Категорії
Різне

Пробач, мама – цитати з вибаченнями для матері

Повідомлення з вибаченнями для матері: Ви хочете вибачитися перед своєю матір’ю? Ви повинні вибачитися перед своєю матір’ю, якщо ви були неуважительны до неї або зробили помилку, якої не повинні були робити. Попросити вибачення у своєї матері з допомогою її улюблених квітів та листівки було б відмінним способом висловити, що ви жалкуєте. Ви також можете надсилати їй повідомлення з вибаченнями через соціальні мережі або текстові повідомлення по телефону. Ось підбірка того, як вибачитися перед мамою за те, що зачепили її почуття, на випадок, якщо ви не зможете підібрати підходящих слів. Вона прийме ваші вибачення зі своїм добрим серцем.

Повідомлення від мами извиняющейся

Мама, я дійсно жалкую про все. Будь ласка, прости мене.

Дорога мама, прости, що я не був для тебе кращим дитиною. Ти даси мені ще один шанс?

Пробач, що не зрозумів твоїх намірів і заподіяв тобі біль. Будь ласка, прости мене, мамо.

Мама, я хочу вибачитися за те, що сказав тобі вчора. Я зовсім не це мав на увазі.

Я відчуваю себе дуже винним за те, що накричав на тебе. Я дуже жалкую про те, що проявив неповагу до тебе. Заподіяти тобі біль ніколи не входило в мої наміри. Мій гнів вийшов з-під контролю. Але я не хотів підводити тебе, мамо. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Я зрозуміла, як незрело я вела себе раніше. Ти не заслуговуєш такої поведінки з мого боку, мама. Я підвела тебе як дочка, і я приношу вибачення за цю жахливу помилку.

Мама, будь ласка, не ігноруй мене. Я дійсно жалкую про те, що зробила.

Дорога мамо, ти знаєш, як ти важлива в моєму житті. Будь ласка, прости мене; це більше ніколи не повториться.

Моя дорога мама, будь ласка, не турбуйся за мене. Мені дійсно шкода, мамо, що я зачепив твої почуття.

Мама, прости, що знову підвів тебе. Дай мені ще один шанс я доведу тобі, що я такий.

Всякий раз, коли тобі потрібна моя допомога або підтримка, мене не було поруч, мама. Мені дуже шкода.

Пробач, що завдав тобі стільки занепокоєння своїм поганим поведінкою, але ти завжди була добра до мене. Я обожнюю тебе, і прости, що змушую тебе відчувати себе пригніченою, матуся.

Вчора я був сам не свій, але я хочу, щоб ти проявила всепрощення і пробачила мене. Пробач, мама.

Ти завжди брала мене такою, яка я є, гарною чи поганою. Тепер я почну приймати себе такою, якою ти хочеш, щоб я була. Прости за все, мама.

Я шкодую про свої помилки, але я ніколи не дозволю їм викликати співчуття у твоєму серці. Прости мене, мамо.

Я ненавиджу себе за те, що був грубий з жінкою, яка ніколи не ненавиділа мене, хоча я ненавидів її. Мама, я тебе люблю і мені шкода.

Цитати з вибаченнями для матері

Дорога мама, мені знадобилося багато часу, щоб зрозуміти, що ти для мене значиш, але мені не потрібно багато часу, щоб сказати, що я шкодую.

Ти сама красива мати у світі, але я як потворний шрам на твоєму обличчі. Вибачте.

Я прийшов до тебе, тільки коли мені було сумно. Але ти завжди був поруч зі мною, доводячи, що твоя любов до мене безумовна і істинна. Пробач за егоїзм.

Я змушу тебе зітхнути з полегшенням, показавши, що твоя дочка почала нове життя. Пробач, мама.

Замість того, щоб зробити твоє життя ложем з троянд, я перетворив її в ковдру з шипів своїми болючими словами. Пробач, мама.

Пробач, що завдав стільки клопоту, прости, що перетворив своє життя в руїни. Прости мене, мамо.

Не втрачай віри в мене, мамо. Я виберуся з того бардаку, який сам же і влаштував, і буду вище. Ніщо не зможе зупинити мене, поки у мене є твоє благословення. Пробач.

Не хвилюйся, мамо, все буде добре. Я знаю, що допустила декілька помилок, але обіцяю виправити їх і стати кращою людиною. Зрештою, я виріс на руках матері, яка не дала мені нічого, крім кращих життєвих цінностей. Мені шкода.

Ти прийшла зцілити мене бальзамом, але я помстилася і втратила спокій. Я прошу вибачення, мама.

Найкраща мама в світі не отримала кращого сина у світі, але вона заслуговує найкращих вибачень у світі. Мені дуже шкода.

Замість того, щоб націлювати стріли любові в твоє серце, я націлив стріли ненависті. Прости мене, мамо.

Я хотів подарувати тобі щасливі спогади, але я подарував тобі жахливі кошмари. Я хотів подарувати тобі приємні моменти, але я подарував тобі лякаючі думки. Я хотів зробити твоє життя раєм, але перетворив її в пекло. Пробач, мама.

Я не можу повірити, що зробив нещасною ту ж жінку, яка відмовилася від усього щастя у своєму житті тільки для того, щоб я міг бути щасливим. Вибач, ма.

Я приношу вибачення людині, який навчив мене вибачатися, і я прошу вибачення у людини, який навчив мене прощати. Пробач, мама.

Мама, ти приголомшлива. Мамо, спасибі, що була поруч зі мною. Мама, такий, як ти, ні іншого. Мені шкода.

Извиняющаяся мама, повідомлення від сина

Мені так шкода, що я змусив тебе плакати, люба мама. Будь ласка, не треба мене ненавидіти.

Мама, ти все своє життя намагалася створити мені любляче і здорове оточення. Ти для мене надлюдина. Як твій син, я щиро перепрошую за всі труднощі, через які змусив тебе пройти. Мені дуже шкода.

Ти завжди дбала про мене більше, ніж хто-небудь інший, але я була такою дурною, що погано поводилася з тобою. Будь ласка, прости мене, мамо. Мені дуже шкода.

Дорога мама, я щасливий бути твоїм сином. Спасибі, що завжди був поруч, але мені дійсно шкода, що я не підтримав тебе, коли ти потребувала мені.

Я ніколи не хотів ранити твої почуття, мама. Сподіваюся, ти розумієш, що я зовсім не це мав на увазі. Мені дійсно шкода.

Не хвилюйся, ма, я непоганий син. Останні кілька місяців були просто важким періодом. Мені шкода.

Ти докладала багато зусиль по відношенню до мене. Після всього, що ти для мене зробила, я завжди була неслухняною по відношенню до тебе. Мені соромно за себе за те, що більшу частину часу розчаровувала тебе, мамо. Я хотів, щоб ти пишалася мною як своїм сином. Будь ласка, прости мене за всі мої безглузді рішення.

Ти наповнила мою душу любов’ю і турботою, але я залишила твоє серце похмурим і оголеним. Ти наповнила моє життя всім приємним, але я наповнила твоє турботами і криками. Пробач, мама.

Извиняющаяся мама, повідомлення від дочки

Пробач, мамо, що зачепила твої почуття. Я прошу у тебе вибачення.

Ти не тільки моя мама. Ти мій учитель. Мені дійсно шкода, що я принижаю значення твого навчання. Я обіцяю, що спробую стати кращою версією себе.

Ти була ідеальною матір’ю, про яку мріяв би будь-яка дитина, в той час як я ніколи не змогла б стати ідеальною дочкою для тебе. Не втрачай віру в мене, мамо. Я хочу змінитися і загладити свою провину перед тобою. Не могли б ви дати мені ще один шанс?

Я ніколи не хочу розчаровувати тебе, мамо. З цього моменту я готова докласти всі зусилля, щоб бути такою дочкою, якою ти завжди хотіла мене бачити.

Мама, я завжди хотів зробити тебе щасливою, але у мене нічого не виходило. Я зробив багато неправильних рішень, але, повір мені, я ніколи не хотів засмучувати тебе. Будь ласка, прости мене.

Я ніколи не хотів образити тебе, але мій світ підвів мене. Я ніколи не хотів бути грубим, але мої дії підвели мене. Пробач, мама; наступного разу я обіцяю тримати свої слова і дії під контролем.

Замість того, щоб подарувати тобі прекрасну батьківську життя, я наділила тебе відповідальністю, будучи впертою донькою. Пробач, мама.

Мені дуже шкода, що мама цитує

Мама, я знаю, ти з усіх сил намагалася виховати мене хорошою дівчинкою. Але більшу частину часу я вела себе як шмаркачка. Пробач, що не слухала тебе в ті моменти, коли повинна була. Будь ласка, прийміть мої щирі вибачення.

Іноді наші точки зору розходяться. Будь ласка, не зрозумій мене неправильно, мама. Я поважаю твою думку. Пробач, що була впертою і не надавала твоєї точки зору належного значення. Будь ласка, прости мене.

Я знаю, що тільки співчуття може компенсувати страждання, які я заподіяв тобі. Але я дуже жалкую перед тобою за всі мої дії.

Ідеальний цикл вибачень починається з помилки, за якою слід жаль, за яким слід Вибачення, за яким слід Прощення. Я зробив перші три; будь ласка, заверши останнім. Мені шкода, мамо.

Мама, мені дійсно шкода, що я ніколи не виправдовував твоїх очікувань.

Не відштовхуй мене, мамо. Будь ласка, поговори зі мною. Мені дійсно шкода, і я сумую за тобою.

Моя мила мама, мені дійсно шкода, що я заподіяв тобі стільки болю.

Пробач, що вийшла з себе. Я ніколи не хотіла бути грубою, і я шкодую про кожному моменті нашої сварки. Пробач за незліченні сльози, які ти пролила за мене.

У цьому світі помилки неминуче відбуваються людьми, і саме тому існує прощення. Іноді наш близька людина страждає з-за наших недбалих вчинків. Наша мати – дійсно близька людина для всіх нас, але вона часто впадає в смуток з-за наших провин. Ми повинні попросити у неї вибачення як можна швидше. Якщо ви той, хто заподіяв біль своїй мамі і шукає слова вибачення, то ці повідомлення допоможуть вам. Відправ своєї Матері ці повідомлення з вибаченнями і попроси пробачення за свою погану поведінку. Скажіть своїй матері, про що ви шкодуєте, проявивши неповагу до неї, і попросіть її пробачити вас.