Категорії
Річниця весілля

Привітання до 30-ї річниці весілля

Річниця шлюбу вимагає святкування, 30 років спільного життя безумовно заслуговують грандіозного святкування.

30 років для мене недостатньо; Я хочу провести з тобою все життя. Я бажаю тобі прекрасною 30-ї річниці весілля, любов моя.

Шлюб – це не тільки любов, яку ви поділяєте, але і довічна відданість один одному. Вітаємо вас з 30-річчям, і нехай наступні роки принесуть вам нескінченні причини бути щасливими!

Любов між вами – чудовий подарунок світу, подібний виблискуючих зірок на небі. З 30-річчям весілля, дорогі дядько та тітка!

Якби Бог створив тільки одну ідеальну пару, це були б ви, хлопці. Бажаю вам двом щасливою 30-ї річниці весілля.

Багато любові і найкращих побажань вам обом в цей особливий день. З 30-ю річницею весілля.

Сонце вашому подружньому житті, можливо, ніколи не зайде. Багато-багато найкращих побажань вам обом в цей особливий день. З річницею.

30 привітань особливою парі! Нехай ваша 30-я річниця нагадає вам про всіх прекрасних моменти, які ви розділили, і про всіх чудових спогадах, які ще попереду.

Вітаю з річницею особливу пару, яка осяває світ своєю любов’ю. Я посилаю вам свої найкращі побажання щасливого життя!

Ви двоє – моє найкраще натхнення на світі. Вітаю вас з річницею вашої перлової весілля, улюблена пара.

Вітаю з 30-річчям саму прекрасну пару, яку я коли-небудь знав! Нехай у вашій чудовій родині завжди панують мир, процвітання і радість!

Побажання батькам до 30-річчя

Найщасливіші мама і тато з 30-ю річницею весілля. Ви двоє надихаєте нас. Нехай любов між вами буде рости вічно.

З 30-річчям найкращих батьків. Я не бажаю вам нічого, крім самого кращого.

Багато людей шукали, але так і не знайшли ту любов, яку поділяєте ви двоє. Нехай вас обох постійно обдаровують любов’ю і щастям. З 30-річчям, мама і тато!

Тато і мама, ваша любов – це те, що об’єднує нашу сім’ю в самому прямому сенсі цього слова. Ми щиро вдячні вам за підтримку, поради і наставництво. Вип’ємо за 30-річчя!

Я радий бути частиною такого радісного дня у вашому шлюбі. З 30-річчям, мама і тато.

Я бачив багато-багато гарних речей, але ніщо так не вражає мене, як бути свідком вашої чудової весілля. З річницею перлової весілля, дорогі батьки.

Маа і Паа, я так вдячний вам за те, що ви подаєте нам такий прекрасний приклад шлюбу. З 30-ю річницею весілля вас двох.

Мені пощастило бути дитиною ідеальної пари на землі. З 30-річчям мама і тато.

Життя може бути важким. Але ви, хлопці, показали нам, як, тримаючись разом, можна зробити важку частину веселою і легкою. З річницею, дорогі батьки.

Бажаю вам обом ще 300 прекрасних років спільного життя. Гаразд, принаймні, ще 30? З річницею весілля, батьки.

Дорогі батьки, спасибі вам за те, що подали нам такий прекрасний приклад подружжя. З 30-річчям.

Ви двоє продемонстрували, як згуртованість може зробити навіть найскладніші аспекти життя приємними і простими. З 30-річчям!

Ви двоє – класні батьки, і набагато крутіше, коли ви разом! З річницею перлової весілля.

Побажання чоловікові на 30-річчя

Для мене велика честь бути твоєю дружиною протягом 30 років, і я хочу, щоб таких було більше. З 30-річчям.

Для мене велика честь бути твоєю дружиною і відзначати з тобою таку прекрасну віху в ваших стосунках. Багато любові в нашу 30-ю річницю весілля.

Бути зі мною 30 років поспіль – непросте завдання. Я хотів би вручити тобі медаль за це. Багато любові і обіймів. З річницею.

Як швидко летить час! Тридцять років здаються тридцятьма днями. З річницею перлової весілля.

Чоловікові, якому належить моє серце, вітаю з нашою 30-ю річницею. Ти – вітер в моїх крилах, і я щаслива проводити кожен божий день з тобою поруч.

З річницею, дорогий чоловік! Ти надаєш сенс мого життя. Я бажаю, щоб цей день повертався знову і знову.

Вітаю з отриманням ступеня доктора філософії. за те, що керував моїм настроєм протягом цих 30 років. Ти такий же приголомшливий, яким був 30 років тому. З річницею весілля, дорогий чоловік.

Нехай наше обожнювання один до одного стане вічним. Я люблю тебе всім серцем, дорогий чоловік. З 30-річчям.

Вітаю з річницею самого дивного людини на землі. Ти дійсно не уявляєш, який ти приголомшливий. Перлина зникла; Хочеться Діамантового ювілею.

Давайте відсвяткуємо цей чудовий день нашого священного союзу. Я так рада бути твоєю дружиною протягом 30 років і хочу, щоб таких було більше. З ювілеєм.

Побажання дружині на 30-річчя

Тридцять років здаються мені тридцятьма секундами. Моє змучене спрагою серце хоче провести з тобою все більше і більше цих років. З 30-ю річницею весілля, дорога дружина.

Я відчуваю себе такою щасливою, що належу тобі. Ти королева мого серця, і ти будеш нею ще 100 років. Вітаємо нас з 30-ю річницею весілля.

Тридцять років мені недостатньо; Я хочу провести з тобою залишок свого життя. З 30-річчям.

З річницею людини, який вірив у мене, коли ніхто інший не вірив, людини, який був поруч зі мною, коли нікого іншого не було, і, найголовніше, людини, який любив мене, коли я була зненавидженої.

Я все ще схвильований сьогоднішнім днем так само сильно, як і 30 років тому. Я все ще люблю тебе так само сильно, як і 30 років тому. З річницею перлової весілля, любов моя.

Антивіковий крем або взагалі ніякого догляду за шкірою, я все одно люблю тебе, як любив 30 років тому. Ти – пісня моєї любові, дитинко. З річницею перлової весілля.

Посилаю свої найтепліші обійми і міцний поцілунок моїй прекрасній дружині. Я дійсно хочу, щоб тебе було більше з кожним днем. Багато любові у зв’язку з 30-річчям.

Щасливих 30 років чудового шлюбу зі мною. Відчувай себе щасливчиком, що я є в твоєму житті. Жартую, любов моя, мені пощастило, що у мене є ти.

Я просто хочу, щоб ми прожили з тобою ще 30 прекрасних років цього чудового шлюбу. Бажаю нам самою щасливою 30-ї річниці весілля.

З річницею, дорога дружина! Ти є і будеш залишатися королевою мого серця до кінця мого життя.

Продовжуй підійматися на гору зі мною, бо ти мій найкращий партнер у всьому за ці 30 років. З річницею, кохана.

Побажання одному на 30-ту річницю весілля

Нехай з кожним днем ваша любов міцніє і процвітає, як квітка, у вашому серці. З 30-ю річницею шлюбу.

Завжди приємно бачити, як дві людини, створені одне для одного, святкують черговий рік спільного життя. Я сподіваюся, що ця 30-я річниця не буде наповнена нічим, крім любові, сміху і радості.

Передаю всю свою любов парі, яка випромінює любов і щастя, куди б вони не пішли. Вітаю з 30-річчям і бажаю ще багатьох років любові і єднання!

Бажаю вам продовжувати любити один одного і рости разом протягом наступних 30 років і далі! Бажаю вам чудовою 30-ї річниці шлюбу.

Бажаю вам задоволення, радості і любові, які може принести шлюб. З 30-річчям. Тільки ви цього заслуговуєте!

Вітаємо з перловою річницею найбільшу пару, яку коли-небудь бачив світ!

Вітаємо вас з 30-м роком спільного життя. Ви і ваш партнер – ідеальна пара.

Я бажаю вам щасливого шлюбу сьогодні і в майбутньому! З 30-річчям весілля!

Нехай минулі 30 років вашого шлюбу служать постійним нагадуванням про кохання і відданості, необхідних для побудови спільного щасливого життя. З річницею вас обох!

Я бажаю вам обом чудово провести 30-річчя. Нехай Всевишній благословить вас світом і удачею.

Нехай ваша любов і щастя триватимуть усе життя. Чудесної річниці перлового шлюбу!

Весілля – це найпрекрасніше заклад, куди можуть прийти дві людини і залишатися там до тих пір, поки вони щасливі. Ваша улюблена пара або прекрасний партнер заслуговують слів вдячності і поваги за те, що ви так довго зберігаєте ці священні подружні узи. Відсвяткуйте цю віху з допомогою магії слів за допомогою цієї збірки зворушливих побажань на річницю весілля Pearl. Використовуйте їх в розмовах, листівок, подарункових записках, квітах, листах, електронною поштою, підписах до фотографій або де завгодно в соціальних мережах. Ви ніколи не знаєте, як ваші бурхливі оплески підштовхнуть їх до досягнення ще одного приголомшливого шлюбного кордону.