Категорії
Річниця весілля

Побажання і послання до 40-річчя

побажання до 40-річчя: 40-річчя весілля – це не просто звичайний день святкування; воно вимагає великого розмаху. Сорок років – це довгий шлях, і 40-річчя – один з особливих днів, коли згадуються приємні спогади і шануються любов і відданість. Нагадування комусь про 40-му дні укладення шлюбу завжди є важливою частиною святкування річниці та тривалої любові. Якщо ви святкуєте своє 40-ву річницю весілля або згадуєте сорок років спільного життя ваших батьків, навіть бажаєте комусь щасливого 40-річчя, ознайомтеся з цими побажаннями та повідомленнями до 40-річчя, наведеними нижче.

Побажання до 40-річчя

Я сподіваюся, що ваша любов міцніє з кожним роком і що ви обидва доживете до свого 50-річчя, 60-річчя, 70-річчя і навіть 100-річчя. З 40-річчям!

Сорок років пройшло, попереду вічність. З 40-річчям, любов моя. Я любив тебе, я люблю тебе, і я буду продовжувати любити тебе всім своїм серцем завжди.

Вітаю вас обох з річницею вашої рубіновою весілля. Ви ідеальна пара у багатьох відношеннях.

Вип’ємо за наші сорок років щасливого шлюбу. Я з нетерпінням чекаю святкування нашого платинового ювілею.

З 40-річчям мого партнера і мого кращого друга. Спасибі, що був поруч зі мною, незважаючи ні на що.

З рубіновою річницею весілля, вас обох. Нехай любов, яку ви поділяєте один до одного, залишиться назавжди.

Минуло сорок років, а я все ще не перестав любити тебе. Давай продовжувати любити один одного вічно. Я люблю тебе, і з річницею, любов моя.

Вітаємо з завершенням 40-річного успішного подорожі. Ви обидва зробили це подорож приголомшливим!

Найгірші часи було легше завдяки тобі, любов моя. З 40-ю річницею весілля!

Не всім вдається вийти заміж за людину, яку вони люблять. Я відчуваю себе найщасливішою людиною серед них — з 40-річчям.

З 40-річчям ідеальної пари. Багатство Рубі за сорок років любові і турботи!

Давайте згадаємо наші солодкі спогади про сорока роках подорожі! З 40-річчям, любов моя.

Побажання батькам до 40-річчя

Сорок років бути разом нелегко, але поглянь на себе. Ви обидва зробили це подорож таким плавним і прекрасним. З 40-річчям, мама і тато.

За ці сорок років подорожі були труднощі, але ви були розтрощені всією своєю безумовною любов’ю.

Ваша любов так само молода, як і сорок років тому — з 40-річчям вас обох.

Ви долали всі труднощі на цьому сорокарічному шляху з посмішкою — щасливою рубіновою річниці весілля вам обом.

Вас пов’язують любов, турбота і підтримка — вітаємо з 40-річчям спільного життя.

Ви разом пережили багато злетів і падінь, але це ніколи не впливало на ваші стосунки. Вітаємо з вашим рубіновим ювілеєм Маму і тата.

Побажання чоловікові на 40-річчя

З 40-ю річницею весілля, дорога. Спасибі вам за сорок років єднання і любові. Я відчуваю себе щасливою, що ти став моїм чоловіком.

Я хотів би кожен рік переживати наше весілля в цей день, тому що, якщо б я міг, я одружився б на тобі сорок разів. З 40-річчям, любов моя.

Давай відсвяткуємо наші чотири десятиліття успішної спільного життя. З 40-річчям, любов моя.

Нехай наша любов залишається вічно свіжою і зеленіючої кожен день. Мого чоловіка і мого кращого друга з 40-річчям.

Ти – джерело мого щастя в мої важкі дні. Вітаю мого чоловіка з 40-річчям.

Разом ми пережили срібний, перловий, а тепер і рубіновий ювілей! З 40-річчям, любов моя.

Я ніколи не думав, що з тобою життя може бути такою гарною. Мені так пощастило, що я взяв тебе з собою в цю довгу подорож. З 40-річчям, любов моя.

Побажання дружині на 40-річчя

Настав мій улюблений день у році, і для мене велика честь відзначати його на протязі останніх сорока років. Спасибі тобі за те, що благословила мене, ставши моєю дружиною. Я люблю тебе.

З 40-річчям, моя дорога дружина. Я не можу уявити, яким було б моє життя, якби у мене не було тебе останні сорок років. Будь ласка, будь поряд зі мною завжди.

Вітаю з 40-річчям мою жінку, яка подарувала мені краще життя. Дякую тобі за всі ці роки!

Будинок без тебе не будинок. Я б ніколи не пізнав любов без тебе. З річницею весілля Рубі, моя дружина.

Спогади про нашого подружнього життя дарують мені стільки радості і щастя. З 40-річчям, дорога.

Найкращі побажання і щасливе річницю рубіновою весілля жінці, що стоїть за моїм успіхом, щастям і радістю. Я люблю тебе!

Немає нічого солодшого, ніж закохатися в тебе і відсвяткувати наше довге спільне подорож. З тобою минуло чотири десятиліття, але здається, що це було вчора. З річницею весілля Рубі, дорога.

Вип’ємо за наші сорок років і за багато чого іншого в майбутньому. Моє життя було б марною без тебе, любов моя. З 40-річчям, моя прекрасна дружина!

Побажання друзям на 40-ву річницю весілля

Я спостерігав, як ви двоє все більше і більше закохуєтеся один в одного на протязі останніх сорока років; це так чудово. З 40-ю річницею весілля!

Як швидко пролетів час! Пройшло 40 років. Я до сих пір пам’ятаю, як ви двоє закохалися один в одного. З 40-ю річницею весілля.

В той день, коли ви одружилися, любов перемогла, і любов перемагала останні сорок років. Передаю привіт своїм кращим друзям у зв’язку з 40-річчям.

Сьогодні сорок років тому, дві мої найкращі подруги одружилися і назавжди стали одним цілим. Такий щасливий день для святкування. З 40-ю річницею весілля, друзі мої.

Привітання сестри/брата на 40-річчя

Сестра, з 40-річчям. Ви двоє – втілення любові. Я поза себе від радості, що вас обожнюють в цьому чудовому шлюбі.

З 40-літтям моєї улюбленої пари. Брат, наш шлюб – чудовий і здоровий приклад, до якого я прагну коли-небудь.

Брат, з річницею. Кожен день я молюся Богу, щоб ви двоє були щасливі і завжди були разом, як Він робив це останні сорок років.

Сорок років міцної любові і єднання. Ви двоє довели всьому світові, що таке справжнє кохання і шлюб. З річницею весілля двох моїх улюблених людей.

Коли ви відправляєте листівку на 40-ву річницю весілля, вибрані слова можуть надати цій події стільки щастя. А якщо листівка призначена для вашого 40-річчя або для членів сім’ї або друзів, ми підготували для вас найкращі ідеї для повідомлень. Ми розуміємо, що іноді стає важко викроїти трохи часу, щоб написати повідомлення самостійно. Ось чому ми зібрали для вас всі види побажань на річницю весілля в рубіновий колір! Все, що ви хочете сказати, ви знайдете тут. Дайте їм зрозуміти, що ви раді за них, і побажайте їм всього найкращого за сорок років спільного життя. Ваші прості слова можуть додати стільки щастя до їх 40-річчя.