Категорії
Різдво

Більше 100 привітань з Різдвом для сімї та друзів

Різдвяні побажання для сім’ї: Різдво – щорічний священний свято любові, радості і торжества. Надішліть чарівні привітання з Різдвом родині та друзям, сказавши вголос, як сильно вони вам дороги. Станьте ближче до своїх близьких. Якщо ви не знаєте, що написати на різдвяній листівці для своєї родини і друзів, ці різдвяні побажання допоможуть вам привітати своїх друзів і рідних зі святом. Посилати свою любов і благословення на Різдво ще ніколи не було так просто.

Привітання з різдвом для сім’ї та друзів

Щасливого Різдва, я бажаю вам і вашій родині здоров’я, щастя, гармонії і самореалізації.

Щасливого Різдва, моя сім’я. Нехай цей сезон надії і благословень сяє у вашому житті. Люблю вас.

Посилаємо багато молитов і любові в цей святковий сезон. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Нехай Бог продовжує благословляти вас у всіх сферах життя. З Різдвом мою родину та друзів.

Нехай різдвяне благословення буде з вами сьогодні і завтра. Щасливого Різдва і Нового 2025 року.

Передаю свої теплі побажання вам і вашій родині з цим особливої нагоди. Я сподіваюся, що різдвяні вогні допоможуть вам і вашій родині щастя в цей святковий день.

Шлемо найтепліші побажання вам і вашій родині у цей святковий сезон. Нехай благословення Різдва принесуть вам щастя і радість! Вітаємо вас з Різдвом від нашої сім’ї!

Це воістину благословення, що ви є в моєму житті. Ніщо не приносить більшого щастя, ніж бачити, як ви посміхаєтеся і веселіться. Я бажаю моїй родині та друзям самого теплого Різдва.

Нехай Санта принесе багато добра і щастя нашій сім’ї це Різдво! Щасливого Різдва!

Я сподіваюся, що всі ваші різдвяні побажання збудуться. Вітаємо вас з Різдвом від нашої сім’ї!

Щасливого Різдва вам і вашій родині! Я сподіваюся, що цей святковий сезон прикрасить всі ваші дні і ваше життя.

Бажаю всій моїй родині і улюбленим щасливого Різдва! Нехай ваші дні будуть наповнені радістю, любов’ю і миром. Щасливих свят.

Щасливого Різдва моїй родині! Я так вам нудьгував. Цей святковий сезон особливо нагадує мені про вас. Я сподіваюся, що ви всі прекрасно проводите час.

Висловлюю щирі думки вам і вашій родині з цим особливої нагоди! Бажаю всім вам щасливого Різдва! Нехай ваші дні будуть наповнені радістю і миром! Щасливих свят.

Спасибі, що розділили зі мною святковий сезон і зробили його для мене ще більш особливим. Бажаю вам всім щасливого Різдва, моя дорога родина.

Нехай це Різдво буде для вас яскравим і веселим. Нехай Санта принесе вам любов і радість, яких вистачить не тільки на Різдво, але і на весь рік! Щасливого Різдва і багато любові від нашої сім’ї до вашої!

Моя улюблена сім’я, я бажаю всім вам здоров’я, багатства, щастя й радості. Давайте створимо масу спогадів про це Різдво. Щасливого Різдва! Насолоджуйтесь усіма різдвяними принадами і благословеннями.

Передаю вам мої найтепліші думки і різдвяний настрій. Щасливого Різдва. Від нашої сім’ї вам щасливого Різдва!

Різдво приносить надію, радість і любов, оскільки Ісус народився в цей переддень! Нехай ви і ваша сім’я будете наповнені цими благословеннями.

Щасливого Різдва моїм друзям і родині, сподіваюся, ваше свято буде веселим і яскравим.

Найкращі побажання чудесного Різдва і щасливого Нового року. Нехай мир, любов і процвітання завжди супроводжують вас.

Щасливого Різдва моїй родині та друзям. Бажаю всім теплого і скромного святкування цього Різдва, і я сподіваюся, що воно буде повно любові і радості.

Різдво стає особливим, коли ти проводиш його з дорогими тобі людьми, і мені так пощастило, що я можу провести його з тобою! Щасливого Різдва!

Бажаю вам миру та процвітання не тільки на Різдво, але й на новий рік. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Нехай це Різдво звільнить вам дорогу для нового старту. Прийміть безліч чудес, які воно несе з собою, і поширюйте любов, яка є у вашому серці! Щасливого Різдва!

В цей радісний різдвяний свято я хочу подякувати ісусові за те, що він благословив мене такою чудовою сім’єю! Щасливого Різдва!

Нехай сезон відпусток завершить нинішній рік на веселій ноті і поступиться місцем свіжому і яскравого Нового року. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Я сподіваюся, що це Різдво ваші посмішки будуть такими ж широкими, як рахунок на вашій кредитній карті! Бажаю вам удачі і багато веселощів. Щасливого Різдва!

Різдвяні послання для сім’ї

Я ніколи не зможу в достатній мірі подякувати за чудову сім’ю, якої Він благословив мене. Нехай Він продовжує направляти нас і благословляє справлятися з усіма труднощами. Щасливого Різдва моїй родині. Люблю вас.

Яке благословення розділити радість Різдва з такою люблячою родиною! Щасливого Різдва всім вам!

Нехай ваше серце наповниться вищої радістю, а ваш будинок – солодкими подарунками. Давайте рознесемо сміх і радісні вигуки з цього чарівного нагоди. Щасливого Різдва і Нового 2025 року!

В цей святковий сезон я бажаю вам міцного здоров’я, щастя, радості та процвітання. Нехай ви будете щасливі і благословенні сьогодні і завтра. Щасливого Різдва і щасливого Нового року. Люблю вас усім серцем.

З Різдвом, брат. Нехай у тебе буде благословенне Різдво в цей напередодні, щоб всі твої бажання збулися. Сподіваюся, твій святковий сезон буде наповнений чарівними моментами!

Моєї прекрасної сестрі бажаю, щоб Різдво було наповнене ні з чим не зрівнянною радістю. Нехай у тебе буде все в світі, щоб подарувати незабутні моменти.

Передаю найтепліші побажання моєї прекрасної сестрі. Бажаю вам чудово відсвяткувати цей день зі своїм чоловіком і дітьми!

Я провів з тобою так багато Різдвяних свят, що навіть не можу уявити жодного без тебе. Твоя присутність у сім’ї подвоює радість Різдва! З Різдвом, дорогий брате!

Щасливого Різдва моїм улюбленим людям у світі. Я бажаю усім вам рясних радості та благословень у цей прекрасний день.

Немає більшого дару, ніж любов, і немає більшої любові, ніж любов до сім’ї. Щасливого Різдва всім вам!

Моєю найдорожчою сім’ї: нехай цей сезон принесе мир, радість та багато хороших спогадів. Бажаю вам всього найкращого в це Різдво!

Вітаємо по-справжньому щасливого Різдва моїх чудових членів сім’ї! Бажаю вам всього найкращого в цей святковий сезон.

Передаю багато любові і вітання моїй чудовій родині в цей особливий день! Нехай ваші канікули будуть наповнені щастям і радістю!

Різдвяні побажання друзям і родині

Хай Різдво благословляє вас і вашу родину здоров’ям та щастям в цей святковий сезон. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Бажаю всього найкращого в різдвяний сезон тобі і твоїй родині, мій друг!

Нехай цей святковий сезон буде веселіше і щасливішим. І я сподіваюся, що цей сезон буде сповнений сюрпризів і хороших емоцій для вашої родини. Нехай вам завжди і скрізь буде запропоновано світ. Щасливого Різдва.

Нехай це Різдво буде наповнене любов’ю, радістю і сміхом! Від імені моєї родини вітаю вас з Різдвом!

Нехай Бог береже вас у святкові дні і протягом усього року, благословляючи вас численними радощами. Щасливого Різдва вам і вашій родині.

Вітаю вас з Різдвом від імені моєї сім’ї. Нехай кожен куточок вашого будинку наповниться луною сміху.

Я бажаю вам і вашій родині любові, радості і миру протягом усього року, а не тільки на Різдво. Бажаю вам щасливого Різдва.

Я бажаю вам і вашій родині Різдва, наповненого вогнями і любов’ю. Щасливого Різдва!

Мій дорогий друг, подаруй своїй сім’ї прекрасні спогади, поширюй тепло і любов у це Різдво. Я шлю тобі обійми, мій найкращий друг. Вітаю тебе з Різдвом від нашої сім’ї!

Щасливого Різдва вам і вашій родині. Сподіваюся, дзвін дзвонів розвіє всі ваші турботи і печаль. Посилаю любов і молитву.

Я сподіваюся, що це свято світла і задоволення наповнить вас і вашу родину радістю і любов’ю. Щасливого Різдва тобі, мій друже.

Я завжди буду дорожити моментами, які ми розділили; спасибі, що завжди змушуєш мене відчувати себе частиною твоєї родини. Бажаю тобі щасливого Різдва і нового року.

Я бажаю вашій родині щасливого Різдва. Нехай це Різдво буде одним з найбільш прекрасних, і у вас будуть незабутні моменти святкування та радості. Я посилаю багато любові і добрих побажань вашій родині.

В цей чудовий день посмішок і привітань я щиро бажаю своїй сім’ї і друзям Щасливого Різдва. Я сподіваюся, що моя любов дійде до вашого серця.

Я сподіваюся, що ваше Різдво буде таким же яскравим, як ваш будинок і ваша різдвяна ялинка. Вітаємо вас з Різдвом від нашої сім’ї!

Проведи час зі своєю сім’єю в цей святковий сезон і подаруй багато прекрасних спогадів, мій друг. Щасливого Різдва тобі і твоїй прекрасній сім’ї.

Вітаю мою родину з різдвом

Бажаю всім членам моєї родини миру і любові в цей святковий сезон. Нехай ви відчуєте радість в своєму будинку, яку ви приносите мені. Щасливого Різдва!

Нехай ваші свята будуть наповнені чудовими подарунками, солодощами і нескінченним сміхом, моя сім’я. Посилаю вам свої різдвяні привітання.

Всі мої теплі побажання, любов і молитви за найчарівнішу сім’ю, яка в мене є! Нехай це Різдво ви всі будете обдаровані міцним здоров’ям і щастям.

Дорога родина, мені пощастило бути благословенним вами. Дякуємо за вашу безумовну любов і підтримку. Нехай Бог продовжує благословляти нас своєю божественною любов’ю і турботою. Щасливого Різдва.

Бути зі своєю родиною на Різдво для мене цінніше всього на світі. Щасливого Різдва всім вам, я люблю вас!

Вип’ємо за радісне й благословенне Різдво для всіх членів моєї сім’ї. Нехай ваші дні будуть веселими, яскравими і повними любові!

Велике вам спасибі за мою постійну підтримку. Нехай світло завжди супроводжує вас. З Різдвом, мама і тато!

Різдво об’єднує усіх. Це таке чарівне час року, сімейне час, який можна розділити з тими, хто нам найдорожче. Щасливого Різдва

Люблячий напередодні Різдва з любов’ю бажає моїм дорогим членам сім’ї. Нехай Господь Ісус благословить вас та всіх миром і щастям, щоб ви завжди були радісні.

Моя різдвяна радість подвоюється, коли я ділюся нею з вами, хлопці. Ніщо так не радує мене, як бачити ваші усміхнені обличчя під час Різдва.

Проводити Різдво у вашому оточенні – це чарівний досвід. Я радий, що у мене є така чудова сім’я, з якою я можу провести канікули.

Різдвяні побажання для сім’ї, знаходиться далеко звідси

Бути за багато миль один від одного, сидіти на самоті – ніщо не має великого значення. Нехай любов і згуртованість нашої сім’ї залишаться такими назавжди. Щасливого Різдва!

Хотів би я бути з усіма вами, сміятися і святкувати Різдво в нашому домі. В цей різдвяний сезон я сумую за всім вам. Давайте скоріше зустрінемося.

Все, чого я хочу на Різдво, це щоб ви всі були поруч зі мною. Щасливого Різдва, сім’я.

Нехай ваше Різдво буде наповнене щастям і радістю. Я дуже сумую за всім вам. Моїй родині особливого Різдва!

Бажаю вам прекрасного Щасливого Різдва, моя сім’я! Моє серце жадає ваших посмішок і привітань. Я сподіваюся, що ви всі гарно проводьте час разом.

Не проходить і дня, щоб я не нудьгував по вас, люди, але найбільше я сумую за вами в сезон відпусток. З Різдвом, дорога родина. Нехай Господь завжди благословляє вас щастям і здоров’ям.

Бажаю вам всього самого найкращого в цей святковий сезон і протягом всього року. Молюся за ваше міцне здоров’я, процвітання і щастя. Я люблю вас та дуже сумую за вами, щасливого Різдва.

Бажаю побачити тебе на наступне Різдво, дуже скучаю по тобі. Щасливого Різдва.

Я хотів би бути там з усіма вами, моя сім’я, в цей святковий сезон. Від усього серця вітаю вас усіх з Різдвом. Бажаю вам всім доброго дня.

Нехай Різдво принесе вам приємні спогади, можливості, надію і ніжні узи. Я сподіваюся, що Ісус благословить нас протягом всього року. Нехай ми завжди залишаємося щасливими і вірними. Амінь.

Жодна сім’я не ідеальна, але зв’язок, яку ми поділяємо, набагато більш особлива і нескінченна. Щасливого Різдва всім вам, милі люди.

Різдво було б більше схоже на Різдво, якщо б ви були тут. Я сумую за вами, сім’я.

Давайте пообіцяємо ніколи більше не проводити Різдво нарізно один з одним, моя улюблена сім’я. У це Різдво я посилаю вам свої теплі обійми.

Різдвяні цитати для сім’ї

Бажаю вам всього щастя і радості, які може запропонувати вам Різдво, дорогі мої.

Щасливого Різдва і Нового року моїй родині та друзям. Я бажаю вам Щасливого Різдва, яке принесе вам сезон, повний радості, яким ви будете насолоджуватися вічно!

Я бажаю, щоб дух Різдва приніс у нашу родину мир, надію і любов. Бажаю Щасливого Різдва самої підтримуючої родині!

“Різдво – це час, коли починаєш сумувати за домівкою, навіть коли ти вдома”. – Керол Нельсон

Бажаю всього найкращого моїй чудовій родині під час свят. Нехай Бог завжди оберігає нас щасливими, як у цей святковий сезон.

“Найкращий подарунок на будь-яку різдвяну ялинку – присутність щасливої сім’ї, люблячими один одного”. – Бертон Хілліс

Нехай у цьому році ви будете благословенні різдвяним дивом. Щасливого Різдва і Нового року.

“Немає нічого сумніше в цьому світі, ніж прокинутися різдвяним вранці і не бути дитиною”. – Ерма: Бомбек

“Подарунки часу і любові, безсумнівно, є основними складовими по-справжньому щасливого Різдва”. – Пег Брэкен

“З хати до хати, від серця до серця, з одного місця в інше. Тепло і радість Різдва зближують нас один з одним”. – Емілі Метьюз

Все, чого я хочу, – це щоб моя сім’я отримала ексклюзивний різдвяний подарунок, повний терпіння в скрутну хвилину і впевненості в біді. Щасливого Різдва!

“Різдвяне чудо – це коли ваша сім’я за весь день жодного разу не посварилися”. – Мелані Уайт

“Різдво, дитя моє, – це любов у дії. Кожен раз, коли ми любимо, кожен раз, коли ми віддаємо, це Різдво”. – Дейл Еванс

“Напередодні Різдва – ідеальна ніч, щоб висловити любов до своєї сім’ї, пробачити тих, хто підвів вас, і забути минулі помилки”. – Невідомо

Щасливого Різдва! Прийміть чудеса і благословення, які приготувало для вас Різдво.

Різдвяні побажання другу сім’ї

Нехай ваш різдвяне свято буде ще приємніше від присутності вашої родини і близькості друзів.

Нехай чари цього особливого свята заграє у вашому житті і втілить усі ваші мрії і бажання в реальність.

Ми бажаємо вам і вашій родині щасливого Різдва. Нехай Різдво принесе у ваше життя багато щастя і ви відсвяткуєте його з великим запалом!

Вітаємо з Різдвом вас і вашу родину від нашої компанії. Я сподіваюся, що всі будуть в доброму здоров’ї і відмінному настрої в цей святковий сезон.

Не приймайте нічого на віру і будьте вдячні за те, що у вас є така чудова сім’я і друзі, з якими ви можете провести цей радісний сезон. Бажаю вам чудових відпусток.

Святкуйте Різдво з родиною і друзями, співайте і танцюйте з ними і радійте, бо в цьому полягає чарівництво Різдва. Щасливого Різдва і Нового року.

Дорогий друже, не чекай Санту. Вони всі п’яні і мляві. Щасливого Різдва без подарунків.

Нехай Різдво принесе багато заповітних моментів щастя і любові у ваше життя і життя вашої родини, і ви відсвяткуєте це чудове Різдво бенкетом і веселощами.

Щасливого Різдва і нового року вам і вашим коханим! Чудово проведіть час за смачною їжею і відмінною компанією.

Ми бажаємо вам всім веселого і чудового Різдва! Нехай Різдво буде наповнене сміхом і любов’ю.

Різдвяні листівки для сім’ї та друзів

Щасливого Різдва з великою любов’ю тобі і твоїй родині, мій найкращий друг!

Нехай Бог обсипле вас чудесами в це Різдво. Щасливого Різдва, сім’я!

Давайте будемо вдячні нашому Христу в цей переддень Різдва за всі послані їм благословення, які послали на нашу сім’ю!

Без тебе Різдво здається порожнім, але я хочу побажати тобі дуже щасливого Різдва.

Цим повідомленням я бажаю всім членам моєї вічно зеленої сім’ї приголомшливого різдвяного сезону. Бажаю вам самого веселого проведення часу у вашому житті.

Щасливого Різдва, друг. Я сподіваюся, що це Різдво принесе щастя і мир у ваш будинок.

Сподіваюся, сніжинки нагадують вам, наскільки прекрасний і дорогоцінний кожен момент у житті. Нехай ви оцініть кожне благословення життя і зробите цей сезон по-своєму чарівним. Щасливого Різдва.

Щасливого Різдва моїм друзям і родині, сподіваюся, різдвяні флюїди залишаться з вашою родиною протягом усього року.

Бажаю вам удачі і нескінченного світу в цей святковий день. Залишайтеся життєрадісними і насолоджуйтеся Різдвом.

Щасливого Різдва, сім’я! Поширюйте любов до Різдва з відкритим серцем.

Я сподіваюся, що Бог здійснить ваші мрії в це Різдво. Бажаю вам щасливого Різдва.

Я бажаю вам Щасливого Різдва, моя дорога родина. Хоча мене не буде вдома на Різдво, я посилаю всі свої побажання і любов через цю красиву листівку та подарунки.

Моя сім’я, я бажаю вам безпечного і спокійного різдвяного сезону. Щасливого Різдва!

Різдвяні вітання для сім’ї

Щасливого Різдва всім дорогим людям в моєму житті. Я дорожу усіма вами!

Все, чого я хочу на Різдво – це вічного щастя з тобою, моєю сім’єю і друзями.

Щасливого Різдва моїм улюбленим членам сім’ї! Нехай цей день принесе любов, сміх і море веселощів.

Щасливого Різдва, мої дорогі. Нехай все щастя і успіх будуть вашими.

Спасибі вам за те, що ви завжди були підтримуючої родиною і друзями, про які можна тільки мріяти. Щасливого Різдва. Я люблю вас всіх від усього серця.

Посилаю благословення і позитивні вібрації вам і вашим близьким. Нехай Різдво буде якомога більш веселим!

Щасливого Різдва! Я вважаю, що мені неймовірно пощастило мати таку фантастичну сім’ю і друзів, які постійно заохочують мене бути кращою версією себе.

У мене найкраща родина і друзі в світі, і я впевнений, що ви всі в чудовому списку Санти. Бажаю вам всім щасливого Різдва.

У це Різдво я хотів би подякувати вам всім за те, що ви ніколи не покидали мене особисто.

Сподіваюся, ваш будинок завжди наповнений сміхом і щастям, радістю та застіллям. Щасливого Різдва.

Я б не хотів, щоб було по-іншому ні на Різдво, ні в будь який інший час року. Я завжди хочу проводити всі особливі заходи зі всіма вами. Щасливого Різдва, моя сім’я!

Різдво – відмінний привід відсвяткувати з друзями та родиною. Тому що в нашому житті ми завжди знаходили друзів, які ставали сім’єю, і деяких членів нашої сім’ї, які ставали друзями. І без таких чудових людей, як друзі і сім’я, наше Різдво не буде таким веселим. Таким чином, немає ніяких сумнівів в тому, що Різдво – це чудовий час для того, щоб піклуватися про наших друзів і сім’ї. Ми сподіваємося, що вам сподобалося читати ці різдвяні послання і ви отримали ідеальне повідомлення, яке хочете відправити. Ми бажаємо вам щасливого Різдва.