Категорії
Річниця весілля

побажання і послання до 25-ї річниці весілля

Побажання до 25-річчя: Шлюб – це зовсім особливе угоду між двома людьми, які беззастережно люблять і підтримують один одного, але йти по цьому шляху не завжди легко. Тому, якщо парі виповнюється 25 років з дня весілля, це важлива віха, яку варто відсвяткувати! Подорож довжиною в 25 років вимагає терпіння, жертв і компромісів, які повинні цінуватися усіма! Тому, якщо у вас 25-я річниця весілля ваших батьків, родичів, друзів або навіть вашої власної, передайте найкращі побажання своєму чоловікові або сімейній парі з нагоди святкування срібного ювілею!

Побажання до 25-річчя сімейній парі

З 25-річчям вас обох! Бажаю вам щастя і в наступні дні!

Вітаємо з 25-річним ювілеєм любові, сміху і щастя разом. Ваша відданість один одному є свідченням сили справжньої любові. Нехай цей невеликий ювілей принесе вам радість і щастя.

Нехай ви двоє будете завжди разом. З 25-річчям вас!

З 25-річчям, мої нерозлучники! Ви були джерелом натхнення для мене і багатьох інших. Нехай ви ніколи не перестанете любити один одного і вірити один в одного.

Бажаю вам обом ще багато років радості і щастя разом. З срібним ювілеєм!

З річницею срібного весілля вас обох. Нехай любов і іскра між вами ніколи не згаснуть.

Вітаємо з 25-річним шлюбом! Нелегко побудувати такі успішні і довговічні відносини, як ваші. Нехай ваше спільне подорож буде наповнений прекрасними спогадами.

25 років – це довгий термін, і не кожен може його витримати. Мої щирі побажання вам з нагоди 25-ї річниці вашого шлюбу. Нехай ви проживете ще більше років разом в любові.

Вітаємо вас обох з тим, що ви так довго залишаєтеся разом. Ви показали нам, що з любові та відданості справі дійсно може вийти чудова пара і чудова сім’я! Бажаю вам всього найкращого!

Вітаю вас обох. Я молюся, щоб ви, голуб’ята, залишалися такими назавжди. З 25-ю річницею шлюбу вас обох.

Дорогі мама й тато, з 25-річчям! Ми щасливі, що ви наші батьки! Нехай любов між вами ніколи не помре!

З 25-річчям мої дорогі друзі! Ви двоє – шлюб, укладений на небесах, і було радісно бачити, як ваша любов міцніє з кожним роком.

Найкращі побажання вам обом з цієї радісної нагоди срібного ювілею вашого шлюбу. Продовжуйте любити і плекати одна одну. З 25-річчям!

З 25-ю річницею весілля, ідеальна пара! Ви двоє показали нам, що казки, зрештою, існують!

Вітаю маму і тата з 25 роками спільного життя! Ви найкращі батьки в цьому світі. Я бажаю вам ще 100 років щасливою, радісною і дивовижною подружнього життя. Хай благословить вас Бог!

Вітаю мого брата з чудовим 25-річчям! Воістину чудово бачити вас такою чудовою парою. Я бажаю вам миру і щастя.

Мої скромні побажання з нагоди свого 25-річчя, моя дорога сестро! Я так щасливий бачити, що у тебе така прекрасна життя. Бажаю тобі ще багато щасливих років!

Дорогі дядько і тітка, сьогодні особливий момент, коли ви успішно досягаєте 25-річного віку любові і радості. Це Боже благословення може бути з вами до останнього подиху. З 25-річчям!

25 років зобов’язань, 25 років потягу, 25 років турботи, 25 років прихильності. Двадцять п’ять років романтики, 25 років єднання, 25 років любові, 25 років щастя. З 25-річчям!

Нелегко триматися один за одного, якими б складними не були часи. Ви зайшли так далеко, тому що любили один одного і довіряли один одному все життя. Щасливі 25 років спільного життя!

Вітаємо з вашої срібним весіллям. Ми бажаємо щасливої пари, щоб усі ваші мрії та побажання збулися до вашої золотого весілля.

Я бажаю вам всього самого щасливого у вашому подружньому житті з особливої нагоди. Ви сама красива і романтична пара. Мої молитви завжди з вами!

Насправді, потрібна вічність, щоб плекати і любити того, кого ти дійсно любиш; роби з цього максимум користі і будь вдячний за те, що ви разом; найкращі побажання з нагоди свого 25-річчя!

З 25-річчям! Ви, хлопці, як і раніше чудова пара, навіть через стільки років. Бажаю вам бути такими ж щасливими, якими ви були всі ці роки!

Побажання дружину на 25-річчя

З річницею, дорога. Спасибі, що подарувала мені двадцять п’ять років, наповнених таким щастям.

Для мене було честю провести 25 років спільного життя з такою чудовою жінкою / чоловіком, як ти. Я з нетерпінням чекаю можливості провести з тобою ще 100 років! З річницею, любов моя!

Багато чого змінилося за ці роки, але любов і іскра між нами залишилися колишніми. Мені доставляє величезне задоволення відзначати цей день разом з тобою. З 25-річчям, любов моя. Я люблю тебе більше всіх.

Вітаю з 25-ю річницею весілля людини, який був поруч зі мною довгих 25 років, обсипав мене любов’ю і подарував мені цю ідеальну маленьку сім’ю!

Моя дорога, Щастя не піддається опису. Я зрозумів це, як тільки одружився на тобі. Ти завжди була сенсом мого життя. Тому я хочу дарувати тобі щастя у твоєму житті, коли я завжди буду поруч з тобою в цей особливий день.

Моя люба, вітаю нас з 25-ю річницею весілля! Спасибі тобі за те, що ти вічний супутник в нашому гірко-солодкий подорожі і ніколи не відмовляєшся від нас. Я люблю тебе!

З срібним ювілеєм, дорога! Завдяки тобі життя варте того, щоб жити.

Бути з тобою було однією з моїх мрій, і сьогодні нам виповнюється 25 років. Бажаю вам прекрасного 25-річчя.

З 25-літтям моєї коханої дружини! Не проходило і дня, щоб я не дякував Богові за те, що він благословив моє життя такою любов’ю і турботою! Спасибі тобі за все!

Вітаю з 25-річчям самого чудового партнера, про який я могла мріяти! Я вдячна вам за любов, підтримку і непохитну відданість.

Вітаю з 25-річчям мою другу половинку і кращого друга! Наша любов міцніє з кожним роком, і я не можу уявити життя без тебе поруч.

Вітаю з нашим 25-річчям, любов моя! Ти для мене все, і я дорожу життям, яку ми побудували разом.

З 25-річчям кохання всього мого життя! Я вдячний за кожен момент, який ми розділили, і схвильований всім, що має статися.

Вітаю мою найдорожчу любов з 25-річчям! Спасибі тобі за те, що був моїм партнером, моїм найкращим другом і моєю другою половинкою протягом останніх 25 років.

Привітання з срібним ювілеєм

Якби в кожній родині була така пара, як ви, цей світ був би набагато романтичніше, щасливіше і яскравіше. Вітаємо з срібним ювілеєм вашого шлюбу.

Нехай ви двоє залишитеся такими на все життя. З срібним ювілеєм мою улюблену пару.

Ви двоє пройшли довгий шлях довжиною в 25 років! Нелегко триматися за одну людину, але ви, хлопці, впоралися. Вітаю вас обох з вашим срібним ювілеєм.

Вітаємо з срібним ювілеєм вашого весілля! Завжди залишайтеся щасливими і благословенними!

В цей 25-річний ювілей нашого шлюбу я хочу подякувати тобі за те, що терпів мене всі ці роки, за те, що підтримував мене у найважчі моменти. Ти кращий партнер, про якого хто-небудь міг мріяти. З Срібним ювілеєм!

Вітаю з срібним ювілеєм вашого весілля! Зв’язок, що вас пов’язує, чудова і надихає на це видовище! Бажаю вам завжди залишатися благословенними!

Немає нічого казкового, ніж побачити таку пару, як ви; 25 років любові, 25 років прихильності і 25 років турботи. З Срібним ювілеєм!

Немає нічого прекрасніше любові, яка триває вічно. З 25-річчям і срібним ювілеєм любові.

Любов має мало значення, якщо вона згасає. Вітаю вас з тим, що ви плекали свою любов до цього самого дня. З срібним ювілеєм вашого ювілею.

Нехай ці двадцять п’ять років вашого подружнього життя стануть прологом казки з прекрасним кінцем. З срібною річницею.

Я молюся від усього серця, щоб ви процвітали і протрималися! Попереду ще багато-багато щасливих років! З срібною річницею.

Вітаю вас і ваших дітей. Вони, мабуть, вже зрозуміли справжнє значення любові, відданості і компромісу. З 25-річчям та срібною річницею!

Прийміть мої щирі привітання з срібним ювілеєм вашої подружнього життя. Любов і довіру між вами обома привели вас до цього дня. З срібним ювілеєм вас обох.

Історія кохання вас обох схожа на казку. Вітаємо вас з срібним ювілеєм!

Побажання батькам до 25-річчя

З 25-річчям, мої любі батьки! Ви двоє – найкращий приклад того, як пара може подолати всі перешкоди і побудувати прекрасну сім’ю!

Я дійсно бажаю, щоб коли-небудь ми з моїм партнером відсвяткували ці довгі роки разом, як ви! Ви двоє були для мене таким прекрасним джерелом натхнення. Я люблю вас! Вітаю з 25-річчям спільного життя.

Моїм чудовим батькам двадцять п’ять років бути разом далося нелегко. Але справжня любов завжди знаходить свій шлях. Щасливі 25 років спільного життя. Нехай ви двоє залишитеся разом назавжди.

Це не число визначає вашу любов один до одного; це щастя, яке вас оточує кожну мить вашого життя. З 25-річчям, мама і тато!

З 25-річчям, мама і тато. Мені пощастило бачити таку чисту любов дуже близько. Нехай Бог береже вас щасливими разом. Нехай ви доживете до 50, 75, 100 років спільного життя!

Спасибі, що ви поруч один з одним і подарували нам такий чудовий будинок, яким ми можемо пишатися. Ви ще раз довели, що справжня любов може досягти чого завгодно в цьому світі. Я бажаю вам всього найкращого у цьому особливому випадку.

Вітаємо маму і тата з вашим найбільшим спільним подорожжю. Ви навчили нас любити, поважати, бути терплячими і добрими і завжди ставити сім’ю на перше місце. З 25-річчям!

Тільки відмінні партнери можуть залишатися разом всі ці роки і ростити дітей з любов’ю і турботою. Ви найщасливіша пара, яку я коли-небудь знав. З 25-річчям, дорогі мама й тато!

Мої найщиріші вітання вам, оскільки ви прожили 25 років разом під одним дахом. Спасибі, що були для нас дивною парою і чудовими батьками. Хай благословить вас Бог!

У любові була б найкраща репутація, якби ви подобалися більшій кількості пар, і світ став би кращим, якби ви подобалися більшій кількості батьків. З 25-річчям.

Нехай ваша історія кохання ніколи не закінчиться; бажаю вам, тато і мама, дуже щасливого 25-річчя!

Завдяки вам двом я все ще вірю в справжню любов. Двадцять п’ять років, а ти нітрохи не змінився! З 25-річчям.

Я вдячний за ті приємні спогади, які ви подарували мені як батьки. Я також вдячний за жертви, які ви принесли в цьому довгому подорожі. Бажаю вам двом щасливого 25-річчя.

Побажання чоловікові на 25-річчя

Всі жінки в цьому світі можуть дістати такого чоловіка, як ти. Я відчуваю себе по-справжньому щасливою, що ти всі ці роки була поруч зі мною. З 25-річчям, дорога!

Дорогий чоловік, ти подарував мені дорогоцінні моменти і найсолодші спогади за останні 25 років! З річницею тебе! Давай будемо разом назавжди!

Всі ці роки ти був приголомшливим. Як батько наших дітей і як мій коханий, я був щасливий в твоїх обіймах, і я міг бачити, що ми будемо щасливіші до кінця наших днів. Спасибі тобі за все. З 25-річчям тебе, моя люба.

За цим особливого нагоди я хочу, щоб ти знав, що ти найкращий чоловік, який коли-небудь був, найкращий чоловік, який є, і найкращий чоловік, який коли-небудь буде.

Я не можу повірити, що ми провели стільки років разом. Таке відчуття, що ми одружилися ніби вчора. Моя любов до тебе все ще свіжа, як у той день, коли я зустрів тебе!

Я не пам’ятаю жодного дня за 25 років, щоб не закохувався в тебе. Я закохувався в тебе щодня і досі не знаю, як підняти себе. Я люблю тебе!

Ти такий чоловік, за якого будь-яка жінка віддала б життя. Я відчуваю себе щасливим кожен день, тому що не знаю, що хорошого я зробила, щоб заслужити тебе. З 25-річчям, чоловік!

Ми змінилися за ці роки, але блиск в твоїх очах такий же яскравий, як завжди, і моя любов до тебе ще сильніше.

Мені так пощастило, що ти мій чоловік, і це найкращий день у моєму житті. З 25-річчям тебе, моя люба.

Вітаю мого чоловіка з срібною річницею. Ти самий вірний і дбайливий чоловік в цьому світі. Ти завжди вірив у рівність і повагу, які є найбільш помітними рисами твоєї особистості. Я буду любити тебе вічно.

Я люблю тебе не за те, хто ти є, але і за те, що ти змушуєш мене відчувати себе так довго. З 25-річчям.

Я знаю, занадто багато часу пройшло, коли ми одружилися. 25 років любові і розуміння того коштували. Я хочу бути з тобою принаймні ще 25 років. Мій коханий чоловік, вітаю тебе з срібною річницею.

Ти доповнюєш моє життя так, як я ніколи не вважала можливим. З 25-річчям тебе, мій дорогий чоловік.

Наш шлюб, можливо, був вибоїстих подорожжю з багатьма перешкодами, але саме це змусило нас обійти ці перешкоди і злетіти високо в небо. З 25-річчям.

Спасибі тобі за те, що так довго був моїм чоловіком, партнером, коханцем і кращим другом. З 25-річчям!

Чоловік мій, якби я могла повернутися в минуле, я б вибрала тебе своїм супутником життя знову і знову! З 25-річчям тебе, коханий.

Побажання дружині на 25-річчя

З 25-літтям моєї чудової дружини. Спасибі, що терпіла мене не дні і не місяці, а роки! Ти моя справжня родинна душа, і я люблю тебе.

З 25-річчям, моя дорога дружина. Вітаю нас обох за те, що ми так довго підтримували вогонь в наших серцях. Ти і наші діти – благословення небес. Люблю тебе, люба.

Все хороше, що сталося в моєму житті, почалося з тебе. Спасибі тобі за те, що подарувала мені саму прекрасну родину, про яку я тільки могла мріяти! З ювілеєм, дружина!

Це краса твого серця, яка тримала нас разом всі ці роки. Ти прийшов і благословив моє життя стількома хорошими речами, що я не знаю, як сказати тобі спасибі! Я люблю тебе!

Ти – моя найбільша мрія, що стала дійсністю. З 25-ю річницею весілля, моя кохана дружина.

Моє життя стала шматочком раю, коли ти доторкнувся до неї. Ти самий прекрасний янгол, якого Бог коли-небудь посилав у цей світ. З 25-річчям, любов моя. Я буду любити тебе до останнього подиху.

Моя мила дружина, ти ідеальна, і кожен божий день з тобою – це дійсно благословенний день. Мої найтепліші побажання тобі, і я люблю тебе. Попереду у нас ще багато чудових років, щоб відсвяткувати їх разом. З 25-річчям.

Моє життя було б зараз повним безладом, якщо б ти не ввійшов до неї в потрібний момент. Ти за 25 років привніс в неї стільки фарб, що я відчуваю себе як на небесах!

Потрібна ціла життя, щоб знайти в цьому світі таку жінку, як ти. Але Бог був добрий до мене. Він послав тебе за мною і дозволив мені зберігати тебе протягом 25 років, до теперішнього моменту. Я люблю тебе!

В тобі таке рідкісне поєднання краси і доброти. Навіть якщо я обыщу весь Всесвіт, я знаю, що ніколи не знайду таку люблячу дружину, як ти! З 25-річчям!

Я не можу жити без тебе. Це може здатися абсурдним. Але, можливо, це тому, що я занадто сильно люблю тебе. Я хочу, щоб наш шлюб тривав вічно. З 25-річчям, моя дорога!

Наш дім ніколи б не став будинком без тебе. Без тебе наші діти ніколи б не зрозуміли, що таке сім’я. Без тебе я б ніколи не пізнав любов. З 25-річчям.

Сльози, посмішки, сміх, смуток, щастя, сварки завжди будуть додавати гостроти в нашу сімейне життя. Завдяки їм вона стала повноцінною. Це має сенс, тому що ти був поруч зі мною на протязі 25 років.

Любов моя, ти все та ж жінка, в яку я закохався 25 років тому. Ти все ще жінка моєї мрії. З річницею тебе!

Сердечно вітаю свою прекрасну дружину з 25-ю річницею весілля! Ти була моєю опорою, моєю натхненням і моїм мужністю. Я ніжно люблю тебе назавжди.

Побажання одному на 25-ту річницю весілля

Вітаю вас із 25 роками спільного життя. Нехай ви двоє залишитеся такими ж протягом наступних 25 років!

З 25-річчям, мій дорогий друже. Немає нічого солодшого, ніж досягти рубежу, тримаючись за руку свого партнера. Продовжуйте любити один одного. Всі мої молитви і найкращі побажання вам.

Двадцять п’ять років спільного життя – чудове досягнення. Ви стикалися з труднощами, але ваша любов завжди тримала вас разом. Вітаємо з 25-річчям!

Вітаємо з досягненням цього неймовірного кордону! Бажаю вам любові та щастя в світі в ваш 25-річний ювілей. Вип’ємо за ще багато щасливих років спільного життя.

Вітаю, друже мій, з 25 роками щасливого подружнього життя! Зв’язок, яку ви поділяєте, чудова. Нехай ви двоє завжди будете благословенні разом.

Моєї прекрасної подруги, вітаю з 25-ю річницею шлюбу. Нехай любов, яку ви поділяєте, ніколи не згасає.

Ви двоє – приклад справжньої любові. Як легко ви обоє досягли цього рубежу! Вітаю, друже!

Вітання сестрі і швагра на 25-річчя

З срібним ювілеєм, сестра і зять. Я не можу дочекатися вашого золотого ювілею!

Я бачу, що ваша любов і зв’язки міцніють з кожним роком. Ваша історія кохання справді надихає. З річницею, сестра і брат в законі!

Вітаю з 25-річчям мою прекрасну сестру і зятя. Бачачи, як ви двоє без особливих зусиль підтримуєте свою сім’ю, я стаю цілісною. Я сподіваюся на ще більш прекрасне майбутнє.

Мене вражає, що після 25 років шлюбу ви двоє все ще так любимо і романтичні. Я сподіваюся, що ви двоє завжди будете такими. З річницею.

З 25-ю річницею шлюбу, сестра! Посилаю обійми прекрасної парі, святкує 25-річчя щасливого шлюбу.

Вітаю з 25-річчям мою улюблену пару в світі. Я бажаю вам багато щастя.

Ви двоє – воістину шлюб, укладений на небесах. З 25-м роком щасливого шлюбу.

Привітання брата й невістки з 25-річчям

З 25-ю річницею шлюбу, брат! Я сподіваюся, що залишок твого життя буде наповнений такою ж любов’ю, як і останні двадцять п’ять років!

Я вважаю, що мені пощастило стати свідком такої справжньої історії любові, як ваша, брат і невістка. Шлю вам привіт і вітаю з річницею.

З 25-річчям, мій брат! Ніщо не робить мене щасливішим, ніж бачити, що у тебе і моєї невістки чудова життя. Вип’ємо за нові хороші дні!

Я бажаю вам обом любові “на віки вічні”! З 25-річчям!

Ви двоє змушуєте мене повірити в любов. Вітаю вас з срібним ювілеєм.

Посилаю мої найтепліші поздоровлення у зв’язку з 25-річчям щасливого шлюбу і кохання, брат і невістка. З річницею.

Цитати на 25-ту річницю для дяді і тьоті

Ви двоє – втілення справжньої любові. З 25-ю річницею весілля, дорогі дядько та тітка!

Найкращі побажання дядькові і тітці, любов між вами буде нескінченна вічно. Ви чудова пара на цій планеті. З 25-м днем народження!

Дорогі дядько і тітка. Я сподіваюся, що ви обидва завжди будете захоплені любов’ю один одного. Я бажаю вам від усього серця висловити свою повагу з нагоди річниці срібного весілля.

Ви ідеальні дядько та тітка в цьому світі. У вас є багато чому навчитися. Я бажаю, щоб ще через 25 років ви залишалися такими ж щасливими і романтичними, як сьогодні!

Ми завжди женемося за любов’ю, часто не помічаючи, що справжня любов живе в будинку зовсім поруч з нами. З 25-річчям моїх улюблених дядьки і тітки!

25 років щасливого сімейного життя – це не для всіх. Тільки ті, хто вміє любити по-справжньому і беззастережно, можуть досягти цієї межі. Ви двоє – одні з тих рідкісних людей!

Час робить справжню любов тільки сильніше, ніж раніше. Ви двоє – прекрасний приклад справжньої любові. Я пишаюся вами. Я бажаю вам всього найкращого у майбутні роки. З 25-річчям, дорогі дядько та тітка!

Найкращі побажання обом з нагоди річниці їх. Нехай любов, яку ви поділяєте, супроводжує вас вічно. Ви – чудова пара. З річницею весілля, дядько і тітка!

Цитати до 25-річчя з дня народження

Я хотів би привітати вас обох з 25-ю річницею весілля. Нехай Бог благословить вас і наповнить ваше життя ще більшою любов’ю і щастям. З річницею срібного весілля!

Вітаємо з 25 роками спільного життя! Ваша любов надихає всіх нас. Нехай ваш Срібний ювілей буде наповнений любов’ю, радістю і ще багатьма роками спільного щастя.

З 25-річчям, дорога! Моє життя наповнене тобою, і нехай наші серця будуть разом назавжди.

Озираючись назад на минулі 25 років, я сподіваюся, ви преисполняетесь гордості і радості від усього, чого ви досягли разом. Всі мої найкращі побажання вашого неймовірної подорожі.

Я ніколи не бачив ні однієї пари, яка любила б один одного з такою відданістю. Ви довели, що вік ніколи не може зблякнути від справжньої любові. З 25-річчям!

Нехай ваша історія кохання ніколи не закінчується, щоб ми могли продовжувати вважати річниці. З 25-річчям дня щасливого шлюбу!

Щоб присвятити себе любові з ким-то, потрібна мить, але для виконання цього зобов’язання потрібно реальний час. Якщо я хочу побачити кращий приклад, це завжди призводить мене до тебе. Як ти чудово провів ці 25 років.

Як замок без ключа, життя була б марною, якби тебе не було зі мною. З 25-річчям.

Серед мільйона невирішених питань про причини людського існування у мене є відповідь на свій – ти. З 25-річчям.

Ваш двадцятип’ятирічний щасливий шлюб є доказом того, що фатальний потяг, зрештою, не смертельно. З 25-річчям!

Тільки ті, хто пов’язаний небесною любов’ю, можуть пройти такий довгий шлях і при цьому залишитися разом. Ваше подружнє життя схожа на історію, яку будуть розповідати довгі роки.

Потрібно багато зусиль і жертв, щоб бути там, де ти зараз. І в зв’язку з цим я хотів би привітати тебе з 25-річчям!

Оскільки ви святкуєте своє 25-річчя, я хочу, щоб ви знали, як сильно я люблю і поважаю вас обох. Ваш шлюб – приклад того, як виглядає справжня любов і відданість.

Річниця весілля знаменує день об’єднання двох різних душ, день, коли дві людини поклялися вічно любити і захищати один одного. Кожна річниця дорога парі, але коли вони можуть жити один з одним більше двох десятиліть, ця подія стає дуже особливим! Срібний ювілей 25-я річниця весілля – це незабутнє досягнення для пари і сім’ї, тому його потрібно відзначити з розмахом! Не забудьте передати побажання і благословення святкує парі! Нагадайте їм про труднощі, які вони подолали завдяки своїй сильній любові і граничного терпінню, а також про солодких спогадах і щастя, які наповнили їх будинок.