруження на тобі була найкращим рішенням у моєму житті, не тільки для мене, але і для нашої дитини. У нашого маленького ангела буде найкраща мама на світі.

Ти укрываешь нашу маленьку зірочку всередині себе, і це найпрекрасніше, що я коли-небудь знала. Так само, як і нашої дитини, моя любов до тебе росте.

Наша мрія стати батьками збувається, і я б не став проходити через це ні з ким, крім тебе. Люблю тебе, моя чудова дружина.

Ти носиш моєї дитини, і найменше, що я можу зробити, це підтримати тебе. Я тут заради тебе, любов моя, що б тобі не було потрібно.

Повідомлення з добрим ранком моїй вагітній дружині

Прокинься і співай, мама! Я хочу починати і закінчувати кожен свій день, цілуючи тільки тебе.

Доброго ранку, кохана! Прокидатися поряд з тобою – це благословення, але прокидатися з дитиною між нами буде ще цінніше.

Навіть коли народиться дитина, ти завжди будеш для мене на першому місці. Доброго ранку, дитинко ❤️

Нехай цей ранок буде вільним від ранкової нудоти і повним комфорту для тебе. Люблю тебе більше всього на світі, дорога.

Доброго ранку, прекрасна леді. Я терпляче чекаю, щоб міцно обняти тебе однією рукою, а нашого дитини – інший.

Вагітність – один із самих прекрасних етапів життя жінки, але в рівній мірі і лякаючий. Зміни в тілі і свідомості вагітної жінки приносять багато невпевненості, і тільки люблячі слова чоловіка можуть заспокоїти ці почуття. Ось чому ви повинні постійно балувати свою вагітну дружину і говорити їй приємні речі. На щастя, з нашим величезним розмаїттям побажань дружині про вагітності у вас ніколи не закінчаться слова, які можна сказати. У нас є всі види побажань, милих і кокетливих, люблячих і піднімають настрій. Просто виберіть те, яке відповідає вашому настрою вашої дружини, та надішліть його їй!