Категорії
втрата

Більше 100 повідомлень і цитат у річницю смерті

Смерті є невід’ємною частиною життєвого циклу, та все ж вони залишаються травмуючими і переслідують нас. Догляд члена сім’ї або близького друга викликає горе, яке насилу можна змити навіть через багато років. Хоча ніщо не може компенсувати цю величезну втрату, вираження любові до померлим у річницю їх смерті може принести полегшення. Цитати в річницю смерті і пам’ятні послання можуть передати, як сильно ми нудьгуємо по людині, яку втратили, і як глибоко ми тужимо за нього. Нижче наведені деякі повідомлення в річницю смерті, щоб висловити ці емоції.

Послання в річницю смерті

Не проходить і дня, щоб я не думав про тебе. Ти назавжди живе в моєму серці.

Ти був і завжди будеш любов’ю всього мого життя. І одного разу моя душа знайде твою. RIP.

Ніяке кількість часу не зможе вилікувати печаль від вашої смерті. Нехай Бог благословить вашу душу.

Твої спогади ніколи не зникнуть з мого серця. Сподіваюся побачити тебе на небесах. Спочивай з миром.

Життя дійсно швидкоплинне. Подумати тільки, що ми вперше зустрілися тільки вчора. Побачимося на іншій стороні.

Незалежно від того, скільки років пройшло, я все сумую за тобою. Біль ніколи не залишить мене в спокої, клянуся.

Втратити тебе – моє найбільше співчуття, і я сумую за тобою кожен день.

Важко прийняти той факт, що тебе тут більше немає. Не проходить і дня, щоб ти не приходив мені на розум.

Він був одним з найвидатніших людей, яких я коли-небудь знав, і я молюся за упокій його минулої душі.

Здається, життя втратила свою чарівність без тепла і світла, які ти принесла. Але я знаходжу спокій, думаючи, що ти десь там, нагорі, випускаєш мене з поля зору.

За своє життя ти торкнувся незліченну кількість життів, і навіть після своєї смерті ти живеш своїми добрими справами. Ми завжди сумуємо за тобою!

Всі ці дні жалоби, але біль все ще свіжа. Передаю своє захоплення його душі.

Твоє відсутність переслідує мене на кожному кроці, мама. Я сподіваюся, що зможу возз’єднатися з тобою на небесах.

Це річниця твоєї смерті, папа. Втрата тебе залишила в мені порожнечу, а ти незамінний, тато. Сумую за тобою.

Ти пішла звідси одна, і я не можу дочекатися, коли воссоединюсь з тобою, люба, посилаючи тобі любов у річницю твоєї смерті.

Ти покинув цей світ багато років тому, але твої спогади ще свіжі в наших умах. Так упокоишься ти з миром на небесах.

Навіть незважаючи на те, що тебе тут більше немає, ти часто приходиш мені в голову. Я сподіваюся, що ти в кращому місці.

___ багато років тому, ____ (ім’я), ти покинув нас. Але навіть донині ти живеш в наших спогадах. Коли-небудь ми зустрінемося знову.

Втрата коханої людини залишає в нас ниючий порожнечу, яка ніколи повністю не заповнюється.

Розлучатися з тобою було несамовито. Але є втіха в тому, що коли-небудь ми зустрінемося знову.

Відсутність тебе поруч – важкий удар в цей день року. Я сумую, плачу за тобою і згадую тебе у своїх молитвах. Спочивай з миром, (ім’я).

Запалювання свічок у пам’ять про тебе не полегшує біль. Але це дає мені надію, що коли-небудь моя душа зустрінеться з твоєю. Я знаю, що ти близько.

Послання у річницю 1 – й смерті

Пройшов рік, а я все ще не можу подолати біль від втрати тебе. Спочивай з миром.

Хоча минув рік, твої спогади ще свіжі в моїй пам’яті. Я завжди буду згадувати тебе з теплотою.

Минулий рік був для мене самими довгими, складними і сумними 365 днями, оскільки тебе не було поруч зі мною. Нехай загробне життя буде добра до тебе.

Пройшов цілий рік з тих пір, як ти вирішила покинути нас і перейти до наступного життя. Я дуже сподіваюся, що ти в кращому місці.

Жити без тебе в it було важко. У спогадах про кохання ти залишишся з нами назавжди.

Пройшов 1 рік з тих пір, як ти покинув дорогу землю, але моє серце все ще поранено за тебе. Я молюся, щоб твоя душа назавжди здобула світ.

Можливо, сьогодні ввечері ти серед зірок, які сяють трохи яскравіше. В твою 1-ю річницю смерті ми згадуємо світ, який ти зберігав всередині.

Сьогодні виповнюється рік, як я зберігаю спогади про тебе всім серцем. Я б зробив все, щоб знову побачити тебе. Хай благословить Господь твою душу, (ім’я).

Цитати про знаменну річницю смерті

Біль не перестає, і ми завжди будемо пам’ятати про них. Моліться ___ її ___ю річницю смерті.

Оскільки пройшло __ років з тих пір, як він / вона залишив нас, я молюся про те, щоб він / вона добре проводив час на небесах.

В цей день земля втратила одного зі своїх ангелів, і я не можу не сумувати про втрату такого прекрасного розуму.

Я відчуваю порожнечу від його / її відсутності кожен день, але особливо в цей день, коли моє серце стає невтішним. Нехай він / вона спить спокійно.

В цей день я дорожу доброчесним життям, яку він / вона прожив, і спогадами, які він подарував нам. Нехай його / її душа знайде спокій.

Згадуючи ___ з гордістю і честю ___________ свою____-ю річницю смерті. Нехай він / вона отримає нагороду у вигляді такої доброї життя і щасливо буде на небесах.

(кількість років) без твого фізичної присутності, але твій дух продовжує жити в моєму серці. Я повинен захищати твоє спадщину.

Послання в річницю смерті батька

У пам’ять про мого Батька, який був чесним, добрим і люблячим чоловіком, якого я коли-небудь знала, нехай його душа назавжди буде в світі.

Тато, я сумую з того, що ти поруч, без тебе ніщо не здається правильним. У річницю твоєї смерті шлю тобі любов.

Дорогий батько, не проходить і дня, щоб я не відчував твоєї відсутності. Я сумую за тим, як ти згадуєш своє дитинство. І мені не вистачає твого безцінного ради.

Тато, життя була важкою, але ти навчив мене одного — ніколи не здаватися. Я намагаюся стати тим, ким ти міг би пишатися. І я молюся за тебе кожен божий день.

Дорогий батько, ніщо не може заповнити простір, що ти залишив у наших серцях багато років тому. Я хотів би мати ще один шанс бути з тобою!

Твій батько був таким дивним людиною; я сподіваюся, що Він зараз на небесах і так страшенно пишається тим, який ти сьогодні людина.

Послання у річницю смерті матері

Мама, я не можу висловити неймовірну порожнечу, яку відчуваю кожен день. Я сподіваюся, у тебе все добре на небесах, мама. Спасибі, що випускаєш мене з поля зору зверху.

Моя мати була дивовижною жінкою, і, по правді кажучи, я шукаю її в кожній турботливої жінки, яку зустрічаю. Люблю тебе, мамо. Сподіваюся, у тебе все добре з іншого боку.

Я б віддав весь світ, щоб побачити тебе ще раз, мама. Нехай твоя душа спочиває з миром.

Дорога мама, не важливо, скільки років пройшло з тих пір, як ти покинула нас, я все ще сумую про твою смерть. Я сумую за тобою, і твої спогади завжди зі мною.

Мама, з кожним днем життя стає тільки важче без твоєї присутності. В цей день річниці твоєї смерті я молюся про те, щоб з тобою був світ.

Відчуття твоєї смерті стає ще більш нестерпним з кожним днем, мама. Я б хотів, щоб ти була тут.

Цитати на річницю смерті для бабусі

Я втішаю себе, кажучи, що ти ангел, а ангелам місце на небесах. Але я все одно не можу змиритися з тим, що тебе тут немає, бабуся.

Може, тебе більше немає з нами, але я відчуваю твою любов і благословення всюди навколо мене. Я сподіваюся, що твоя душа знайде спокій, бабуся.

Словами не передати, як сильно я сумую по тобі, бабуся. Мій світ ніколи не буде колишнім без тебе.

Сьогодні, кілька років тому, ще один ангел вознісся на небеса. Сумую за твоїм теплим обіймів і нескінченним історій, моя люба бабуся.

В пам’ять про люблячої бабусі, яка покинула нас багато років тому. Її спадщина любові і сили продовжує жити в наших серцях.

Я сумую за твоїм теплій усмішці і міцних обіймах, бабуся. Життя таке важке без твоєї підтримки і керівництва.

Я згадую тебе в кожній своїй молитві, бабуся. Я хотів би, щоб ти знала, як сильно я тебе люблю.

Цитати на річницю смерті дідуся

Молитися за тебе – це все, що мені залишається, дідусь. Молитися у річницю твоєї смерті, щоб у тебе все було добре. Я так сильно люблю тебе.

Нехай Бог дарує тобі вічний мир, дідусь. Сім’я відчуває себе неповною без тебе. Тебе Люблю і сумую за тобою кожну секунду.

Мені все ще здається нереальним, що тебе немає поруч. Дорогий дідусь, я так сильно скучаю за тобою кожен день. Нехай Бог дарує тобі мир на небесах.

Згадую тебе в день твоєї смерті і кожен день, дідусь. Люблю тебе і дуже сумую за тобою.

Пройшли роки без тебе, але це все ще завдає таку біль. Я сподіваюся, що тобі запропонують щастя, комфорт та мир на небесах.

Повідомлення в річницю смерті для одного

Ти увійшов в моє життя як благословення, але я не міг довго чіплятися за це. Мій дорогий друже, я ніколи не зможу забути тебе. Спочивай з миром!

Мій друг, пройдуть роки, але ти назавжди залишишся в моїй пам’яті радісними усмішками і гучним сміхом. Нехай світ назавжди буде з тобою.

Ми ніколи не зможемо виміряти вашу втрату, але знайте, що ваш друг був великою людиною. Нехай Бог благословить його / її небесами.

Ти був прекрасною душею. В цей день я скучаю по тобі. Я сумую за тобою, мій друг. Я сумую за тобою.

Практично у всіх було дуже висока думка про мого друга. Трагічно, що йому довелося піти. Давайте помолимося за його пішла душу.

Змиритися з тим фактом, що мого друга тут більше немає, було надзвичайно важко. Я сподіваюся, що у нього все добре на небесах.

Дорогий друже, ти ніколи не покидав мене, я носив тебе в своєму серці і одного разу зустріч на небесах.

Повідомлення в річницю смерті для чоловіка

Твій відхід створив порожнечу в моєму серці, яку ніколи не вдасться заповнити. Я сумую за тобою кожну мить.

Любов моя, втратити тебе було важко, але жити без тебе кожен день – найважче. Моя душа все ще шукає тебе, але вона знає, що ти в світі, де б ти не була!

Згадуючи мого люблячого чоловіка, який виявляв до мене безумовну любов і завжди ставився до мене з добротою, нехай душа його спочиває з миром.

Він був любов’ю всього мого життя. Він був моїм чоловіком. І моїм захисником. Моїм єдиним. І ніхто ніколи не зможе замінити його. Я сумую за тобою.

Провидіння дійсно було добро до мене, бо мені пощастило зустріти таку людину, як ти. Ти був усім, на що я сподівалася, і набагато більшим. Спасибі тобі, чоловік.

Без тебе я став тілом без душі. Сподіваюся, ти спостерігаєш за мною з небес.

Минуло багато років, але любов між нами подолала кордони часу. Сумую за тобі сьогодні і завжди, мій коханий чоловік.

Повідомлення в річницю смерті дружини

Я б назвав себе щасливчиком, тому що ти була моєю дружиною. Я так сильно люблю тебе, люба. Я сподіваюся, що небеса належать до тебе добре.

Моя улюблена дружина, не проходить і дня, щоб моє серце не розбилося вщент із-за твоєї відсутності в моєму житті. Я молюся, щоб ви знайшли вічний спокій на небесах.

Дорога, я вірю, що любов знаходиться за межами життя і смерті, тому наша зв’язок була вічною. Я впевнений, що ти все ще дивишся на мене зверху вниз, мій ангел-хоронитель!

Моя дружина була самою милою жінкою за весь час. Донині я сумую про її втрату. Я сподіваюся, що вона в кращому місці.

Ви коли-небудь чули про людей, які занадто гарні, щоб бути правдою? Моя дружина була кимось на кшталт цієї. Навіть незважаючи на те, що її більше немає в цьому світі, вона завжди буде жити в моїх самих теплих спогадах.

Ваша дружина була великою жінкою, яка володіла чеснотою і кращими якостями. В річницю її смерті бажаю вам багато сил.

Послання в річницю смерті для брата

Не проходить і дня, щоб я не думав про тебе, брате. Сьогодні знову річниця твоєї смерті, і я так за тобою сумую.

Брат, флейти долі продовжують грати сумну ноту навіть у цей день. Всі ми дуже сумуємо за тобою і твоїм витівкам.

Дорогий брате, ти був одним з небагатьох людей, на яких я дивився як на зразок для наслідування. І хоча тебе тут більше немає, я щиро бажаю зустрітися з тобою в останній раз.

Дорогий брате, ти був занадто молодий, занадто ніжний і надто добрий, щоб так скоро покинути землю! Нехай зараз ти будеш у безпеці на небесах.

Брат, я кожен рік трохи більше думаю про тебе в день твоєї смерті. {ВКАЖІТЬ РІК} пройшли роки, але я все ще спрагу твоєї присутності поруч зі мною!

Твій брат був і моїм братом, і в річницю його смерті я бажаю йому всього найкращого на небесах.

Дні проходять, але моя любов до тебе ніколи не згасне, брат. Щасливої тобі загробного життя, і одного разу надія приєднається до тебе.

Сьогодні виповнюється рік з дня смерті мого брата. Його мужність і любов продовжують мотивувати мене щодня. Він назавжди залишиться живим в наших серцях.

Я плекаю гірко-солодкі спогади про цей день, проведений з моїм братом. Можливо, пройшло багато років, але зв’язок, яку ми поділяли, залишається міцною.

Повідомлення в річницю смерті для сестри

Моя люба сестра, навіть в найстрашніших кошмарах мені не приходило в голову, що мені доведеться жити без тебе! Моє серце все ще болить за тебе.

В пам’ять про моїй сестрі, яка своєю вічною любов’ю і турботою згуртовувала цю сім’ю, ми за тобою сумуємо!

Ти знаєш, як деякі люди надихають тебе стати краще. Ти був такою людиною. І хоча тебе тут більше немає, я відчуваю тебе в своєму серці кожен раз, коли дивлюся на небо.

Ти будеш продовжувати жити в моїй пам’яті, поки я не зможу тебе обійняти в загробному житті. Спочивай з миром, сестра.

Моє серце болить від думки, що тебе немає поруч зі мною, сестро. Я так сильно скучаю за тобою!

Моє серце обливається кров’ю щороку в річницю твоєї смерті. Ти був частинкою мого серця, і я втратив її. Я молюся за твоє щастя в твоїй загробного життя.

Улюблена сестричка, річниця твоєї смерті – найважчий день у моєму житті. З твоєю смертю я втратив не тільки тебе, але і сенс свого життя. Нехай Господь винагородить тебе на небесах.

Цитати в річницю смерті

“Жити в серцях, що ми залишаємо позаду, – це ще не означає померти”. – Томас Кемпбелл.

“Смерть залишає душевну біль, яку ніхто не може зцілити. Любов залишає пам’ять, яку ніхто не може вкрасти”. – Ірландські приказки

“Коли хтось, кого ти любиш, стає спогадом, спогад стає скарбом”. – Невідомо

“Ніщо і ніколи не зможе відняти любов, якою дорожить серце. Приємні спогади залишаються з нами кожен день, і пам’ять про них тримає їх поруч”. – Невідомо

“Згадувати про тебе легко, я роблю це кожен день, але туга по тобі – це душевний біль, яка ніколи не минає”. – Невідомо

“Для нас не буває прощань. Де б ти не був, ти завжди будеш в моєму серці”. – Ганді

“Для мене, прекрасна подруга, ти ніколи не постарієш, Тому що такою, якою ти була, коли я вперше глянув на тебе, Такий досі здається твоя краса”. – Вільям Шекспір

“Смерть обриває життя, а не відносини”. – Джек Леммон

“Ті, кого ми любимо, не йдуть, вони йдуть поруч з нами кожен день. Невидимі, нечутні, але завжди поруч, як і раніше улюблені, як і раніше нудьгуючі і дуже дорогі”. – Невідомо

Сподіваюся, в річницю її смерті і кожен день ангели на небесах будуть добре ставитися до неї. Багато любові”.

“Нехай Бог береже її в Своїх люблячих обіймах і дбає про неї на небесах – це моя єдина молитва в річницю її смерті”.

“Будь-хто, хто коли-небудь знав його, був зобов’язаний поважати його. Нам буде його дуже не вистачати”.

“Те, чим ми колись насолоджувалися, ми ніколи не зможемо втратити. Все, що ми дуже любимо, стає частиною нас самих”. – Хелен Келлер

“Смерть – це всього лише перетин світу, як друзі перетинають моря; вони все ще живуть одне в одному”. – Вільям Пенн

Пам’ятні послання в річницю смерті

Ти можеш бути поза полем мого зору, але ти ніколи не залишаєш моїх думок. У цю річницю твоєї смерті моє серце болить ще сильніше.

Я втратив тебе назавжди у цей день. Мені нестерпна думка про те, що я ніколи більше не побачу тебе. Я сподіваюся, що ти прощений і потрапиш на небо. Твоя присутність добре пам’ятають.

Твоє відсутність в цьому році не зупинило зміну пір року. Але у міру того, як перегортаються сторінки життя, твоя голова залишається моєю улюбленою. Бажаю тобі знайти спокій.

Пройшло (кілька років), але пам’ять про тебе залишається такою ж яскравою, як у день твого відходу. У річницю твоєї смерті я згадую наші прекрасні моменти разом.

З сьогоднішнього нагоди я урочисто згадую любов всього мого життя, яка залишила мене багато років тому. Його любов продовжує оточувати мене і мою родину теплом, благословляючи наші серця.

Річниця твоєї смерті завжди змушує моє серце обливатися кров’ю і плакати. Я сумую про твою смерть і дорожу спогадами, які ми створили разом. Молюся про твоє милосердя і блаженної загробного життя.

Скороминущість життя означає, що ваші близькі не завжди будуть поруч з вами. Все, що ви уявляли, не збудеться десь на цьому шляху. Ви побачите, як ваші близькі йдуть прямо у вас на очах. Яким чином ви навчитеся посміхатися крізь біль, і не встигнете ви озирнутися, як дні пройдуть. По мірі просування сторінок календаря будуть з’являтися річниці смерті ваших близьких, друзів і сім’ї. І це ідеальний привід повідомити всім, як сильно ви сумуєте за ним. Вони продовжують жити всередині вас, у ваших спогадах, і ви будете любити вічно.