Категорії
Річниця весілля

Побажання і цитати до річниці заручин 80+

Заручини – це особливе і хвилююче час для пари; це час, коли вони дають один одному обіцянки, перш ніж офіційно зв’язати себе узами шлюбу. В цей день вони офіційно збираються одружитися. Збережіть спогади про це особливому подію, відправивши побажання на честь річниці заручин. Тут ви знайдете побажання на честь річниці заручин для чоловіка, дружини, друзів, сім’ї або улюблених. Якщо це річниця вашого заручин або річниця коханої людини, загадайте бажання, щоб показати їм, як сильно ви дорожите цим днем.

Побажання з нагоди річниці заручин

З річницею нашої заручин! Нехай ця прекрасна річниця принесе нам все те щастя, якого ми заслуговуємо.

З річницею заручин, любов моя. В цей особливий день я обіцяю, що завжди буду зберігати тебе в своєму серці і любити беззастережно.

З річницею заручин, кохання всього мого життя! Це ще одна причина подякувати Богові за те, що він благословив мене таким щедрим партнером, як ти.

З річницею заручин, любов моя. Серед усіх особливих днів у моєму житті цей день назавжди залишиться моїм улюбленим.

Сьогодні один з найважливіших днів у моєму житті, і я радий, що мені вдалося відсвяткувати цей день з тобою! З річницею нашої заручин!

Ти дійсно благословення для мене. Нехай Бог дарує мені благодать виконати всі твої бажання і мрії. Бажаю тобі чудового річниці заручин, дорога дружина!

Я вдячна тобі за те, що ти так гарно обіймаєш мене. Мені дійсно пощастило, що у мене такий люблячий чоловік, як ти. Я бажаю тобі приголомшливою річниці заручин!

З першою річницею заручин, любов моя. Сьогодні все, чого я хочу, це “Ти завжди будеш тримати мене за руки”.

Коли моє серце наповнюється смутком, я дивлюся в твої очі, і тоді я впадаю в стан вічного спокою і щастя. Щасливою (2-й / 3-й / 4-й / 5-й і т. д.) річниці нашої заручин!

Побажання чоловікові на річницю заручин

Якщо ти хочеш знати, як визначення щастя для мене! Я скажу “Твоя присутність поруч зі мною”. З річницею заручин, дорогий чоловік!

З річницею заручин, кохання всього мого життя! Спасибі тобі за те, що всі ці роки залишалася таким же добрим, чарівним і щирою людиною. Я люблю тебе!

Саме солодке почуття в моєму житті – це твоя любов, і все в моєму житті залежить від твоїх обіймів. З річницею заручин!

Дорога, з річницею заручин! В цей день ми пообіцяли собі узи довіри, поваги і безумовної любові. Спасибі тобі за те, що стримала обіцянку.

Моя люба, сьогодні виповнюється рік з того дня, коли ти одягла мені на палець красиве кільце і зробила мене своєю назавжди. Вітаю тебе з 1-ою річницею заручин!

Кохана, вітаю тебе з річницею заручин! Наша з тобою заручини, безсумнівно, самий особливий момент у моєму житті. Нехай Бог благословить нас щасливими спогадами попереду!

Дорогий чоловік, роки, які я провела з тобою, – найкращі роки мого життя. Давай націлена на вічність, улюблений. З річницею нашої заручин!

Після того, як ти став моїм чоловіком, я зрозуміла велич кохання. Я не можу пояснити твоя велич в моєму житті. Щиро бажаю тобі 1-й / 2-й /3-й /5-ю річницю заручин!

Побажання дружині на річницю заручин

Я не можу пояснити твою важливість у моєму житті. Але я просто хочу сказати, залишайся поруч зі мною до кінця мого життя. З річницею заручин, моя прекрасна дружина!

Любов моя, з річницею заручин. Сьогодні, багато років тому, це був один з найкращих днів у моєму житті. З тих пір і донині кожен день був прекрасний для мене. Я люблю тебе, люба.

Мій дорогий супутник життя, заручення з тобою було одним з кращих рішень в моєму житті. Я щасливий бути з тобою. З річницею заручин.

Дорога дружина, мені пощастило бути твоїм чоловіком. Спасибі, що обрала мене своїм партнером. З річницею заручин.

Дорога, ти робиш мене самим щасливим людиною в цьому світі. З річницею заручин. Нехай Бог благословить нас обох і нашу любов.

Мила, моя життя стала набагато краще після зустрічі з тобою. Ти зробила мене повноцінною. З річницею заручин. Все моє – тільки для тебе.

Наявність такої ідеальної дружини, як ти, робить моє життя стоїть. Нехай Бог благословить вас щастям і миром. З річницею заручин.

Я постараюся, щоб ти посміхалася, а твоє серце було сповнене спокою до останнього дня мого життя. Найкращі побажання в річницю нашої заручин!

Сьогодні виповнюється [кілька років] нашої заручини, і з кожною миттю цих [років] Я дізнавався тебе по-новому. Давай відсвяткуємо цей день!

Побажання на річницю заручин для пари

З річницею заручин! Бажаю вам обом щасливого майбутнього.

Посилаю найкращі побажання з нагоди річниці вашої заручин! Вітаю вас обох.

З річницею заручин вас обох! Бажаю вам тільки постійного Божого благословення та ласки. Нехай ваша особлива зв’язок приведе вас до абсолютного щастя!

Любов, яку ви двоє відчуваєте один до одного, справді заворожує. Бажаю вам бути такими щасливими все життя. Бажаю вам обом щасливою річниці заручин.

Бажаю вам двом щасливою річниці заручин. Нехай ви двоє завжди будете такими і ніколи не перестанете бути приголомшливими разом!

З річницею заручин! Ви двоє ідеально підходите один одному, і я не можу дочекатися, коли побачу ваше спільне подорож.

З першою річницею заручин! Заручення з любов’ю всього життя – чудовий подарунок від Самого Бога! Бажаю вам двом незабутньої подорожі вперед!

З річницею заручин саму дивну пару. Я молюся Богу за ваші успішні відносини. Нехай Бог направляє вас обох і дарує вам мир і щастя.

З річницею заручин. Нехай Бог благословить вас обох і назавжди збереже любов між вами двома. Прекрасного дня!

Я не можу повірити, що ви все ще терпіть один одного. Жарти в сторону, з річницею заручин. Нехай любов між вами обома з часом тільки зростає.

З річницею заручин вас! В той момент, коли ви наділи обручки одне одному на пальці, ви були пов’язані один з одним на все життя!

Незважаючи на те, що я попереджав тебе триматися подалі від шлюбів, ти все одно пішла далі і заручилася зі своїм чоловіком! Так що з річницею заручин!

З річницею заручин мою улюблену пару. Гарного дня та приємного святкування вашої щасливої віхи!

Побажання одному на річницю заручин

Хай Бог збереже цю вашу солодку зв’язок назавжди. З річницею заручин вас обох.

Вітаю, мій друг, з річницею твоєї заручин! Бажаю тобі продовжувати жити чудовою, щасливою і прекрасної сімейним життям.

Бажаю вам радісного річниці заручин! Я не можу висловити, наскільки ця ваша прекрасна зв’язок вражає мене.

Сьогодні виповнюється {рік} вашої заручин. Молюся за тебе від усього серця. З річницею заручин!

Ти цілком задоволений і щасливий зі своїм супутником життя, це радує мене. З річницею заручин!

Вітаю з завершенням прекрасного спільної подорожі, мій друг. Я не можу дочекатися, коли побачу вас двох щасливими до кінця життя. З річницею заручин.

Моєму чудовому другу і його партнерці бажаю щасливої річниці заручин. Цей день особливий для вас двох, насолоджуйтеся ним повною мірою.

Найтепліші побажання тобі, мій дорогий друже, в річницю твоєї заручин! Нехай цей день принесе ще багато спогадів, які ти будеш плекати довгий час.

Побажання до річниці заручин для сестри

З першою річницею заручин, сестра! Нехай цей день знаменує вічність вашої зв’язку.

Я дійсно вражений твоїм чоловіком, тим, як добре він може приймати всі твої дурниці. Йому, мабуть, важко. У будь-якому випадку, з річницею заручин, сестра.

Дорога сестра, вітаю тебе з річницею заручин! Я відчуваю таке полегшення, бачачи твою щасливу і успішну сімейне життя. Ви двоє чудові разом!

Сестра, твій шлюб дійсно надихає, і все почалося з вашої прекрасної заручин! З річницею заручин вас обох! Хай благословить вас Бог!

Ви одна з наймиліших пар, які я коли-небудь зустрічав. Я молюся, щоб ви любили один одного так все життя. Сердечно вітаю з річницею заручин!

Моя сестра, з річницею заручин! Ви двоє як дві частини пазла, які ідеально поєднуються один з одним. Бажаю тобі мирного і щасливого життя попереду!

Дорогі, ви двоє – неймовірна пара, яка з кожним днем надихає один одного ставати краще! З річницею заручин вас обох!

З річницею заручин мою улюблену пару! Ваше подорож почалося тільки для вас двох воно призначене навічно! Будьте благословенні і щасливі!

Побажання братові на річницю заручин

Ви обидва ідеально підходите один одному. Завжди будьте щасливі. З річницею заручин вітаю моїх брата і невістку.

Дорогий брате, з річницею заручин. Я бажаю вам обом щастя. Я сподіваюся, що у вас завжди будуть теплі стосунки.

Брат мій, твоєю нареченою стане одна з кращих жінок. Нехай у вас обох буде прекрасний час на все життя. З річницею заручин.

З річницею заручин, дорога. Не можу повірити, що вже рік вашої заручин. Ви, хлопці, пара, укладений на небесах. Прекрасного дня!

Мій дорогий брате, Бог благословив тебе любов’ю, і він також захистить твою любов. З річницею заручин!

З річницею заручин, дорогий брате. Я сподіваюся, що у тебе коли-небудь закінчаться любов і щастя. Мої теплі побажання завжди з вами обома.

Цитати з нагоди річниці заручин

“Заручини знаменує кінець бурхливого роману і початок вічного історії кохання”. – Раджив Ранджан

“Успіх у шлюбі приходить не просто через пошук підходящої пари, але і через те, щоб бути підходящої парою”. – Барнетт Р. Брикнер

“Іволга виходить заміж за свою строкату подругу, Лілія виходить заміж за бджолу; Небесне обручку оперізує землю, дозволь мені зв’язати тебе!” – Вікторіанська листівка

“Я обираю тебе, я обираю тебе. Знову, і знову, і знову, без паузи, без сумніву, в мить ока, я продовжу вибирати тебе”. – Невідомо

“Нехай ваша любов один до одного завжди яскраво сяє! Найкращі побажання в річницю вашої заручин!” – Невідомо

“У всьому світі немає серця для мене, подібного твоєму. У всьому світі немає любові до тебе, подібної до моєї”. – Майя Анжелу

“І я б вибрала тебе; через сотню життів, сотні світів, в будь-якій версії реальності я знайшла тебе і вибрала”. – Кірстен Уайт

“Ти виходиш заміж не за того, із ким можеш жити, ти виходиш заміж за людину, без якої не можеш жити”. – Невідомо

“Любіть один одного й ви будете щасливі. Це так само просто, як і складно”. – Майкл Люниг

“В арифметиці любові один плюс один дорівнює всьому, а два мінус один дорівнює нулю”. – Міньйон Маклафлін

Підписи до річниці заручин

З річницею заручин, кохана! Ще один рік, повний божевілля і любові.

Ще один рік святкування дня нашої заручин! Вітаємо нас з річницею заручин!

Найкращі побажання в річницю вашої заручин. Залишайтеся щасливими і благословенними сьогодні і завжди.

Разом ви двоє святкуєте ще одну віху. З річницею заручин!

З річницею заручин саму люблячу пару. Вид вашого дивного подорожі заспокоює наші серця.

Вип’ємо за той день, коли ви двоє зібралися разом і почали прекрасне подорож.

Вітаю з річницею вашої заручин. Нехай ця зв’язок міцніє з кожним днем.

Заручини, чи то за домовленістю або шлюб по любові, – це церемонія, яка назавжди пов’язує двох людей. Заручини відзначається церемонією вручення кілець в присутності родини, і обмін кільцями символізує дарування один одному частинки самих себе. Заручини – це початок прекрасної зв’язку; Річниця заручин – це пам’ятна церемонія, присвячена цій прекрасній зв’язку. Тут ви знайдете безліч побажань на честь річниці заручин; побажайте парі щасливого річниці заручин, побажавши їм міцного кохання. У нас також є побажання з нагоди річниці заручин для одного, сестри і брата. Відправте своїм близьким побажання, що виражає вашу вдячність за радість і щастя, випробувані в день їх заручин, і дайте їм зрозуміти, як сильно ви захоплюєтеся цією парою, цими привітаннями з річницею заручин.