Категорії
Різне

Більше 80 повідомлень і цитат Сумую за тобою

Туга за дорогій людині викликає загальну і гостру емоцію. Біль від його відсутності не проходить, чи то від дорогого друга або значущої людини. Туга за їх близькості залишається безперервної. В такі вразливі моменти, ділячись своїми почуттями з близькими, ми полегшуємо тяжкість в наших серцях. Вираз того, що ми сумуємо за ним, ретельно підбираючи слова, передає любов і вдячність. Надсилайте щирі повідомлення “сумую за тобою” тим, хто вам доріг, демонструючи цінність спільних моментів і те, чого їм зараз не вистачає. Не соромтеся; відкрито висловлюйте свою прихильність. Нижче ви знайдете щирі повідомлення “Я сумую за тобою” для друзів, сім’ї, подружжя, партнерів або кузенів, кожне з яких відображає ваше глибоке захоплення і почуття.

Повідомлення “я сумую за тобою”

Ти перебуваєш в кожній моїй думці. Я сподіваюся побачити тебе досить скоро, тому що я дуже сильно нудьгую по тобі, люба.

Нудьгувати по тобі – все одно що дихати повітрям, ти не можеш без цього жити. Сподіваюся, у тебе все добре. Посилаю тобі теплі побажання. Я так сильно тебе люблю.

Розлука з тобою змусила мене думати про тебе більше, ніж раніше. Я сподіваюся, у тебе все відмінно, і ти сумуєш за мене більше, ніж я сам.

Коли тебе немає поруч зі мною, я відчуваю, що в моєму існуванні відсутня частина моєї душі. Я сумую за тобою!

Час летить, коли ти зі мною, і, з іншого боку, час зупиняється, коли тебе немає зі мною. Я так сильно нудьгую по тобі. Дуже люблю тебе.

Я так сильно нудьгую по тобі, мій друже! Ніхто не зможе замінити ту любов і турботу, якими ти мене обсипав!

Нудьгувати по тобі і не мати можливості бачити тебе – це саме огидне почуття на світі. Я буду сумувати за тобою, поки ти не повернешся.

Милі і відстань взагалі не мають значення, але все, що я хочу сказати, це те, що від всього серця я сумую за тобою кожну мить цього дня.

Немає нічого болючішого, ніж нудьгувати по тобі і не мати можливості тебе бачити. Сподіваюся, ти скоро будеш поруч.

Все, що нагадує мені про тебе, змушує мене нудьгувати по тобі трохи більше, ніж коли-небудь. Я сподіваюся, ти сумуєш по мені так само, як я сумую за тобою.

Ми взяли на себе зобов’язання і ніколи не відпускали їх – таким було наше обіцянку. Сьогодні ми живемо за багато миль один від одного, але завжди в серцях один одного. Я так сильно нудьгую по тобі, любов моя.

Ці безцінні спогади – свідчення нашої неймовірною зв’язку. Кожен раз, коли я переглядаю галерею свого телефону, я сумую за тобі більше, ніж ти можеш собі уявити.

Словами не висловити нашу любов, а відстанню не виміряти мою біль. Це розбиває мені серце, коли я проводжу кожен день з жінкою, яка зробила моє життя повноцінним. Я сумую за тобою, дитино.

Єдине хороше в зникнення – це те, що я повертаюся до наших старих часів і можу перемотати їх усі назад і відтворити в своїй голові, просто пережити їх знову.

Коли я не з тобою, я просто як головоломка з безліччю відсутніх частин – незавершена. Прийди і відчуй мене! Я так сильно люблю тебе.

Всякий раз, коли я не розмовляю з тобою, я пристрасно думаю про тебе! Шалено сумую за тобою!

Я сумую за тобою, як небо сумує за місяці, як грунт нудьгує по краплях дощу, як квітка сумує за сонячного світла!

Гей, люба, ти можеш послухати, як нерівно б’ється моє серце з-за тебе? Це тому, що я сумую за тобою!

Я сумую за твоєї усмішки, твого тепла, твоєї мелодійного голосу. Ти дійсно любов всього мого життя!

Мені важко зосередитися на роботі, тому що мій розум заповнений твоїми думками! Я так сильно за тобою сумую!

Повідомлення від “сумую за тобою” для нього

Кохана, ти – половинка моєї душі, моє натхнення і моє щастя. Важко жити, коли тебе немає поруч! Я сумую за тобою!

Дорога, моє серце болить за кожної секунди, коли ти далеко від мене! Я страшенно сумую за тобою; будь ласка, зустрінься зі мною у моїх снах!

Ти – причина, по якій я щодня прокидаюся з посмішкою на обличчі, кохана. Я сумую за тобою!

Всякий раз, коли тебе немає поруч, я відчуваю себе пригніченою. Я сумую за тобою, любов моя. Скоро зустрінемося, дорога.

Любов моя, потік думок про тебе заражає мене, і тільки твоя присутність може вилікувати мене!

Дитинко, коли ми прощаємося один з одним, частина мого серця перестає битися! Я так сильно скучаю за тобою!

Я сумую за тобою і твоїм обіймам, по тому, як ти посміхаєшся, як дивишся на мене. Бути шалено закоханим дійсно важко; тепер я відчуваю це всім своїм єством.

Я посилаю тобі послання про свою тугу через тисячу поцілунків! Я сумую за тобою!

Дитинко, ніколи ще я не відчував себе таким улюбленим до того, як зустрів тебе! Я сумую за твоєї теплої прихильності!

Я сумую за тобою всім своїм єством, я сумую за тобою в затягнутому хмарами небі, я сумую за тобою в співі птахів. Іди до мене, кохана!

Кажуть, що одне яблуко в день відлякує доктора, але насправді мені потрібно, щоб ти вберіг мене від усіх проблем. Сумую по тобі, люба.

Я сумую за тобою, моя споріднена душа. Я більше не можу уявити своє життя без тебе. Я хочу знову опинитися в твоїх обіймах, любов моя!

Я за тисячу миль від тебе, але моє серце б’ється для тебе кожну мить! Не вистачить слів, щоб висловити мою любов до тебе. Я сумую за тобою, мій коханий чоловік.

Повідомлення для неї “сумую за тобою”

Коли тебе немає поруч зі мною, моє життя наповнюється темрявою і зневірою. Тому що ти – моє єдине сонечко, і я сумую за тобою!

Простір між моїми руками здається трохи занадто великим, коли тебе немає в моїх обіймах. Я сумую за тобою, любов моя!

Дорога, я мрію про життя, в якій мені не доведеться розлучатися з тобою ні на секунду! Я сумую за тобою!

Я смертельно сумую за тобою, кохана! Все йде не так, як треба, коли немає твого дбайливого присутності, щоб утішити мене!

Ти робиш мене самим щасливим людиною в світі, дитинко. Туга по тобі розриває моє серце на частини!

Любов до тебе робить усе, заради чого варто жити, а відсутність тебе робить все марним. Так сильно нудьгую по тобі.

Я відчуваю себе нещасною без тебе, кохана! Ти доповнюєш моє існування, і я страшенно сумую за тобі прямо зараз!

Кожен раз, коли я сумую за тобою, я пригадую нашу розмову і не можу втриматися від ідіотської посмішки. Я так сильно люблю тебе, моя люба.

Королеві мого королівства, весь мій світ здається неповним без тебе. Твоя любов доповнює наш світ. Будь ласка, повертайся скоріше, любов моя.

Моя улюблена принцеса, відстань ніколи не зможе виміряти нашу любов. З кожним днем вона росте і жадає твоєї присутності. Я сумую за тобою, моя красуня.

Повідомлення “сумую за тобою” для друга

Я сумую по тобі, друже! Час, який я проводжу з тобою, – це час, яким я ціную найбільше у своєму житті!

Всі моменти, які ми провели разом, назавжди залишаться в моїй пам’яті, незалежно від того, як далеко ми знаходимося. Я завжди буду триматися за тебе, мій дорогий друже, я так сильно нудьгую по тобі.

Спасибі тобі за те, що ти завжди був тим, на кого я можу покластися, незважаючи ні на що. Я просто нудьгую по тобі більше, ніж можу висловити. Сподіваюся, у тебе все добре, друже.

Я хотів би вимовити заклинання, яке поверне тебе до мене прямо зараз, і насолоджуватися кожною часткою секунди з тобою, дорогий друже. Я сумую за тобі більше, ніж ти сам.

Я сумую за тобою, мій найдорожчий друг. Спасибі, що прийшов в моє життя і був поруч, коли мені потрібен був хтось, хто обійняв мене і підтримав у скрутну хвилину.

Ти надав мого нудного життя новий сенс з тих пір, як я зустрів тебе, дорогий друже. Я хочу якомога швидше побачити тебе, бо без тебе тут все здається безглуздим. Сумую за тобою.

Я дійсно хочу, щоб ти був тут, щоб я міг посміятися над твоїм дурним жартом і випадковими спалахами гніву. Я люблю тебе, мій дорогий друже, теж сумую по тобі.

Спасибі тобі за те, що ти хороший друг і за те, що з’являєшся всякий раз, коли я у тобі потребую. Я сумую за спілкуванню з тобою, скоро зустрінемося. Люблю тебе.

Дорога подружка, мої дні здаються неправильними без тебе. Ти потрібна мені, і я сумую за тобою. Будь ласка, повертайся скоріше!

Дорогий друже, ти завжди був невід’ємною частиною мого життя. Я сумую за нашим дорогим спогадами і безтурботного сміху!

Приятель, можливо, одного разу ми подоросліємо і віддалимося один від одного, але ти назавжди залишишся моїм особливим людиною. Я сумую за тобою!

Друзі, ви змушуєте мене повірити в себе і ведете до пошуку сенсу життя. Я сумую за вами!

Кожна посмішка, якою ми обмінялися, і кожен секрет, яким ми поділилися, назавжди залишаться в моїй пам’яті. Я сумую за тобою!

Дорогий друже, я сумую по кращому часу в нашому житті, яке ми провели разом. Іноді мені хочеться, щоб ти був зі мною завжди. Ти ніколи не дізнаєшся, що ти значив для мене.

Коротке повідомлення “сумую за тобою”

Моє серце і мій розум дуже сумують за тобою. Сподіваюся, у тебе все добре.

Я сумую за тобою кожним ударом серця свого. Будь ласка, прийди до мене й допоможи мені знову знайти себе.

Про деяких великих душах завжди пам’ятають! Ти один з них, приятель! Ми будемо сумувати за тобою! Прощай! 🛬

Я сумую за тобою кожен день. Ніщо в світі не може бути більш болючим, ніж залишатися далеко від тебе.

Я сумую за тобою кожна мить, коли тебе немає поруч зі мною, і я не брешу.

Моє серце відчуває себе самотнім, коли тебе немає поруч зі мною. Повертайся швидше, дорога.

Я сумую за тобою всім серцем і душею, дорога. Будь ласка, зустрінься зі мною як можна швидше.

Тут без тебе я втрачено. Я шалено сумую за тобою.

Я сумую за тобі більше, ніж любила, і я сумую за тобою, як пустелі нудьгують по дощу.

Цитати з “сумую за тобою”

“Туга по тобі накочує хвилями. Сьогодні ввечері я тону”. – Кріс Янг

“І все ж я хочу бути людиною; я хочу думати про нього, тому що тоді я відчуваю, що він десь живий, хай тільки в моїй голові”. – Саллі Грін

“Я не сумую по тобі і тільки тобі, я сумую по тобі й по собі разом”. – Невідомо

“Я не знаю, як вони називаються, проміжки між секундами, але я завжди думаю про тебе в ці проміжки”. – Сальвадор Плашенсия

“Любити – це нудьгувати по кому-то, коли ви в розлуці, але чомусь відчувати тепло всередині, тому що ти близький серцем”. – Кей Кнудсен

“Нудьгувати по тобі – моє хобі, піклуватися про тебе – моя робота, робити тебе щасливим – мій обов’язок, а любити тебе – моє життя”. – Невідомо

“Я міг би заприсягтися, що говорив правду, коли сказав, що не нудьгував по тобі”. – Будь ласка, знайди це

“Ти знаєш, що дійсно сумуєш по кому-то, коли прагнеш чогось такого простого, як звук його голосу”. Невідомо

“Нудьгувати по комусь- частина любові до нього. Якщо ви ніколи не розлучається, ви ніколи по-справжньому не дізнаєтеся, наскільки сильна ваша любов”. – Гюстав Флобер

“Якщо б у мене був один квітка на кожен раз, коли я думаю про тебе, я могла б вічно гуляти в своєму саду”. – Клаудія Едріен Гранді

“Я пустив сльозу в океан. В той день, коли ти це зрозумієш, я буду сумувати за тобою”. – Невідомо

“І вони не можуть зрозуміти, що заподіює біль — туга по іншій людині або удавання, що це не так”. – Хадіджа Рупа

Нудьгувати по комусь – значить відчувати порожнечу в серці, відчуття порожнечі прямо там, у вашому серці. Говоріть голосніше і дайте людині зрозуміти, як сильно ви сумуєте за ним / нею, відправивши кілька побажань “Я сумую за тобою” або повідомлень. Немає нічого ганебного в тому, щоб діставати кого-то, коли твоє серце жадає їх теплих обіймів або їх присутності. Відправляйте текстові повідомлення “Я сумую за тобою” і розказуй їм про своє кохання і відданості по відношенню до них. Незалежно від того, як далеко ви знаходитесь, надсилайте ці милі текстові повідомлення “сумую за тобою”, щоб повідомити їм, що ви дійсно відчуваєте. Хоча цитати “сумую за тобою” хороші, це не єдиний спосіб висловити свою любов до того, кого вам бракує. Ви завжди можете спробувати урізноманітнити їх, використовуючи кілька милих і проникливих слів з словника, як ми зробили тут.