Категорії
Різне

Побажання братові по закінченню навчання – вітальні послання

Вітання із закінченням школи братові: Момент закінчення школи дуже емоційний не лише для випускника, але і для всіх його близьких. Як турботлива сестра або брат, привітання із закінченням школи вашому брату має велике значення. Не забудьте додати кілька вітальних повідомлень із закінченням школи; це, безумовно, змусить його посміхатися яскравіше. Дайте вашому братові відчути себе особливим і коханим у цей знаменний день, відправивши йому кілька привітань із закінченням школи.

Побажання братові на випускний

Прямо зараз я самий гордий брат / сестра. Вітаю, брат, із закінченням школи.

Приємно усвідомлювати, що вся твоя важка робота окупилася чимось таким неймовірним! Вітаю з закінченням школи, брат! Ти зробив це!

Я завжди знав, що ти зможеш досягти успіху. Вітаю і бажаю удачі з закінченням навчання.

Пишаюся тобою, брате! Це всього лише новий початок твого сяючого шляху, бажаю удачі в майбутньому! Вітаю з закінченням школи.

Вітаю мого брата з його успіхом; ваші зусилля окупилися. Я дійсно пишаюся вами.

Поки ти продовжуєш вірити в себе, таких досягнень буде ще більше! Вітаю, брате! Спасибі, що дав нам привід святкувати.

Я так щасливий бачити, що ти закінчуєш школу. Ти на шляху до здійснення своєї мрії. Всі мої найкращі побажання тобі.

Я бачив всю твою боротьбу за ці роки. Закінчення школи – це дійсно велика справа, брат! Я дуже радий твоєму успіху! Я люблю тебе, вітаю!

Брат, я не можу повірити, що в підсумку ти довів мені протилежне; у тебе дійсно добрий розум. Я пожартував. Я завжди знав, що ти розумний. Я пишаюся тобою. Вітаю.

Всі теплі побажання тобі в майбутньому; сподіваюся, ти і далі будеш заробляти такі крила; Я пишаюся тим, що називаю тебе своїм братом. Вітаю!

Ти відмінно впорався, вітаю з закінченням! Це всього лише основа для багатьох інших поворотних моментів в твоєму житті. Я люблю тебе, брате!

Світ закликає вас володіти ним і досліджувати безліч пригод, що підстерігають вас на шляху! Ризикуйте і насолоджуйтеся! Вітаємо з закінченням школи!

Дорогий брате, ти ніколи не розчаровував маму і тата. Поздоровляю тебе з великим успіхом.

Вітаю найкращого брата у світі, який завжди прагнув втілити наші мрії в реальність. Я бажаю тобі всього найкращого.

Це не тільки кінець, а й початок чогось нового. Я не можу висловити, як я пишаюся тобою, мій брат.

Брат, вітаю тебе зі вступом в клуб випускників нашої сім’ї. Я піду твоїх кроків і скоро приєднаюся до клубу. Вітаю тебе з закінченням школи.

Я преисполняюсь гордості, коли бачу, як ти йдеш до вівтаря у своєму випускному платті. Вітаю, брат.

Вітаю з досягненням такої важливої віхи в твоєму житті і досягненням твоєї мети! Я так пишаюся тобою. Із закінченням школи, мій брат.

Я бажаю тобі ще багатьох років процвітання, брат. Вітаю із закінченням навчання.

На вашому шляху буде ще більше успіхів; продовжуйте прагнути до своєї мрії старанніше, ніж коли-небудь! Вітаємо вас з перемогою! У вас це вийшло!

Брат, ти старанно трудився чотири роки і закінчив університет з такими відмінностями; я вірю, що ти можеш досягти всього. Вітаю.

Вітання із закінченням навчання для брата

У житті кожної людини настає момент, коли моменти перетворюються в віхи. Я так радий за вас і бажаю вам успіху у вашому майбутньому майбутньому. Вітаю з вашим успіхом.

Я вже уявляю тебе в твоїй капелюсі з пензликом і випускному халаті! Вітаю, брат, із закінченням школи! Ти заслуговуєш на все, заради чого так старанно трудився!

Вітаю з закінченням школи; ти впорався! Це тільки початок ще кількох поворотних моментів в твоєму житті. Брат, я обожнюю тебе!

Я вже бачу тебе у твоєму випускному платті, шапочці і пензлику! Вітаю з закінченням навчання, приятель! Ти заслуговуєш на все, тому що так старанно працював!

Ти дійсно старанно працював, щоб досягти своєї мети, і ти, нарешті, досяг її. Я пишаюся тим, що мене визнали твоїм братом. Вітаю тебе з закінченням школи, брат.

Закінчення школи – це величезний крок у житті, і ти, нарешті зробив це! Я пишаюся тим, що називаю тебе своїм братом! Вітаю, тобі більше не потрібно турбуватися про своїх оцінках!

Здрастуй, брат, від всього серця вітаю тебе з закінченням школи і бажаю тобі всього найкращого в майбутньому! Ми всі так пишаємося тобою.

Знайте, що ваше досягнення змусило пишатися всю сім’ю і надихнуло самих маленьких членів сім’ї! Вітаємо випускника! Вас чекає багато. xoxo

Пензлик коштує таких клопоту, не так? Вітаю з твоїм досягненням! Я так пишаюся тобою, брате! Посилаю тобі багато любові і удачі на майбутнє.

Приємно чути про твоє блискуче досягнення. Нехай Всевишній благословить тебе на досягнення більшого в майбутньому! Вітаю, випускник!

Знайте, що ваше досягнення змусило пишатися всю вашу сім’ю і надихнуло молодших членів родини! Вітаємо вас із закінченням школи! Для вас багато чого попереду.

Смішні побажання братові на випускний

Знімаю з тебе кепку, дорогий брате! Ти зробив це! Вітаю з закінченням школи і ласкаво просимо в зону замішання!

Мама і тато щасливі, що ти нарешті переїжджаєш, і дякую, що нарешті дала мені шанс похвалитися тобою! Жарти в сторону, вітаю з закінченням школи!

Вітаємо! Ви, нарешті, маєте право приступити до нових обов’язків! Бажаю удачі, подивимося, як ви впораєтеся з цією грою у доросле життя! Вітаю, випускник!

Мій дорогий брате, ти це заслужив! Вітаю із закінченням навчання! Твої численні спроби плагіату у Вікіпедії нарешті окупилися!

Старший брат, вітаю тебе з закінченням навчання! Тепер все, що тобі потрібно зробити, це знайти роботу і щомісяця давати мені гроші на кишенькові витрати. це важливо.

Я ніколи не вірив, що у тебе є мізки. Думаю, ти нарешті довів, що я помилявся. брат, вітаю тебе з закінченням школи!

Вітаю, тепер твій мозок дійсно має певну цінність! Ніколи не зупиняйся на меншому, продовжуй підштовхувати себе! Із закінченням школи, брат.

Того, хто завжди змушував мене сумніватися, що з ним не так, насправді довів, що він чудовий ботанік! Пфф! Вітаю з закінченням школи. xoxo

Я завжди думав, що ти потрібен, але ти виявився великим ботаніком! Що далі? ТІЛЬКИ НЕ КАЖИ МЕНІ, ЩО ТИ СУПЕРМЕН АБО ЩОСЬ В ЦЬОМУ РОДІ!

Привітання старшому братові з закінченням школи

Старший брат, вітаю тебе з закінченням школи! Я вважаю, що мені надзвичайно пощастило, що ти є прикладом для наслідування. Ти мотивуєш мене домагатися успіху в житті.

Мій старший брат завжди був чудовим, але сьогодні ти показав себе найкращим, закінчивши школу. Вітаю.

Не можу дочекатися, щоб побачити, які чудеса приготувала для тебе життя. Вітаю, брат.

Ви зробили це, незважаючи на всю невпевненість, коливання і тривоги! Я пишаюся. Вітаю.

Ваше завзятість, рішучість і пристрасть завели вас так далеко, і я знаю, що ви досягнете набагато більшого в житті.

Бачити, як ти робиш великі справи, надихає мене. Я так пишаюся тобою у зв’язку з твоїм випуском. Бажаю тобі всього самого найкращого.

Побажання молодшому братові на випускний

Мої сердечні вітання моєму гарному братові із закінченням навчання. Удачі в безлічі можливостей, які відкриються перед тобою тепер, коли ти став випускником!

Вітаю, малятко! Вся сім’я надзвичайно пишається тим, чого ти досягла сьогодні.

Твоєї старшої сестри / брата не терпиться похвалитися тобою перед усіма. Ти приносиш стільки радості і гордості нашої сім’ї. Вітаю.

Я завжди хотіла побачити тебе у твоєму випускному платті, і я не можу передати тобі, як я схвильована тим, що це відбувається зараз. Я так пишаюся тобою. Вітаю.

Вітаю! Ти виріс чудовим хлопцем, який закінчив університет. Я так пишаюся тобою, брат.

Спасибі тобі за те, що ти ніколи не здавався і так старанно працював, щоб втілити свою мету в реальність. Вітаю із закінченням навчання. Ти зробив це.

Вітальне послання брату із закінченням школи

Пам’ятаєш всі безсонні ночі, які ти проводив за навчанням, а я приносив тобі кави і пізні закуски? Все це коштувало того, брат. У тебе це вийшло. Вітаю.

Це тільки початок твого життя, брат; твоє майбутнє повно можливостей і заслуженого процвітання. Вітаю тебе з закінченням школи.

Як твій брат або сестра, я був свідком твоєї боротьби і завзятості, які привели тебе до цієї вісі, ніж я так пишаюся. Вітаю з закінченням школи.

Коли я побачила тебе у випускному платті, і капелюшку, моє серце вибухнуло від радості і гордості.

Я сподіваюся закінчити школу з відзнакою, як ти, коли виросту. Вітаю!

Підписи до випускного для брата

Наша родина пишається тобою. Вітаю тебе з закінченням школи, брат.

Бачити, як ти так старанно працюєш для досягнення своєї мети, було надихає. Вітаю, дорогий брате.

Я завжди знав, що ти зможеш це зробити, братику. Вітаю тебе з закінченням школи.

Малятко, сьогодні на твоєму випускному я щасливіший, ніж був на своєму випускному; Я так пишаюся тобою. Вітаю.

Вітаю тебе з закінченням школи, брат. Ти нарешті зробив це, і я так пишаюся тобою.

Сьогодні я сама горда сестра в світі. Вітаю тебе з закінченням школи, приятель.

Привітання вашого брата з закінченням навчання означає, що ви пишаєтеся його блискучим успіхом, якого він домігся завдяки своїй наполегливій праці протягом стількох безсонних ночей! Виразіть свою подяку теплими словами, які змусять його зрозуміти, що ви дійсно щасливі за нього. Дайте йому зрозуміти, що прийшов час використовувати цей диплом як квиток у велике і блискуче майбутнє! Вітайте без вагань! Нехай ваш брат-випускник знає, як ви пишаєтеся його досягненнями, і привітайте його з закінченням школи. Нехай він знає, як ви схвильовані ним і його майбутніми пригодами! Як дбайливий брат або сестра, проявіть найбільшу гордість за себе і зробіть його ще більш запам’ятовується.