Категорії
вдячні

Більше 100 повідомлень з вдячністю, тато, і цитат з вдячністю

Листи-послання папи: Отець – це людина, яка приносить найвищу жертву і самовідданість заради своїх дітей. Давайте дамо йому відчути вашу сердечну любов і виразимо, що ви вдячні своєму батькові за його внесок у ваше життя. Зазвичай ми не звикли говорити “Спасибі, тато” в обличчя. Але мила записка, лист, листівка з подякою або миле повідомлення можуть допомогти вам висловити свою гордість перед вашим батьком. Не втрачайте ні хвилини; нехай ваш батько зрозуміє, як сильно ви любите його і вдячні йому за його жертви. Тут ми пропонуємо кращі листи-послання папи, вибираємо відповідне і відправляємо вашому татові, щоб зробити його щасливим.

Подячний послання папи

Спасибі тобі, тату! Для мене велика честь мати такого чудового і підтримує батька, як ти.

Словами неможливо висловити мою подяку тобі. Спасибі за всі твої жертви, дорогий татусю.

Я так вдячний Всемогутньому Богу, що подарував мені такого Батька, як ти. Твою важливість в моєму житті неможливо висловити словами. Спасибі тобі за все.

Спасибі тобі, тату! Я не знаю, як висловити свою любов до тебе. Я просто втрачаю дар мови, згадуючи твій внесок у моє життя. Я так сильно люблю тебе.

Точно так само, як неможливо виміряти вагу води, яка існує у всьому світі, неможливо подякувати тобі за все, що ти для мене зробив. Я дуже люблю тебе, тату.

Тато, спасибі, що завжди дбаєш і осыпаешь мене великою любов’ю. Нехай Бог благословить тебе назавжди.

Я вдячний за всі жертви, які ти приніс заради нас, заради мене. Спасибі тобі за те, що ти мій батько.

Тату, я люблю тебе від усього серця. І ти єдина людина в усьому світі, який заслуговує цієї любові. Спасибі тобі, тату, за все.

Ти йдеш на всі жертви з посмішкою на обличчі. Спасибі тобі за те, що ти завжди поруч з родиною і зі мною. Ми тебе дуже любимо і цінуємо.

Спасибі тобі за те, що завжди змушуєш мене відчувати себе твоєю маленькою принцесою, незалежно від того, скільки мені років. Ти найдивовижніший батько всіх часів. Посилаю тобі тонни любові.

Дорогий тато, я не змогла б прожити таку незвичайну життя без твоєї розумової, моральної і фінансової підтримки. Спасибі, що віриш в мене і підтримуєш. Люблю тебе.

В світі 7 мільярдів людей, але я вдячний тобі за те, що ти мій тато. Спасибі тобі, тату, за все.

Спасибі тобі за те, що робиш життя краще з кожним днем, тато. Люблю тебе.

Ти мій найкращий друг, мій спаситель від стресу, мій ідеальний тато. Дякую тобі за всі поради і за те, що завжди прикриваєш мою спину. Я не можу уявити своє життя без тебе, тату.

Велике тобі спасибі, тату, за те, що ти такий самовіддана людина. Ти мене багато чому навчив і сформував з мене людину, яким я є сьогодні. Я так сильно люблю тебе.

Дорогий тато, я просто хочу сказати спасибі тобі за те, що ти здійснив мої мрії. Спасибі тобі за те, що ти визначив моє життя. Я пишаюся тобою. Спасибі, тату!

Спасибі тобі, тату, за те, що даруєш мені любов, за те, що ти добрий і турботливий, за те, що надихаєш мене і наповнюєш моє життя щастям, миром та любов’ю.

Що б я не робив, куди б не привела мене життя, я завжди буду вдячний тобі, мій тато. Тому що я знаю, що без тебе моє життя нічого не коштувала. Спасибі тобі за те, що ти відповідальний батько.

Спасибі, що ніколи не розчаровувався в мені, тату. Люблю тебе більше, ніж можу висловити словами.

Ти носив мене на руках, коли я була маленькою. Тримаючи мої крихітні ручки, ти навчив мене стояти і ходити. І я вчуся ходити по дорозі свого життя у тебе. Я вдячна тобі, тату.

Спасибі, що подарував мені життя. Дякую, що показав мені, де добре, а де погане. Може бути, ці подяки здаються трохи непереконливими. Але, тато, сьогодні я повинна подякувати тобі за все. Я люблю тебе.

Перш ніж стати чудовим батьком, ти став великою людиною. Твоя чесність, правдивість, готовність прийти на допомогу, благородство і всі твої гарні якості зробили тебе великою людиною. І я пишаюся тобою, тату.

Супермен – не вигаданий персонаж, який з’являється тільки в коміксах і фільмах. Він мій батько, якого я люблю.

Я дуже вдячний тобі, дякую Всемогутньому Богові, який обдарував тебе як мого Батька. Я ніколи не зможу бути такою людиною, як ти. Спасибі тобі за те, що ти мій батько.

Подячний послання моєму батькові

Мені подобається, що ти є справжнім прикладом для наслідування. Радий називати тебе своїм татом. Спасибі татові за все.

Те, що ти мій батько, врятувало мені життя. Спасибі за твою любов і підтримку, тато. Люблю тебе до Місяця і назад, мій старий.

Спасибі тобі, тату! Не важливо, наскільки великим я виросту або наскільки успішним стану, я ніколи не забуду твій внесок у моє життя.

Я вдячний вам за те, що ви направили мене до досягнення нових висот, і за всі ваші слова, які дали мені перспективу, якої мене не можуть навчити ніякі книги.

Ти буквально основа мого існування. Спасибі, що вкладаєш у мене всі сили, таточку. Я так сильно люблю тебе.

Цікаво, як ти розумієш мої думки, навіть ті, про яких я тобі ніколи не розповідав. Спасибі тобі, тату, за те, що прочитав мене зсередини!

Чоловік, який може ростити своїх дітей, оплачувати оренду і самостійно заробляти на гідне життя, – герой. Тату, я люблю тебе.

Спасибі тобі, тату, за те, що ти терплячий слухач, за те, що дав мені правильну пораду і за те, що легко дозволив мої проблеми. Я ніколи не зможу відплатити за те, що ти для мене зробив.

Тато, спасибі тобі за те, що ти завжди поруч зі мною. Спасибі тобі за те, що ти чудовий батько. Спасибі тобі за кожен божий день.

Ти завжди закривав мою спину, навіть коли я був втрачений і не знав, до кого звернутися. Спасибі, що ти мій тато. Люблю тебе.

Я не могла і мріяти про кращого наставника або вірного друга, ніж ти. Спасибі, що ти цілком один, тато. Я люблю тебе за все, що ти коли-небудь робив для мене.

Короткий лист подяки для батька

Спасибі тобі за те, що віриш в мене і мої мрії, тато.

Спасибі, що викладаєш мені життєві уроки і не гнівайтесь на мене! Люблю тебе, татусю.

Спасибі тобі, тату, за те, що допоміг мені зрозуміти, що правильно, а що ні.

Тато, знання того, що ти завжди чекаєш мене, куди б я не пішла, втішає мене. Спасибі.

Спасибі тобі за те, що ти мій будинок і змушуєш мене відчувати себе невимушено. Тонни любові, тато.

Я безмежно вдячний Всевишньому за те, що він благословив мене таким чудовим батьком. Я так сильно люблю тебе.

Тато, ти мій герой; спасибі тобі за те, що ти завжди захищав мене від біди.

Спасибі тобі, дорогий татусю, за те, що ти мій особистий супергерой. Я так сильно тебе люблю.

Спасибі тобі за те, що з дитинства вчив мене бути хорошою людиною.

Я твій найбільший шанувальник, ти мій зразок для наслідування. Я люблю тебе, татусю.

Твоя любов і підтримка завжди дорогі мені. Спасибі тобі, тату.

Ти мій самий коханий чоловік на планеті. Спасибі тобі за те, що ти чудовий батько.

Спасибі тобі за підтримку, коли я в ній потребувала. Люблю тебе, тату.

Твоя любов і виховання сформували з мене тієї людини, яким я є сьогодні. Спасибі тобі, тату.

Подячний повідомлення для папи від дочки

Спасибі, що ти крутий тато, про яку всі мріють. Я так сильно тебе люблю.

Спасибі, що ти мій король, мій кращий друг і джерело мого щастя. Я так сильно люблю тебе, тату.

Спасибі тобі за те, що виховала мене як принцесу, і за всі ті жертви, на які ти пішла заради мене.

Твоя посмішка дарує мені душевний спокій, твої обійми змушують мене відчувати себе в безпеці, а твоя любов і підтримка надають мені сил. Спасибі тобі, тату, за те, що ти доповнюєш мій світ.

У фільмах я бачив Супермена, Людини-павука і Бетмена. Але в реальності я бачив супергероя з усіма якостями і потужністю в одному флаконі. І супергерой – це ти. Тато, я так сильно тебе люблю.

Дорогий тато, це послання від твоєї Дочки, щоб показати свою безумовну любов до тебе. Ти найкращий тато у всьому світі. Спасибі тобі, тату, за те, що ти мій король.

Спасибі, що показуєш приклад дивного людини і батьків. Я пишаюся тим, що ти мій тато. Люблю тебе.

Ти найдивовижніший чоловік, якого я знаю. Спасибі тобі за те, що завжди змушуєш мене відчувати себе коханою і захищеною.

Дякую, що дав мені свободу робити помилки і вчитися на них. Ти єдиний у своєму роді. Люблю тебе, тату!

У всьому світі саме безпечне місце, яке я знайшла, – це твої обійми. Спасибі тобі за те, що захищаєш мене від усього поганого і вчиш мене поважати себе.

Моя мета – зробити тебе найщасливішим батьком на планеті. Тату, я люблю тебе.

У світі багато чудових людей. Але ти, таточку, самий великий і дивовижний з них усіх. Я люблю тебе.

Ти для мене незвичайний чоловік. Ти найважливіша людина в моєму житті. Ти мій найкращий друг, таточку. Спасибі за всі жертви. Спасибі, що вчасно усвідомив мої потреби. Я люблю тебе.

Мій милий тато, ти навчив мене ходити, плавати, кататися на велосипеді і протистояти труднощам. Тепер, ти міг би навчити мене, як висловити тобі подяку?

Подячний повідомлення для папи від сина

Я вважаю себе найщасливішою, тому що у мене є ти, мій тато. Спасибі тобі, тату, за кожну унцію щастя, яке ти продовжуєш приносити в моє життя. Люблю тебе тоннами.

Тато, ти самий скромний чоловік, якого я знаю. Спасибі тобі за те, що ти мій наставник і справжнє натхнення. Ти моя постійна. Я так захоплююся тобою

Ти господар моєї всесвіту. Спасибі, що завжди був таким класним батьком. Я б ніколи не попросив когось іншого стати моїм батьком. Я люблю тебе до божевілля, папаша.

Спасибі, що завжди прикриваєш мою спину і є моїм безпечним будинком. Спасибі за все, тато!

Спасибі тобі, тату, за те, що ти завжди позитивно ставився до мене, за те, що бачив у мені можливість стати успішною людиною. Я не зміг би бути тут сьогодні без твоєї віри в мене.

Дозволь мені висловити свою подяку краще в світі татові за те, що він виконав всі свої обов’язки по відношенню до своєї дитини і зробив його таким сильним, який він є. Спасибі тобі, тату!

Спасибі тобі за те, що зміцнив мою впевненість у собі, врятував від страхів, навчив мене жити сміливо, і за всі ті чудові речі, які ти зробив, щоб зробити мене краще.

Я знаю, як сильно ти мене любиш. Як я могла б висловити свою любов до тебе, тату? Я просто хочу сказати, що дуже люблю тебе і величезне спасибі тобі за все.

Спасибі тобі за те, що показуєш, як виглядає працьовита людина, і за те, що завжди ставиш в главу кута наші сім’ї. Ти мій зразок для наслідування, тато.

Тато, ти так старанно працюєш і показуєш всім приклад того, як потрібно ставати краще. Мені подобається, як ти робиш світ кращим. Спасибі тобі за все любов і турботу.

Цитати з подяки папи

Навряд чи словами можна пояснити, як сильно я люблю тебе, тату. Одному чоловікові важко повністю висловити, як сильно я поважаю твоє серце і як багато ти мені дав.

Тато, ти найкращий батько, на якого тільки може сподіватися чоловік. Коли я був молодший, я цього не знав. Я зрозумів, як мені пощастило. Я люблю тебе.

Спасибі тобі за те, що ти був другом, коли я в ньому потребувала, порадником, коли я мала потребу в керівництві, але найголовніше, спасибі тобі за те, що ти мій батько.

Я не можу уявити, як тобі, мабуть, було важко брати на себе всю відповідальність за будинок і наше виховання. Спасибі тобі, тату, за все.

Я ніколи не зможу віддячити тобі за те, що ти виводиш мене з себе, навіть коли я думаю, що не можу посміхнутися. Спасибі, що ти мій тато.

Всі мої дитячі спогади сповнені любові і веселощів; ти єдиний чоловік, який благословив моє дитинство і досі робить моє життя прекрасним. Папа, я не можу висловити свою подяку за ваш внесок. Люблю тебе, тату.

Мені можуть не подобатися твої рекомендації, пропозиції і точки зору. Але це не заважає мені любити хлопця, який відповідає за все це. Я просто хочу, щоб ти знав, що я люблю тебе, тату.

В моїх очах ти самий чудовий чоловік, який подарував мені безумовну любов і зробив моє життя прекрасним. Спасибі тобі за те, що ти мій тато.

В найгірший час мого життя Ти був єдиною людиною, який підтримував мене. Ти завжди наставляв мене на правильний шлях. І я завжди буду вдячний тобі, мій тато, за твою відданість. Я люблю тебе.

Коли я був дитиною, ти кожен раз тримав мене за руку. Тепер я стаю старше; отже, ти не міг тримати мене за руку, але твої рекомендації завжди допомагають знайти правильний шлях. Тато, ти мій провідник. Спасибі тобі, тату, за все.

Мої почуття до тебе подібні автостраді в годину пік. Однак, врешті-решт, вони ведуть тільки до одного місця: до твого серця. Татку, я тебе люблю.

Спасибі тобі, тату, за подарунок на день народження / побажання

Спасибі тобі за те, що ти завжди був відповідальним батьком. І я не можу передати тобі, як багато значить відмовитися від привітання з днем народження або подарунка, навіть через стільки років. Люблю тебе, татусю.

Дорогий татусю, я чекаю твого побажання на день народження, а без нього дні народження здаються дурницями. Спасибі, що ти чудовий тато і завжди даруєш мені абсолютну любов. Люблю тебе.

Спасибі тобі, дорогий татусю, за те, що завжди зігріваєш моє серце своїми цінними порадами з приводу мого привітання з днем народження. Життя з тобою варта того, щоб жити. Люблю тебе, папаша.

Тато, спасибі тобі за такий чудовий подарунок на день народження. Як мені так пощастило, що ти мій татко? Спасибі, що ти найкращий тато в світі. Ти дійсно весь мій світ. Люблю тебе.

Спасибі, що завжди мене балуєш любов’ю і турботою. Для мене дуже багато значить, коли я кожен рік бачу твоє привітання з днем народження. Спасибі, що ти мій супергерой, тато.

Без твого побажання і подарунка на день народження це не схоже на мій день народження. Спасибі, що завжди ставишся до мене з такою добротою і ніжністю. Люблю тебе за твою безумовну любов, таточку.

Подячний послання папі за фінансову підтримку

Без твоєї моральної або фінансової підтримки я б не вижила. Спасибі за все це. Люблю тебе, любий татусь.

Вся твоя підтримка, особливо фінансова, допомогла мені досягти моїх цілей. Спасибі, що забезпечуєш мене, не турбуючись про себе. Я так вдячна за те, що ти є, тато.

Вони кажуть, що гроші – це не щастя, але вони не знають, наскільки це важливо. Спасибі, що ніколи не дозволяєш мені випробовувати муки, які люди переживають із-за грошей. Завжди вдячний тобі, тату.

Без твоєї фінансової підтримки я не змогла б прожити краще життя, яку я завжди вела. Спасибі тобі, тату, за те, що дав мені таке життя. Я так сильно люблю тебе.

Мені ніколи не доводилося хвилюватися, як іншим людям, тому що у мене була твоя фінансова підтримка. Дякую, що даруєш родині і мені таку благодать. Люблю тебе за все, тато.

Забавні листи-послання для батька

Спасибі, що завжди зупинявся за морозивом, навіть коли мама кричала на тебе. Спасибі, що захищав мене від мами всі ці роки. Люблю тебе.

Дякую що терпиш нас, незважаючи на те, що ми ведемо себе як божевільні. Я так сильно люблю тебе, тату. Дякую тобі за твої чудові гени.

Незважаючи на те, що час йде і у вашому тілі з’являється нова біль, я просто хочу подякувати вам за всі ваші послуги. Ми вітаємо вас і дуже любимо.

Деякі люди ніколи не дорослішають, і, безсумнівно, ти один з них. Якщо ти мені не віриш, просто спитай маму, і вона погодиться.

Спасибі, тато, цитати

Тато, кожну мить мого життя ти був зі мною. Я так вдячний тобі. Велике тобі спасибі. Я люблю тебе.

Ти надихаєш мене кожен день кожним своїм вчинком. Спасибі, що показуєш приклад. Люблю тебе.

Який у нас чудовий батько, який завжди наповнює наш день любов’ю, щастям, радості і прихильністю. Спасибі тобі за те, що ти найкращий тато.

Дорогий тату, спасибі тобі за те, що ти не тільки мій тато, але і мій найкращий друг. Я радий, що ти є в цьому житті.

Спасибі тобі, таточку, за те, що ти мій найкращий друг і кохана компаньйон, крім того, що ти мій тато. Я так ціную твоє існування.

Спасибі тобі, тату, за те, що завжди підтримуєш мене і прикриваєш спину, незважаючи ні на що. Ти мій супергерой і мій коханий чоловік, тато.

Найважливіше в моєму житті – це ти, мій тато. Я дякую тобі за те, що ти такий фантастичний. І одного разу ти теж будеш пишатися мною. Я люблю тебе.

Ти завжди був чудовим батьком, який завжди готовий допомогти нам і відповідально ставиться до своєї дитини і сім’ї. Спасибі тобі, таточку, за все.

Ми рідко говоримо нашого батька про те, що насправді відчуваємо до них, і часто не в змозі оцінити його жертви. Ми всі повинні бути вдячні нашому батькові за те, що він був сильною підтримкою у найгірші часи життя, за граничну турботу і безумовну любов. Батьки – герої. Тому ніколи не відмовляйтеся виявляти свою вдячність і повагу до свого батька і плекати ніжні узи стосунків батька з дочкою або батька з сином.