Категорії
вдячні

Повідомлення з подякою за просування

Повідомлення з подякою за просування по службі: Якщо вас підвищили на нову посаду, ви повинні подякувати свого начальника або керівництво за надану вам таку можливість проявити себе. Подякувавши свого боса або менеджера, ви дасте йому зрозуміти, що ви вдячні за те, що працюєте в їх команді. Ви можете висловити вдячність за допомогою повідомлення, записки, електронного листа. Однак подякувати наших старших фахівців за визнання роботи може бути складно, оскільки ми не знаємо, що написати. Ось список вдячних повідомлень за підвищення по службі, визнання роботи або побажань підвищення по службі, щоб показати, наскільки ви дійсно вдячні.

Повідомлення з подякою за просування

Спасибі за підвищення. Я з нетерпінням чекаю можливості оволодіти новими навичками та іншим.

Спасибі вам за цю чудову можливість. Сподіваюся, я змушу вас ще більше пишатися вашим рішенням.

Велике вам спасибі за цю акцію. Я обіцяю прискорити зростання компанії.

Спасибі вам, бос, за честь, яку ви мені надали. Спасибі вам за цю чудову можливість проявити себе. Я обіцяю виконувати свої обов’язки і вивести цю компанію на новий рівень.

Мені було дуже приємно працювати під вашим керівництвом. Ще раз спасибі за визнання мого вкладу та просування мене на таку посаду. Прийміть мою щиру подяку разом з цим подарунком.

Я вдячний вам за керівництво і підтримку. Дякую вам і приймаю цей подарунок як невелику данину поваги цій акції.

Сподіваюся, я процвітавши на своїй новій роботі і стану асом для організації. Спасибі за підвищення.

Це невеликий знак поваги за вашу доброту до мене і мою кар’єру. Спасибі вам за те, що сформували моє професійне життя. Ще раз спасибі вам за підвищення.

Я такий щасливий дізнатися, що мій важка праця окупився і мене підвищили. Велике вам спасибі!

Дякую, сер, за всю підтримку і турботу. Цей подарунок та листівка – всього лише невелика данина вашої підтримки.

Моя подорож стає все більш захоплюючим, і ми добиваємося великих успіхів для компанії. Це визнання надихає мене робити більше з пристрастю і відданістю справі. Спасибі.

Дякую тобі, Боже, за те, що благословив мене цим підвищенням. Насправді, важка робота приносить більше користі, ніж удача.

Я дуже схвильований своїм підвищенням. Велике вам спасибі за те, що просунули мене на цю посаду.

Незважаючи на те, що я заслужив підвищення, воно було б неможливе без вашого керівництва. Спасибі, будь ласка, прийміть цей подарунок.

Повідомлення з подякою за побажання по просуванню

Велике вам спасибі за ваші теплі побажання з приводу мого просування по службі.

Я щиро вдячний за вітання і побажання з приводу мого підвищення. Я завжди в боргу перед добротою, яку до мене проявляють.

Велике вам спасибі за те, що надіслали мені свої привітання з моїм підвищенням. Я неймовірно вдячний за те, що у моєму професійному житті є такі підтримують колеги. Ще раз спасибі.

Величезне спасибі всім, хто привітав мене з підвищенням. Ваші слова надихають мене йти далі.

Я хотів би подякувати вам від усього серця за ваші чудові побажання з приводу мого просування по службі. Я надзвичайно вдячний за ваші побажання.

Моя найглибша вдячність всім, хто побажав мені підвищення. Я не можу висловити, як багато це значить для мене. Я дійсно ціную це.

Я був так схвильований, отримавши звістку від вас. Я ціную це! Спасибі, що подумали про мене і про мій професійний прогрес.

Ваші надихаючі слова є для мене корисним джерелом величезної мотивації. Дякую, що знайшли час оцінити мене і мою кар’єру.

Ви подвоїли радість від мого підвищення. Я був радий, що мене оточують ваші щирі слова і найкращі побажання. Спасибі!

Велике вам спасибі за визнання моєї роботи, самовідданості і зусиль. Ще раз дякую за ваші теплі побажання з приводу мого просування по службі.

Ваші слова вдячності зробили мене такою щасливою. Я хочу подякувати вам за ваші чудові вітання з нагоди мого підвищення.

Спасибі вам за підтримку, сер / бос! Мені дійсно потрібно, щоб вони просунулися вперед у моєму кар’єрному зростанні.

Повідомлення з вдячністю босові за підвищення по службі

Я щасливий і хочу працювати краще для цієї компанії і команди. Спасибі, бос, за віру в мене.

Потрапити під ваше керівництво – велика честь для мене, а підвищення по службі – одна з моїх здійснених мрій. Дякую вам від усього серця.

Дякую, що звернули на мене увагу і поклали підвищення мені на коліна. Я вдячний вам і всьому керівництву.

Я вдячний, що ви оцінили всю мою важку роботу. Я з нетерпінням чекаю можливості ще більше працювати на компанію.

Спасибі вам, сер / менеджер, за надану мені можливість проявити себе. Я вдячний за керівництво, яке ви давали мені всі ці роки.

Дорогий бос, Ваша рекомендація значила так багато. Велике вам спасибі за всю вашу підтримку, допомогу і поради.

Спасибі вам, сер, за те, що порекомендували мене і знаєте мені ціну. Я ніколи вас не підведу.

Дійсно в захваті від цього підвищення. Спасибі, що довірились мені в цьому. Ти дійсно кращий начальник на світі.

Спасибі, що скрасили мій день цією приголомшливою новиною. Ваші люди в команді менеджерів – це благословення.

Ваше керівництво і рекомендації привели мене сюди, менеджер. Прийміть мою щиру подяку за підвищення.

Повідомлення з подякою за побажання босові про підвищення в посаді

Шановний пане / пані, я щиро вдячний за ваші побажання щодо мого підвищення. Словами не описати, як мені пощастило отримувати такі повідомлення. Велике вам спасибі.

Велике вам спасибі, сер / мем, за те, що побажали мені цього підвищення. Для мене велика честь не тільки працювати під вашим керівництвом, але і отримувати від вас високу оцінку.

Я хочу висловити вам свою глибоку і смиреннейшую подяка за ваші добрі побажання, сер / мем. Я сподіваюся досягти успіху і отримати максимум користі з цього підвищення.

Моя найщиріша подяка вам, мій бос, за ваші прекрасні повідомлення про моє підвищенні. Ви були моїм натхненням, і ваші слова важать найбільше.

Велике вам спасибі за те, що надіслали мені такі чудові побажання з приводу мого просування по службі. Це дійсно привілей мати такого керівника, як ви, який цінує своїх підлеглих. Я вас не підведу.

Формулювання для подячного листа за просування

Спасибі, що визнали мою цінність і старанну роботу. Я сподіваюся довести, що ви маєте рацію. Спасибі за підвищення.

Це електронний лист, щоб подякувати вас за підвищення по службі, якого я з нетерпінням чекав. Я обіцяю працювати щосили і проявити себе як більш цінний актив для нашої організації.

Я радий приступити до нових обов’язків і виконати свої зобов’язання. Дуже вдячний за це підвищення.

Прийміть мою вдячність за підвищення. Я відчуваю себе приголомшливо, коли мене знають за мої зусилля, відданість справі та важку роботу. Я буду ще більш самовіддано працювати на команду та компанію.

Спасибі, що визнали мене гідним підвищення. Вип’ємо за нові досягнення компанії.

Спасибі, що просуваєте мене і довіряєте мені, що я здатний на цю посаду. Щиро дякую вам за посаду моєї мрії. Досягнення було б неможливим без вашої підтримки.

Подячний лист за просування по службі

Я дійсно ціную цю можливість і відповідальність, а також просування по службі. Я обіцяю вивести цю компанію на новий рівень і не розчарую вас своєю роботою. Я доведу, що ви прийняли правильне рішення, обравши мене на цей пост.

Я вражений цим підвищенням! Ця посада була моєю мрією з першого дня, коли я приєднався до цієї компанії в якості стажера. Здійснення цієї мрії всього життя – дивовижний досвід для мене.

Для мене велика честь отримати це підвищення, і я не знаю, як вам віддячити за те, що ви завжди направляли мене і стежили за тим, щоб я викладався по максимуму. Я сподіваюся в майбутньому служити краще, ніж коли-небудь. Завжди вдячний вам як своєму начальнику.

Це підвищення так багато значить для мене, і я не знаю, як вам віддячити за те, що ви підштовхуєте мене бути кращим, яким я міг би бути. Я вдячний за вашу підтримку, керівництво та поради. Сподіваюся гідно виконувати свої обов’язки.

Я хотів би подякувати вас за те, що ви цінували мене в ті дні, коли мені хотілося здатися, і зміцнювали мою впевненість. Спасибі, що ви такий чудовий наставник. Я вдячний Богу за те, що він послав вас моїм ангелом-зберігачем.

Формулювання для подячного листа з приводу просування

Сподіваюся, ви будете пишатися мною, поки я буду виконувати свої нові обов’язки. Спасибі за підвищення.

Спасибі, що вірите в мої здібності. Я сподіваюся, що ця компанія досягне більшого успіху завдяки моїй новій відповідальності. Я з нетерпінням чекаю початку своєї нової роботи.

Це підвищення так багато значить для мене. Я сподіваюся виправдати віру, яку компанія вклала в мене.

Велике вам спасибі за моє просування. Я обіцяю досягти успіху на посаді, на якій мене підвищили. Ваше керівництво привело мене до ролі моєї мрії.

Це чисте благословення розвиватися і готуватися під вашим належним керівництвом. Спасибі за просування.

Я обіцяю присвятити себе новій ролі і компанії, оскільки мене підвищили на новій посаді. Велике спасибі вам за віру в мене і підтримку протягом усіх цих років.

Підвищення по службі має велике значення в житті людини. Надішліть подячний повідомлення за підвищення свого начальника, керівництву, колегам і всім на робочому місці, хто знайшов час, щоб відзначити вашу роботу або привітати з успіхом. Подяку босові або керівництва за підвищення – це не кліше, це обов’язковий спосіб висловити свою вдячність та повага до них. Попросіть їх допомогою, їх благословення і керівництва, щоб закріпитися на новій посаді. Не поспішайте і зверніться до своїх доброзичливцям. Дайте їм зрозуміти, як сильно ви поважаєте їх у своєму серці. Обов’язково висловіть своє щастя, а також наскільки ви скромні. Сподіваюся, у вас був хороший день, і скажіть спасибі людям, які оцінили вашу роботу або привітали вас з вашим знаменним днем.