Категорії
Річниця весілля

Побажання чоловікові у річницю заручин

Ніщо не зрівняється з відчуттям заручення з любов’ю всього твого життя. Посмішка на його обличчі, обмін кільцями, радісний лоскіт у животі – спогади ніколи не застаріють. Але виразити ці емоції може бути непросто, незалежно від того, чи ви пишете текст, листівку, серцеву записку або публікуєте пост в соціальних мережах. Ми підготували добірку привітань чоловікові з річницею заручин, щоб надихнути вас на написання текстів і відсвяткувати важливу віху вашої щасливої заручин. Цими побажаннями чоловікові у річницю заручин дайте йому зрозуміти, як багато він для вас означає. Підібрати ідеальні слова, щоб привітати вашого чоловіка з особливим днем, непросто, але ми подбаємо про вас! Відправте йому ці привітання з річницею заручин прямо зараз.

Побажання чоловікові у річницю заручин

Вип’ємо за ще один рік кохання до тебе і за те, щоб тебе любили. З річницею заручин, чоловіче! Ти самий милий.

Щасливою церемонії заручення, любов моя. Я хочу бути твоєю жінкою в цьому житті і в усьому, що прийде після. Цілого життя недостатньо для тієї любові, яку ми поділяємо.

Дорогий чоловік, мені подобається, як ти дивишся на мене навіть через всі ці роки, такий щирий і втїшає. З річницею заручин, мій утішитель!

Ніщо не може зрівнятися з відчуттям пробудження в твоїх обіймах. Ти – моє щасливе місце. З річницею заручин, дитинко.

З річницею заручин, дорога. Повинно бути, я зробив щось хороше, щоб заслужити таку кохану. Люблю тебе вічно.

З річницею заручин, дорога! Ми пов’язані назавжди. Тримаю парі, ти відчуваєш те ж саме.

Поздоровлення чоловікові з 1-ою річницею заручин

Рік, можливо, і не є великою віхою. Але для мене важливі дрібниці, витончена радість бути в твоїх обіймах. З річницею першої заручин, кохана.

З річницею заручин, дорога. Спасибі, що цілий рік терпіла всі мої істерики. Я відчуваю себе щасливою, що ти поруч.

Починаючи з відправлення повідомлень з побажаннями доброго ранку і закінчуючи пробудженням поруч з тобою, це все одно схоже на сбывшуюся мрію. З першою річницею заручин, мій прекрасний принц!

Всього рік заручин, а ми вже найкраща пара на планеті. З першою річницею заручин, чоловіче!

Можливо, кільцю виповнився рік, але моя любов до тебе вічна. З 1-ою річницею заручин, моя друга половинка!

Поздоровлення чоловікові з 2-ою річницею заручин

Я знав, що ти – мій найкращий вибір, з самого першого дня. І останні два роки ти доводиш це кожен день. З річницею заручин, кохана.

Сьогодні виповнюється два роки з дня моєї заручин з самим красивим хлопцем у світі. З 2-ою річницею заручин, чоловік моєї мрії!

Оскільки ми святкуємо нашу 2-ю річницю заручин, я не можу не сказати, що трималася за руки з ідеальним чоловіком. Я бажаю тобі довгих років життя, містер Досконалість.

З річницею заручин! Я вдячна Богу за те, що він послав тебе в моє життя. Незважаючи на те, що шлюб схожий на американські гірки, у мене були найкращі два роки в моєму житті.

Я трохи егоїстичний, коли справа стосується тебе. Але я і себе не звинувачую. Хто б не хотів, щоб ти була зовсім одна? З 2-ою річницею заручин, солодка моя.

Знаменні побажання до річниці заручин чоловікові

Моя дорога, з річницею заручин! Три роки пролетіли як одна мить. І, озираючись назад, я бачу, що моя любов до тебе тільки зростає.

Ого, офіційно виповнилося 4 роки! Таке відчуття, що тільки вчора ми вирушили в цю подорож разом. Але, думаю, хороші моменти пролітають непомітно. З річницею заручин, кохана.

З 5-ю річницею заручин, дорогий чоловік. Ти мій єдиний у житті, самий улюблений на всі часи.

День заручин досі живий у моїх спогадах. Це було як сон, від якого ти ніколи не дозволяв мені прокинутися. Вип’ємо за (номер) замріяні роки!

(Число) років, а ти викликаєш у мене трепет! Вітаю мене з тим, що у мене найкращий чоловік у світі. З (_____) річницею заручин!

З (______) річницею заручин, партнер! Ця віха є свідченням любові і відданості, які ми поділяємо. Це нагадує мені про прекрасне подорож, яку ми обидва почали разом.

Річниця вашого заручин – це день, який символізує солодке передчуття майбутніх днів і спільне плекання старих спогадів. Це ідеальний привід зробити паузу і поміркувати про кохання та щастя, що ваш партнер привносить у ваше життя. І що може бути краще, ніж зробити це з теплими і ніжними побажаннями до ювілею?

Оскільки любов не вимірюється роками, такі побажання входять в число незліченних жестів, які можуть допомогти зміцнити вашу зв’язок. Ми можемо тільки сподіватися, що наші ретельно продумані послання послужать цієї мети і зроблять вашу церемонію заручин особливою. З річницею заручин вас і вашого коханого чоловіка!