Категорії
втрата

Більше 150 повідомлень із співчуттями і цитат для вираження вашого співчуття

Коли помирає кохана людина, словами біль не вгамувати, але вони можуть допомогти залікувати рану. Ми можемо висловити слова співчуття і підтримки друзям і родичам, які переживають важкі часи. Це допоможе їм нести свій тягар і розділити своє горе. Якщо ви не впевнені в тому, як висловити свої співчуття комусь, хто втратив близьку людину, ці повідомлення з співчуттями і цитати допоможуть вам висловити співчуття і підтримку цій людині.

Щирі співчуття

Я глибоко засмучений звісткою про вашу втрату! Душа померлого буде в моїх молитвах.

Хай буде з вами Бог у вашому горі. Мої щирі співчуття у зв’язку з вашою величезною втратою.

Нехай Бог дасть вам сили пережити цю втрату. Висловлюю свої співчуття вам і вашій родині.

Мої найглибші співчуття у зв’язку з вашою величезною втратою. Будь ласка, знайте, що я молюся за вас.

Приношу тобі свої щирі співчуття, мій друг. Ти заслуговуєш на щастя і втіхи. Наберися терпіння. Докори сумління пройдуть.

Я не можу поставити себе на ваше місце. Я знаю, іноді все здається дуже важким для прийняття. Але ми повинні прийняти реальність. Хай допоможе Бог вам і вашій родині.

Я знаю, що не можу сказати ні слова, щоб твоя біль зникла. Просто знай, що я завжди був і буду поруч з тобою. Мої найглибші співчуття тобі і твоїй родині!

Немає слів, які могли б адекватно виразити глибину наших почуттів. Ми хочемо, щоб ви знали, що прийміть наші найглибші співчуття у зв’язку з втратою.

Моє серце співчуває тим, хто втратив друзів або родину в результаті нещасного випадку.

Любов моя, бачити тебе в такій болю завдає біль мого серця. Я хотів би змити всю твою біль і страждання. Будь ласка, знай, що я буду поруч з тобою в цей важкий час.

Наші найглибші співчуття та молитви вам і вашій родині, [Імені покійного] нам буде дуже не вистачати.

Це важкий час для будь-якої людини. Але я впевнений, що ти не дозволиш цього горя перешкодити тобі стати тим, хто ти є. Мої думки з тобою!

Завжди знайте, що вас оточують люди, які дійсно люблять вас і піклуються про вас. Не втрачайте надії і не здавайтеся. Дуже скоро життя знову стане прекрасним.

Ніщо не може зрівнятися з вашою сьогоднішньою втратою. Я глибоко засмучений цією звісткою, але я хочу, щоб ви знали, що ви ніколи не самотні, коли доводиться нести тягар горя.

Завжди пам’ятайте, що у вас є друзі, з якими ви можете розділити свою біль. Сьогодні я стою поруч з вами, як і ви всі ці роки. Прийміть мої співчуття!

Ця втрата стосується не тільки вас. Ми всі відчуваємо ту ж біль, що й ви сьогодні. Нехай всемогутній Бог дасть вам мир і полегшить вашу біль найближчим часом. Мої найщиріші співчуття вам!

Я все ще не можу в це повірити! Я щиро співчуваю вашій втраті.

Я сподіваюся, що Бог дасть вам і вашій родині мир, в якому ви потребуєте в цей важкий час. Нехай Він благословить пішла душу. Мої співчуття вам і вашій родині.

Щирі співчуття вам і вашій родині у зв’язку з цією великою втратою. Нехай Бог благословить вашого [тата/маму] вічним миром.

Мої щирі співчуття у зв’язку з втратою вашого (друга / члена сім’ї). Я сподіваюся, що мої молитви полегшать це тягар і принесуть вам утіху в цей важкий момент вашого життя. Нехай у вас вистачить мужності продовжувати жити далі.

Любов моя, я розумію біль, яку ти відчуваєш. Будь ласка, знай, що моя любов тут, щоб допомогти залікувати твої рани і повернути твою посмішку.

Для мене біль, через яку ти проходиш, незбагненна. Я знаю, що буквально немає слів, які могли б зробити це краще. Просто знай, що він завжди буде жити у твоєму серці і в цих дорогоцінних спогадах.

Вона справді була чудовою жінкою. Я завжди буду пам’ятати, якою вона була дивовижною. Мої найглибші співчуття у зв’язку з її смертю.

Ми висловлюємо наші щирі співчуття у зв’язку з втратою нашого дорогого колеги. Нехай спочиває з миром!

Мої найглибші співчуття своїй сім’ї у зв’язку з жахливою втратою вашої дитини. Ми думаємо про вас!

Мої найглибші думки з вами, коли ви проходите через найважчі часи у своєму житті. Не втрачайте надії. У Бога є найкращий план для кожного з нас.

Ми приносимо наші щирі співчуття у зв’язку з передчасною смертю (Ім’я покійного). Він і його родина в наших думках і молитвах.

Жалкую про смерть __. У цей важкий час я хочу, щоб ви знали, що мої молитви та думки з вами.

Я знаю, ти глибоко убитий горем, але я хочу, щоб ти знав, що я завжди на відстані телефонного дзвінка, коли б я тобі не знадобився. Мої найглибші співчуття тобі!

Ваша втрата, без сумніву, непоправна. Але ви повинні знайти розраду в знанні того, що у Бога є досконалі плани для кожного в цьому світі.

В цей важкий момент більше всього на світі вам потрібно мати терпіння. Зберігайте віру в Бога і знайте, що час все лікує.

Нам буде дуже не вистачати [Імені померлого]. (Він / Вона) був любимо усіма нами і (він / вона) назавжди залишиться в нашій пам’яті. Наші / Мої співчуття.

Будь ласка, не закривайте двері свого серця в цей сумний час. Мої щирі співчуття можуть не втішити вас, але моя любов завжди буде оберігати вас і дарувати посмішку.

Мої найглибші співчуття вам і вашій родині. Сьогодні ваше горе торкнулося всіх нас. Давайте розділимо цю біль разом.

Ми всі будемо щиро молитися Богу, щоб він визволив вас і вашу сім’ю від цієї нестерпної болі. Нехай ви знайдете спокій в теплі любові і дружби, які вас оточують.

Біль від втрати дорогих людей ніколи не проходить, але я сподіваюся, що з часом ви зміцнієте. Будь ласка, прийміть мої співчуття.

У ці моменти душевного болю нехай спогади, якими ви дорожите, стануть ніжним шепотом розради, допомагає вам переживати кожен день. Мої співчуття з вами, пропонуючи розраду і розуміння.

Крізь хмари горя пам’ятай, що друзі подібні до сонячних променів — вони дарують тепло і світло. Довірся нашим загальним моментам, тому що я тут, щоб вислухати і підтримати тебе.

Послання із співчуттями другові

Мені шкода чути про вашу втрату. Нехай майбутні дні принесуть вам мир, щастя і всю любов, якої ви потребуєте.

У цей важкий час нехай добрість і милість Божа буде з вами та вашою родиною. Нехай Він дасть вам мужність і силу впоратися з цією втратою.

Висловлюю свої найщиріші співчуття тобі, мій друже, щоб допомогти тобі подолати скорботу від непоправної втрати.

Мені важко уявити, через яку біль ти проходиш. Просто знай, що я завжди тут, якщо тобі коли-небудь знадобиться плече, щоб виплакатися, і друг, якому можна довіритися.

Я знаю, наскільки це важкий час для вас. Але, будь ласка, знайте, що я завжди буду поруч з вами, підтримуючи вас хороші і погані часи. Бажаю вам і вашій родині оговтатися після важких часів.

Посилаю свої співчуття вам, вашій родині, подібно до шепоту, уносимому вітром. Нехай вони досягнуть кожного серця вашої родини, приносячи тепло спільних спогадів і душевну силу.

Я так шкодую про вашу втрату. Будь ласка, дайте мені знати, якщо я можу щось зробити, щоб підтримати вас, не соромтеся. Ви в моїх думках і молитвах.

Через розділи, присвячені радості і печалі, наша дружба залишається непохитною. Спирайтеся на наш загальний сміх і знайдіть силу в нашій зв’язку. Я тут, близький, як завжди.

Дорогий друже, в цей час скорботи вважай мене компасом, який допоможе тобі пройти через це. Хоча світ може здаватися важким і сірим в цей час скорботи, не забувай приділяти час турботі про себе.

Я щиро співчуваю вашій печалі і втрати. Я впевнений, що ваша мама, повинно бути, де-то посміхається, спостерігаючи за всіма вами.

Твій батько був людиною честі і великих чеснот. Можливо, його більше немає в цьому світі, але його вчинки завжди будуть говорити про його шляхетність.

Я знаю, ти не в настрої читати всі ці слова співчуття. Але просто знай, що у тебе є друг, який не менш засмучений втратою.

Вона була більше, ніж матір’ю мого друга. Для мене вона була просто як моя власна мати. Її смерть – втрата для нас обох. Нехай спочиває з миром.

Мої найщиріші співчуття вам. Сьогодні ми сумуємо разом, оскільки обидва втратили дуже особливого людини в нашому житті. РВІТЬ!

Людина може померти, але його спогади залишаться незмінними. Знайдіть розраду в добрих спогадах, які у вас були з нею. Нехай спочиває з миром вічно!

Смерть – це найкраще з усього, що може трапитися з ким завгодно. І все ж ми не можемо не відчувати смутку, коли забирають когось з наших близьких. Прийміть мої співчуття! Нехай Бог буде добрий до вас в цей важкий час.

Тримаю тебе в своїх думках. Я тут, щоб вислухати і поплакати на твоєму плечі, тому, будь ласка, знай, що ти можеш поділитися зі мною що завгодно.

Послання співчуття у зв’язку зі смертю члена сім’ї

Немає нічого болючішого, ніж втратити члена сім’ї. Я сподіваюся, ти подолаєш це горе.

Втрата батька, повинно бути, найбільша втрата, яку людина може винести. Мої найглибші співчуття вам і вашій родині.

Щирі співчуття вам і вашій родині у зв’язку з цією важкою втратою. Нехай Бог благословить вашого батька вічним миром.

Втрату батька неможливо виразити словами, але я сподіваюся, що ви подолаєте порожнечу. Будь ласка, прийміть мої співчуття.

Будь ласка, прийміть наші щирі співчуття у зв’язку зі смертю вашої матері! Нехай її душа спочиває з миром.

У мене болить серце при одній думці про твоєї матері. Прийми мої щирі співчуття у зв’язку з відходом твоєї матері.

Думаю про тебе і молюся за минулу душу твого брата. Нехай спочиває з миром.

Я надзвичайно співчуваю, дізнавшись про смерть брата. Нехай Бог дасть вашій родині мужності і терпіння. Нехай спочиває з миром.

Я зовсім втратив дар мови і все ще заперечую новину про вашого брата. Яким дивним людиною він був! Нехай Бог допоможе вам впоратися з цією втратою.

Звістка про раптову смерть твого брата повністю потрясло мене. Я знаю, що слів замало, щоб зцілити твою біль. Нехай він відчує все хороше, чого заслуговує на небесах.

Мої найглибші співчуття у зв’язку зі смертю вашої улюбленої сестри. Її будуть пам’ятати.

Ваша сестра була такою дивовижною душею і володіла таким позитивним настроєм! Я бажаю, щоб Бог благословив вашу сестру найзеленішої райської долиною. Прийміть мої співчуття!

Слухаючи про твою сестру, мені стає так сумно. Молюся за твою сестру, приятель. Нехай Бог благословить тебе силами, щоб впоратися з цим важким часом.

Я глибоко засмучений вашої втратою. Ваші дідусь / бабуся) будуть згадуватися в наших молитвах.

Мені так шкода, що ваш (двоюрідний брат / племінник / дядько / тітка) помер! Нехай милосердний Господь благословить і втішить вас і вашу родину. Будь ласка, прийміть мої щирі співчуття.

Співчуття у зв’язку зі смертю одного з батьків

Ваш батько дійсно був людиною, яку варто пам’ятати. Мої найглибші співчуття вам і вашій родині!

Ніщо не може замінити місце вашої матері у вашому серці, моліть Бога про її кращих днями на небесах. Висловлюю свої співчуття.

У вашого батька було золоте серце, і всі, хто мав честь знати його, дійсно благословенні. Хай буде з вами Бог у цей вирішальний час.

Я ніколи не забуду миле обличчя твоєї мами і те, якою прекрасною леді вона була! Мої співчуття тобі і твоїй родині.

Твоя мати була однією з самих добрих жінок, яких я коли-небудь зустрічав. Нехай Бог дасть тобі і твоїй родині сил впоратися з цією втратою.

Звістка про смерть вашого батька потрясло мене до глибини душі. Висловлюю свої щирі співчуття вам і вашій родині.

Я можу тільки уявити, яке горе ви, має бути, переживаєте. Нехай його душа спочиває з миром, а ваше серце знайде силу.

Я не можу знайти слів, щоб висловити, як я вражений, дізнавшись про це нещастя. Мої найщиріші співчуття.

Я досі не можу повірити, що твоя мама покинула нас. Всі, хто її знає, будуть згадувати її з теплотою.

Людина не може подолати біль втрати своєї матері. Я молюся, щоб ви набралися сил пройти через це.

Співчуття у зв’язку з втратою чоловіка

Нехай любов, яку ви розділили, і спогади, які ви залишили, додадуть вам сміливості почати своє життя заново.

Не можу собі уявити, як тобі, мабуть, важко втратити любов всього свого життя. Так знайдеш ти хоч якусь розраду.

Печаль, яку я відчуваю, почувши про смерть твого чоловіка, неможливо висловити словами, дорога. Шкодую про втрату.

Ваша дружина була такою люблячою жінкою, і всім буде її не вистачати. Мої щирі співчуття вам.

Посилаю вам свої щирі співчуття у зв’язку з втратою вашого чоловіка. Будьте сміливі, щоб впоратися з цією перешкодою. Я так сильно люблю вас.

Любов, яку ви розділили, була єдиною у своєму роді. Я молюся за її вічний спокій і твою силу. Вона ставила твоє щастя понад усе. Так що було б краще, якби ти залишався сильним заради спокою її душі.

Мої найглибші співчуття вам і сім’ї у зв’язку з втратою вашого чоловіка. Нехай він яскраво сяє на небі.

Ви і вся ваша сім’я в моїх думках і молитвах після того, як я вислухав повідомлення про втрату вашого чоловіка. Нехай Бог допоможе вам перенести цю біль.

Сувора реальність така, що ми можемо триматися за спогади, а не за людей, з якими ми їх створили. Мої найглибші співчуття.

Нехай скорботу скоріше освітить ваше серце хорошими вібраціями і благословеннями, що оточують вас. Нехай ваша дружина покоїться з миром.

Можливо, життя змінилося, і ви, можливо, все ще намагаєтеся зрозуміти, як повернути колишнє щастя. Але я обіцяю бути поруч з вами, незважаючи ні на що.

Ми ніколи не забудемо, якою чудовою жінкою була ваша дружина. Нехай Всевишній дарує їй небеса і додасть вам сил впоратися з цією втратою.

Послання співчуття колезі

Мені дуже шкода чути про вашу втрату. Я сподіваюся, що ви зможете подолати це і поправитися як можна швидше.

Вся наша команда висловлює вам наші найглибші й найщиріші співчуття у зв’язку з цією непоправною втратою.

Будь ласка, прийміть мої найтепліші співчуття. Нехай мужність і терпіння будуть вашими супутниками в ці скорботні часи.

Важко знати, що сказати в цій ситуації, але я сподіваюся, що це повідомлення хоч у чомусь допоможе. Від імені всієї нашої команди, будь ласка, прийміть наші щирі співчуття.

Нехай в саду спогадів ви і ваша сім’я будете квіти сили і єдності. Кожна пелюстка зберігає частинку спадщини вашого улюбленого людини, ніжне нагадування про їх постійної присутності.

Щирі співчуття від команди у зв’язку з трагічною втратою. У цей важкий час ми зберігаємо вас в наших щирих молитвах.

Бог дасть вам невичерпну силу пережити цей важкий час. Мої щирі співчуття вам.

Я висловлюю своє глибоке співчуття вам і вашій родині у цей важкий час. Я знаю, що вам важко прийняти правду. Але я сподіваюся, що ваше серце знайде мир.

У моменти тиші, нехай ти знайдеш в собі мужність зустрітися обличчям до обличчя з болем. Хоча слів може бути недостатньо, моя турбота про тебе залишається сильною. Разом ми пройдемо по цим незвіданим вод.

Якщо вам потрібен хтось, крім вас, щоб втихомирити цю бурю втрати вашого улюбленого людини, зверніться до мене. Прийміть мої найглибші співчуття.

Словами не передати, як я глибоко жалкую про вашу втрату! Я буду молитися за вас і вашу родину.

Ми глибоко сумуємо у зв’язку зі смертю одного з наших кращих співробітників. Наші щирі співчуття!

Співчуття у зв’язку зі смертю знаменитості / відомого людини

Спочивай з миром {Ім’я}! Велика душа ніколи не вмирає. Замість цього вони залишають свою спадщину і живуть з ним.

Сьогодні ми втратили легенду. Мої щирі співчуття всім, хто сумує!

Яка трагедія для всього світу! Багатьом, безсумнівно, буде не вистачати її/ його!

Сьогодні до яскравої галактиці на небі приєдналася ще одна зірка. Ми глибоко сумуємо про втрату! Мої співчуття.

Він був справжнім генієм у своїй області, і його відсутність буде глибоко відчуватися! Нехай його душа спочиває з миром.

Дуже сумний день для нації – втратити такий творчий розум! Мої щирі співчуття!

Внесок цієї легенди назавжди залишиться живий у наших серцях! Мої глибокі співчуття скорботної сім’ї.

У свій час він поширював серед нас любов і позитив. В пам’ять про нього ми висловлюємо наші найглибші співчуття його родині, друзям і доброзичливцям.

Ніякі слова не можуть віддати належне його внеску в наше життя. Ми глибоко сумуємо про його смерть, але знаходимо розраду у вічних спогадах про нього через його твори.

Ти був справжнім героєм нашої нації. Ти йдеш, але твоє спадщина буде жити серед нас. Спочивай з миром.

Співчуваю у зв’язку зі смертю багатьох людей

Загибель стількох світлих душ в результаті нещасного випадку жахливо трагічна! Мої щирі співчуття!

Нехай Господь упокоїть душі спочилих у вічному світі! Висловлюю свої співчуття.

Моє серце просто розбилося через тих, хто втратив друзів або родину в дорожньо-транспортній пригоді.

Мої щирі співчуття тим, хто втратив друзів або родину в авіакатастрофі!

Нехай жертви цього зіткнення спочивають на небесах! Мої щирі співчуття у зв’язку з цією жахливою втратою!

В пам’ять про тих, хто загинув у цій катастрофі, нехай земля їм буде пухом! Мої найглибші співчуття у зв’язку з цією трагічною втратою!

Короткі повідомлення з співчуттями

Ніякими словами не описати, як я шкодую про вашу втрату.

Ми думаємо про вас і вашої родини в цей важкий період.

Дорога, я дійсно сподіваюся і молюся богу, щоб покійна душа лежала з миром.

Нехай Бог дасть вам сил. Мої найглибші співчуття у зв’язку з втратою.

Важко знайти правильні слова, щоб утішити тебе прямо зараз. Посилаю тобі свою любов і молитви.

Я не можу описати, як я шкодую про вашу втрату. Не впадайте у відчай. Я завжди з вами.

Нехай Бог дарує мир вам і вашій родині!

Ви не самотні в цьому світі. Давайте розділимо ваш біль!

Я сподіваюся, що ви справитеся від цього як можна швидше.

Нехай Бог вилив на вас свою любов і турботу, коли ви будете проходити через найважчий період у вашому житті.

Нехай ваша втрата буде відшкодована кращими нагородами.

Сподіваюся, мої найглибші співчуття заспокоять ваше скорботне серце.

Нехай ти подолаєш це горе і знову посміхнешся.

Почувши про вашу втрату, я був засмучений до глибини душі. Нехай Бог заспокоїть вашу біль.

Ніяке горе не міг, але бажання бути щасливим пом’якшить його.

Цитати з співчуттів

“Ті, кого ми любимо і втрачаємо, завжди пов’язані серцевими узами в нескінченність”. – Террі Гийметс

“Моя молитва завжди з вами. Нехай Бог благословить вас у цей важкий час”.

“Те, що прекрасно, ніколи не вмирає, а переходить у іншу красу, Зоряну пил або морську піну, Квітка або ширяючий в повітрі повітря”. – Томас Бейлі Олдріч

“Спогад про добро, зроблене тим, кого ми любили, – єдина втіха, коли ми втрачаємо їх”. – Демустье

“Ніщо не може компенсувати вашу величезну втрату, але ми згадуємо вашу сім’ю в наших щирих молитвах!”

“Нехай Бог потішить вашу сім’ю в ці похмурі дні вашого життя. Ми щиро шкодуємо про вашу втрату!”

“Подібно до птаха, що співає під дощем, нехай вдячні спогади збережуться в часи скорботи”. – Роберт Льюїс Стівенсон.

“Ніщо не лікує краще, ніж протягом часу. Ваше горе не буде тривати вічно, але сміливість рухатися далі збережеться”.

“Коли серце сумує про те, що воно втратило, дух радіє тому, що у нього залишилося”. – Суфійська епіграма.

“Велика душа служить усім постійно. Велика душа ніколи не вмирає. Це об’єднує нас знову і знову”. – Майя Анжелу

“Сонце, місяць, вітер, зірки завжди будуть поруч, нагадуючи вам про любов, яку ви розділили, і про світ, який вона нарешті знайшла”. – Невідомо

“Печаль – це плід. Бог не дає їй рости на дуже слабких кінцівках, щоб винести її”. – Віктор Гюго

“Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені”. – Матвія 5:4

“Бог – наша охорона та сила, справжня допомога в біді” (Псалом 46:1).

“Біль, яку ти відчуваєш, для мене неможлива. Все, що я хочу сказати, це те, що мої думки завжди з тобою!”

Підписи із співчуттями до посту в соціальній мережі

Почувши цю новину, моє серце болить ще сильніше. Мої щирі співчуття у зв’язку з втратою вашого дорогого людини.

Я ніколи не думав прощатися з {Name}. Але це дійсно важко. Спочивай з миром {Name}!

Я висловлюю вам щирі співчуття у зв’язку з смертю члена вашої родини.

Прийміть мої співчуття у зв’язку з втратою. Нехай Бог допоможе вам пережити цей важкий час.

Ти залишишся дорогоцінної в моєму серці, поки ми не зустрінемося знову. Спочивай з миром, Піче {Ім’я}

Втратити його – велике горе для нас. Але ми сподіваємося, що його дух буде жити серед нас вічно.

Бог благословить вас і заспокоїть біль, яку ви відчуваєте з-за своєї втрати.

Я так шкодую про вашу втрату. Я сподіваюся, що ____ нарешті зможе відпочити. Ми будемо страшенно сумувати за ____.

Я не можу висловити, як сильно я шкодую про вашу втрату.

Я завжди готовий підставити плече, на якому можна поплакати. Мої щирі співчуття вам і вашій родині.

Мені надзвичайно шкода чути про вашу жахливої втрати. Мої співчуття вам.

Ми сподіваємося, що ви зможете знайти спокій та розраду в цей важкий час. Нехай найкращі спогади допоможуть вам пережити цю втрату.

У культурах по всьому світу існують як схожі, так і різні способи вираження співчуття. Але незалежно від культури або місця, кілька слів співчуття тому, хто тільки що пережив непоправну втрату, можуть багато в чому пом’якшити її наслідки. Наступного разу, коли друг або колега повідомить про смерть когось із близьких, відправте слова співчуття, навіть якщо це короткі повідомлення із співчуттями. Ви можете просто полегшити біль у їхніх серцях.

Відправляєте ви повідомлення і цитати з допомогою тексту, листівки, електронної пошти, у вигляді підпису або особисто, це не має значення. Важливо те, що ви намагаєтесь донести за допомогою цих повідомлень, коли вони знаходяться в такій ситуації. Кожному потрібен час, щоб погорювати, згадати, оплакати або поплакати про втрачене життя. У цей час їм потрібно всіляка підтримка, яку вони можуть отримати від оточуючих їх людей. Так що будьте тим, хто підтримав їх у скрутні часи. Ми сподіваємося, що наведені вище повідомлення з співчуттями допоможуть вам висловити свої думки і почуття дорогій вам людині, який втратив дорогої йому людини.