Категорії
Різне

Більше 100 повідомлень з вибаченнями і цитат для чоловіка

У шлюбі буває багато злетів і падінь. Часто в цих прекрасних стосунках з боку дружини відбувається щось, чого не повинно було відбуватися. Однак вибачення можуть швидко виправити ситуацію. Хоча вибачитися перед вашим чоловіком обличчям до обличчя може бути непросто, це найбільш ефективно, коли супроводжується красиво оформленими словами і передається в письмовій формі. Ми тут для того, щоб поділитися з вами ідеями про те, як романтично висловити свої вибачення своєму чоловікові. Нижче ви можете вибрати з нашої великої добірки повідомлень з вибаченнями для вашого чоловіка.

Повідомлення з вибаченнями для чоловіка

Пробач мене за те, що я зробила! Будь ласка, прости мене і обійми. Я так сильно люблю тебе, дорогий чоловік.

Я шкодую про те, як повелася з тобою. Будь ласка, дай мені шанс загладити свою провину, дорогий чоловік.

Я визнаю, що ми посварилися з-за мого нерозуміння. Будь ласка, прийміть мої щирі вибачення.

Будь ласка, прости мене в останній раз. Я обіцяю тобі, Це більше ніколи не повториться.

Я знаю, що брехав тобі, але коли я кажу, що люблю тебе, я кажу правду. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Пробач, я проявляю до тебе неповагу таким чином. Це ніколи не повториться, я обіцяю. Прости мене, любов моя.

Дорогий чоловік, я дійсно жалкую про свою помилку. Я дійсно була засмучена і не могла контролювати себе. Але мені дуже сумно після того, як я завдала тобі біль. Я люблю тебе, коханий. Будь ласка, прости мене.

Я обіцяю змінитися на краще заради тебе. Я люблю тебе і щиро вибачаюся за все.

Я відчуваю твій біль, дорога! Ця боротьба того не варта! Я обіцяю, що цього більше ніколи не повториться! Приношу свої вибачення!

Я сумую за твоїм обіймам, твоїм приємних розмов і твоїй посмішці. Прости мене, люба. Будь ласка, усміхнись мені.

Я так шкодую про своїх колишніх жахливих діях по відношенню до тебе. Ти, звичайно, цього не заслуговувала. Мені так шкода, дорога.

Помилки, які я зробила, дали мені багато життєвих уроків. Найважливішим з них було усвідомлення того, що мені пощастило бути твоєю дружиною. Я люблю тебе.

Я даю обітницю бути твоєю ПРЕКРАСНОЮ дружиною, а не грубиянкой з сьогоднішнього дня. Мені так шкода, дорогий чоловік.

Я зроблю все, що завгодно, лише б позбавити тебе від болю, яку ти відчуваєш. Будь ласка, прости мене і дозволь мені все виправити. Пробач!

Пробач мене за те, що я така ревнива і собственническая, але мені важко контролювати свої почуття, тому що мій чоловік – найкращий чоловік у всьому світі. Я люблю тебе.

Я знаю, тобі було б важко пробачити мене, але, будь ласка, постарайся, тому що я дуже жалкую про своїх словах і поведінці.

Дорогий, я жалкую від усього серця. Я винен у своїй роботі. Я знаю, що ти людина з великим серцем, який пробачить мене. Але я обіцяю, що більше так не зроблю.

Я причина всіх сильних головних болів, які у тебе були сьогодні. Я обіцяю бути твоїм аспірином і прогнати всю біль. Пробач.

Будь ласка, вважайте мою помилку маленької вибоїною на прекрасному шосе нашого подружнього життя. Я обіцяю виправити це, щоб ми могли знову кататися по ньому. Мені шкода.

Я був настільки імпульсивним, що моє буркотливе поведінка стало відштовхуючим. Тепер я буду змушений вибачатися перед вами, поки ви не пробачите мене.

Пробач, що не врахував твою проникливість і брутальна поведінка. Я сподіваюся, що ти зможеш знайти для мене прощення у своєму серці.

Я знаю, що ти зовсім не пишалася мною за те, як я поводився з тобою в той день. Будь ласка, прийми мої вибачення, дорога. Я так сильно люблю тебе.

Я ніколи не зможу взяти свої слова назад, які заподіяли тобі таку біль, але я точно можу принести тобі щирі вибачення. Будь ласка, прости мене, дорогий чоловік.

Я так шкодую про те, що я сказав, про те, що я зробив, і я кажу серйозно. Я шкодую від усього серця, будь ласка, прости мене!

Извиняющиеся цитати для чоловіка

Дорога, я зробив помилку. Я повинен бути обережніше. Будь ласка, на цей раз прости мене. Я отримав хороший урок з цієї помилки. Мені шкода.

Ніщо не зможе стерти брехня, яку я наговорив. Але я сподіваюся, що, спостерігаючи, як я страждаю і задихаюся від жалю, ти зрозумієш, як мені шкода. Я люблю тебе.

Я сподіваюся, що мої щирі вибачення розтоплять твій гнів і допоможуть нам зцілитися. Мені так шкода, моя дорога. Будь ласка, дай мені ще один шанс.

Мій егоїзм дав тріщину в нашому дзеркалі любові, і я дуже шкодую про свою поведінку останнім часом. Будь ласка, спробуйте знайти в своєму серці прощення для цієї твоєю наївною дружини.

Я обіцяю з цього моменту працювати старанніше, щоб краще розуміти тебе. Будь ласка, прости мене і дозволь мені загладити свою провину перед тобою, дорогий чоловіче.

Мій дорогий чоловік, я винен, я несу відповідальність за свою роботу. Я навіть не можу зітхнути. Я відчуваю, що у мене камінь на грудях. Я знаю, що засмутив тебе. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Замість того, щоб боротися з тобою, я повинен був спробувати зрозуміти тебе. Ти для мене важливіше перемоги в цьому бою. Будь ласка, прийми мої вибачення, любов моя.

Моєму серцю боляче. Тому що мій чоловік сердитий на мене. Я знаю, що це повністю моя вина. Мені дійсно шкода, любов моя. Будь ласка, поговори зі мною. Прошу вибачення. Я люблю тебе.

Наш вчорашній бій став для мене уроком. Я вчуся на своїх помилках і шкодую про те, що наговорив. Мені шкода.

Хотів би я, щоб у житті була кнопка відміни, щоб я міг натиснути її і виправити допущену мною помилку. Але оскільки його немає, я обіцяю більше ніколи не повторювати ті ж помилки. Пробач, що заподіяв тобі біль, дитинко.

Моєму дорогому чоловікові, я не збираюся вибачатися і чекати, що ти чарівним чином все забудеш. Я збираюся виправити свою поведінку, щоб показати тобі, що мої вибачення були щирими. Будь ласка, прости мене.

Я могла б бути кращою дружиною. Я могла би подарувати тобі краще життя. Але навіть зараз ще не занадто пізно. Я обіцяю подарувати тобі прекрасну долю.

Мені шкода бачити тебе; Мені шкода, що ти така. Ти – моя відповідальність; ти – моє життя. Прости, пробач!

Емоційні повідомлення з вибаченнями для чоловіка

Я ніколи більше не зроблю ту ж помилку. Я щиро вибачаюсь. Будь ласка, прийми мої вибачення, чоловік мій.

Я не можу висловити свій жаль з приводу дій і слів по відношенню до тебе, люба. Я сподіваюся, ти пробачиш мене. Я глибоко шкодую.

Я розумію, що ніщо не виправить той збиток, який завдав, але я сподіваюся, що ти даси мені ще один шанс відновити наші відносини. Мені дійсно шкода.

Я боролася з тобою, бо думала, що ти мене не розумієш, але це я сама не могла зрозуміти тебе. Прости мене, будь ласка, прости мене, мій коханий чоловік.

Я жалкую про все, що сталося під час бою. Я приношу вибачення. Я дійсно приношу вибачення.

Ти осушував поцілунками мої сльози і міцно обіймав мене, коли мені так часто було сумно! Тепер настав мій час вибачитися, обняти тебе, поцілувати і витерти сльози, щоб все виправити для нас!

Мені так сумно розчаровувати самого красивого і дивного чоловіка, якого я коли-небудь знала! Чи можеш ти, будь ласка, любити мене і простити, люба?

Ти значиш для мене все, мій чоловіче. Я відчуваю себе божевільного, знаючи, яку заподіяла біль тобі. Пробач, що не оцінила твою любов і турботу відповідно.

Я обіцяю вислухати твою версію цієї історії, перш ніж приймати рішення в наступний раз. Я приношу вибачення за свою помилку, любов моя.

Якщо ти не можеш повірити мені, то хоча б повір у наш шлюб. Будь ласка, прости мене.

Я даю тобі обіцянку, що ніколи більше не буду з тобою сперечатися. Будь ласка, прийми мої вибачення, мій дорогий чоловік.

Моя любов до тебе сильніше моєї гордості. Ти не можеш осягнути глибину каяття, терзающего моє серце. Ти можеш дати мені ще один шанс, люба?

Я не можу зупинити сльози, які котяться по щоках, дорогий чоловіче. Пробач мене за мою помилку і за те, що я була далеко від тебе, коли ти мав потребу в мені.

Романтичні послання з вибаченнями для чоловіка

Я шкодую від усього серця, і я напишу це в небі і всюди, як я хочу написати про свою любов до тебе. Будь ласка, прости мене і прийми мою любов до тебе, коханий чоловік.

Я буду виправляти це день за днем своєю любов’ю, тому що я не вірю в неправдиві обіцянки. Я сумую за нас, мій дорогий чоловік. Будь ласка, прийми мої вибачення і передай мені ще раз свою любов.

Ти самий турботливий чоловік у моєму житті, і я сподіваюся, що ти пробачиш мене заради нашої любові. Мені дійсно дуже шкода, дорогий чоловік.

Я прошу вибачення у самого красивого і дбайливого людини. Я люблю його так сильно, що плачу за його депресії. Моя краща половина, будь ласка, прийми це і поговори зі мною.

Ти ідеальний супутник життя, а я ні. Я незріла і божевільна. Але я люблю тебе всім серцем. Будь ласка, прости мене. Я так сильно нудьгую по тобі, моя дорога.

Моя люба, я люблю тебе і вірив, що моя брехня допоможе тобі, але я не повинен брехати тобі про це. Я щиро вибачаюсь.

Якби я міг повернутися в минуле і змінити все, що я сказав і зробив, я б так і зробив. Я не хочу згадувати ті часи, коли я завдав тобі болю. Я дійсно жалкую про все це, кохана. Мені шкода.

Моя дорога любов, ти самий турботливий і відповідальна людина в моєму житті. Я досі не можу повірити, що можу заподіяти біль такій людині, як ти. Мені дуже шкода, моя дорога.

Я знаю, що зробила помилку, але я не вірю у високі заяви і помилкові обіцянки. Я виправлю це день за днем, з безліччю милих обіймів і поцілунків.

Пробач, що думав, що я завжди був прав. Пробач, що не враховував твою проникливість. Пробач, що завжди використовував свою силу, і спасибі тобі за те, що любиш мене всупереч. Я люблю тебе.

Я б мільйон разів вибачився, я б написав на небі, закарбувала в серці, але я б ніколи не сказав цього всерйоз, тому що я не жалкую про те, що любив тебе.

Факт нашого подружнього життя: я завжди маю на увазі все, що я кажу тобі, коли я в хорошому настрої. Але я ніколи не маю на увазі нічого з того, що я кажу тобі в поганому настрої. Будь ласка, прости мене.

Пробач, що заподіяв тобі біль і змусив тебе відчувати себе погано. Я клянуся, що хочу бути тільки фактором гарного самопочуття у твоєму житті. Я люблю тебе.

Повідомлення з вибаченнями чоловікові після сварки

Я ненавиджу себе за те, що даремно сварився з тобою! Я неправильно зрозумів тебе, кохана! Вибачте.

Я не хотів заподіяти тобі біль, дорога! Я шкодую про грубій поведінці і грубої бійці! Жалюгідний я! Пробач у всю силу нескінченності!

Я згоден, що зробив помилку і зроблю все можливе, щоб все виправити між нами. Пробач за весь цей безлад, любов моя!

Ми можемо все виправити, кохана! Я дуже жалкую про непотрібної сварці!

Кожна пара свариться. Але тільки справжні закохані можуть скоро помиритися. Я знаю, що ми дійсно любимо один одного. У нас знову все буде добре. Будь ласка, прости мене.

Повір мені, дитино, моя брехня завдає мені болю більше, ніж тобі. Незважаючи на наші сварки, я люблю тебе не менше, ніж раніше, і сподіваюся, що ти теж. Пробач.

Послання з вибаченнями чоловікові за те, що зачепив його почуття

Вибач, любов моя, за те, що поранив твої почуття. Я виправлю це, незважаючи ні на що!

Пробач, що зачепив твої почуття. Хоча це було останнє, про що я думав. Будь ласка, повір мені, я щиро шкодую.

Коханий чоловіче, я ніколи не хотіла заподіяти тобі біль! Будь ласка, прости мене і поверни свою чудову посмішку.

Я приношу вибачення за каяття і біль, які заподіяла тобі, дорогий чоловіче! Незважаючи ні на що, я все ще люблю тебе і хочу, щоб ти був поруч зі мною.

Пробач за всю цю біль і неприємності, дорога! Будь ласка, заспокойся! Я абсолютно неправильно зрозумів твої почуття! Будь ласка, прости мене!

Я розумію, що ніякі слова вибачення не можуть загладити цю біль, дорога. Але я сподіваюся, що ти скоро пробачиш мене! Я прошу вибачення за те, що зачепив твої почуття.

Я прошу у тебе вибачення за те, що зачепила твої почуття, дорогий чоловіче! Будь ласка, відпусти це, чи я вічно буду відчувати себе винуватою.

Повідомлення з вибаченнями для чоловіка

Я знаю, що мені дуже пощастило, що в мене такий чоловік, як ти. Це моя вина. Я засмутив тебе. Мені дійсно соромно. Пробач.

Людина, яка надходить неправильно, іноді страждає більше, ніж сам страждалець. Зараз я відчуваю те ж саме. Я згоряю зсередини. Будь ласка, вибачте мене.

Прямо зараз я відчуваю себе нікчемною. Я заподіяв біль тобі. Мені дуже сумно, мила. Будь ласка, прийміть мої вибачення і дайте мені один шанс. Я доведу, що я гарна дружина. Я люблю тебе.

Те, що я зробив, було нерозумно і імпульсивно. Якщо б я міг взяти свої слова назад, я б зробив це негайно. Я дійсно не хотів… будь Ласка, прости мене!

Будь ласка, прийми мої вибачення, дорога. Я не повинен був завдавати тобі біль. Ти дуже важлива для мене. Прости мене за все, що я зробив. Все, чого я хочу, це щоб ти повернулася в моє життя, любов моя.

Мені так шкода, що я був таким дурним. Я просто не такий мудрий, як ти, хоча і вчуся. Все ще чекає довгий шлях. Ти не простиш мене?

Я підвела тебе і шкодую про це. Ти мій чоловік і мій найкращий друг. Я теж не хочу втрачати. Я хочу твоєї любові і уваги, дитинко.

Будь ласка, прости мене! Я знаю, як ти злий і через що ти, мабуть, проходиш, тому я сподіваюся, ти знаєш, як я жалкую про все, що сталося між нами.

Якщо ти пробачиш мене за мою помилку, я не буду думати про це як про ще один шанс, який ти мені дала. Я буду вести себе так, як ніби це останній шанс, який ти мені дала. Вибач, дитинко.

Я знаю, що нічого не можу зробити, щоб змінити те, що я робив у минулому, але я обіцяю, що зроблю все, що в моїх силах, щоб забезпечити нам обом краще майбутнє. Мені шкода.

Тексти вибачень для чоловіка

Мені дуже шкода; ти ж знаєш, я б ніколи навмисно не заподіяла тобі біль, мій дорогий чоловік.

Моя дорога, будь ласка, прийми мої вибачення за мою неуважність. Дай мені ще один шанс загладити свою провину.

Будь ласка, дай мені шанс загладити свою провину, дорогий чоловік. Я щиро вибачаюсь.

Я прошу вибачення за те, що я зробив! Будь ласка, прости мене, ти знаєш, як сильно я тебе люблю.

Моє серце розривається при думці про те, як мої слова і вчинки заподіяли тобі біль. Будь ласка, прости мене.

Мені шкода, і я більше не хочу сваритися. Будь ласка, повернися до мене.

Я знаю, твоя любов до нас є більше, ніж наше его. Будь ласка, прости мене, кохана.

Будь ласка, прости мене, мій чоловік, за те, що я накричала на тебе під час нашої сварки. Я більше не буду цього робити.

Я прошу вибачення за те, що не послухав вас і затіяв з вами сварку. будь ласка.

Извиняющиеся підписи до листа чоловіка

Мені так шкода, що я заподіяла тобі біль, дорогий чоловік. Будь ласка, прости мене.

Мені так соромно за те, що я не розумію твоєї болі, дорога! Я сподіваюся, що все повернеться на круги своя, і я зможу вилікувати твою біль.

Я хочу, щоб ти був поруч зі мною, як завжди, мій принц. Я прошу в тебе пробачення, щоб ми знову почали любити один одного.

Мені шкода. Будь ласка, прости мене і знову будь нормальною. Я більше не повторю цю помилку. Я сумую за тобою.

Я обіцяю тобі, що якщо ти пробачиш мене в останній раз, я змінюся. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Будь ласка, повернися до свого люблячого “я”. Я не можу так жити. Будь ласка, прости мене.

Дорогий чоловік, будь ласка, прийми мої вибачення і любов, тому що моє серце сильно болить. Я дуже люблю тебе.

Вибач – це крихітне, але саме сильне слово, яке може навіть покласти кінець війні. Воно подібно мазі, яка може загоїти маленькі і великі шрами у відносинах. Ми сподіваємося, що наша добірка повідомлень із вибаченнями для вашого чоловіка допоможе вам стати значущою фігурою в суспільстві і відшліфувати ваші стосунки, щоб вони розцвіли, отримавши ще один шанс. Ви, безперечно, можете використовувати ці повідомлення у вигляді проникливого тексту, електронного листи, листівки, квіткової записки, підписи до фотографії або навіть в розмові. Не пропустіть шанс вибачитися, поки не стало надто пізно. Будьте щирі і прийміть всю відповідальність за свої дії разом з дбайливими словами наших експертів.