Категорії
Різне

Більше 100 побажань, повідомлень і цитат з днем медсестри

Кожна професія в нашому суспільстві заслуговує рівного поваги. Догляд за хворими вимагає найбільшої самовіддачі, співчуття і терпіння серед гуманістичних професій. Медсестри є першопрохідцями, оскільки саме їх постійна служба бореться зі смертями і рятує незліченну кількість життів. У зв’язку з майбутніми днем щасливих медсестер і тижнем медсестер, які пройдуть з 6 по 12 травня, це відмінний шанс висловити свою подяку і висловити вдячність відданим воїнам суспільства. Тому не соромтеся побажати їм Щасливого тижня медсестер” у ці дні або “Щасливого Дня медсестер” 12 травня особисто або через соціальні мережі з цих щирих побажань до дня медсестер і цитат до дня медсестер!

З днем медсестер

З днем медсестер! Спасибі вам за вашу службу!

З Днем медсестер всіх медсестер по всьому світу! Ви всі – наші справжні герої.

З Днем медсестер вас! Прийміть мої щирі слова поваги і подяки.

З Днем медсестер всіх медсестер, які обрали життя служіння іншим. Продовжуйте в тому ж дусі і знайте, що ми вдячні за те, що ви є у нашому житті.

Вітаю вас з Днем медсестри. Передаю свої найкращі побажання всім видатним медсестрам світу. Дякуємо за вашу постійну службу і за те, що робите світ кращим для життя.

З Днем медсестер, {ВКАЖІТЬ ІМ’Я}! Я хочу подякувати вас за те, що ви неймовірна медсестра. Я так пишаюся всім, що ви робите.

З Днем медичних сестер працівників охорони здоров’я! Ви наші справжні суперзірки.

В цей День медсестер я хочу висловити свою глибоку вдячність за всю ту неймовірну роботу, яку ви виконуєте кожен день. Спасибі за те, що кожен день ставите комфорт наших пацієнтів понад вашого.

Спасибі всім нашим медсестрам за те, що вони були поруч, щоб потішити наших пацієнтів у найважчі моменти їх життя. Ваша непохитна підтримка і турбота допомогли нашим пацієнтам зцілитися і процвітати. Всіх вас з Днем медсестер!

День медсестри – це нагадування про дивовижний внесок медсестер кожен день. З Днем медсестер 2025!

З Днем медсестер! Я хотіла б від щирого серця подякувати вам за вашу доброту, співпереживання і нескінченну любов!

З Днем медсестри, моя дорога сестро! Твоя доброта, співпереживання і професіоналізм роблять тебе виключної медсестрою. Ти – справжнє надбання, і я щасливий, що ти наша сестра.

З Днем медсестер, мій дорогий друже. Я відчуваю таку гордість, коли бачу, що ваші пацієнти довіряють та поважають вас, а ваші колеги рівняються на вас. Ти не тільки кращий друг, але і краща медсестра.

Дорога дочко, я хочу висловити, яку неймовірну гордість я відчуваю, будучи твоїм батьком, за те, що ти вибрала цю благородну професію. Твої невтомні зусилля по забезпеченню благополуччя твоїх пацієнтів вражаючі.

Дорога мама, я так пишаюся всім, чого ти досягла в своїй кар’єрі, і я вдячна за жертви, які ти принесла, щоб допомогти іншим. З Днем медсестер тебе.

Як твій чоловік, я бачив зусилля і жертви, які ти вкладаєш у свою роботу. Я знаю, що догляд за хворими – це не робота, але ти робиш приголомшливу роботу, кохана. З Днем медсестри тебе.

Щира подяка і побажання вам щасливого дня медсестри. Ця пандемія Covid 19 ще раз довела вашу спроможність.

З Днем медсестер всіх медсестер, які борються, стоячи в першому ряду, з усіма хворобами!

Всіх прекрасних медсестер по всьому світу, з Днем медсестер! Ваша відданість своїй роботі воістину дивна.

Бажаю вам щасливого Дня медсестер. Ви є причиною того, що так багато людей змогли подолати свої недуги і повернутися до здорового та щасливого життя.

Догляд за хворими – нелегка робота, і тих, хто присвячує все своє життя цій професії, потрібно поважати і вшановувати! З Днем медсестер!

Ми вітаємо всіх медсестер за їх самовідданість і боротьбу. Всіх медсестер з Тижнем медсестер.

Нехай вся доброта і турбота, які ви проявляєте до інших, повернуться до вас сторицею. З Днем медсестер!

Не всі герої носять накидки. Деякі носять шапочки для медсестер! Цих героїв з тижнем медсестер.

Медсестри несуть у собі дух людяності. Бажаю всім прекрасним душам дуже щасливого Дня медсестер.

Ми у величезному боргу перед вами за самовіддане надання людству найкращих послуг. З Днем медсестер.

Дякую за всю вашу безкорисливу турботу про пацієнтів. Ви є прикладом для наслідування для всіх за найбільшу турботу і допомогу пацієнтам в їх одужання. Бажаю вам чудового Дня медсестри.

Побажання до дня медсестер

З Днем медичних сестер усіх медсестер, які, як справжні воїни, займають перші ряди в боротьбі з епідеміями! Наша повага вам!

З Днем медсестер найдобрішу медсестру у всьому світі! Ви працювали з серцем, повним любові, щоб уникнути будь-якої кризи, і я вітаю вас!

Велике вам спасибі за те, що несете надію в цей безнадійний світ і доглядаєте за зараженим суспільством своєю любов’ю і турботою. З Днем медсестер!

Незважаючи на те, що ваш внесок заслуговує того, щоб його зазначили, дозвольте нам висловити нашу вдячність за вашу службу по цьому особливому випадку. З Днем медсестер!

З Днем медсестер саму милу і турботливу медсестру, коли-небудь рождавшуюся в цьому світі. Ти ангел в людській подобі.

Вітаємо з Днем медсестер нашу сучасну співвітчизницю Флоренс Найтінгейл! Спасибі, що обдарувала нас своєю любов’ю і турботою.

Спасибі вам за таку фантастичну турботу про всіх цих пацієнтів у їх важкі часи. З Днем медсестер.

Ви розпалюєте в нас надію і вшановуєте світ своєю турботою та обслуговуванням. З Днем медсестер!

Дорогі медсестри, ми вдячні вам. І ми хотіли б скористатися цією можливістю, щоб привітати вас з Днем медсестер.

Те, як ви дбаєте про світ своїм співчуттям, добротою і людяністю, вище всяких похвал. З Днем медсестер!

З Днем медичних сестер! Ваш важкий труд, відданість справі і співчуття роблять світ кращим. Сьогодні ми святкуємо вашу самовідданість і відданість своїм пацієнтам.

Цитати з дня медсестри

“Медсестри – серце охорони здоров’я”. – Донна Уилк Кардильо

“Врятуй одне життя і ти герой, спаси сотню життів, і ти медсестра”. – Невідомо

“Медсестра завжди дасть нам надію – ангел зі стетоскопом”. – Террі Гиллеметс

Ви заслуговуєте поваги за те, як відповідально ви дбаєте про пацієнтів. З Днем медсестер!

“Медсестри – це гостинність лікарні”. – Керрі Латет

“Завжди дякуйте свою медсестру! Іноді вона єдина, хто стоїть між вами і катафалком”. – Уоррен Біті

“Я хочу висловити свою подяку за ваше співчуття, відповідальність і нескінченну любов! З Національним днем медсестер!”

“Коли людина вирішує стати медсестрою, він приймає найважливіше рішення у своєму житті. Він вибирає присвятити себе турботі про інших”. – Маргарет Харві

“У цей День медсестер я бажаю вам доторкнутися до життя інших людей своєю безкорисливістю і відданістю справі. Бажаю вам завжди знаходити щастя і спокій у своїй роботі “.

“Спасибі вам за те, що даруєте щастя цій планеті і дбаєте про пригнічених душах. З Національним днем медсестер!”

“Робити те, що ніхто інший не зробить, так, як ніхто інший не може зробити, незважаючи на все, через що ми проходимо; це значить бути медсестрою”. – Роузі Вільямс

“З Днем медсестер всіх медсестер! Дякуємо за жертви, на які ви йдете, щоб зробити світ краще”.

“Дякую вам за таку фантастичну турботу про пацієнтів. Я бажаю вам приємного і радісного Дня медсестер “.

Послання до дня медсестри персоналу та медичним працівникам

Спасибі нашому чудовому персоналу, завдяки вам ми можемо рятувати життя і лікувати хвороби. З днем медсестри.

Вітаємо відданих своїй справі працівників цього закладу з Днем медсестер! Ви працювали день і ніч, піклуючись про пацієнтів, і ми дякуємо вам за це!

Ваша відданість нашим пацієнтам просто вражаюча. Ви постійно робите все можливе, щоб наші пацієнти отримували найкращий догляд. З Днем медсестер!

Спасибі нашому чудовому персоналу, ми використовуємо цей день, щоб оцінити і відсвяткувати нескінченне обслуговування, яке ви нам надаєте. З Днем медсестер / тижнем!

Сьогодні ми робимо паузу, щоб подякувати всіх медичних працівників, які присвятили своє життя пацієнтам.

З Днем медсестер! Спасибі, що пожертвували більшою частиною своїх вихідних заради пацієнтів. Дякуємо за вашу відданість та співчуття.

Вітаємо медичних працівників з Днем медсестер! Спасибі, що завжди продовжуєте працювати з посмішкою на обличчі, навіть коли вам тяжко.

Щасливого тижня медсестер чудовому персоналу! Завдяки вам ми можемо рятувати життя і піклуватися про хворих.

З Днем медсестер! Спасибі вам за те, що працюєте довгі години без яких-небудь скарг і допомагаєте потребують від усього серця.

Оскільки ми святкуємо День медсестри, я хочу подякувати всіх наших співробітників за їх неймовірну командну роботу та співпрацю. З Днем медсестри всіх вас!

Друже, доброго Дня медсестри. Ти був чудовим другом для мене і фантастичною медсестрою для своїх пацієнтів. Всі мої найкращі побажання моєму дорогому другові в твоєму чудовому подорожі.

Побажання дружині на день медсестри

Я пишаюся вашою професією. Бажаю вам чудового Дня медсестри.

Бажаю моєї чудової і працьовитою дружині щасливого Дня медсестри. Бажаю вам доброго дня!

Робота в такій професії, як ваша, вимагає багато сил і справжньої самовідданості. Велике вам спасибі!

Передаю мої теплі вітання моїй дорогій дружині за те, що вона така приголомшлива медсестра. Ви уможливлюєте життя в безпечному, здоровий і щасливий світі.

З Днем медсестри, моя дорога дружина! Ти сама добра медсестра, яка працює з відданістю і співчуттям, щоб запобігти будь-яку кризу.

Я такий щасливий, що ти стала моєю супутницею життя. Ти надихаєш всіх людей. Бажаю тобі щасливого Дня медсестер!

Я пишаюся тобою, моя дорога дружина. Ти чудова дружина і віддана своїй справі медсестра. Я вітаю твою роботу. З Днем медсестер!

Мої сердечні вітання моїй коханій дружині з Днем медичної сестри. Ти була неймовірною медсестрою, яка ніколи не нехтувала своєю роботою. Для мене велика честь називати тебе своєю дружиною. З Днем медичної сестри.

Ви заслуговуєте свята за те, що ви воїн і вихователь. З тижнем медсестер! Я пишаюся вами.

Ти завжди ставила життя пацієнтів вище своєї. Ти найкраща дружина і краща медсестра. З Днем медсестер!

Спасибі тобі, люба, за таку чудову роботу. Ти – причина, по якій багато щасливі особи можуть повернутися в свої будинки.

У День медичної сестри я просто хотів сказати вам, що ви не тільки найкращий супутник життя, але і приголомшлива медсестра, яка ніколи не здається. Теплі вітання моїй дружині з Днем медичної сестри.

Вітання сестрі з днем медсестри

З Днем медсестер саму милу, добру, жорстку і приголомшливу медсестру, яку я знаю.

Ти не просто приголомшлива сестра. Ти ще й приголомшлива медсестра! Спасибі тобі за те, що вкладаєш душу у все, що робиш.

Я щасливий, що ти стала медсестрою, як завжди хотіла. Ти приголомшлива медсестра. Вітаю з Днем медсестер мою чарівну сестру. Я пишаюся всім, що ти робиш.

Світу потрібно більше доброти, співчуття і таких медсестер, як ви. З Днем медсестер!

Хто б міг подумати, що моя маленька сестричка стане такою чудовою медсестрою і врятує життя! Я пишаюся тим, що називаю тебе своєю сестрою. З Днем медсестер!

Я майже впевнений, що все навколо відчувають, що їм пощастило, що ви у них є. Бажаю вам щасливого Дня медсестер!

Нелегко працювати день і ніч, жертвуючи сном. Я повинен сказати, що ваша сила, відданість справі і співчуття просто вселяють побожний трепет. З тижнем медсестер вітаю любу сестру.

Ви надихаєте нас, ладуєте і даєте надію своїм співчуттям і силою. Щасливого тижня медсестер!

У День медичної сестри я хотіла б висловити свої найтепліші вітання моїй улюбленій сестрі. Бажаю тобі продовжувати старанно працювати і блищати як самої кращої медсестри, який ти тільки можеш бути.

На світі може бути багато медсестер, але моя сестра краща, тому що вона ставить своїх пацієнтів вище всього іншого. Доброго дня медсестер.

Ти не просто красива сестра, але і медсестра, яка мотивує всіх навколо. З Днем медсестер.

Цитати про день медсестер для соціальних мереж

Дорогі медсестри, вас люблять і цінують. З Днем медсестер 2025!

Медсестри несуть в собі справжній дух людяності. З Днем медсестер всіх прекрасних душ!

З Днем медсестер всіх медсестер! Ваші зусилля та відданість своїм пацієнтам змушують їх відчувати себе трохи краще. Ви – наші справжні супергерої.

Дорогі медсестри по всьому світу, я хочу, щоб ви знали, що вас цінують і поважають! З Днем медсестер вас!

З Днем медсестер всіх медсестер. Бажаю вам продовжувати дарувати щастя своїм пацієнтам.

Сьогодні ми вшановуємо вас і всі жертви, які ви принесли, щоб утішати хворих і піклуватися про них. З Днем медсестер / Тижнем!

Всім добрим і хоробрим медсестрам по всьому світу, ви – незамінна частина нашого суспільства, і ми стільком вам зобов’язані. З Днем медсестер!

З Днем медсестер! Спасибі, що присвячуєте більшу частину своїх вихідних пацієнтам!

Наше співтовариство вдячно вам, і ми хотіли б скористатися цим шансом, щоб побажати всім вам дуже щасливого Дня медсестер в тиждень!

Всім чудовим медсестрам, можливо, у мене не буде можливості висловити свою подяку особисто, але, будь ласка, знайте, що ми визнаємо вашу боротьбу! З Днем медсестер / Тижнем!

З Днем медсестер! Ваше нескінченне служіння відзначається у всьому світі, так що продовжуйте тримати факел людяності в своїх руках!

Привітання з тижнем медсестер

Щасливого тижня медсестер 2025 року! Ви надихаєте нас своїм співчуттям і відданістю справі.

З тижнем медсестер всіх чудових медсестер світу! Відданість, яку ви проявляєте по відношенню до своєї роботи, гідна подиву і гідна похвали. Гарного тижня!

З Тижнем медсестер всіх тих героїв без накидок, які проводять свої дні, допомагаючи хворим або пораненим. Ви дійсно герої, друзі мої.

З Тижнем медсестер! Це час, щоб відсвяткувати і вшанувати неймовірну роботу, яку виконують медсестри щодня. Ваша відданість справі, співчуття і важка праця допомогли нашим пацієнтам швидко одужати.

Давайте присвятимо цей тиждень всім медсестрам, які йдуть на компроміс зі своїм комфортом, щоб надати свої кращі послуги.

Щасливого тижня медсестер всім чудовим медсестрам. Ваша відданість своїй роботі і жертви заради пацієнтів, безсумнівно, заслуговують поваги і похвали.

Ви постійно перевантажені роботою і занадто часто вас недооцінюють. Спасибі всім медсестрам за вашу турботу і співчуття.

Жертви, на які ви йдете, щоб змінити світ на краще, не завжди можуть бути визнані і оцінені по достоїнству, але ви заслуговуєте цього. Отже, ми хочемо подякувати вас за все, що ви робите. З тижнем медсестер!

З Національним днем медсестер! Ваших ніжних слів і посмішки достатньо, щоб зцілити хвороби всього світу! Нехай на вашому обличчі буде широка усмішка, і я бажаю вам прекрасною тижня медсестер.

Дорога, то, як ти заприсягла піклуватися про світ своїм співчуттям, добротою і людяністю, вище всяких похвал! З тижнем медсестер!

З Тижнем медсестер, добрі медсестри! Спасибі, що слухаєте пацієнтів весь день і як і раніше ставитеся до них з турботою і любов’ю!

Щасливого тижня медсестер всім, хто перебуває на службі! Ви заслуговуєте на те, щоб вас цінували і поважали кожен день за вашу боротьбу і співчуття!

Ви – той, хто зробив можливим життя в безпечному, здоровий і щасливий світі, забезпечивши нас турботою і любов’ю. З тижнем медсестер!

З тижнем медсестер! Ви справжні герої суспільства, тому що завжди ставите інших понад власної безпеки та здоров’я. Спасибі вам за вашу службу!

Користуючись нагодою, висловлюємо нашу глибоку вдячність, повагу та любов всім медсестрам нашого суспільства, які завжди старанно служать нам. З тижнем медсестер 2025 року!

З Тижнем медсестер! Нехай ви все захистіть нас від усіх хвороб і катастроф у майбутньому, і нехай вас належним чином поважають за вашу жертву!

Товариство зобов’язане своїм медсестрам не менше, ніж превеликий бійцеві або найяскравішого політику. Шкода, що послугами медсестер часто нехтують, в той час як воїнів прославляють за їх хоробрість. Але насправді у медсестер найхоробріші душі, оскільки вони дають довічний обіт доглядати за хворими в будь-якій ситуації. Вони захищають людей, не боячись смерті. Їх робота вимагає поєднання мужності і співчуття, і вони відповідають цьому протягом всього свого життя. Вони заслуговують того, щоб їх відзначали за їх внесок, особливо в дні Тижня медичних сестер та Міжнародного дня медичних сестер. Так що, якщо ви відчуваєте вдячність медсестрам, обов’язково надішліть цим добрим людям кілька повідомлень і цитат з днем медсестер!