Категорії
Різне

Послання з обіцянками любові для нього і для неї

Кожен любить, коли їм дорожать, і заслуговує того, щоб відчувати любов свого партнера. Мати партнера – це не завжди означає говорити “Я люблю тебе”, це повинно бути більше схоже на спільні прекрасні мрії і цілі, встановлювати нові кордони, висловлювати, як сильно кожний любить іншого. Дійсно необхідно сказати вголос, що ви дорожите ними. Відправлення повідомлень про кохання, обіцянки і довіру може спрацювати як за помахом чарівної палички, якщо ви щосили намагаєтеся сказати своєму партнерові, як багато він для вас означає. Ось кілька повідомлень з обіцянками любові, які ви можете легко відправити своїй дружині, чоловікові, хлопцеві, подрузі, щоб вони відчули себе в безпеці у відносинах і висловили, що ви повністю закохані в них.

Послання з обіцянками любові

Я обіцяю бути поруч з тобою і любити тебе беззастережно.

Навіть якщо весь світ розвалиться на частини, я буду поруч з тобою, і це я обіцяю. Я люблю тебе.

Я обіцяю завжди бути поруч з тобою і любити тебе так, як ти того заслуговуєш. Просто залишайся моїм!

Я обіцяю завжди любити тебе і завжди довіряти тобі, любов моя ❤️

Я не можу обіцяти вирішити всі твої проблеми. Я можу лише обіцяти, що ніколи не дозволю тобі зіткнутися з ними поодинці!

Найкрасивіша дівчина на землі – моя, і я обіцяю ніколи її не відпускати.

Хороші і погані дні, у хворобі й здоров’ї, у щасті й печалі, я обіцяю, що ти завжди знайдеш мене поруч з собою. Як би не склалося життя… Що б не говорив світ… Я завжди буду твоєю. Ти б теж залишився моїм?

Ти – самий дорогоцінний подарунок, який коли-небудь дарувала мені життя, і я клянусь ніколи тебе не втратити.

Наша любов надала сенс мого життя, і я б зробив усе, щоб зберегти цю любов недоторканою.

Кількість кохання, яке я відчуваю до тебе, неможливо висловити словами. Але я завжди намагаюся і буду намагатися висловити це своїми діями. Я буду продовжувати тримати тебе за руку до самої смерті, й ти завжди будеш моїм будинком.

З щирою впевненістю я обіцяю залишатися поруч з вами, розділяючи щастя і переносячи горі, забезпечуючи постійну присутність під час бурхливих хвиль життя.

Кохана, я обіцяю, що ти будеш відчувати, що тебе цінують кожен день, незважаючи ні на що. Ти – надія, яка допомагає мені рухатися вперед 😇

Моє обіцянку вам – не просто чути, але активно прислухатися до ваших слів, поважаючи ваші думки, моменти роздуми і мовчазні паузи, які лежать між ними.

Я щиро прихильний зміцнення наших відносин з непохитною лояльністю і відданістю, гарантуючи, що вони не будуть порушені плином часу або хвилями змін.

Провести з тобою все життя – моя мета, і я обіцяю, що ти будеш щаслива протягом всього нашого подорожі. Спасибі тобі за те, що ти моя. Я дуже сильно люблю тебе, дитинко.

Ти перетворив моє життя у шматочок раю, і я обіцяю зробити наші відносини настільки райськими, наскільки це можливо.

Поки я живий, я ніколи не перестану думати про тебе! Я люблю тебе більше, ніж ти можеш собі уявити, дитинко.

Говорячи без егоїзму, люблячи без намірів, піклуючись без очікувань, я обіцяю тобі, що ти завжди будеш моєю.

Я обіцяю не піднімати тему шестимісячної давності, яка абсолютно не має відношення до нашого теперішнього спору.

Я обіцяю слухати, коли ви говорите зі мною, навіть якщо я чув це раніше, не згоден з тим, що вам говорять, або мені важко це чути.

Я обіцяю, що буду боротися за вас, і коли я скажу, що відданий справі, вам не доведеться турбуватися про те, чи маю я це на увазі. Я зроблю важливим заслужити й зберегти вашу довіру.

Я обіцяю, що ти будеш відчувати себе коханою, навіть коли ми станемо старші. Мила, ти для мене все. Люблю тебе ❤️

Я обіцяю, що не буду піклуватися про тебе, коли тобі буде гірше всього, і я завжди буду працювати над тим, щоб показати тобі все найкраще. Про всіх потрібно дбати І підштовхувати.

Одного разу, навіть якщо сонце забуде зійти або квіти забудуть розпуститися, я буду поруч з тобою. Це я тобі обіцяю!

Немає любові сильнішої нашої, немає уз міцніше наших. Я обіцяю, що буду любити тебе до останнього подиху і вічно!

Я обіцяю щодня підбадьорювати вас, осяваючи ваш шлях проблисками оптимізму і аплодуючи вашим тріумфів.

Я клянусь захищати вашу віру в мене, ставлячись до неї як до дорогоцінного каменю, безцінного, рідкісного і назавжди незапятнанному.

Я обіцяю показати тебе, будь то знайомство з моїми друзями і колегами або публікація наших фотографій Instagram.

Я обіцяю залишити минуле в минулому. Я не буду питати про твоєму колишньому і розповідати про своєму, якщо ти не попросиш.

Цитати з обіцянок любові

“Три речі, які ти ніколи не повинен порушувати: обіцянки, довіра і чиєсь серце”. – Анонім

“ Я обіцяю продовжувати робити те, що робив, щоб завоювати твоє серце, навіть після того, як ти станеш моєю.

“Любов – це щастя сьогоднішнього дня і обіцянку завтрашнього. Отже, ця тепла записка адресована вам, щоб сказати, що живіть з серцем, повним любові “.

“Виконуй кожну обіцянку, яке ти даєш, і тільки ті обіцянки, які ти можеш виконати”. – Ентоні Хитт

“Я не обіцяю тобі місяць, я не обіцяю тобі зірку, але якщо ти пообіцяєш пам’ятати мене, я обіцяю бути завжди поруч. Думаю про тебе, мила!”

“Для мене любов – це чарівництво; мова йде про довірі та розумінні. Це означає ставити іншої людини вище себе без особливих зусиль”. – А. Р. Гидари

– Я обіцяю зробити для тебе все, що в моїх силах. Іноді я не зберігаю це, але все, що можу, я віддам тобі назавжди, оскільки ти залишаєшся моєю кращою половиною “.

“Люди з добрими намірами дають обіцянки. Але люди з хорошим характером виконують їх”. – Анонім

“Обіцянка – це гучне слово. Це або щось створює, або що ламає “. – Анонім

“Я обіцяю піклуватися про тебе і ніколи не нехтувати тобою. Ти – моє життя”.

“Коли приходить недовіра, любов іде” – ірландська прислів’я.

“Я обіцяю тобі, я завжди буду любити тебе, я буду піклуватися про тебе, коли тебе не буде зі мною, я буду сумувати за тобою!”

“Я обіцяю, що навіть коли ти посваришся зі своїми друзями, я не буду говорити про них погано, тому що ми обидва знаємо, що це, ймовірно, тимчасово. Вони були тут до мене. Повагу “.

Я присягаюся любити тебе, направляти тебе і бути з тобою, якою б гіркою не була ситуація. Я сподіваюся щоранку прокидатися і бачити твоє прекрасне обличчя.

“Найкращий доказ кохання – це довіра”. – Брати Джойс

Послання з обіцянками любові для неї

Мила, ти змушуєш мене відчувати себе особливою, і ніщо не може зрівнятися з цим. Спасибі тобі за все. Я теж обіцяю бути поруч з тобою. Я обіцяю любити тебе вічно.

Ти королева мого серця, і я обіцяю завжди ставитися до тебе відповідно. Люблю тебе, сьогодні і назавжди.

Дорога, я обіцяю слухати тебе, коли ти говориш, і ніколи не приносити старі речі місячної давності, які не були б пов’язані з нашим поточним етапом. Я люблю тебе беззастережно.

Я обіцяю тримати тебе за руку і насолоджуватися кожним етапом життя з тобою до кінця століть. Ти королева мого королівства, леді моєї мрії.

Я так закоханий у тебе, що ти – це все, про що я можу думати. Я одержимий кожною дрібницею, яку ти робиш, і я не можу перестати дивуватися тому, наскільки ти прекрасна! Я вважаю, що мені по-справжньому пощастило, що у мене є ти, люба. Я б зробив усе, щоб ти залишилася моєю.

Зв’язок між тобою і мною стає тільки міцніше з кожним днем. Я б не проміняв цю любов ні на що в світі!

Твоя любов – це те, чим я дорожу найбільше, так що ніколи не відбирай у мене!

Навіть через сто років я обіцяю любити тебе так само шалено. Я обіцяю губитися в твоїх очах знову і знову. Я обіцяю залишатися чоловіком, на якого ти завжди можеш покластися, і я обіцяю ніколи не приймати тебе як належне. Ти просто так дорога мені, мила!

Як раз тоді, коли я думаю, що не можу любити тебе сильніше, ти змушуєш мене закохуватися в тебе знову і знову. Дитинко, я обіцяю продовжувати закохуватися в тебе до кінця своїх днів. Це моя мрія постаріти разом з тобою. Давай втілимо мрію в реальність!

Світ стає прекрасним, тому що в моєму житті є ти. Я обіцяю тобі, моя леді, я завжди буду любити тебе до кінця свого життя.

Я обіцяю бути поруч з тобою, навіть коли справи підуть неважливо, і міцно обіймати тебе, поки я не помру. Спасибі за те, що ти став благословенням у моєму житті. Дитинко, я люблю тебе до самої Місяця і назад.

Я буду ставитися до тебе добре і дам тобі те, чого не можна купити за гроші. Коли я тобі знадоблюся, я буду поруч, моя любов буде панувати вічно і ніколи не помре!

Гаразд, я міг би забігти вперед, але я ніколи нічого тобі не зіпсую і зроблю вигляд, що здивований хорошими моментами.

Послання з обіцянками любові для нього

Ти моє сонечко, і я ніколи не заподію тобі болю і не змушу відчувати себе вразливою, дорога! Я обіцяю любити тебе до свого останнього подиху. Я люблю тебе з кожним днем все більше і більше.

Я обіцяю ніколи не втручатися в твоє життя і не змушувати тебе відчувати, що ти нічого не значиш. Ти мій найкоштовніший скарб і я буду берегти тебе вічно.

Я так сильно люблю тебе, мила, що присвячую тобі своє життя. Тобі належить кожна частинка мене.

Я відчуваю себе особливою, коли я з тобою. Я обіцяю тобі, мій чоловік зі мною ти завжди будеш відчувати себе особливим, точно так само, як ти змушуєш мене відчувати себе!

Любов була прекрасна, тому що у мене є такий принц, як ти, який змушує мене відчувати себе принцесою. Я обіцяю, що буду вічно ділити з тобою любов.

Цілого життя подяки було б недостатньо за ту любов яку ти мені подарував. Я обіцяю любити тебе в кожній життя, мій чоловік.

Я віддав тобі своє серце і ніколи не заберу його назад. Так що бережи його гарненько, будь ласка.

Ти багато в чому хороший друг, добра душа, турботливий партнер. Але найголовніше, що ти мій чоловік. Я так пишаюся тим, що називаю тебе своїм чоловіком, і я обіцяю любити і підтримувати тебе на кожному етапі життя. Продовжуй залишатися поруч зі мною, красень!

Коханий, я ніколи не перестану піклуватися про тебе, навіть коли тобі буде гірше всього. Я хотів би, щоб ти відчував себе цінним і улюбленим кожен божий день. Я так сильно люблю тебе, мій супермен.

Ти – причина, по якій я яскраво посміхаюся кожен день. Я обіцяю ніколи не відпускати тебе і ніколи не приймати як належне. Спасибі тобі за те, що ти існуєш і робиш моє життя прекрасною.

Я обіцяю тобі створювати для тебе нові пригоди в житті і стежити за тим, щоб наша любов зростала в моєму серці. Я люблю тебе сьогодні, завтра і завжди, дитинко.

Послання обіцянки і довіри

Любити тебе – це обіцянка, що я б ніколи не порушив. Я весь твій, дитинко.

Ти навчив мене, що таке любов, і я присвячую тобі усю свою любов.

Ось тобі обіцянку, люба, що я завжди буду любити тебе. Я буду любити тебе, коли життя стане важким. Я буду любити тебе навіть в ті дні, коли ми будемо сваритися. Я буду любити тебе, коли ти перестанеш любити себе. І я буду любити тебе кожну що залишилася секунду мого життя.

Я обіцяю продовжувати робити те, що робив, щоб завоювати твоє серце, навіть після того, як ти станеш моєю.

Моє обіцянку кохання завжди залишається в силі. Я ніколи не буду брехати тобі.

Я обіцяю тримати екран мого телефону відкритим і без пароля, тому що мені нема чого приховувати.

Ти – кохання всього мого життя, і я хотів би зробити кожен твій день повним щастя. Але це нереально, чи не так? Отже, ось більш реалістична угода. Я хочу бути тією людиною, якій ти розповідаєш про свої прикрощі. Я хочу бути плечем, на якому ти плачеш, і я хочу бути тим, хто втішає тебе в твої найгірші дні. Я обіцяю ніколи не змушувати тебе відчувати себе самотньою, дорога.

Без тебе я став би тілом без душі. Будь ласка, навіть не думай залишати мене!

Любити тебе стало для мене такої легкої звичкою, і я обіцяю ніколи не зраджувати цій звичці!

Обіцяють любовні підпису

Коли я дивлюся на тебе, я знаходжу спокій. Я обіцяю жити і вмерти з тобою в серці.

Я відчуваю себе завершеним після того, як полюбив тебе і став царем мого королівства. Я обіцяю любити тебе вічно.

Чоловікові моєї мрії я клянуся, що ми будемо ділити світ точно так само, як ділимо наше щастя і горе.

Моя прекрасна принцеса, я ручаюся за нашу любов, що ми состаримся разом, і жодна сила на Землі не зможе зменшити нашу любов.

Мила, я обіцяю насолоджуватися кожним моментом, проведеним з тобою, скрашуючи наша подорож загальними посмішками і схлипуванням.

Любов моя, я обіцяю підставити тобі плече, пропонуючи притулок в бурхливі часи і теплу впевненість у співпереживанні завжди.

Насправді вам не потрібен який-небудь привід, щоб відправляти цитати з обіцянками любові своїй коханій людині. Відправляйте ці красиві повідомлення з обіцянками любові, щоб вони відчували себе цінними, щоб вони відчували себе коханими. Послання з запевненнями в любові змусять їх закохатися в вас знову. Іноді протягом часу може бути складним, оскільки воно може викликати у людини різні негативні думки про те, що його партнер не цінує його, можливо, його партнер його більше не любить і інші дурниці. Отже, покінчіть з цими негативними думками і відправте своїм улюбленим повідомлення з обіцянкою любові, які зроблять їх щасливими. Висловіть свої почуття і дайте зрозуміти, наскільки ви ними дорожите. Ніщо не зрівняється з їх теплою усмішкою і щасливими обличчями, коли вони знають, що ви ними дорожите. Будьте в безпеці і посилайте любов з допомогою цих маленьких, але красивих жестів.