Категорії
Різдво

Більше 100 Веселих різдвяних побажань, повідомлень та привітань

Забавні різдвяні побажання: Під час Різдва щастя накриває нас, як сніг взимку. Це час року, яке варто святкувати, як ніколи раніше. І ніщо краще, ніж веселе різдвяне побажання, не налаштує вас на святковий лад. Ці забавні різдвяні побажання допоможуть вам розділити радість Різдва з усіма навколо. Це одні з найбільш смішних різдвяних побажань, які змусять вашого улюбленого людини посміхнутися. Так що не соромтеся додавати трохи дотепності в свої різдвяні повідомлення і відправляти їх своїм друзям і близьким. Ось кілька веселих різдвяних побажань і поздоровлень, які ви, можливо, чекали в це Різдво.

Забавні різдвяні побажання

Я сподіваюся, що ваші посмішки будуть такими ж широкими, як рахунок на вашій різдвяної кредитній карті! Бажаю вам удачі і багато веселощів. Щасливого Різдва!

Це час, коли потрібно відчувати себе особливим і про тебе піклуються, тому що коли воно закінчується, нікому немає справи до того, існуєш ти чи ні. Щасливого Різдва!

Різдво дійсно повно чудес. З-за нього зникають всі мої заощадження! Це і є різдвяне чаклунство; Щасливого Різдва!

Єдине послання, яке я хочу передати вам в це Різдво, – не пийте занадто багато, тому що мене не буде поруч, щоб проводити вас додому! Щасливого Різдва всім вам!

Я сподіваюся, що Санта наповнить наші шкарпетки грошима, а не подарунками та іграшками. Я знаю, ви сподіваєтеся на те ж саме. Бажаю вам щасливого Різдва!

Різдво – це час, проведений з хорошими людьми. Тому обов’язково проведи завтра весь день зі мною. З Різдвом, дорога!

Нехай ваше Різдво буде таким же ситним, щасливим і багатим, як у Санти! Щасливого Різдва!

Ваші солодкі різдвяні побажання дійсно зворушили моє серце. Тепер відправка подарунків порадувала б і мої очі! Я буду чекати!

Насолоджуйтеся цим Різдвом, поки не знайдете своє ім’я в списку неслухняних дітей Санти. Бажаю вам чудових свят!

Різдво в основному для дітей. Але ми, дорослі, теж можемо насолоджуватися їм, поки не надійдуть рахунки кредитній карті!

Не забувайте посміхатися і приємно проводити час. Тому що, коли Різдво закінчиться, нікому не буде діла до того, існуєте ви чи ні!

Я нарешті зрозумів справжнє значення слова “Різдво”; воно для тих людей, які не можуть вимовити “Різдво” по буквах!

Я сподіваюся, Санта не виявить всіх недоліків, які ти ховала під ковдрою. З Різдвом, дорога.

Це Різдво – для того, щоб відчути себе особливим. Я сподіваюся, що ви проведете це Різдво, напиваючись до такої міри, що повністю забудете, що ви невдаха!

Просто хотів, щоб ви знали, що у вас буквально немає шансів потрапити в список хороших друзів Санти в цьому році. Щасливого Різдва вам!

У деяких людей життя був відмінний рік, а в деякі роки траплялися погані люди. Ти ще не шкодуєш? Просто жартую. Нехай твоє Різдво буде наповнене веселощами!

Я молився, щоб Санта дав тобі крила на це Різдво, щоб ти міг злетіти і зникнути з лиця землі назавжди. Просто жартую. Щасливого Різдва!

Ти знаєш, що твоє життя – відстій, коли тобі доводиться цілий рік чекати, поки Санта принесе тобі подарунки, тому що, мабуть, ніхто не хоче робити тобі подарунки.

Бажаю вам пережити нудну промову священика в церкві і приєднатися до мене на вечірці як можна швидше. Щасливого Різдва!

Різдво вчить нас бути працьовитими і відданими своїй справі. Пам’ятайте, навіть Санта повинен працювати у свята!

Причина, за якою всі загадують бажання на кожне Різдво, полягає в тому, що нічиє бажання ніколи не збувається! Загадувати різдвяні бажання – це просто звичай! Щасливого Різдва!

Я сподіваюся, що це Різдво ваше свято буде великим, а рахунок – невеликим. Щасливого Різдва!

Оскільки ви всі готуєтеся надсилати мені різдвяні побажання одне за іншим, дозвольте мені нагадати вам усім, що відправка готівкових грошей теж може бути альтернативою!

Всім моїм друзям, Щасливого Різдва і ще раз вітаю з тим, що вони не потрапили в список добрих справ Санти.

Забавні різдвяні послання

Різдво призначено не лише для молитов і вихваляння. Але і для випивки і неробства. Щасливого Різдва і щасливого Нового року!

Дорогий Боже, на це Різдво я планував стати зеленим. Тому, будь ласка, зрозумійте суть і надішліть мені багато готівки в це Різдво. Спасибі!

Твоє привітання з Різдвом було самим чудовим з усіх. Однак саме ти повинен наповнювати мої шкарпетки на Різдво, а не поштову скриньку!

Персик – це персик, слива – це слива, а поцілунок – це не поцілунок, якщо тільки в ньому не задіяні мови. Так що відкрийте рот, закрийте очі і дайте своєму мови трохи розім’ятися! Щасливого Різдва!

Кращі різдвяні подарунки – це ті, які даються від чистого серця. З іншого боку, готівка і подарункові карти теж ефективні! Щасливого Різдва!

Так, Санта Клаус дійсно існує, і його бороди фальшиві. Він з’являється раз на рік, тому що в інші дні він просто твій тато!

Різдво – це час згадати про сім’ю і спробувати вгадати розміри кожного! Чудесного Різдва!

Санта довго дивився на картину, що зображує оголену жінку з листям, що покривають її тіло. Санта запитав, що ти робиш, і вона відповіла: Чекаєш осені.

Я думаю, Санта повинен найняти велетнів замість ельфів, щоб швидше виготовляти подарунки. Веселого Різдва!

Прислухайтеся до моєї логікою, сьогодні день народження Ісуса, а не ваш або мій. Так що, може бути, ми зможемо пропустити ритуал покупки подарунків і заощадити гроші в цей святковий день. Щасливого Різдва.

Дорогий Санта, якщо ти пообіцяєш бути милим і віддати мені все з мого списку, я обіцяю дати тобі протиотруту від того отруйного печива, яке ти тільки що з’їв. Спасибі.

Невже Санта так зайнятий, що не може знайти час привести себе в порядок? Я думаю, йому потрібно збрити бороду.

Всім відомо, що найважливіша частина святкування Різдва – це проводити час з сім’єю, з якою вам вдається бачитися нечасто. Тоді у вас буде привід нехтувати ними до кінця року.

Забавні різдвяні побажання для нього

Я шалено радий провести Різдво з вами. Не можу дочекатися, щоб зберегти з вами кілька забавних моментів.

Я б сказав, що все, чого я хочу на Різдво – це ТИ, Але мені дуже сподобалася нова кредитна картка!

Санта вже подарував мені те, про що я так довго мріяла. Тепер я хочу, щоб він наповнив і твої шкарпетки! Щасливого Різдва!

Надсилаю вам купу теплих побажань і удачі в цей святковий день. Прийміть мою любов і не забудьте принести мені подарунки сьогодні ввечері. Щасливого Різдва!

Киньте в мене сніжком, і я оголошу війну. Давайте разом зробимо це Різдво кращим для нас! Щасливого Різдва вам!

Я бажаю Санте наповнити твої шкарпетки цукерками, а гаманець грошима. Приємних і теплих свят, любов моя! Щасливого Різдва тобі!

З тобою самий божевільний зимовий вітерець здається тепліше, ніж гарячий кави. Спасибі, що робиш моє Різдво прекрасним, а моє життя – просто тим, що ти є.

Забавні різдвяні побажання для неї

Санта запитав мене, чого хоче моє серце на це Різдво! Я назвала йому ім’я твоє, і він сказав, що ти вже в моєму серці! Щасливого Різдва!

Якщо я забуду принести вам подарунки, тримати двері відчиненими. Санта обов’язково прийде з коробкою цукерок. Щасливого Різдва!

Ти дуже молода, щоб ходити по клубах з друзями. Помолися про подарунки від Санти або давай сходимо на побачення в це Різдво. З Різдвом, милашка!

Насолоджуйтесь своїм святом і відчуйте чари Різдва в цьому році. Станьте свідком того, як зникають гроші і як я втрачаю розум. Щасливого Різдва!

Бажати, щоб товстий бородатий хлопець відвідав мене вночі, не круто. Я б волів, щоб це була ти в червоному платті. Щасливого Різдва!

У мене немає грошей, щоб витратити їх на тебе в це Різдво, але знай, що в мене завжди є час провести Різдво з тобою! Я люблю тебе!

Різдво – це свято любові та гарного настрою, тому не забудьте подарувати мені багато любові в це свято. Щасливого Різдва.

Все старіє, крім тебе і Санти. Щасливого Різдва, любов моя. Посилаю теплі побажання на твоєму шляху в це Різдво!

Смішні різдвяні побажання для друзів

Я просто хотів повідомити тобі, що в цьому році ти будеш у списку неслухняних дітей Санти. Щасливого Різдва!

Перестаньте просити подарунки у Санти і будьте Сантою для оточуючих дітей. Відповідає вашому віку. Щасливого Різдва!

Санта сказав мені, що в цьому році ти в списку хороших; я сказав йому, що це просто відсутність можливостей. Жартую! Чудесного Різдва!

Бажаю тобі білого Різдва в цьому році. Якщо у тебе закінчиться біле, пам’ятай, у мене повно запасів для червоного. З Різдвом, дорогий друже!

Вітаємо з тим, що ти знову потрапив у першу п’ятірку списку неслухняних дітей Санти. Ти воістину дорогоцінний друг!

Нехай ваше Різдво буде наповнене широкими усмішками і святами, але не великим животом. Щасливого Різдва!

Зараз ти на тому етапі свого життя, коли тобі дійсно потрібно запитати себе, чи віриш ти в Санту або ні! Повзрослей, чувак. Щасливого Різдва!

Я тільки що отримав погані новини. У Санти стався серцевий напад. Причиною смерті стало ваше ім’я в списку кращих у цьому році!

Різдво – єдиний час, коли є цукерки з шкарпеток – це круто! Удачі вам з вашими смердючими шкарпетками і простроченими цукерками. Щасливого Різдва!

Бажаю вам пережити нудну промову священика і скоріше приєднатися до нас на вечірці. Неймовірного Різдва!

Я оголошу війну, якщо ти кинеш у мене сніжком. Давай зробимо це Різдво найщасливішим у нашому житті! Щасливого Різдва!

Смішні різдвяні побажання дружині

Справжнє чарівництво Різдва – це коли з-за тебе мої заощадження зникають так, що я навіть не розумію, що сталося. Ти воістину благословення в образі дружини!

Я випадково загорнув твій різдвяний подарунок в папір з написом “З днем народження”. Потім додав “Ісуса”. Щасливого Різдва, жіночка!

Хіба Різдво не призначене для того, щоб згадати про сім’ю і вгадати розміри кожного? Щасливого Різдва!

Нарешті настав час, коли кожен чоловік у світі може розоритися, ставши нарешті багатим. Щасливого Різдва всім прекрасним дружинам у світі.

Для вас Різдво цілком може бути святом, але для мене це значить зі шкіри геть лізти, щоб заощадити кожен зароблений в цьому році пенні і дожити до наступного року.

Смішні різдвяні побажання чоловікові

Нехай всі твої заощадження не будуть витрачені на різдвяні подарунки, але знайди мені вигідну угоду. Люблю тебе, дорогий чоловік.

Санта сказав, що ти був відмінним у цьому році. Тому він видасть тобі безкоштовні ваучери на прибирання будинку і пошук випадкових речей. Удачі, чоловіче.

Ви були дуже гарні в цьому році, але все ще недостатньо гарні, щоб потрапити в список хороших друзів Санти! Щасливого Різдва!

З Днем народження Ісуса, і я вже чую, як ти кричиш, що отримав від мене свою дорогоцінну подарункову коробку. Я теж тебе люблю.

Щасливого Різдва, кохання всього мого життя. Після всіх наших шикарних різдвяних вечерь мені подобається той факт, що я не єдина, хто миє посуд. Люблю тебе.

Наші плани на Різдво: Давайте веселитися від душі, а потім ми обидва будемо молитися, поки не прибудуть рахунки за кредитами, щоб обібрати нас. Щасливого Різдва!

Все, що я хочу на Різдво – це ТИ, але оскільки ти у мене вже є, заздалегідь спасибі за гарячий шоколад в переддень Різдва. Щасливого Різдва, дорогий чоловік.

Смішні різдвяні побажання для подруги

Те, що ти поруч зі мною в це Різдво, означає зовсім інше. Додаткова їжа, додаткове захоплення, додаткові рахунки. Люблю тебе в будь-якому випадку, кохана.

Тобі не потрібен Санта, щоб отримувати особливі подарунки, поки що в твоєму житті є я. Я твій Санта на весь рік. Будь вдячна, жінка. Люблю тебе.

Різдво було відкладено, тому що я не отримала свій нічний поцілунок. Так що, якщо ви хочете відсвяткувати Різдво, вам доведеться обійняти мене в якості покарання. Щасливого Різдва!

Я молюся Господу, щоб ваше Різдво було особливим. Як і ваш особливий пиріг. Вмираю від бажання спробувати його в цей святковий сезон.

Сподіваюся, це Різдво ти не будеш багато байдикувати і займатися екстремальними видами спорту. Люблю тебе, моє сонечко. Будь ласка, не пий і не падай в непритомність. Спасибі.

Я сподіваюся, що коли Санта прийде опівночі, він принесе тобі загорнутий в коробку різдвяний подарунок в якості мого! Це було б ідеальним Різдвом для мене в цьому році!

Я написала Санте, зізнавшись, що була неслухняною весь цей рік, і все це через тебе. Тепер я чекаю відповіді Санти. Щасливого Різдва!

Нехай ваше Різдво пройде за поїданням цукерок і тістечок, якщо ви не забудете почистити зуби. Бажаю вам щасливого Різдва!

Забавні різдвяні побажання для хлопця

Різдво – це час побути з хорошими людьми. Так що склади план провести всі Різдво зі мною. Щасливого Різдва, кохана!

Я хотів би сказати, що все, чого я хочу на Різдво – це тебе, але я б також хотів нову кредитну картку! З Різдвом, дорога!

Твого імені не було в списку неслухняних, ні в списку милих Санти. Отже, я сказала йому пошукати твоє ім’я в списку найкрасивіших. Я впевнена, що він знайде його там!

Сьогодні ти виглядаєш як Санта з великим животом і довгою бородою. Вгадай, що ти збираєшся робити в спортзалі в наступному році! Щасливих свят!

Від усього серця все, чого я хочу в це Різдво, – це тебе, і всі подарунки і цукерки від тебе – не що інше, як знак твоєї любові до мене.

Прийми мою різдвяну любов і не забудь принести мені подарунки. Щасливого Різдва!

Щасливого Різдва, дорога! Нехай Санта принесе тобі виграшні лотерейні квитки у твоїх шкарпетках!

Кожен раз, коли я бачу тебе, я думаю про Санту. У тебе так багато спільного з цим великим, товстим, дурним хлопцем, за винятком довгої білої бороди. З Різдвом, дорога!

Єдине правило, якого ти повинен слідувати в це Різдво: не пий дуже багато, якщо мене не буде поруч, щоб відвезти тебе додому! Щасливого Різдва!

Забавні різдвяні послання для колег

Дорогий колега, сподіваюся, ви перестанете думати про роботу в цей святковий сезон і будете по-справжньому насолоджуватися нею, і дозвольте нам насолоджуватися нею. Жартую, щасливого Різдва.

Бажаю вам білого Різдва, коли ви забудете про все і дозволите снігу змити всю ваше робоче навантаження.

Оскільки Санта планує наповнити ваші шкарпетки подарунками, ми плануємо наповнити ваші кишені готівкою. Насолоджуйтеся Різдвом зі своїми близькими і повертайтеся в офіс з подвоєною самовіддачею!

Бажаю вам щасливого Різдва і Нового року. Сподіваюся, в наступному році ви не перестанете приділяти мені багато часу в офісі. ЖАРТУЮ. Благослови Бог.

Щасливого Різдва, дорога. Хоча в цьому році ми не грали в “таємного Санту”, ми б подарували тобі годинник, щоб ти приходила в офіс раніше.

Нехай це Різдво буде для вас справді насиченим, так як інша частина року була якоюсь нісенітницею. Відмінно проведіть час. Багато любові.

Сподіваюся, ви зможете багато пити і добре бенкетувати в сезон відпусток. Забутися і повеселитися ще трохи. З Різдвом, мій дорогий колега.

Прикольні привітання з різдвом для брата /сестри

Щасливого Різдва того, хто вимовляє Різдво як Xmas і чомусь все ще вірить, що Санта наповнює свої шкарпетки кожну різдвяну ніч!

Ви ніколи не замислювалися, чому Санта більше не наповнює ваші шкарпетки? Тому що ви вже не дитина! Подорослішайте!

Ви з Сантою в чому схожі. Обидва товсті, одягнені в червоне і актуальні всього один день в році! 25 грудня!

У це Різдво купіть собі подарунки, тому що нікому немає до цього діла, і навіть Санта не знає про ваше існування.

Смішні привітання з різдвом

Я знаю, ти буркотун, але я бажаю, щоб твоє Різдво було веселим! Найкращі побажання тобі!

Важко посміхатися, коли в твоєму гаманці закінчуються готівку, але все ж, Щасливого Різдва і удачі у виконанні бажань ваших дітей!

Настав час насолодитися святом, витратити небагато справжніх грошей і, зрештою, усвідомити, що гроші – це все, чого ми коли-небудь хотіли від Санти.

Будь ласка, дозволь Ісусові прийти і благословити людей в Церкві на Різдво; якщо він побачить тебе там, можливо, він цього не зробить. Так що приходь сюди і влаштуйте вечірку зі мною; Щасливого Різдва вам!

Щасливого вам Різдва. Я бачу, у вас там відмінна прикраса. Але я думаю, що рахунок по вашій кредитній карті буде не таким привабливим, як ваші прикраси!

Не знаю, усвідомлюєш ти це чи ні, але ти стаєш товщі Санта Клауса. Навіть Санта став би залякувати тебе за те, що ти такий товстий! Щасливого Різдва!

Я думаю, Санта повинен летіти на літаку, а не на санях, щоб швидше дістатися до мене. Я часто засинала, чекаючи його.

Кожен, хто вірить, що чоловіки рівні жінкам, ніколи не бачив, щоб чоловік намагався загорнути різдвяний подарунок.

У вас може бути приголомшливе Різдво, поки у мене на порозі чекають подарунки. Відмінно проведіть час!

Забавні різдвяні підпису

Санта Клаус існує, і йому доводиться працювати під час канікул. Як шкода!

Нехай ваше Різдво буде таким же екстравагантним, як костюми Санти в цьому році. #MerryChristmas

Приготуйтеся до самого великого сюрпризу року – чарівному зникнення ваших річних заощаджень!

Санта залишив батарейки під ялинкою з запискою, в якій говорилося: “З-за скорочення витрат іграшки в комплект не входять”.

Різдво – це свято любові і духу. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб відчути любов; і з Різдвом теж!

Не витрачайте всі свої заощадження за один день на це прекрасне свято. Щасливого Різдва!

Забавні різдвяні цитати

“Давай будемо неслухняними і позбавимо Санту від поїздки”. – Гері Аллан

“Хіба ми не забуваємо справжнє значення цього дня – народження Санти? – Метт Гренінг

“Тобі краще бути обережніше, Тобі краще не плакати, Краще не ображатися, я розкажу тобі, чому Санта-Клаус приїжджає в місто”. – Хейвен Гіллеспі

“Різдво – це час, коли починаєш сумувати за домівкою, навіть коли ти вдома”. – Керол Нельсон

“Різдво – це час, коли кожен хоче, щоб його минуле було забуте, а справжнє пригадувалося”. – Філліс Диллер

“Відправка різдвяних листівок – хороший спосіб повідомити своїм друзям і родичам, що, на вашу думку, вони варті тієї ж марки”. – Мелані Уайт

“Санта дуже веселий, тому що він знає, де живуть всі погані дівчатка”. – Денніс Міллер

“Єдине, чого жінки не хочуть виявити у своїх панчохах різдвяним вранці, – це свого чоловіка”. – Джоан Ріверс.

“Тримайте своїх ближче друзів, ворогів – ще ближче, а квитанції за всі великі покупки – ще ближче”. – Бріджер Уайнегар

“Ще до того, як Різдво поздоровалось, воно говорить “Бай-бай”. – Роберт Пол

“Ніколи не турбуйтеся про розмір вашої різдвяної ялинки. В очах дітей всі вони досягають 30 футів у висоту”. – Ларрі Уайлд

“Що мені подобається у Різдві, так це те, що ви можете змусити людей забути минуле сьогоденням”. – Дон Маркіз

“Різдво подібно цукерці; воно повільно тане в роті, подслащивая кожен смакової бутончик, змушуючи вас бажати, щоб це тривало вічно”. – Рішель Гудріч

“У Санта–Клауса правильна ідея – відвідувати людей тільки раз в рік”. – Віктор Борге

“Різдво – це дитяче свято, який пройшов абсолютно недоречно”. – Енді Боровиц

“Санта-Клаус носить Червоний костюм, він, повинно бути комуніст. А борода і довге волосся, повинно бути, пацифіст. Що в тій трубці, яку він курить? – Арло Гатрі

“З комерційної точки зору, якби Різдва не існувало, його слід було б вигадати”. – Кетрін Уайтхорн.

Різдво – це набагато більше, ніж просто наряджати ялинки, веселитися з друзями і набивати себе різдвяними делікатесами. Мова йде про розповсюдження того ж щастя і радості, які ми відчуваємо всередині себе. Без різдвяних побажань веселощі Різдва буде неповним. Смішні різдвяні побажання – кращі ідеї різдвяних привітань, щоб розсмішити вашого улюбленого людини. Отже, надсилайте смішні різдвяні побажання, тексти та цитати своєму другу, подрузі / хлопцю, чоловікові / дружині і дайте їм привід посміятися. Різдво – прекрасний привід для відправки смішних побажань і повідомлень. Не пропустіть свій шанс викликати посмішку на обличчях ваших близьких, побажавши їм трохи вашого дотепного різдвяного гумору. Якщо хочете, ви також можете використовувати ці повідомлення в якості веселих різдвяних вітальних листівок. Ці чудово виконані забавні різдвяні побажання виразно виділять вашу різдвяну листівку.