Категорії
Різне

Листи-повідомлення для подруги – подячний повідомлення для неї

Повідомлення з вдячністю для подруги: Безперечно, можна сказати, що всім подобається бути трохи розпещеними і відчувати себе як своїми улюбленими. Отже, чому б не зробити так, щоб ваша дорогоцінна подруга відчула себе трохи більше коханої? Дорогі подарунки і вишукані вечері – не єдиний вибір. Ви можете зробити їй приємне, просто зробивши комплімент або відправивши їй кілька повідомлень в знак своєї любові! Отримайте кілька вдячних повідомлень для своєї дівчини. Виразіть їй деяку вдячність, продемонструвавши свою прихильність до неї у подячному повідомленні.

Повідомлення з вдячністю для подруги

Ти – найкраще, що коли-небудь траплялося зі мною. Спасибі за все, що ти робиш, любов моя.

Спасибі, що завжди був поруч зі мною. Я дуже ціную і люблю тебе.

Може, я і не найкращий хлопець у світі, але в тобі я знайшов найкращу дівчину і кращого друга. Спасибі тобі за все!

Ніхто в світі не розуміє мене так, як ти. Часом здається, що ти знаєш мене краще, ніж я сам себе знаю. Я дійсно ціную все, що ти робиш для мене.

Ти зробила моє життя у 10 разів краще, в 100 разів щасливіший і в 10000 разів приємніше просто тим, що було в ній. Ти навіть не уявляєш, наскільки ти дивна. Подяки недостатньо, але спасибі за все, любов моя!

Дякую тобі за всі чудові спогади, частиною яких ти дозволила мені стати; дякую тобі за все любов і турботу! Я люблю тебе, мила!

Думаю, мені потрібно скласти список того, за що я тобі вдячний. Але, боюся, цей список буде тривати до тих пір, поки у всьому світі не залишиться жодного паперу. Цього все одно буде недостатньо.

Спасибі тобі за те, що ти завжди був поруч зі мною і любив мене такою, яка я є.

Спасибі тобі за те, що ти такий приголомшливий партнер. Я не можу уявити своє життя без тебе, любов моя.

Спасибі тобі за дорогоцінний подарунок, дорога! Він здається більш важливим, тому що він був зроблений людиною, чия присутність в моєму житті безцінне! Я люблю тебе!

Якби я міг написати “Дякую” тобі на кожному листку паперу у світі, я б зробив це для тебе в мить ока. Ось як я тобі вдячний.

Я щиро вірю, що ніколи не буду самотній у цьому світі, поки у мене є ти. Саме так я себе почуваю завдяки тобі. Спасибі тобі за те, що ти завжди поруч зі мною.

Велике тобі спасибі за те, що змушуєш мене відчувати себе коханою і піклуватися про тебе. Для мене велика честь мати тебе, любов моя.

Спасибі, що підштовхуєш мене йти далі і поощряешь слідувати за своїми мріями! Спасибі, що ти моя найбільша підтримка! Я люблю тебе, моя споріднена душа.

Все, що я знаю, це те, що ти доповнюєш мене, мила! Я люблю тебе більше всього на світі. Спасибі, що відповідаєш мені взаємністю!

Мила, ти змінила моє життя і зробила мене кращим. Спасибі тобі за те, що ти є в моєму житті і за те, що дозволяєш мені любити тебе.

Все, що я можу сказати, це те, що це стало набувати більше сенсу з того дня, як ти увійшла в моє життя! Спасибі тобі, дитинко, за те, що надала сенс мого життя! Я люблю тебе.

В тобі я знайшов і найкращого друга, і споріднену душу. Дякую, що вислухав всі мої тривоги і зрозумів мої проблеми більше, ніж хто-небудь інший. Я люблю тебе!

Кохана, я вдячний тобі за такий винятковий подарунок! Мені подобається, як ти изливаешь своє серце! Велике тобі спасибі, я люблю тебе!

Велике тобі спасибі за те, що ти любляча, турботлива і підтримуюча подруга. Я люблю тебе набагато більше, ніж ти можеш собі уявити.

Мій спільник по злочину, спасибі тобі за те, що ти був поруч зі мною під час моїх злетів і падінь, в моє щастя і печалі. Ти – справжній скарб!

Спасибі, що валяти з-за мене дурня, спасибі, що ти моя єдина на мільйон! Я так сильно люблю тебе, подруга!

Подячний послання для неї

Я ціную все, що ти робиш для мене. Навіть просто залишаючись собою, ти робиш все набагато краще.

Я такий щасливий, що ти є в моєму житті. Я щасливий, що у мене є такий гарний чоловік, як ти.

Спасибі тобі за те, що змусив мене усвідомити, що казки – це не просто якісь історії, а швидше чарівна життя, яка дійсно може збутися! Я так сильно люблю тебе за все!

Ти подарувала мені найбільш особливі спогади в моєму житті, тому що я найщасливіша, коли я з тобою! Ти – дорогоцінний людина, і мені так пощастило, що ти у мене є!

Ніхто ніколи не підтримував мої мрії і амбіції так, як це робиш ти; ти ставиш їх в главу кута, як якщо б вони були твоїми власними, що дуже багато значить для мене. Велике тобі спасибі.

Ти – сонячний промінчик серед неба, повного сірих хмар, ти завжди подбадриваешь мене, коли мені сумно. Ти – справжнє благословення в моєму житті!

Якби не ти, я не думаю, що пережила б останні кілька років! Спасибі тобі за те, що вірила в мене, коли я сумнівалася в собі! Я так сильно люблю тебе, люба.

Мила, спасибі тобі за те, що змушуєш мене закохуватися в тебе щодня. Я була, є і завжди буду за вуха закохана в тебе!

Спасибі, що міцно обіймаєш мене в мої найвразливіші дні. Ти янгол, якого Бог благословив мене! Велике тобі спасибі, дорога! Я так сильно люблю тебе!

Ти відновила мою віру в любов і життя; ти змусила мене усвідомити, наскільки світ став краще! Спасибі тобі, дитинко! Я люблю тебе!

Докладніше: Листи-повідомлення і цитати

Миле подячний послання для моєї дівчини

Я ніколи не очікував знайти кращого друга у своєї дівчини, але я знайшов, і я вдячний. Спасибі тобі за те, що ти мій найкращий друг і дівчина.

Ти робиш життя такий простий і безболісною. Я відчуваю, що якщо б ти була поруч зі мною, я міг би жити щасливо вічно. Я люблю тебе. Спасибі, що ти теж любиш мене.

Кожен раз, коли я бачу твоє прекрасне обличчя, воно осяває мій день! Спасибі тобі, мила, за те, що завжди робиш мій день краще! Люблю тебе.

Я до сих пір дивуюся, як мені так пощастило, що ти є в моєму житті! Я люблю тебе, дитинко, більше, ніж вчора, але менше, ніж завтра! Спасибі тобі за те, що ти є!

Дорога подруга, ти – мій найкоштовніший скарб на цьому світі! Спасибі, що вибрав мене. Я люблю тебе до самої Місяця і назад!

Я не можу уявити своє життя без тебе. Ти найважливіша людина в моєму житті. Спасибі тобі за те, що ти є і за те, що прийшов в моє життя.

Цікаво, що я зробив, щоб бути благословенним тобою в цьому житті в моєму минулому житті. Ти – найкраще, що коли-небудь траплялося зі мною. Спасибі тобі за те, що ти моя дівчина.

Іноді я задаюся питанням, чи вмієш ти читати мої думки; як тобі завжди вдається дарувати мені саме те, про що я думаю чого бажаю? Я так сильно люблю тебе. Спасибі.

Може бути, ми з тобою і не ідеальні людські істоти, але це ми разом! Спасибі тобі за те, що приймаєш мої недосконалості та помилки і за те, що завжди любиш мене такою, яка я є.

Романтичні листи-послання для подруги

Ти найдивовижніший чоловік, якого я зустрічав! Ти – центр мого всесвіту і найяскравіша зірка моєї галактики. Спасибі тобі за те, що ти є в моєму житті!

Хочеш знати, який день був найкращим у моєму житті? Це було, коли я побачив тебе в перший раз, і моє серце йокнуло! Спасибі, що прийняла мою любов.

Дорога, мені так пощастило, що ти у мене є! Спасибі, що завжди тримаєш мене за руку і йдеш зі мною по тернистому шляху моєму житті. Я люблю тебе.

Ти знаєш, я не можу спати, не слухаючи твій голос. Твій голос – сама солодка пісня для моїх вух. Спасибі тобі за те, що завжди заспокоюєш моє серце!

Спасибі тобі за те, що сперечаєшся зі мною всякий раз, коли щось йде не так; ти змушуєш мене триматися за себе ще більше! Я люблю тебе, дитинко.

Спасибі тобі, що ніколи не змушувала мене вибирати між тобою і матчем. Я люблю тебе ще більше за те, що ти розумієш мою любов до футболу! Спасибі тобі, дитинко. Люблю тебе.

Дітки, сьогодні ти була такою красивою, що я знову закохався в тебе! У мене досі мурашки по шкірі від тебе! Спасибі тобі за те, що ти є в моєму житті!

Листи-повідомлення подрузі за подарунок

Ти згадала, як я так довго був одержимий цією річчю, і купила її для мене! Мій день не міг пройти краще. Спасибі тобі, кохана!

Маленький подарунок, який ви зробили сьогодні, – великий знак любові до мене. Спасибі вам за те, що завжди поважаєте мої симпатії і антипатії і балуєте мене чудовими подарунками!

Кожен раз, коли я бачу твій подарунок, я не можу втриматися від посмішки. Це нагадує мені, що мені неймовірно пощастило, що ти є в моєму житті. Я люблю тебе. Спасибі.

Дякую тобі за чудовий подарунок, кохана! Я переглянула всі подарунки на день народження і точно знала, який з них твій! Мені це страшенно подобається! Спасибі тобі, дорога!

Ти не могла б зробити мені більш досконалого подарунка! Тепер я відчуваю, що ти знаєш мене набагато краще, ніж я сама себе знаю! Велике тобі спасибі, дорога!

Подарунок, який ти мені зробила, був настільки досконалий, що я навіть не можу це пояснити. Спасибі тобі за приголомшливий подарунок, любов моя.

Спасибі тобі, Кохана, за те, що вибрала для мене такий унікальний подарунок. Це завжди буде нагадувати мені про тебе і тієї любові, яку ти виявив до мене. Я люблю тебе!

Твій подарунок – найцінніше, що є у мене зараз в житті. Я буду дорожити цим до кінця свого життя. Велике тобі спасибі, дитинко.

Ти подарував мені продуманий подарунок на день народження, який я коли-небудь отримувала, і це показує, скільки турботи і зусиль ти доклав, щоб зробити це для мене. Мені пощастило як ніколи!

Коли я думаю про подарунок, який ти зробила мені сьогодні, перше слово, яке спадає мені на думку, – “зворушливий для серця”. І ти – визначення слова ‘ідеальний’ для мене!

Нехай Бог благословить твоє серце! Твій подарунок значив для мене все, велике тобі спасибі, що вибрала його для мене! Я люблю тебе, люба!

Я не думаю, що хтось міг вибрати для мене найкращий подарунок, ніж той, що вибрали ви! Як мені так пощастило в житті? Я закоханий у тебе! Велике тобі спасибі!

Той факт, що ти існуєш в моєму житті, сам по собі є подарунком, тому той факт, що ти знайшов час підготувати цей подарунок для мене, значить набагато більше. Спасибі тобі, любов моя.

Довгий абзац подяки за неї

Можливо, коли-небудь я втомлюся дихати, але я ніколи не втомлюся любити тебе. Я щасливий, що ти мій. Я не міг і мріяти про кращого партнера. Спасибі тобі і я люблю тебе!

Я ціную всю підтримку і любов, які ти даруєш мені кожен день. Мене збиває з пантелику думка, що раніше я жила без тебе і твоєї підтримки. Велике тобі спасибі за все.

Ти – скеля, яка тримає мене на плаву. Ти робиш мене скромним і добрим і кожен день показуєш мені, що значить бути доброю людиною. Ви завжди допомагаєте мені повернутися в потрібне русло, коли я гублюся, і нагадуєте мені про моїх цілях і пріоритетах. Велике вам спасибі.

Спасибі тобі не тільки за те, що ти моя дівчина, але і за те, що ти мій найкращий друг, до якого я можу прийти за чим завгодно, в будь-який час і всякий раз! Ти така дивна частина мого життя. Я не можу уявити світ без тебе. Ти робиш все краще. Я люблю тебе!

Я сподіваюся, що кожен отримає такого ж любить і підтримує партнера, яким ви є для мене. Кожен цього заслуговує. Цікаво, що б люди робили, якби знали, що такі партнери, як ви, існують. Велике вам спасибі.

Ти не уявляєш, як я вдячний тобі кожен день за те, що ти є в моєму житті. Я можу запропонувати тобі бути тільки половиною того, що ти є для мене. Не проходить жодного дня, щоб я не думав про те, що було б зі мною без тебе. Спасибі.

Дівчинка, ти хоч уявляєш, як цей чоловік вдячний тобі? Я так не думаю. Ніхто ніколи не міняв моє життя на краще так, як це зробила ти. Я просто так щаслива розділити з тобою своє життя. Спасибі!

Спасибі вам за цитати для неї

Я так вдячний за те, що ти є в моєму житті, я так радий, що наші шляхи перетнулися. Спасибі тобі, люба.

Вдячний – це ще м’яко сказано за те, що я відчуваю до тебе.

Ти мене доповнюєш так само, як мелодія доповнює текст пісні. Без тебе я ніщо. Спасибі тобі за те, що ти існуєш, любов моя.

Спасибі, що завжди пам’ятаєш про мене такі дрібниці, які навіть я випускаю з уваги. Це показує мені, як сильно ти дбаєш. Я люблю тебе, мила. Спасибі.

Ти – венера мого неба; куди б я не пішов, я завжди намагаюся слідувати за тобою і рівнятися на тебе. Спасибі.

Я повинен подякувати вас за те, що ви робите для мене і всіх нас. Це давно назріло.

Що б я робив, якби ти не був весь час поруч? Незважаючи ні на що, ти завжди був поруч.

Тобі завжди вдавалося підхопити мене на руки, коли я не могла зробити це сама. Спасибі тобі, дитинко.

Спасибі, що завжди прикриваєш мою спину, як я прикриваю твою. Ми завжди будемо поруч один з одним.

З тих пір, як ти ввійшла в моє життя, це змінило всю динаміку. Велике тобі спасибі.

Підпис з вдячністю за подругу

Ти змінив моє життя на краще. Ти зробив те, чого ніхто ніколи не міг. Спасибі.

Вдячний за твоє існування, за наші відносини і за те життя, яку ми ведемо разом. Спасибі тобі, дитинко.

Моє життя повністю змінилося з тих пір, як я зустрів тебе; ти увійшла в моє життя і зробила її краще. Завдяки тобі я щасливий кожен день. Спасибі.

Що б ні трапилося на моєму шляху, я буду тримати тебе за руку і знати, що все буде добре. Спасибі.

Якби реінкарнація була реальною, я просив би бути твоїм партнером при кожному зручному випадку. Спасибі.

Я отримав багато подарунків на свій день народження, але самим близьким моєму серцю був твій. Ти так добре мене знаєш. Спасибі.

Найбільший подарунок у моєму житті зробив мені найприємніший подарунок на світі. Я вдячний за це.

Мільйони слів “Дякую” недостатньо, щоб висловити мою подяку за те, що ти є в моєму житті. Велике тобі спасибі, дитинко, за те, що завжди прикриваєш мою спину.

Скажіть своїй дівчині, як сильно ви вдячні Богу за те, що вона є у вашому житті, і за те, як вона прикрашає ваш день. Подякуйте їй за ту чудову роль, яку вона відіграє у ваших стосунках, і захоплюєтеся нею за це! Проявивши свою любов і оцінивши її, вона закохається у вас ще більше. Дякуйте за привітання з днем народження, за всі її зусилля або отримані подарунки! Правильний вибір слів зіграв б важливу роль у передачі вашої любові і найкращих побажань при вираженні вашої подяки! Пам’ятайте, що один ваш крок може наповнити її серце великою радістю і змусити її посміхатися як ідіотку цілісінький день!

Жінки, які завжди прикривали нашу спину і підтримували нас у важкі часи, безумовно заслуговують того, щоб час від часу їх балували! Але це не завжди вимагає великих планів або включає дорогі подарунки. Швидше за все, шлях до серця жінки – це щире вираження любові, обожнювання і вдячності. Просте послання від чистого серця може здатися їй красивіше букета, солодше самого солодкого шоколаду і здаватися більш цінним, ніж дорогий подарунок. Так що не пропустіть шанс показати, як сильно ви любите свою дівчину і дбаєте про неї. Любов всього вашого життя любить простоту і щирість, і наведені вище повідомлення допоможуть вам реалізувати і те, і інше!