Категорії
Різне

Більше 100 повідомлень з вибаченнями і цитат з вибаченнями для дружини

Повідомлення з вибаченнями для дружини: Непорозуміння і сварки трапляються в будь-яких відносинах. Сваритися зі своїм партнером не завжди погано. Це зміцнює зв’язок між чоловіком і дружиною. Швидко вибачившись, ви можете все змінити. Не дозволяйте цим дріб’язкових суперечок зруйнувати прекрасну зв’язок, яку ви поділяєте. Візьміть на себе відповідальність за свої дії і скажіть своїй жінці, як щиро ви шкодуєте. Якщо ви вважаєте, що не можете написати повідомлення з вибаченнями своїй дружині самостійно, не хвилюйтеся. Ось кілька значущих і щирих повідомлень з вибаченнями для дружини, які ви можете використовувати, щоб вибачитися перед своєю коханою.

Повідомлення з вибаченнями для дружини

Приношу щирі вибачення за те, що зачепив твої почуття, любов моя. Будь ласка, прости мою помилку.

Я дійсно жалкую про все, що я зробив. Я приношу вибачення від усього серця.

Я ніколи не хотів образити тебе, я ніколи не хотів заподіяти тобі біль. Я ніколи не хотів завдавати тобі біль, і я обіцяю ніколи більше цього не робити. Мені шкода, будь ласка, прости мене.

Я не знаю, як вибачитися за те, що заподіяв тобі біль, але мені дійсно шкода.

Я приношу вибачення за те, що порушив твою довіру. Твоя віра в мене дуже багато значить для мене. Будь ласка, прости мене.

Я знаю, що мої прості вибачення не можуть вгамувати біль, яку я заподіяв тобі. Але повір мені, страждаєш не тільки ти. Я зроблю все, щоб ти знову посміхнулася. Будь ласка, прийми мої щирі вибачення!

Пробач, мила. Я не хотів заподіяти тобі біль. Я ніколи не хотів завдавати тобі таку біль. Ти можеш пробачити мене на цей раз? Будь ласка?

Я не можу уявити своє життя без тебе. Будь ласка, прости мене, любов моя. Я постараюся стати краще для тебе. Я ніколи більше не повторю цю помилку.

Прости мене від усього серця, любов моя. Я не хотів завдавати тобі біль, і я хотів би повернутися в минуле і зробити все так, як воно було.

Мені так соромно за себе за те, що я заподіяв тобі таку біль. Будь ласка, прийми мої щирі вибачення і дай мені ще один шанс.

Я знаю, що був неправий. Я знаю, що мої слова змусили тебе плакати, але повір мені, я ніколи не хотів заподіяти тобі біль. Я не знаю, що сталося зі мною в той час. Будь ласка, прости мене.

Я хотів би показати тобі почуття провини, яке гризе мене зсередини. Прости, моя дорога дружина. Я обіцяю бути таким чоловіком, якого ти заслуговуєш.

Я зробив велику помилку, і тепер я шкодую про це. Будь ласка, моя люба, пробач мене на цей раз. Пробач, що був грубий з тобою.

Я не можу винести цю дистанцію між нами. Дозволь мені виправити все в останній раз. Вибач, любов моя!

Найглибші вибачення ніколи не чути вухами, вони відчуваються серцем. Так що поклади руку на моє серце і просто відчуй, як воно плаче від жалю – пробач.

Я прошу вибачення не тільки тому, що повинен. Я прошу вибачення, бо мені щиро шкода, що я навмисно заподіяв тобі біль. Мені шкода, будь ласка, прости мене.

Я не дозволю своєму відношенню зруйнувати наші відносини. Пробач мене, моє сонечко.

Моєю милою і чарівної дружини, з усією любов’ю я кажу “прости”, дитинко! Того разу я втратив контроль і наговорив тобі багато поганих слів. Але тепер я дійсно дуже шкодую про це. Будь ласка, прости мене, любов моя!

Люба моя! Ти знаєш, як сильно я люблю тебе? Я люблю тебе більше всього на світі. В той раз я зробив помилку. Я дуже шкодую про це. Будь ласка, поговори зі мною!

Мені дійсно дуже шкода, що я був таким грубим і заподіяв тобі біль. Я той, хто розпочав сварку і прямо зараз відчуваю себе таким пригніченим. Будь ласка, підтримай мене своєю любов’ю, прости мене, люба.

Моє серце буде гнити від почуття провини, тому що я ніколи не пробачу себе за те, що зробила. Але воно все одно продовжить битися, шукаючи розради у твоєму прощення. Пробач.

Я знаю, ти ніколи не заслуговував нічого з того, що я тобі зробив. Пробач!

Я дуже дбаю про тебе, ось і все, що відбувається у всьому цьому безладі. Я обіцяю, що буду стежити за своєю ревністю, щоб відновити щастя нашої любові.

Романтичне Послання з вибаченнями для Дружини

Я любив тебе всім серцем до цих пір і буду продовжувати любити. Пробач, що розмовляв з тобою грубо, я ніколи не повинен був цього робити.

Любов моя! Я люблю тебе так сильно і назавжди. Я визнаю, що у мене була помилка, і я ніколи більше цього не повторю. Прости мене і я дуже жалкую про свої дії!

Дорога любов! Моє життя прекрасне завдяки тобі. Я відчуваю твою любов всюди у своєму житті. Я зробив помилку. Я сподіваюся, ти пробачиш мене. Пробач!

Мила! Мені дуже шкода, тому що я заподіяв тобі біль. Я не заподіяв тобі біль навмисно, я був дуже напружений в той час. Я сподіваюся, ти пробачиш мене!

Спасибі тобі за все, за те, що піклуєшся про мене і робиш наше життя особливою. Я не можу висловити любов до тебе словами. Все, що я хочу сказати, це те, що ти займаєш особливе місце в моєму серці. Не залишай мене одну і прости мене, будь ласка.

Я люблю тебе. Ти мені дуже небайдужий. Мені дійсно шкода, що я не зміг показати тобі цього.

Все може бути справедливо в любові і на війні, але в нашій любові правда – єдина справедливість. Пробач, я збрехав.

Коли ти засмучуєшся через мене, я відчуваю, що весь мій світ валиться навколо мене. Будь ласка, прийми мої вибачення. Я клянуся, що більше ніколи не заподію тобі біль.

Ти кохання всього мого життя. Моє життя неповна без тебе. Будь ласка, прости мене.

Коли ми порізно, я не відчуваю себе вдома. Це змушує мене усвідомити, як мені пощастило, що у мене є ти. Будь ласка, повернися додому. Мені не слід було робити те, що я зробив.

Я ніщо без тебе. Ти найважливіша людина в моєму житті. Прости мене.

Більша частина мого серця розбита із-за того, що я заподіяв тобі біль. Пробач, що підвів тебе.

Пробач! Ти можеш дати мені шанс загладити свою провину? Я не можу бачити тебе в такому стані.

Стара прислів’я говорить, що “Помилятися – це по-людськи, прощати – по-божому”. Чому б тобі не бути божественної і прекрасною богинею, який ти є, і не пробачити просту смертну зразок мене?

Я завжди прокидаюся щоранку з посмішкою. Знаєш чому? Це через тебе. Зараз я прокинувся і відчув, що несу весь світ на своїх плечах. Знаєш чому? Це тому, що я заподіяв тобі біль. Прости мене!

Послання з вибаченнями моїй дружині за те, що заподіяв їй біль

Я відчуваю себе винуватим за те, що заподіяв тобі таку біль. Я прошу вибачення за свою помилку. Будь ласка, прийми мої вибачення!

Я не хочу, щоб мої помилки стали причиною проблем у наших відносинах. Я шкодую, що заподіяв тобі біль. Будь ласка, прости мене, любов моя.

Я обіцяю, що більше ніколи не зроблю цього. Я прошу вибачення за те, що заподіяв тобі біль. Мені шкода.

Кохана, давай не будемо сваритися. Я не можу жити спокійно, знаючи, що заподіяв тобі біль. Будь ласка, прости мене.

Пробач, що заподіяв тобі біль своїми словами. Я ніколи не хотів говорити все, що сказав; Я беру всі свої слова назад. Будь ласка, прости мене. Ти знаєш, я тебе дуже люблю.

Будь ласка, любов моя. Прости мене. Мені шкода, що я став причиною цієї сварки і заподіяв тобі біль.

Я щиро шкодую, що зробив помилку і заподіяв вам біль. Я приношу вибачення.

Прости мене, послання моїй дружині

Прости мене, любов моя. Я обіцяю, що це більше ніколи не повториться.

Я прошу міледі пробачити мене. Будь ласка, прийми мою любов і прости мене за те, що я був грубий з тобою.

Прости мене, моя дружина, за те, що я порушив свою обіцянку ніколи не доводити тебе до сліз і не завдавати тобі біль своїми словами і вчинками. Я шкодую.

Мені шкода, що вам доводиться миритися з моїм поганим ставленням і проблемами з гнівом. Будь ласка, вибачте мене; Я обіцяю зробити все можливе, щоб виправитися. Я приношу вибачення.

Прости мене, будь ласка. Я не хочу з тобою сваритися. Будь ласка, дозволь мені це виправити.

Для всього світу ти моя дружина. Але для мене ти – моє життя. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе, моє життя!

Повідомлення з вибаченнями для моєї дружини після сварки

Пробач за неприємну сварку між нами. Ти виграв, я програв. А тепер прости мене за покращення нашого шлюбу.

Ти для мене важливіше, ніж ця дрібна сварка. Пробач, що не намагався зрозуміти твою точку зору на це питання.

Любов моя, я прошу в тебе пробачення. Я люблю тебе і ненавиджу себе за те, що сварився з тобою. Я щиро вибачаюся за свої дії і слова.

Я повинен був зрозуміти і визнати свою провину. Пробач, що посварився з тобою.

Мені не подобається сваритися з тобою, давай обговоримо це разом. Мені шкода.

Пробач, що не намагався зрозуміти тебе, любов моя. Будь ласка, прости мене.

Мені шкода, моя дорога краща половина. Я люблю тебе більше, ніж можу висловити, і, незважаючи ні на що, я завжди буду прикривати твою спину.

Довге послання з вибаченнями моїй дружині

Будь ласка, прости мене, любов моя. Я ніколи не хотів ранити твої почуття таким чином. Я так сильно люблю тебе. Ти єдиний, хто важливий для мене. Коли я зраджував тобі, я не мислив ясно. Будь ласка, прости мене в останній раз. Я ніколи більше не зроблю ту ж помилку.

Я краще не буду дихати, ніж заподію тобі біль. У мене болить серце від того, що ти злишся з-за мене. Я ніколи не хотів, щоб ми сварилися. Це була повністю моя вина. Пробач, що неправильно зрозумів тебе. Будь ласка, прийміть мої вибачення. Я докладу зусиль, щоб проявити більше розуміння.

Моя дорога дружина, це цілком моя помилка, що я посварився з тобою, сказав. Все, що я сказав, і все, що я зробив, було неправильно. Я повинен був звернути на тебе увагу. Я прошу вибачення. Я щиро прошу вибачення. Прости мене, будь ласка.

Я знаю, тисячі вибачень не виправдають тієї великої помилки, яку я зробив. Але я отримав покарання за свій вчинок. Кожну мить далеко від тебе просто вбиває мене всередині. Прости мене, будь ласка. Мені дуже шкода, дорога!

Любов моя. Якщо ти даси мені останній шанс, я обіцяю стати чоловіком, гідним бути твоїм чоловіком. Я стану таким, яким ти хочеш мене бачити. Я щиро жалкую, що заподіяв тобі біль. Я приношу свої вибачення від усього серця.

Я обіцяю завжди залишатись поруч з тобою. Я прошу вибачення за те, що не був поруч, коли ти потребувала в мені більше всього. Мені щиро шкода. Я повинен був бути поруч з тобою як твій чоловік. Будь ласка, прости мене.

Вибач – це дуже м’яке слово для позначення великої помилки, яку я зробив. Але повір мені, ціну своїх дій я дорого заплатив. Кожна секунда далеко від тебе подібна кинжалу в моєму серці. Карай мене як хочеш … але я не можу виносити розлуки. Прости мене!

Повідомлення з вибаченнями для дружини

Ти значиш для мене все. Мені нестерпно бачити, як тобі так боляче. Будь ласка, прийми мої вибачення за все, що я зробив. Я ніколи більше не повторю ту ж помилку. Я обіцяю тобі.

Я не дуже добре вмію вибачатися, але я роблю все, що в моїх силах, тому що не хочу втратити тебе.

Коли ти злишся на мене, мій світ перестає рухатися. Будь ласка, прийми мої вибачення, кохана.

Любов моя! Я бачив, як багато сліз скотилося з твоїх очей. Я усвідомлюю свою помилку і прошу прощення за свої дурні вчинки. Я обіцяю тобі, що ніколи більше не повторю цього. Я буду дуже щасливий, якщо ти пробачиш мене!

Пробач, що заподіяв тобі біль, любов моя! Я розумію свою помилку. Я не хотів завдавати тобі таку біль. Я так сильно люблю тебе. Будь ласка, прости мене, крихітко!

Я дуже ревно ставлюся до тебе, моя принцеса. Ось чому іноді я втрачав над собою контроль. Без тебе я зовсім нікчемність. Не залишай мене одного і прости мене, будь ласка. Я приношу свої найглибші вибачення за всі!

Багато сліз пролилося з твоїх очей з-за того, як я заподіяв тобі біль. Сьогодні я обіцяю, що перетворю кожну твою впала сльозинку дорогоцінну перлину. Пробач.

Ти найкраща дружина в цьому світі, і я хотів би сказати, що я найкращий чоловік у цьому світі. Я шкодую про свій вчинок!

Дитинко, я зробив це не навмисно, я шкодую про це від усього серця. Я не можу залишатися без тебе і не можу розлучатися. Будь ласка, прости мене зараз і закінчи цю частину, мені так шкода!

Ти не заслуговуєш, щоб з тобою грубо розмовляли, і я відчуваю себе жахливим чоловіком з-за того, що погано з тобою розмовляю. Будь ласка, прости мене!

Велика чи маленька, брехня є брехня. Мені соромно, що я змусив тебе плакати. Я шкодую, що тону. Я відчайдушно чекаю твого прощення.

Пробач, що заподіяв тобі біль, дитинко, я ніколи не хотів бути таким безсердечним. Будь ласка, прости мене. без любові я нічого не стою.

Пробач, що не зрозумів тебе краще, мила. Наступного разу я постараюсь краще.

Будь ласка, прости мене. Я не повинен був робити те, що я зробив.

Извиняющиеся цитати для дружини

Дорога! Я ніколи не хотів заподіяти тобі біль, я ніколи не хотів ображати тебе і я ніколи не хотів завдавати тобі таку біль. Все це моя помилка, і я прошу вибачення за це. Будь ласка, дай мені останній шанс, дитинко!

Ми люди, і іноді ми робимо помилки. Я теж зробила помилку. Від усього серця, будь ласка, прости мене, моя дорога! Я дуже жалкую про все!

Моє серце розривається від того, що я заподіяв тобі біль, любов моя. Будь ласка, прости мене.

Я не ідеальний, але я прагну стати краще для тебе. Будь ласка, прости мене.

Я готовий зробити все, щоб ти простив мене прямо зараз. Мені дійсно шкода.

Дорога любов! Це повідомлення передасть мою любов і мої почуття до тебе. В той раз я вів себе дуже грубо. Мені дуже соромно за свої дії. Я дуже шкодую!

Моїй милій дружині! Я сподіваюся, ти пробачиш мене за всі мої неправильні вчинки, і ми зможемо продовжувати наше любовне подорож до кінця нашого життя. Я шкодую про свою помилку. Я ніколи більше не повторю того, що обіцяв!

Мені соромно за свої слова, тому що я усвідомлюю свою помилку, любов моя, я прошу вибачення, моя дорога, мені дійсно шкода, будь Ласка, прости мене!

Мила, прости мене за те, що я вів себе так по-дитячому. Тепер я розумію, як сильно заподіяв тобі біль тим, що зробив. Я дійсно не хотів. Дай мені ще один шанс, прости.

Вибач, любов моя. Я б зробив все, щоб забрати назад усе, що я зробив і сказав.

Ти моя дружина. Ти – друга половина моєї душі. Будь ласка, прости мене в останній раз.

Моє серце загрузло в жалях, і йому потрібно твоє прощення, щоб звільнити його. Я люблю тебе.

Я не відчуваю жалю, я не відчуваю каяття, тому що почуття провини за те, що я розбив твоє серце, змушує мене тремтіти зсередини. Пробач.

Серце, яке знає, як схилитися і попросити ПРОБАЧЕННЯ, – це серце, яке любить найбільше.

Я не знаю, що, чорт візьми, на мене найшло. Я ніколи в житті не був таким дратівливим. Пробач, що був грубий з тобою вчора. Я не мав на увазі нічого з того, що сказав тобі.

Моя дорога дружина, я неймовірно жалкую про те, що сказав. Я втратив самовладання і наговорив тобі речей, за які мені соромно. Мені шкода, що я заподіяв тобі біль.

Вибач – це маленьке слово, але іноді стає важко попросити вибачення у людини, якого ми любимо найбільше. Але ви ніколи не повинні відмовлятися від ваших відносин з-за цього простого запитання. Якщо ви розумієте, що ваші слова або проступки заподіюють біль вашій партнерці, тоді вам слід вибачитися перед нею. Запросіть її на побачення і дайте їй відчути себе коханою. Подаруйте їй квіти і подарунки, а також відправте їй змістовне повідомлення з вибаченнями. Ніколи не дозволяйте непорозумінь і спорів віддаляти вас від коханої людини. Ви повинні взяти на себе відповідальність за свої дії і щиро вибачитися, щоб залагодити стосунки між вами та вашим партнером. Виберіть правильні слова і загладьте свою провину перед нею.