Категорії
Річниця весілля

Побажання дружині на річницю заручин

Заручини – це перший крок до того, щоб зв’язати себе узами шлюбу і дати клятви бути один з одним вічно. Незалежно від того, як ви висловлюєте свої емоції по відношенню до своєї партнерки, вона повинна відчувати глибину вашої любові і задоволення від того, що вона є в вашому житті! Привітання з річницею заручин вашій дружині – кращий спосіб нагадати вашій партнерці про її величезною жертві і співчуття по відношенню до вас! Ви повинні цінувати кожну мить річниці вашої заручин привітаннями, побажаннями, подарунками і прекрасними моментами. Спробуйте ці зворушливі послання для своєї улюбленої дружини в якості привітання з річницею вашої заручин.

Побажання дружині на річницю заручин

З річницею заручин, кохана. Спасибі тобі за те, що ти чудова дружина

З річницею заручин, красуня! Я радий, що ми завершуємо ще один успішний рік спільної любові і спогадів!

Найкращим днем в моєму житті був день нашої заручин. Мати тебе в моєму житті – не що інше, як благословення! З річницею заручин!

Моя дорога, прекрасна леді, я сподіваюся, ти запам’ятаєш цей день! В цей день ми вирішили бути друг з другом назавжди. З річницею заручин, дитинко!

Бажаю тобі щасливої річниці заручин, мила. Я щасливий називати тебе своєю дружиною і супутницею життя.

Заручин завжди сповнені радості та спогадів! Наша нічим не відрізнялася! Навіть через стільки років я дорожу тим днем! З річницею заручин, моя королева!

З благословенням ми обмінялися обручками в цей день! Даючи клятву любити один одного до кінця століть. З річницею заручин, люба леді!

Побажання дружині на річницю 1-й заручин

Я не можу повірити, що ми завершили перший етап нашого дивного спільної подорожі! З першою річницею заручин, моя прекрасна королева!

Привіт, мила! Я озираюся назад і розумію, що наша заручини була найкращим днем в моєму житті! Вип’ємо за рік цього чудового дня!

З першою річницею заручин, мій дорогий кекс! Ти ласунка в моєї гіркої життя і королева мого маленького королівства!

Вітаю тебе з нашою першою річницею заручин, мила. Ти не просто моя дружина, ти мій найкращий друг. Мені так пощастило, що ти моя дружина.

Найтепліші побажання одному році нашої поїздки на американських гірках, наповненим щастям і горем! Не можу повірити, що час пролетів так швидко! З 1-ою річницею заручин, моя леді!

365 днів нашої спільної життя пролетіли в мить ока! В нашому спільному житті ще багато всього попереду! Моя дивовижна жінка, з першою річницею заручин!

Заручини з такою турботливою жінкою була найкращим рішенням у моєму житті! Спасибі тобі за рік безумовній любові! З першою річницею заручин найкращу жінку!

Побажання дружині в день 2-ї річниці заручин

2 роки спільної любові і життя навчили мене набагато більшого, ніж я коли-небудь міг чекати! Спасибі тобі, моя королева! З 2-ою річницею заручин!

Яке це – озирнутися назад у часі і побачити себе в цей особливий день? Прекрасно, правда? Вип’ємо за 2 роки нашої заручин, моя мила принцеса!

Вітаю з 2 річницею заручин королеву мого серця! Ти робиш мій будинок красивим, а моє життя повноцінної! Я люблю тебе, красуня!

Заручини – це перший сайт, який ми зав’язуємо в життя з нашим партнером! Дякуємо, що вибрали мене, моя леді! Вітаємо з 2-річною річницею нашої заручин!

Знімаю капелюха перед ще одним роком блаженного подорожі! Ти моя кохана і незрівнянна! З 2-ою річницею заручин, моя люба жінка!

З 2-ою річницею заручин, принцесі мого серця! Твоя індивідуальність радує мене кожну мить! Спасибі, що ти моя!

Знаменні побажання дружині на річницю заручин

Вирушаємо в подорож довжиною в ____ років! Життя була такою мирною, тому що поруч зі мною була така жінка, як ти! З річницею заручин, кохана!

Щасливих ___ років спільного кохання і життя! Ти – весь мій світ! Спасибі тобі за роки спільного життя! З річницею заручин, мила!

Сердечно вітаю вас з ___ роком нашої заручин! Я кожну мить дякую Богові за те, що він зробив тебе моєю! З річницею заручин, моя дівчинка!

Вип’ємо за ще одну віху нашого життя! Разом ми створили незабутні спогади, які будемо зберігати вічно! З річницею заручин!

Знімаю капелюха перед черговим роком нашого катання на американських гірках! З того дня, як ми побралися, моє життя стала чудовою завдяки такій жінці, як ти! З річницею заручин!

З річницею заручин, моя королева! День без тебе – це за гранню мого уяви! Спасибі тобі за все, дитинко! Я люблю тебе!

Ми віримо, що ці привітання з річницею заручин для вашої дружини викликали прекрасну посмішку на її обличчі, і наповнили її величезним захопленням! Це моменти, які ви хотіли б плекати вічно. Не забувайте цінувати свою партнерку за її повсякденну підтримку та внесок у вашу сім’ю і життя. Вирушайте в нову подорож, оскільки ви двоє ручаєтесь за довгі роки і живете разом вічно!

  Більше 100 побажань на річницю весілля для друзів

Будь ласка, прийміть наші привітання з річницею заручин для вашої дружини в знак любові та висловлення подяки за ваші прекрасні відносини. Ми можемо тільки побажати, щоб ваша зв’язок міцніла з кожною миттю! Вип’ємо за чудове свято! З річницею заручин!